Opinie o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. w Poznań

krawaciarz

Firma ok, dają szansę zapoznania się z tematem bez żadnego doświadczenia. Wystarczą 3 miesiące żeby opanować podstawy. Do roboty lenie, od czegoś trzeba zacząć ! Powodzenia życzę przyszłym spedytorom. Pozdrowienia (usunięte przez administratora)

ttinkiłinki

czy to prawda że rekrutacje przeprowadzają w weekendy w hahu ?

kurde

Nie rozumiem skąd tyle negatywnych komentarzy Co wy byście chcieli milionów za nic nie robienie miesiąc temu szukałem opini na temat tej firmy nie bylo żadnej a teraz 60 ??? Jak wy chcecie 5 tys za pierdzenie to na posla albo sie uczyć glaby

pankracy

ale tu śmiesznie :)

Pracownik Biurowy

Rozmowa zwięzła i merytoryczna. Dużo szczegółowych pytań związanych stricte z doświadczeniem zawodowym. Bez owijania w tzw. bawełnę , dokładnie określone cele i zadania w potencjalnej pracy.

Doświadczenie zawodowe - szczegółowe pytania związane z zadaniami w pracy

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
krispeloMEN

brzuszek boli chyba od krispello i hot dogów :D, na jakiś fitnes sie zapisz, albo zumbe

Klepany po plecach

Firma ok. Tylko do dziś mam problemy z plecami po tym poklepywaniu. Odciski, zaczerwienienia, wypadnięty kręg szyjny. Aż nabawiłem się skoliozy

Piotr I

Dajcie sobie siana, te komenty i tak będą tu wracać...

exworker

Dlaczego Silvan usuwa komentarze ?

KUav

Mam jak najbardziej negatywne zdanie na temat tej firmy, wolę pracować jako magazynier, niż jako spedytor w tej firmie. Dlaczego? Proste będąc magazynierem masz więcej płacone no i atmosfera w pracy lepsza.ka

Weteran

Silvan Logistics to wspaniałą firma oprócz jedzenia bułeczek przy stoliczku oddalonym od komputerów czeka Cię masa atrakcji pełne przygód wyjścia do pobliskiej Żabki, wysoko procentowe marże , które wzbogacą twój portfel o wiele metalowych złociszy ,a twoim zacinającym się się komputerem zajmie się(usunięte przez administratora) ! Osoba o niesłychanych zdolnościach informatycznych, wyskoczył ci klawisz z klawiatury ? nie martw format załatwi sprawę szybko i bezboleśnie w połączeniu z największym mózgiem wśród czołówki najlepszych hakerów in the world ! Jeśli szukasz praca jest to idealne miejsce dla cb może po 10 latach to właśnie ty będziesz Starszym Spedytorem :DDDDDD

plandeka

Ależ oczywiście firma otwiera oddziały w caaałej Europie to w Słupsku też otworzą. Ludzie nie pracujcie dla nich,(usunięte przez administratora) jeśli ktoś z was już tam pracuje to naprawde nie warto sie starać bo nikt ale to nikt tego nie doceni i zawsze bedziecie wszystko robić ZLE. Szkoda czasu!

Majonez

Strona Silvana -> zakładka kontakt -> oddział Poznań... I gramy w "gdzie jest Wally?" :D

Wacik

Po 2 miesiącach pracy w Silvanie, możesz spokojnie szukać Bugatti Verona na otomoto. Oczywiście, nawet za roczną pensje nie kupisz połowy lusterka, ale na zdjęcia zawsze można popatrzeć. Podobno ktoś z adminów uzbierał na wycieraczkę. Nic nie jadł, spał pod City Center - ale wycieraczke z wielkim V ma.

Badżeta

Drodzy Silvanowcy, zapraszam na barszczyk :) Przepyszny i co najważniejsze, bardzo tani. To ważne w dobie kryzysu i odcięcia talonów żywnościowych.

speed&tor

Jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest CMR(międzynarodowy lit przewozowy) musisz udać się do pracy w tej firmie, na pewno wyślą Cię na szkolenie wyjaśniające to zagadnienie.

sol

Silvan Sp. z o.o. istnieje od marca 2013 wg. KRS, Wczescniej byly spolki Silvan S.C. W sumie zanlazłem chyba ze 4 KRS-y w ciągu 5 minut. Bardzo "ciekawy" pracodawca.

sol
@sol

* miało być 4 nr NIP nie KRS. Pzdr. sol

tradżedi tradżedi i jeszcze raz porażka. Nikomu nie polecam pakować się w to 'coś'. Na dzień dzisiejszy wole sprzedawać w warzywaniaku niż siedzieć w tej firmie. Bardzo ale to bardzo nie polecam...

52 Dębiec

Sądząc po tych satyrycznych komentarzach firma nieciekawa. Wystarczy wejść na www firmy żeby dostrzec, że firma nie ma żadnej struktury więc o jakimkolwiek awansie nie ma mowy. (usunięte przez administratora) Są inwestorzy i spedytorzy. Ale jak ktoś ma 19 lat to może próbować. Napiszcie jakieś sensowne opinie zanim jakis gosc wpakuje się na minę.

gebels
@52 Dębiec

Wszystkie sensowne opinie jakie tutaj widziałem bardzo szybko wyparowywały. Ogólnie sytuacja jest bardzo prosta. Firma bez żadnego zaplecza. Zbudowana na zasadzie - znajdę człowieka, powiem mu że jest spedytorem i niech szuka sobie klientów. Dla klienta niech znajdzie przewoźnika, a to co zarobi zostanie w firmie. Czyli ja nie daję nic, a ty stań w poprzek ale zarób dla mnie hajs. Powtórzę to, co tu kiedyś przeczytałem. Niech się każdy dobrze zastanowi, czy posiadając własnego klienta i własnego wozaka musi oddawać marżę za marny %.

Hihi

Hihi :) Ja mam auto z paletami w Kaliszu, stoi wolne z pełnym czasem. Co masz ciekawego dla mnie siwy hoolsie?

Hardkorowy

Siwy hools? To naprawdę Ty, czy ktoś się podszywa pod Ciebie?

Zostaw merytoryczną opinię o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 12 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 326 ocen.

Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.