Opinie o MIKOMAX w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MIKOMAX. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MIKOMAX na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIKOMAX w Łódź

handlowieclodz

Czy warto aplikować do Mikomaxu? Jak tam realizacja strategii i zmiany w firmie?

Grzegorz

Każdy ma prawo do własnego życia ale nie musicie na forum dot. firmy pisać o swoich prywatnych sprawach

Bąbel

Aplikuj. Można szarpnąć dobrą kasę

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MIKOMAX? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Heniek

Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Bronek
@Heniek

Jeśli jesteś bezrobotny, to aplikuj. Jeśli masz pracę i doświadczenie, to daj sobie spokój. Socjal zerowy. Swoja drogą ciekawe, gdzie trafiają środki z funduszu pracowniczego. Raz w roku wyjazd na grzybki:). Reszta dla ścisłego grona.. hehe. Można znaleźć dużo ciekawszą i płatną pracę.

Colorado
@Bronek

Jak to zerowy socjal? A profesjonalny ekspres do kawy to co? Wypas...

tolek
@Bronek

A na grzybkach sex i orgia ......

Zdzichu z Otwocka
@tolek

I taki socjal mi się podoba.. To jest to.. Chce jechać w tym roku

tolek
@Zdzichu z Otwocka

Wóda już zaczyna sie lać w autokarze. Ogolnie to ściema z grzybami. Chodzi o pijaństwo i wiesz co jeszcze :-) Jedzie kilka samotnych babek :-)

YA
@tolek

Jeszcze dragi i burdy na każdym postoju... Puknij się w głowę.

Rocco
@tolek

To ja chętnie złożę aplikację do firmy. Można się zabawić.. Podoba mi się. Rocco to lubi. Ciau Ciau Italia

@YA

Jest wóda i browar i są chetne laski. A na postojach robi sie zakupy ..... wody ognistej i nie tylko lalka

Wiesiek
@tolek

A ty chyba jestem z firmowego towarzystwa różańcowego i żal ci tyłek ściska. Co cię kur... obchodzi życie prywatne i czas wolny innych. Musisz mieć bałagan w swoim życiu to zajmujesz się cudzym. Pies ogrodnika

banan
@Wiesiek

Wiesiek, to powiedz która ci sie podoba i jej nie bedziemy dotykac.

Wiesiek
@banan

Banan sam się podotykaj

Henry

Czy firma potrzebuje pracowników? Może coś podpowiecie?

Jeśli ktoś nie zapracował na premię to jej nie dostał!

@Andrzej

Robić to nie ma komu a po premie to wszyscy

Prażubr
@Andrzej

Jesteś cienkim dupolizusem.

Okocim
@Prażubr

Pracować i nie marudzić

Wacław

Dobra atmosfera. Złóż cv i witamy na pokładzie

Irek

Szkoda, że nie można dowiedzieć się coś więcej o pracy w firmie.

Prawda MIKOMAX

A ja pracuję już w MIKOMAX ponad 3 lata. Większość wypowiedzi dotyczy spółki handlowej - ja pracuję w produkcyjnej. Pracowałem już w kilu innych firmach i pracę w MIKOMAX bardzo sobie chwalę. Szefowie (Pan Janusz i Pan Maciek) i kierownicy są bardzo "ludzcy " - Ci co narzekają chyba naprawdę nie znają realiów mobbingu. Jak się starasz to i fajną premię dostaniesz (tzw dodatek do premii). Za nadgodziny też ekstra płacą. Moim zdaniem: jeśli narzekają na MIKOMAX to gdzie indziej tym bardziej będą narzekać - takie słabiutkie, mało odporne osóbki, nic im nie pasuje i mają pretensję do całego świata ( może mamusia ich od cyca za wcześnie oderwała:) ). Beksy, maruderzy i to z wielkim wykrzyknikiem.!!!!!!! Jak dla mnie: praca w MIKOMAX jest naprawdę świetną pracą, firma się rozwija i dba o pracowników a Ci co narzekają - nieudacznicy i gamonie, którzy nie wiedzą co chcą w życiu (wielkie oczekiwania a w głowie samo (usunięte przez administratora) I walić ich

Sromotnik
@Prawda MIKOMAX

Ty to weź no odpal coś ze swojej premii bo chyba tylko ty dostałeś ? Hę

Żółtko

Uwaga na towarzystwo rożańcowe lucyferów. Działa sekta

what
@Żółtko

że co?

@Żółtko

Co ty chrzanisz... Coś Ci się (usunięte przez administratora)

Wacław

Zgadzam się. Jak komuś nie pasuje to niech zmieni pracę. Zobaczy jak jest w innych firmach i szybko zmieni zdanie

Co tu sie wyrabia

Też pracuję w tej firmie i wchodząc tutaj, za każdym razem jestem w szoku. Nie wiem, gdzie dzieją się takie rzeczy, ale na pewno nie "na górze".

Jajo
@Co tu sie wyrabia

Jakie rzeczy?

Aneta

Dostrzegam tu wiele nowych opinii dotyczących firmy MIKOMAX w Łodzi, proszę udzielcie nam informacji jak wygląda aktualna atmosfera w tej firmie oraz czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się nowych miejsc pracy? Informacje te będą tu bardzo przydatne dla innych. @Co tu sie wyrabia, proszę opisz dla nas aktualną kondycje firmy MIKOMAX, chętnie dowiemy się najnowszych wieści dotyczących warunków pracy oraz atmosfery panującej u tego pracodawcy. Zachęcam Cię również abyś przedstawił nam kwestie nagradzania pracowników w tej firmie, czy dodatki do płacy są częste i na dobrym poziomie? Będziemy niezwykle wdzięczni za Twoją opinie w tym temacie.

Jacek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaką macie atmosferę?

Ty wiesz

Niektóre baby w Mikomax mają zbyt dużo czasu na ploteczki. Lepiej zająć się pracą lub własnym życiem !!!!!

Pan x

Dalej mamy kult? 'januszy'

Wacław

Muszą dawać podwyżki nie te czasy że tylko wybrani u nich dobrze zarabiają

Swojak

W końcu firma zainwestowała w technologię metalową. Są nowe obrabiarki i w pracowników. Dobry kierunek

pytający
@Swojak

Co znaczy, że w pracowników?

@pytający

Zadałeś bardzo niegrzeczne pytanie. Jak mogłeś być taki bezczelny ? Nie rozumiesz, że już samo patrzenie na nowe maszyny powinno ci wystarczyć za 100% podwyżki ? Co za niewdzięczni ludzie. Ciągle niezadowoleni ze wszystkiego. Chciwość na każdym kroku. Jak tu z takimi rozwijać firmę i realizować marzenia ?

Ya
@anonymous

niepotrzebny sarkazm...

spawacz

Pozdrawiam wszystkie Kobiety z MIKOMAX ale tylko te ładne i w sumie to tylko blondynki :-0 Reszta, niech się schowa w szafie he he

@spawacz

Napisz śmiało w której się zabujales to ja pozdrowie skoro jesteś taki nieśmiały Spawaczu

@spawacz

Napisz śmiało w której się zabijałeś spawacz to ja pozdrowie. Taki nieśmiały chłopak jesteś

onwie
@Apolineusz

Uważajcie bo to może być kobieta Janusza... :)

@spawacz

To ty spawacz taki ryzykant jesteś? Do odważnych świat należy. Daj cynk która to pozdrowie

spawacz
@Apolineusz

Podzielę się wrażeniami, gdzie najłatwiej .....:-)

Zostaw merytoryczną opinię o MIKOMAX - Łódź

• Jak się pracuje w MIKOMAX?

Zobacz opinie na temat firmy MIKOMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIKOMAX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 9 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIKOMAX
1.4/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Dostawcza 4
  • NIP: 7282725538 KRS: 0000332071