Over Group Sp. z o.o. S.K.

Opinie o Over Group Sp. z o.o. S.K.

Nie będę się rozpisywał i tak za dużo czasu poświęciłem tej firmie porostu żenada nie polecam.

Rob

Niestety również miałam okazje pracować w firmie, generalnie cele do zrobienia ale jakim kosztem??? Na umowie niby 40 h tygodniowo a pracujesz dwa razy tyle. Ciagłe raportowanie i pełna inwigilacja, podstawa marna za większe pieniądze dostaniesz prace wszędzie ale są tez plusy szefostwo bardzo w porządku i współpracownicy również z pewnymi wyjątkami którzy się do ciebie dostawiają czyli jak wszędzie zawsze trafi się jakiś rodzynek który uprzykrzy ci żywot. Jak tam ktoś napisał wcześniej na stronie i na rozmowie firma super niestety szybko można sobie zweryfikować sytuacje chociaż pewnie uczą się na błędach wiec można próbować firma rozwijająca się Ale najlepiej niech każdy się przekona na własnej skórze zapewne komuś takie warunki spasują pozdrawiam

Czesław
@Rob

Nie do końca rozumiem, napisałeś, że tygodniowo pracuje się dwa razy tyle, co dawałoby 80 h, a twierdzisz, że podstawa jest "marna", czy te nadgodziny są płatne? Jeśli tak, to ile można zarobić łącząc podstawę z nadgodzinami?

Czesław

Jeśli nie pracujesz tam od dłuższego czasu, to może coś się w firmie zmieniło i bałagan organizacyjny został opanowany. Jak sądzisz?

Ciekawa

Cześć. Czy ktoś z Was mógłby napisać jak wygląda praca w call center? Jaka atmosfera, jakie zadania, jakie cele i oczywiście jak przedstawia się wynagrodzenie. Będę wdzięczna za każde info

Rafał

Jesteś zainteresowana pracą w dziale sprzedaży call center? Aktualnie Over Group szuka takiej osoby. Oferuje stałe godziny pracy, pakiet benefitów i prowizję od sprzedaży. Jeśli zdecydujesz się aplikować dodaj swoje wrażenia z rozmowy na forum. Czy ktoś jeszcze aplikował na to stanowisko i może podzielić się swoim doświadczeniem?

Anka
@Rafał

Pracuje w call center i trzeba mieć dużo cierpliwości do ludzi. Premie do zrobienia wystarczy się postarać.

Wck
@Anka

A Ty juz zrobisz wszystko żeby tą premie dostać..pp trupach do celu..

Przedstawiciel Handlowy

Bardzo przeciętne spotkanie. Bywały lepsze. Nie zachęciło mnie do pracy tam.

Pytania o doświadczenie i kilka możliwość przedstawienia, jak wyszedł z jakiej sytuacji w kontakcie z klientem

Wszczonsniety

Po porstu- typowa firma z Łodzi...

Maja
@Wszczonsniety

Ciężko mi odnieść się do Twojej opinii, ponieważ nie wiem co tak naprawdę miałeś na myśli. Jesteś pracownikiem firmy Over Group? Może opowiesz o konkretnych warunkach zatrudnienia pracy w firmie? Na jaką stawkę może liczyć nowy pracownik?

szukający pracy

Cześć, może ktoś napisac jak wygląda praca w agro jako doradca? jak wygląda sprawa z podstawą i realizacją planów?

Rafał
@szukający pracy

Pracodawca prócz pracownika call center szuka doradcy handlowego w różnych lokalizacjach. Musisz mieć minimum roczne doświadczenie związane ze sprzedażą lub obsługą klienta. Over Group oferuje sprzęt niezbędny do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, szkolenia zewnętrzne, wyjazdy coachingowe i zniżki na produkty firmowe. Niestety nie znam wysokości wyników do realizacji. Może ktoś z obecnych pracowników mógłby podpowiedzieć koledze?

zupa romana
@szukający pracy

poczytaj ostatnie 200 wpisów

Jolanta
@zupa romana

Wpisy pochodzą z różnego okresu czasu, więc uważam, że warto napisać, jakie zmiany dokonały się na wspomnianym stanowisku przez ostatni czas i jak obecnie prezentują się warunki zatrudnienia na nim. Pomagajmy sobie na forum nawzajem, poprzez aktualne wpisy.

zupa romana
@Jolanta

racja z różnych okresów, ale czy one się czyms różnią? :)

@zupa romana

Zmiany w firmach nastepują często bardzo dynamicznie i są zależne od wielu czynników, stąd pytania o to jak wygląda praca obecnie. W ciągu kilku miesięcy mogło się wiele zmienić, może więc powiesz jak to wygląda obecnie z Twojej perspektywy?

Disapointed

Ja zaś tam aplikowalam, ciagali mnie po kilku rekrutacjach.. Ok rozumiem powiedzmy każda firma ma swój proces itd ale bez jaj... Kazali mi jechać w ramach rekrutacji za własne pieniądze na Mazury na dzień próby. Zdałam pytanie czy są zdecydowani na mnie. Odp była że tak, że teraz to ja mam jechać w teren i zobaczyć czy mi to pasuje i określić. Spoko. Wywalone 400zl na paliwo, pol nocy w trasie, dzień stracony i kolejne pół nocy w trasie spowrotem. Za (usunięte przez administratora) Po czym telefon z informacja że nic z tego a jak padli pytanie z mojej strony co w takim razie że zwrotem kosztów tego dnia i paliwa... To" yyyyy.... ". Słabo, słabo. Strata czasu i wielka strata pieniędzy.

XYZ

Czym obecnie jezdza przedstawiciele z Over Gruop ? Jak placa / premie w dziale agro i vet ? Pozddrawiam

Ostrożny

Witam, czy ktoś w dniu 27.02.2019 był na rozmowie jako PH w restauracji IKEA w Bielanach Wrocławskich? 0

Lidia

Over Group już po raz trzeci została wyróżniona w rankingu „Gazele Biznesu” organizowanym od 2000 roku przez Puls Biznesu. Warto wiedzieć, że o przyznaniu tego tytułu decydują wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat. Aby otrzymać ten tytuł, firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. Czy na taki sukces firmy wpływają nowoczesne metody zarządzania zasobami ludzkimi? Jakie to są konkretnie rozwiązania? A może na jej sukces wpływają także indywidualne osiągnięcia pracowników?

Marco
@Lidia

Jako pracownik firmy, powinna Pani wiedzieć.

Wojciech

Rozumiem, że nie jesteś zadowolony ze współpracy z firmą, ale co sprawiło, że masz taką opinię? Nie napisałeś nic, żeby poprzeć swoją wypowiedź. Jaka według Ciebie była atmosfera w pracy i relacje z pracodawcą? Przybliż warunki swojego zatrudnienia. Zachęcam Cię do bardziej szczegółowej wypowiedzi.

Max 40

Odradzam, nie jest dobrze, skoro wiecznie szukają handlowców. Tylko (usunięte przez administratora) się utrzymują! Nie polecam!

Lidia

@EM, czy do wynagrodzenia pracodawca dodaje benefity w postaci premii lub pakietu socjalnego? Na jaką umowę na początku można liczyć? Napisz coś więcej o warunkach pracy i kwalifikacjach jakie są niezbędne na tym stanowisku pracy. Znalazłam ogłoszenia o pracę na stronie https://over-group.com/kariera/ Szukają specjalisty do spraw sprzedaży. Jest też kilka ofert w działach IT, handlowym i eksportu. Ktoś z Was jest zainteresowany?

Martusia

pojawiło się ogłoszenie na export managera, czy możecie coś napisać o pracy w eksporcie czy warto aplikować czy sobie odpuścić, jaka atmosfera, zarobki, czy dużo trzeba jeździć do klientów czy raczej stacjonarnie

EM
@Martusia

Zachęcam do składania aplikacji. Zespół fajny, praca bardzo samodzielna, to ile jeździsz do klientów zależy w dużej mierze od Ciebie jak planujesz pracę, ale jest to jednak nieodłącznym elementem na tym stanowisku.

Lidia

Aktualnie na swojej stronie w zakładce kariera firma Over Group szuka pracownika na stanowisko specjalista do spraw sprzedaży-Over call center w Łodzi. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do osiąganych wyników (podstawa + prowizja), atrakcyjny pakiet socjalny, możliwość samodzielnej realizacji ambitnych zadań, pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Są też oferty pracy do działu eksportu, działu handlowego, działu IT i marketingu. Link do strony: https://over-group.com/kariera/ Może zainteresuje Was ta oferta? Jeśli ktoś z Was będzie na rozmowie rekrutacyjnej, niech napisze więcej szczegółów. Zainteresuje to inne osoby szukające pracy.

Lidia

@Ania, mogłabyś dodać kilka słów dotyczących zatrudnienia? Czy są obecnie prowadzone rekrutacje, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Czy atmosfera w pracy według Ciebie jest dobra? Pracownicy mają dobre relacje z przełożonym? Poleciłabyś tą firmę osobom poszukującym pracy?

Eryk

Słyszałem, że firma ma dobre notowania więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

Kuba

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Lidia

@Max, masz prawo do takiej opinii, jednak proszę Cię o jej uzasadnienie. Co wpłynęło na kształt Twojego postrzegania Over Group? W związku z tym proszę Cię o przedstawienie swojego doświadczenia wynikającego ze współpracy z tym pracodawcą. Zainteresuje ono innych użytkowników.

Odradzam

Nie polecam, nie warto, szkoda czasu, nerwów. Ale i tak moja ulubienicą jest "Zawsze Uczesana" Pani Manager z działu VET- chyba osobiście zapłacę z Jej fryzjera !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Over Group Sp. z o.o. S.K. - Łask

• Jak się pracuje w Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Over Group Sp. z o.o. S.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Kandydaci do pracy w Over Group Sp. z o.o. S.K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Over Group Sp. z o.o. S.K.