Opinie o MIKOMAX w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MIKOMAX. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MIKOMAX na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIKOMAX w Łódź

niezależny

Jakiś czas temu pracowałem w tej firmie. Właściciele traktują ludzi jak cytryny: wycisnąć i wyrzucić. No i oczywiście nikt nie może być mądrzejszy od członków Klanu M. Stąd też wielokrotnie dobrzy specjaliści rostawali się z firmą. Firma jalos wygląda na zewnątrz dzięki olbrzymim nakładem na marketing. Wewnątrz już tak różowo nie jest.

uwaganatrolli

Józia - trollu jeden - wszyscy wiemy że cię opłacają i pojawiasz się tu pod różnymi ksywkami

krzaklewski

KRZAKOMAX :)

wiedźmin

Zuzanno.. kolejny rok mija.. a księcia nima.. boś głupia jak but..

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MIKOMAX? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ank

Nie masz się czego obawiać Anonim. W opiniach padają konkretne nazwiska i sytuacje z firemki produkcyjnej i jeśli bywasz tam 3 razy w roku to raczej nie posiadasz odpowiedniej wiedzy o tym co tam się wyprawia. Jak ktoś szuka roboty to niech wie co go czeka, z kim i gdzie. Przyłączając się do dyskusji szczerze odradzam pracę w tej firemce, gdzie właściciele nie dorośli do prowadzenia firmy.

Osoby, które robią tu wpisy nie wiedzą chyba, że MIKOMAX to grupa firm powiązanych. Ja pracuję w jednym z salonów firmowych – i to de facto inny pracodawca, tak jak i pozostałe salony. I mam inną opinię i inne odczucia. Nie wypowiadam się na temat pracy w zakładzie produkcyjnym, czy w którymś jego dziale,choć nie sądzę, bywając tam raz na jakiś czas, żeby było tak źle, jak tu czasem jest napisane. Nie należy wrzucać wszystkiego do jednego wora, bo ja będę bronić swojej firmy – salony firmowe to inni szefowie.

ekler

a ty juper to jesteś jakiś moderator wynajęty czy co? w kolko o to samo pytasz

doświadczony

właściciele firemki traktuja ludzi jak niewolników i bandę oszustów i nie ma znaczenia w jakim dziale sie pracuje. Wczesniej,czy pozniej kazdy pracownik odczuje to na własnej skórze. Tak, jak napisał ktoś wczesniej.. właściciele to gbury i bufony.. dorabiaja filozofię do własnych potrzeb.. to sknerusy i wyzyskiwacze bez polotu..

a ja powiem, że jest OK. Pracuję od kilku miesięcy i jestem zadowolony. Jak się opierdzielasz, to w każdej firmie będziesz narzekać. Szefowie, a przede wszystkim Maciek Mikołajczyk są OK. Nie wiem jak z Zuzanną bo pracuję w MX a nie w Handlowym (tutaj ponoć jest nieciekawie - mobbing itd). Ogólnie firma ma potencjał i ma pomysły na dalszą przyszłość. Także wg mnie warto podjąć pracę w MIKOMAX.

degustacja

Może i kilka lat temu było to fajne miejsce, ale potem do władzy dopuszczono Córunię Prezesa. Od tego czasu w firmie zaczęło się wprowadzanie najgorszych rzeczy z tzw. firm rodzinnych. Kłamstwa, pomówienia, szantaże, poniżanie, punktowanie za wszystko, zakaz wygłaszania opinii, znęcanie się, wykorzystywanie czyjejś trudnej sytuacji, gra pozorów jak w jakimś reżimie tot. Wszystko po to by zamaskować swoją niewiedzę i brak pomysłów na firmę. Często ktoś się zwalnia, a wtedy zarząd ogłasza, że ta osoba była beznadziejna i to Oni ją zwolnili. To wszystko jest z jakiegoś powodu tolerowane. Póki co jest internet. Nie tak łatwo będzie nam wszystkim zamknąć usta.

piko

Jeżeli takie rzeczy powtórzyłbyś pracodawcy to nie chcę nic mówić, ale żaden by Cię chyba nie zatrudnił. Trzeba być ambitnym, oczywiście w granicach rozsądku, ale mikomax wydaje się być dobrym miejscem na podjęcie pracy. Tylko nie wiem jak wygląda proces rekrutacji, żeby w tak podstawowej rzeczy nie przekreślić swoich szans.

cnc

Nie będę sie rozwodzic ale to prawda.Omijac szerokim łukiem. Firma rodzinna wiec rodzina na 1 miejscu, a rodzina sie rozwija......

Jedi

Witam! Odradzam pracę w tej firmie. Słyszalem, że od pewnego czasu stosowany jest (usunięte przez administratora), głównie za sprawą córki Prezesa, która mała firme traktuje jak wielka korporacje. Firma opowiada bajki, ze jak to trzeba dbać o pracowników, srutututu, a swoich traktuje jak parobków i idiotów. Są bardzo niewiarygodni i świetni w bajerowaniu.

veg

A kto konkretnie ejst tam odpowiedzialny za rekrutacje?

dupowłaz

aplikant - 2013-07-14 14:28:38 Przede wszystkim brak profesjonalizmu, co rzuca się w oczy już podczas rozmowy rekrutacyjnej. To przykre kiedy rozmowę przeprowadza niekompetentna osoba, która nie potrafi się poprawnie wysłowić i przekazać podstawowych informacji. Jeśli już na samym początku firma odstrasza potencjalnych pracowników to coś jest na rzeczy.A co wymagać od buraka jego słownictwo to weśta , zróbta, przyjdzta ,łazita,hejta wiśta wio i słoma w butach

aplikant

helo

Atmosfera. W tej firmie nikt nie powie co masz robić za to pani córka chętnie cie zgnoi gdy będzie miała gorszy dzień a ma go codziennie

lola

A konkretnie?

Uważajcie na tą firmę !

Zostaw merytoryczną opinię o MIKOMAX - Łódź

• Jak się pracuje w MIKOMAX?

Zobacz opinie na temat firmy MIKOMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIKOMAX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 9 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIKOMAX
1.4/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Dostawcza 4
  • NIP: 7282725538 KRS: 0000332071