Farex Sp. z o.o

Opinie o Farex Sp. z o.o

ja tam pracuje już 2lata i zarabiam po 6tys zł miesięcznie i niemam co narzekać u nas w rejonie bezrobocie, a jak pojedzie taki pijący leser to nigdy niezarobi, Polecam firmę

jeżeli się uczciwie pracuje to z pieniędzmi nie ma problemu, poza tym są wypłacane regularnie, problem raczej jest z niektórymi pracownikami, którzy zamiast pracować piją i balują, wtedy się nie dziwię, że narzekają na brak pieniędzy

Od kilku lat pracuję w firmie Farex. Początek był trudny, ale i ja byłem zielony w tym temacie. Płacą za fachowość.

Nie potrzebujesz kogoś do pomocy mój mąż jest aktualnie w Niemczech potrafi robić wszystko co jest związane z budowlanką tylko nie może trafić na kogoś uczciwego

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Farex Sp. z o.o? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

mój mąż pracuje w tej firmie kilka lat i nie narzeka. Praca wymagająca, ale pracodawca uczciwy i to co wypracowane zawsze, wypłaca i o nic nie trzeba sie troszczyć. Mieszkanie, i dojazd jest, a mąż co miesiąc do domu wraca. Kiedy pracował w innej firmie i zarobki były różne, a mąż wracał raz na pół roku. Dla pracowitych i wytrwałych polecam !

przestr - 2011-04-09 12:58:16moj maz wyjechal w zeszlym tygodni wlasnie przez ta firma, bardzo bym prosila o kontakt jesli to mozliwe. podaje mu numer(usunięte przez administratora) , ewentualnie na email (usunięte przez administratora) witam ponownie, numer juz nieaktualny,dziekuje za wszystkie telefony z informacjami na temat pracy w owej firmie. jak widze opinie na tym forum sa rozne,czasem warto zasiegnac jezyka.

przestr

moj maz wyjechal w zeszlym tygodni wlasnie przez ta firma, bardzo bym prosila o kontakt jesli to mozliwe. podaje mu numer (usunięte przez administratora) , ewentualnie na email (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Farex Sp. z o.o - Chybie

• Jak się pracuje w Farex Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Farex Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farex Sp. z o.o?

Farex Sp. z o.o