Farex Sp. z o.o

Opinie o Farex Sp. z o.o

rty

Jak wygląda przykładowy projekt i zakres obowiązków w pierwszym roku pracy? Jak wygląda przeciętny dzień pracy osoby zatrudnionej na tym bądź podobnym stanowisku? Czy praca na tym stanowisku w tej firmie wiąże się z częstymi podróżami służbowymi? uprzejmie dziekuje za informacje dotyczace pracy w tej firmie pozdrawiam

?????

Witam CZy Firma Farex z Jarocina jest powiązana z firmą Farex sp z.o.o z Chybie bo mam ofertę z tej firmy proszę o informację bo nie chce być nabity w butelke

radek

Firma Farex istnieje od 1995 na rynku niemieckim, także posiadają blisko 20 lat doświadczenia w branży. Specjalizują się w pracach dociepleniowych na terenie Polski i Niemiec. Jak o sobie napisali dzięki stale wdrażanym, nowoczesnym technologiom, oraz stosowaniu własnych innowacyjnych technik pracy, są cenionym wykonawcą prac budowlanych zarówno w kraju, jak i za granicą

garry

Chociaz kasa na czas jest w Farexie, czy wystepuja opóźnienia, ale na tyle małe, że można je zaakceptować?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Farex Sp. z o.o? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
lala

Ludzie sa otwarte granice,nie myslcie o tej firmie(usunięte przez administratora)a nowi ludzie w akordzie dostaja najgorsze prace,i co za tym idzie najgorsze pieniadze,warunki mieszkaniowe beznadziejne,tym z Kieleckiego to pasuje maja te same klimaty w swoich domach, kakalaki itd 8miu ludzi na 40tu metrach kwadratowych.Pracowalem i nie polecam.

Toad

pracowałem, dzięki za opinie o Farex, w prawdzie nie wiem co tam było we Włoszech, ale spróbuję to odnaleźć, chyba, że wcześniej tu napiszecie.

pracowalem

Ziom szkoda twojego czsu szukaj innej firmy , nie zarobisz jak pisalem ta firma ma korzenie Wloskie . Pamietasz co bylo we Wloszech to jest tak samo,zolnierze cie pilnuja .

ziom

cześć zastanawiam się na podięcie pracy w firmie macie jakieś nowe poinie ile konkretnie można zarobić , bo tu nic nie znalazłem na ten temat

niki

czy jest ktos kto pracował z firmą farex w miesiącach od czerwca do pazdziernika ? (usunięte przez administratora)

pracowalem

Chcesz zarobic zglos sie do firmy farex w Chybiu tylko jest jeden warunek, potpisac czysta kartke w biurze jako umowa a (usunięte przez administratora) pieknie ci poslodzi jak jest super w Niemczech.

pracowalem

to jest firma ktora ma korzenie wloskie ,tylko jeszcze ludzie zywi powracaja

mój mejl viola6@op.pl

Poldek

Co o tej firmie myślicie?

Poldek

Mają.

a mają oni jakąś stronkę? bo jak wpisuję farex w google,to mi wyskakuje jakaś chemia z niemiec.. to to samo?

no ja też szukam opini o tej firmie dostałem od nich tel z propozycją pracy proszę o jakieś info z gury dziękuję

obcy

(usunięte przez administratora) NIE POLECAM ,SAM SIE PRZEKONAŁEM WIELOKROTNIE. PROSZĘ O POWAŻNE PRZEMYŚLENIE ODNOŚNIE PRACY W FAREXIE. PRZESTRZEGAM

Marek20

Mam jechać z tej firmy do Pracy do Koloni,napiszcie jak z umową czy jest spisywana w Polsce i jak z kasą?

@Marek20

nie radze dostaniesz 2-3 euro bo jestes na akordzie i nie wydajny i po tobie

kierowca busa

nie rozumiem jak tam pracują starsi panowie jak firma przyjmuje do 35 lat chyba ze 35 lat to już starszy pan . Jeżeli tam ktoś pracował to niech coś napisze na temat dojazdu do pracy samochodem o nazwie BUNDEZWERA

bylem w tej firmie kilka lat temu i zgadzam sie po trochu ze wszystkimi.ciezko jest byc nowym .gdy "wtopisz " sie w brygade to za chwile cie przenosza gdzie indziej, chodzi pewnie o opinie o tobie roznych brygadzistow. co do zarobkow to mozna tam dobrze zarobic pod warunkiem zgranej, brygady FACHOWCOW bo zawody i doswiadczenie niektorych pracownikowdaleko odbiegaja od budowlanki.to zalezy tez od konkretnej budowy nie da sie tez ukryc kombinacji kierownika przy rozliczaniu najlepiej robic wlasne obliczenia (obmiar dzielony przez ilosc godzin) i tego sie twardo trzymac Mieszania sa poprostu najtansze w molochach gdzie mieszka caly swiat,to nie hotele hilton, Podsumowujac jesli mialbym tam znowu jechac tojako brygada z dobrze znanymi mi ludzmi i jesli nie mialbym mozliwosci pracy w innej firmie,ktorej ogloszen nie znajdzie sie nigdzie

Zostaw merytoryczną opinię o Farex Sp. z o.o - Chybie

• Jak się pracuje w Farex Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Farex Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farex Sp. z o.o?

Farex Sp. z o.o