Opinie o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Wiktor

Czy dobrze się pracuje w firmie i przestaliście pisać na forum?

PomocnaDuszyczka
@Wiktor

Prawda jest taka, że nie warto składać do nich CV. Traktują ludzi jak bydło i mają nie wiadomo jakie wymagania. Wpierw niech zaczną od siebie, a potem krytykować ludzi. Ciągła rotacja i zwalnianie pracowników. NIE POLECAM tej firmy.

Zadowolony pracownik
@PomocnaDuszyczka

Pracuję w tej firmie już od roku i jedyne co mnie tam spotkało to coraz wyższe zarobki, premie, kolejny awans i nieustające dobre towarzystwo :) Z całego serca polecam tę firmę - zwłaszcza dla młodych osób, które chcą się wiele nauczyć i rozwijać w tej dziedzinie

Sławek
@Zadowolony pracownik

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAPRASZAJĄ TYLKO DLA STATYSTYK, A FINAŁ JEST TAKI, ŻE SWOICH LUDZI PO ZNAJOMOŚCI PRZYJMUJĄ!!!!!

Szczery
@Sławek

Wyssane z palca info każdy potrafi pisać! Znajomości nie są potrzebne jak jest się inteligentnym i wykształconym człowiekiem...

Niedoszly pracownik

Pytanie do pracodawcy dlaczego usuwacie negatywne komentarze? Złożyłem u was w CV i całe szczęście nie pojawiłem sie na rozmowie nawet, bo opinie jakie krążą o was w internecie to nic przyjemnego a tutaj dajecie potwierdzenie tego jaka firma jestescie usuwajac wszystkie negatywy na swoj temat. Krytyke trzeba potrafic przyjac na klate.

@Niedoszly pracownik

Wysłuchujemy wszystkich opinii, zarówno tych dobrych, jak i nie przychylnych, bo każda jest dla nas ważna z punktu widzenia rozwoju firmy. Przykro nam, że nie pojawił się Pan u nas na rozmowie - mógłby Pan osobiście poznać i ocenić naszą firmę.

pszczółka
@Niedoszly pracownik

Prawda jest taka, że tylko osoby, które mają problem same z sobą piszą wyssane z palca komentarze. Mam 3 znajomych, którzy w tej firmie pracują i są bardzo zadowoleni. Nie należy sugerować się tylko "negatywnymi komentarzami", bo siedzieć na forach i obgadywać bez sensu to każdy potrafi. Nie każdego jednak stać na to, aby rzeczywiście trochę pracować

jednooki

Polecam złożyć aplikację do działu administracji. Solidna podstawa + duża premia ( co prawda trzeba przyjść w sobotę i w niedzielę ale warto). Miła i przyjazna atmosfera. Przemiły kierownik administracji - widać że pracuje z pasją. Zawsze uśmiechnięty i z dobrym słowem dla każdego. Niech żyje nam!!!

Operacyjny

Ja też pracuję w Silvanie już trochę czasu. Według mnie to normalna firma. Wiadomo - trzeba pracować, jak to wszędzie, a jak się pracuje, to jest ok i nie ma się do czego przyczepić.

Pracownik Biurowy

Rozmowa zwięzła i merytoryczna. Dużo szczegółowych pytań związanych stricte z doświadczeniem zawodowym. Bez owijania w tzw. bawełnę , dokładnie określone cele i zadania w potencjalnej pracy.

Doświadczenie zawodowe - szczegółowe pytania związane z zadaniami w pracy

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nie polecam firmy. Jako obecny pracownik powiem wam tylko, że źle sie dzieje i odradzam każdemu.

Cichy

Ogólnie zgadzam się z kolega, źle się dzieje w firmie, ale takie sytuacje maja miejsce kiedy jak w tym przypadku nie ma przykładu płynącego z góry. Czy chcemy, czy nie - to musimy się z tym zgodzić.

yorkyorkyork

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat oddziału w Kielcach? chodzi o stanowisko Młodszyego Spedytora ... z góry dziękuję

L.Duda
@yorkyorkyork

Zaczynałem pracę w tym oddziale, jako młodszy spedytor i chwalę sobie najbardziej to, że od samego początku zespół pomaga i dzieli się wiedzą. Fajne jest również to, że etapami Cię wdrażają w kolejne zadania, także masz czas wszystkiego się nauczyć. Ja osobiście nie narzekam, ale wybór należy do Ciebie.

zadowolony pracownik

W Katowicach jest super, od niedawna pracuję w oddziale. Każdy wie, co ma robić i na co może sobie pozwolić - zdrowo zdyscyplinowany oddział :) Można liczyć na pomoc innych oraz na wsparcie i zrozumienie ze strony kierowniczej.

co jest grane?
@zadowolony pracownik

Czytam, komentarze wielu firm do ktorych chce sie dostac, wszedzie tylko 2 gwiazdki i negatywne komentarze, albo dobre przepelnione sarkazmem. Czy wogole istnieje jakas firma z 4 gwiazdkami? Co jest grane? Do do ktorej firmy isc "fachowcy" ?

@zadowolony pracownik

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że dołączył Pan/Pani do naszego zgranego zespołu w Katowicach, a specyfika pracy oddziału spełnia Pana/Pani oczekiwania. Życzymy sukcesów! :) Więcej o rozwijającym się oddziale w Katowicach można przeczytać tutaj: http://bit.ly/2pGVdI3

XXX
@co jest grane?

Wiesz, ogólnie jest tak, że ludzi zadowoleni z pracy nie zadają sobie trudu ze śmiganiem po internecie i wystawianiem opinii, ale jeżeli ktoś jest niezadowolony, bądź miał jakąś nieprzyjemną sytuację, to chętnie się tym dzieli. Jak sam nie sprawdzisz, to się nie przekonasz.

Felek

zarobki cienkie ,najniższa krajowa.

Wacek

czy firma posiada fśs

MR Muscle

Kocham tą firmę, jest wspaniała, cudowna, dobrze zorganizowana - same superlatywy! Nie mogę złego słowa powiedzieć na temat atmosfery, gdyż nie istnieje. Kierownictwo, świetne - zawsze doradzi, pomoże i potraktuje jak powietrze w trudnej sytuacji.

słaby

Widzę ze blokowne są wszelkie treści gdzie mowa o szefie , a tak mówiąc o zarobkach to jakie stanowisko cię interesuje u nich ?

ale, że co

a to może warto napisać coś o zarobkach, w jakich widełkach i na jakich stanowiskach. bo wszyscy narzekają, ale żadnych konkretów

magda

Czy ktos ma opinie na temat Strzelec Opolskich , chodzi mi os tanowisko spedytora

Michal

Witam, Jutro mam tam rozmowe ws pracy. Czytając te wszystkie komentarze to szczerze nie zacheca mnie to do rozmowy. Daja tam chociaz 2000 zl netto na reke podsatwy? Mozna prosic o plusy i minusy?

byłyksiegowy
@Michal

Plusy - brak Minusy - za dużo by pisać

słaby

usuwają komentarze to jest już żałosne przecież to nie zmieni mojego zdania o was niech inni wiedzą jak jest po to jest ta strona. To kolejny raz pokazuje jak niski poziom kultury prezentują osobom tam zatrudnione (usunięte przez administratora)

Mistrz Jan

Bardzo miła atmosfera, fajna ekipa, pierogi w stołowce i motywacyjny system wynagrodzen. Możliwość objęcia stanowiska kierowniczego i dawania sobie samemu podwyżki. Nowatorskie oprogramowanie komputerowe, najwyższej jakości rozwiązania technologiczne. Firma Silvan to kultura, fantazja, czar.

bylyksiegowy

To jest firma typowego Polaka, który chce jak najwięcej jak najmniejszym kosztem. Szkoda gadać. Iść się podszkolić warto. Nicwięcej

yyy

Nie polecam, odradzam, najniższa krajowa + żałosna premia, słaba atmosfera !

jenifer

Na start - dobra opcja, żeby zostać na dłużej - niezbyt.

Ex Silvan

Zależy z kim się pracuje, jednak i tak góra zawsze będzie wymagała więcej i wiecej. Idzie zarobić jednak bez kokosów, w biedniejszych miastach najniższa na rękę + prowizję (dla świeżaka jednak ochłapy). Jednak myślę, że to firma "przejściowa" w ewentualnej dalszej karierze spedytora.

Zostaw merytoryczną opinię o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 12 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 326 ocen.

Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.