Over Group Sp. z o.o. S.K.

Opinie o Over Group Sp. z o.o. S.K.

REKRUTACJA trwa!

Stanowisko: Technolog Paszowy

Jesteśmy przekonani, że sukces firmy jest zasługą zaangażowanych pracowników, dla których ważny jest rozwój. Codziennie dbamy, aby nasze produkty spełniały wszelkie normy jakościowe. Zależy nam na powiększaniu oferty produktowej w różnych kategoriach, w tym żywieniowej dla zwierząt. Poszukujemy osoby, która podzieli naszą pasję do tworzenia preparatów dla zwierząt.

ZOSTAŃ TECHNOLOGIEM PASZOWYM W OVER GROUP

Tryb pracy: stacjonarny

Miejsce wykonywania pracy: Łask

Zadania:

·      Tworzenie i reformulacja receptur paszowych dla zwierząt gospodarskich i domowych pod względem technologicznym, żywieniowym i jakościowym
·        Nadzór nad wykonaniem próbek produktów

·      Opracowanie technologii wytworzenia produktu, przeprowadzanie prób technologicznych

·        Kontrola procesów technologicznych w zakładzie produkcyjnym oraz kontrola jakości produktów

·        Udział we wdrażaniu produktów do sprzedaży

·        Prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników

Oczekiwania:

·        Doświadczenie w obszarze technologii produkcji pasz i komponowaniu składu mieszanek paszowych (warunek konieczny)

·        Znajomość prawa paszowego (warunek konieczny) i umiejętność jego interpretacji

·        Wiedza z dziedziny żywienia zwierząt, wykształcenie wyższe zootechniczne, weterynaryjne, rolnicze lub pokrewne (warunek konieczny)

·        Umiejętność przekazywania wiedzy merytorycznej w zrozumiały sposób

·        Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

·        Mile widziane prawo jazdy kat. B

• Umowę o pracę w Firmie będącej producentem o pozycji lidera na rynku

• Wynagrodzenie w postaci podstawy i systemu motywacyjnego

• Stałe godziny pracy (6:00 – 14:00 lub 7:00 – 15:00)

• Narzędzia pracy (telefon, laptop, dedykowane oprogramowanie, sprzęt badawczo-rozwojowy)

• Skrupulatnie zaplanowany proces wdrożenia w struktury firmy

• Ciekawą, pełną wyzwań pracę ze specjalistami w branży

• Dostęp do bogatej biblioteki firmowej (książki, e-booki, audioboooki)

• Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia

• Premiowany System Poleceń Pracowniczych

• Zniżki na produkty marek OVER Group i spółek powiązanych

• Kawę i herbatę w dowolnych ilościach

• Bezpłatny parking

Satysfakcja Klienta jest dla Ciebie ważna? Cenisz sobie wysokąjakość produktów i oferowanych usług? Lubisz innowacyjne rozwiązania i nowoczesne usprawnienia? Świetnie! Zatem pozostajesz
w zgodzie z misją Firmy Over Group!

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie i spełniasz oczekiwania – nie zwlekaj! Wyślij swoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych:

·        Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

·        Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Administratorem Danych Osobowych jest Over Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa,
ul. Warszawska 65, 98-100 Łask, (zwana dalej Spółką lub Administratorem). W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Warszawska 65, 98-100 Łask, adres e-mail:
iod@over-group.pl

Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych – przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 2 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych

– uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,

– uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.
zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Marzena Olejnik

Pracownik firmy - Pełnomocnik Zarządu ds. Operacyjnych

27.11.2023 12:11

Jak wyglądały początki firmy?

Marzena Olejnikikona wywiad

Idea stworzenia Firmy o takim profilu pojawiła się w głowach założycieli już w trakcie ich studiów na Wydziale Zootechnicznym Akademii Rolniczej. W 2001 roku pomysł ten został zrealizowany przez dwóch Wspólników. Początkowo Firma funkcjonowała pod nazwą FHU OVER i była dystrybutorem produktów dla zwierząt hodowlanych. W krótkim czasie, bo około trzech lat, stała się samodzielnym producentem preparatów dla zwierząt gospodarskich. To był ważny krok, wyznaczający dalsze kierunki rozwoju przedsiębiorstwa. Stopniowo wyodrębniały się kolejne działy i marki Firmy. Dzięki zatrudnieniu ekspertów w swojej dziedzinie, z roku na rok stawaliśmy się coraz bardziej samodzielną i wyspecjalizowaną organizacją.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Marzena Olejnikikona wywiad

W każdej z branż, w której obecnie funkcjonuje OVER Group, istnieje duża konkurencja. Nie obawiamy się jednak tego. Zasłynęliśmy z innowacji i nie zatrzymaliśmy się na jednym status quo. Firma OVER Group zrewolucjonizowała dotychczasowe podejście w hodowli bydła, wprowadzając jako pierwsza na rynek polski w 2004r. glicerynę roślinną. To była wyjątkowo „słodka rewolucja”. Gliceryna jest obecnie stosowana w większości gospodarstw, gdyż poprzez swój słodki smak jest niezastąpionym źródłem energii dla krów. Jako lider w branży rolniczej obserwujemy, że Klienci chętnie wybierają nasze sprawdzone i skuteczne preparaty, szybko rozwiązując problemy hodowlane. Również w pozostałych obszarach działalności mamy pewność, że dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania dla naszych Klientów. Nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Marzena Olejnikikona wywiad

Struktura OVER Group jest rozbudowana ze względu na wiele marek, jakie składają się na naszą Firmę, a także różne jej działy i spółki. Jako wyspecjalizowany producent i dostawca usług zrzeszamy specjalistów w zróżnicowanych obszarach, m.in. handlowym, produkcyjnym, jakościowym, graficznym, social media, administracyjno-biurowym. Nasze oddziały mieszczą się w woj. łódzkim (w Łasku oraz w Łodzi). Można wyodrębnić dwie największe grupy Pracowników: jedną z nich stanowią Pracownicy blisko związani z Zakładami Produkcyjnymi, a drugą z Działami Handlowymi. Doceniamy zaangażowanych i lojalnych członków naszej organizacji. Warto zauważyć, że ok. 70% obecnej kadry managerskiej to Pracownicy, którzy objęli te stanowiska drogą awansu wewnętrznego.

Z jakimi wyzwaniami na co dzień mierzy się firma o globalnym zasięgu, zrzeszająca kilka marek?

Marzena Olejnikikona wywiad

Prowadząc tak różnorodną działalność musimy dbać o to, by Klienci byli usatysfakcjonowani ze współpracy na każdym etapie. Wyzwaniem, z którym doskonale sobie radzimy, jest odpowiednie zaplanowanie etapu realizacji różnych procesów, aby czas dostarczenia produktu/usługi dla Klienta był jak najkrótszy. Potrafimy bardzo dobrze zarządzać zasobami. Nieustannie obserwujemy otoczenie biznesowe i pojawiające się trendy. Wyzwaniem zdecydowanie jest wprowadzenie kolejnego innowacyjnego produktu w jak najszybszym czasie, spełniając przy tym szereg norm jakościowych oraz poprzedzając wdrożenie nowego produktu w rynek badaniami naukowymi. Jesteśmy w stanie sprostać niekiedy bardzo wymagającym oczekiwaniom naszych Klientów, gdyż rozwiązania, jakie proponujemy, są szyte na miarę ich potrzeb. Tak – tworzymy również pod marki prywatne, nierzadko zaczynając od podstaw, czyli od stworzenia receptury.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Marzena Olejnikikona wywiad

Do naszych zespołów najczęściej poszukujemy osób, które posiadają umiejętności handlowe i są gotowe do podejmowania nowych wyzwań. Niekoniecznie trzeba posiadać wiedzę branżową, ponieważ przy odpowiednim poziomie zaangażowania i motywacji do poznawania nowych obszarów, można odnieść sukces również w nich. W działach handlowych mamy przyjętą rejonizację, stąd ogłoszenia rekrutacyjne na stanowiska sprzedażowe mogą pojawiać się w różnych województwach. Pytamy również kandydatów o możliwość ewentualnej relokacji, jeśli aktualnie prowadzimy rekrutację na inny region. Jesteśmy szczególnie zainteresowani podjęciem współpracy z ekspertami w branży zootechnicznej, którzy świetnie mogliby uzupełnić nasz zespół managerski. Zależy nam na rozwoju oferty produktowej oraz wsparciu Pracowników w zakresie wiedzy merytorycznej. Dlatego też pojawiają się rekrutacje na stanowiska Product Managerów. Procesy rekrutacyjne zawsze składają się z kilku etapów po to, by jak najlepiej poznać kandydatów, wypracować obiektywną opinię o nich oraz umożliwić im kontakt z różnymi osobami w Firmie, w tym również z bezpośrednim przełożonym, a nawet Zarządem. W niektórych działach oferujemy zapoznanie się ze stanowiskiem w praktyce jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji. Praktykujemy rekrutację o charakterze stałym.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Marzena Olejnikikona wywiad

Każdy Pracownik przyjmowany do OVER Group jest objęty programem onboardingowym. Utrzymujemy kontakt z przyszłym Pracownikiem, dostarczając mu niezbędnych informacji przed rozpoczęciem procesu wdrożenia. Cieszymy się, że możemy otoczyć opieką każdą osobę przyjmowaną do pracy. Doskonale wiemy z jak dużym stresem wiążą się pierwsze dni u progu nowego pracodawcy. Staramy się minimalizować to uczucie. Wdrożenie rozpoczynamy w siedzibie Firmy od ogólnych zagadnień – prezentacji Firmy, zasad współpracy, podstawowego instruktażu, a następnie przechodzimy do szkoleń związanych z ofertą produktową, obsługą systemów lub maszyn produkcyjnych, standardem obsługi klienta itp. w zakresie zależnym od stanowiska. Zapewniamy pracę pod okiem doświadczonych Pracowników. Osoby pracujące w terenie mają zaplanowane wspólne wyjazdy. Proces szkolenia trwa od kilku do kilkunastu dni, natomiast wdrożenie to tak naprawdę cały okres próbny, podczas którego Pracownik otrzymuje wsparcie.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Marzena Olejnikikona wywiad

Rozwój jest jedną z kluczowych wartości OVER Group, dlatego jako pracodawca zapewniamy szkolenia dopasowane do obejmowanego stanowiska. Wiele z nich jest organizowanych wewnętrznie, gdyż zatrudniamy specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Cały czas Pracownicy mogą liczyć na wsparcie zespołu i przełożonego. Funkcjonuje u nas również Biblioteka Firmowa, do której każdy z Pracowników ma nielimitowany dostęp, a jej zasoby są sukcesywnie powiększane. Oferujemy nie tylko książki, lecz także e-booki i audiobooki, wychodząc w ten sposób naprzeciw potrzebom wszystkich Pracowników. Wiemy, że słuchanie wartościowych treści w czasie przejazdów między wizytami u Klientów, jest pozytywnie odbierane i doceniane przez Pracowników OVER Group.

Over Group regularnie sięga po nagrody i wyróżnienia. Które z nich są dla Państwa najcenniejsze i dlaczego?

Marzena Olejnikikona wywiad

Każda z nagród czy wyróżnień to ogromny sukces dla OVER Group, który jest zasługą naszych Pracowników oraz sprawnej polityki zarządzania przedsiębiorstwem. Punkt, w którym jesteśmy obecnie, nie byłby możliwy bez motywacji oraz wytrwałości w dążeniu do celów. Jednymi z najważniejszych nagród są dla nas Gazele Biznesu, gdyż ten prestiżowy tytuł jest przyznawany firmom z segmentu MŚP, które z roku na rok odnotowują dynamiczny wzrost. Ważne są dla nas także wyróżnienia preparatów produkowanych przez OVER Group, ponieważ jest to świadectwo wysokiej jakości oraz innowacji, które regularnie wprowadzamy.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Sebastian

Pracownik firmy - Przedstawiciel Handlowy Over Agro

19.02.2024 12:02

W jakim dziale jest Pan zatrudniony, na jakim stanowisku i od jak dawna pracuje Pan w tej firmie?

Sebastianikona wywiad

Jestem Przedstawicielem Handlowym - Doradcą w dziale Over Agro. Pracuję w firmie od siedmiu lat.

W jaki sposób rozpoczęła się Pana przygoda z obecną pracą? Jak wyglądały początki Pana pracy?

Sebastianikona wywiad

O możliwości pracy w firmie Over Group dowiedziałem się z prasy lokalnej. Na początku długo zastanawiałem się nad złożeniem swojej aplikacji, gdyż była to branża, z którą niewiele miałem wspólnego. Były obawy, jak się odnajdę w dziale Agro, aczkolwiek chciałem spróbować swoich sił w nowej dziedzinie, gdyż dotychczas kilkanaście lat pracowałem w branży FMCG.

Jak wygląda Pana dzień pracy?

Sebastianikona wywiad

Mój dzień pracy jest bardzo zróżnicowany. Jest wiele stałych elementów wynikających ze standardów pracy, ale dużą cześć dnia pracy stanowią bardzo zróżnicowane elementy działania –podyktowane potrzebami klientów. Samodzielnie organizuję i planuję sobie pracę, oczywiście trzymając się pewnych ram wynikających ze standardów firmowych. Branża, w której pracuję, wymaga konstruktywnego działania i szukania rozwiązań na dany moment, na aktualne potrzeby rynku i kontrahentów.

Jakie umiejętności są kluczowe dla tego stanowiska?

Sebastianikona wywiad

W pracy w firmie Over Agro bardzo ważnymi umiejętnościami są wiedza merytoryczna – produktowa i branżowa, umiejętności handlowe oraz interpersonalne.

Czego można nauczyć się na Pana stanowisku?

Sebastianikona wywiad

Pracodawca zapewnia wiele szkoleń branżowych i nie tylko. Na każdym spotkaniu firmowym przekazywana jest kolejna porcja wiedzy. Na moim stanowisku mogę pogłębiać tematy związane z szeroko pojętą zootechniką, hodowlą zwierząt gospodarskich, jak również doskonalić swój warsztat handlowy. Dodatkowo zawsze mogę skorzystać z rozbudowanej tematycznie biblioteki firmowej.

Z jakich narzędzi może Pan korzystać i bez których nie wyobraża Pan sobie pracy na tym stanowisku?

Sebastianikona wywiad

Pracodawca zapewnia wszelkiego rodzaju niezbędne narzędzia do pracy, które w dużej mierze pomagają w codziennej pracy terenowej i samorozwoju. Do dyspozycji każdego Przedstawiciela pracującego w terenie jest przekazany samochód służbowy, komputer oraz telefon, a także system CRM, próbki produktów, materiały marketingowe i biurowe. Flota aut jest regularnie wymieniana i dostosowywana do potrzeb stanowiska przedstawiciela handlowego. Zapewniony jest również stały dostęp do zabezpieczenia logistycznego, co w dużej mierze ułatwia działanie.

Co najbardziej ceni Pan w swojej obecnej pracy? Jakie są największe atuty pracy na Pana stanowiska?

Sebastianikona wywiad

Cechami, które sobie cenię w pracy w firmie Over Agro są przede wszystkim: stabilność w rynku, bezpieczeństwo i komfort pracy oraz otwartość na proponowane rozwiązania.

Z jakimi wyzwaniami mierzy się Pan pracując na obecnym stanowisku? Jak radzi sobie Pan z nimi? Czy można liczyć na wsparcie przełożonych/zespołu/innych pracowników/pracodawcy?

Sebastianikona wywiad

Praca w branży agro wiąże się z ciągłym poszukiwaniem rozwiązań i proponowaniem ich naszym kontrahentom. Pozwala to na wykorzystywanie własnej inwencji i samodzielnego działania, dodatkowo nieprzerwanie wspierane przez kompetentnych przełożonych.

Jaką radę dałby Pan osobom, które chciałyby rozpocząć pracę na podobnym stanowisku?

Sebastianikona wywiad

Jeżeli kandydat do pracy na równoległym stanowisku jest osobą otwartą na wyzwania, nie bojącą się nowości , to właśnie coś dla niego. Obawa przed czymś, czego nie znam nie dotyczy pracy w tej firmie. Otrzymać tu można bardzo duże wsparcie i każdy, kto szczerze chce tu pracować – pracuje i jest wspierany.

Dlaczego warto pracować w Over Agro na stanowisku Przedstawiciela Handlowego? Co daje Panu zadowolenie z tej pracy?

Sebastianikona wywiad

W trzech krótkich punktach: komfort pracy, możliwość rozwoju, miła i przyjazna atmosfera.

Szanowny @G, zapewniamy naszym przedstawicielom wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, w tym samochód służbowy i kartę flotową, dzięki czemu koszty dojazdu do Klientów oraz powrotu do miejsca zamieszkania Pracownika są po stronie OVER Group. Rozumiemy też, że Pracownik może potrzebować samochodu do zaspokojenia podstawowych potrzeb, dlatego dajemy możliwość korzystania z wyżej wspomnianych narzędzi również do tych celów. Z poważaniem, Zespół OVER Group

handlowiec

Wszystkim, którzy zastanawiają się czy podjąć pracę w Over Group chciałabym uświadomić jedną rzecz. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że za większość ostatnich wpisów w temacie odpowiada jedna i ta sama osoba. (usunięte przez administratora) Faktycznie , przy takim zachowaniu można mieć pretensję do funkcjonowania GPS no ale przepraszam, co to za podwójne standardy ? Do klientów jeździć nie można bo wirus, ale do koleżanek już tak ? Jeśli obserwujesz ten temat i pod wpływem różnych wpisów zastanawiasz się , czy podjąć pracę w Overze czy nie, mogłabym dać Ci jedną radę. Jeśli robisz takie akcję jak opisana powyżej, to stanowczo Ci odradzam, stracisz tylko czas. Prędzej czy później olewactwo wyjdzie na jaw. Jeśli zaś czujesz się handlowcem, chcesz pracować i się rozwijać , to ta firma jest jak najbardziej dla Ciebie.Owszem, trzeba (usunięte przez administratora) , ale na każdym etapie nikt nie odmówi Ci pomocy.

Niemiec

Ja się podpisałem :) a pan Krzysztof czyta opinie i jak nie zacznie szanować ludzi to będzie miał problem z obsada terenów tak jak teraz . Pozdrawiam

handlowiec

nie rozumiem w czym problem z tym kalendarzem??!! efektywny handlowiec to taki który wszystko ma dobrze zaplanowane. Oczywiście czasem wizyty z partyzanta też się zdarzają ale chyba lepiej jest sobie wszystko poukładać po to aby lepiej wykorzystać dzień w pracy i dzięki temu go skrócić. Planowanie tygodnia pracy przed jego rozpoczęciem uważam za wielki plus tej firmy, dzięki temu jestem jeszcze lepsza w organizacji czasu pracy.

REKRUTACJA trwa!

Stanowisko: Technolog Paszowy

ZOSTAŃ TECHNOLOGIEM PASZOWYM W OVER GROUP

Tryb pracy: stacjonarny

Miejsce wykonywania pracy: Łask

Zadania:

·        Nadzór nad wykonaniem próbek produktów

·        Udział we wdrażaniu produktów do sprzedaży

·        Prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników

Oczekiwania:

·        Umiejętność przekazywania wiedzy merytorycznej w zrozumiały sposób

·        Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

·        Mile widziane prawo jazdy kat. B

• Umowę o pracę w Firmie będącej producentem o pozycji lidera na rynku

• Wynagrodzenie w postaci podstawy i systemu motywacyjnego

• Stałe godziny pracy (6:00 – 14:00 lub 7:00 – 15:00)

• Skrupulatnie zaplanowany proces wdrożenia w struktury firmy

• Ciekawą, pełną wyzwań pracę ze specjalistami w branży

• Dostęp do bogatej biblioteki firmowej (książki, e-booki, audioboooki)

• Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia

• Premiowany System Poleceń Pracowniczych

• Zniżki na produkty marek OVER Group i spółek powiązanych

• Kawę i herbatę w dowolnych ilościach

• Bezpłatny parking

w zgodzie z misją Firmy Over Group!

iod@over-group.pl

Lena Nowy wpis

Teraz pojawiło się ogłoszenie dla doradcy bo czytałam. Mianowicie Doradca / Przedstawiciel Handlowy w branży produktów dla zwierząt. Zainteresowała mnie oferta oraz to, że jest możliwość zatrudnienia bez doświadczenia. Taką osobą bym właśnie była. Firma zapewnia podobno bazę klientów więc super, do tego laptop, telefon, samochód służbowy w pakiecie są. Natomiast z takiej startowej bazy ile można miesięcznie zarobić?

@Lena

Szanowna @Leno, w opublikowanym ogłoszeniu na to stanowisko wyraźnie wskazujemy, że doświadczenie w sprzedaży terenowej jest wymagane. Kandydat/ka nie musi być związany z branżą zwierzęcą, natomiast ważna jest wiedza i umiejętności handlowe, nabyte w trakcie współpracy z innymi firmami. Potwierdzamy, że zapewniane są wszystkie niezbędne narzędzia pracy. Miesięczne widełki wynagrodzenia również zostały podane w ogłoszeniu. Zachęcamy do przesłania swojej aplikacji, abyśmy mogli dokonać bardziej szczegółowej analizy Pani kandydatury. Z poważaniem, Dział HR OVER Group

Wiecie, czy Over Group Sp. z o.o. S.K. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nowy wpis

Szanowny/a @Pytanie, w chwili obecnej żadne z istniejących stanowisk pracy nie jest zorganizowane w 100% w formie zdalnej. Tryb pracy w Over Group jest stacjonarny, terenowy lub hybrydowy (łączony z pracą zdalną) w zależności od działu i stanowiska. Jeśli pojawiają się okoliczności do wykonywania zadań w trybie zdalnym, to naturalną sprawą jest dla nas, aby Pracownik korzystał ze sprzętu służbowego. Z poważaniem, Zespół OVER Group

Aktualność
Uwaga kandydaci i kandydatki!

Rekrutujemy do naszego zespołu handlowego w Łodzi!

Najlepiej czujesz się w sprzedaży i w kontakcie z Klientem, a przy tym stawiasz także na doradztwo i budowanie relacji? Chciał(a)byś rozwijać swoją karierę w branży produktów dla zwierząt? Chętnie zdobywasz nową wiedzę?

Jeśli odpowiedź brzmi: „tak”, dołącz do naszego łódzkiego zespołu handlowego!

Dlaczego Over Group?

Zrzeszamy 6 marek i 4 spółki, rozwijamy profesjonalne zespoły sprzedażowe. Jesteśmy jedną z wiodących Firm w Polsce zajmującą się produkcją preparatów pielęgnacyjnych i mineralno-witaminowych dla różnych grup zwierząt. Naszą przewagę konkurencyjną opieramy na 3 filarach: profilaktyka, pielęgnacja, doradztwo. Działamy na rynku od ponad 20 lat, osiągnęliśmy pozycję lidera w branży, a nasze marki są rozpoznawalne. Jesteśmy jak jeden organizm - wspólnie pracujemy na sukces, oferujemy wzajemną pomoc i współpracę.

Specjalista ds. sprzedaży w branży produktów dla zwierząt

Lokalizacja: Łódź Polesie, ul. Konstantynowska 34

Widełki płacowe (pełen etat): 4300 - 7000 zł brutto

Oferujemy:

• Zawsze wolne weekendy – u nas pracujesz od poniedziałku do piątku, a po 15:30 jest już czas dla Ciebie!

• Miejsce pracy oddalone od zgiełku miasta, z dużym darmowym parkingiem.

• Nie zaczynasz od 0 – dostajesz bazę aktywnie zamawiających Klientów.

• Nie jesteś ze wszystkim sam/a – współpracujesz z terenowym Przedstawicielem oraz możesz liczyć na wsparcie wszystkich osób w zespole.

• Masz realny wpływ na to, ile zarobisz - plany dostosowane są do potencjału regionu i rozliczane są miesięcznie – każdego miesiąca masz szansę wypracowania dobrego wyniku, podane widełki płacowe są możliwe do przekroczenia. Świetnie, prawda?

• Kompleksowe wdrożenie – solidne podstawy handlowe, regularne szkolenia produktowe i udostępnienie wszelkich potrzebnych materiałów do zdobywania wiedzy.

• Nasz Product Manager pomoże Ci w zakresie merytoryki i oferty produktowej.

• Możesz korzystać na co dzień z różnych materiałów marketingowych oraz wysyłać je do Klientów.

• Czas i przestrzeń na przygotowanie się do każdej rozmowy z Klientem – to Ty wykonujesz połączenia telefoniczne lub wysyłasz maile, nie są one generowane automatycznie.

• Narzędzia do wykonywania pracy, dzięki którym jest szybciej i sprawniej: komputer, telefon, autorski system CRM – wszystkie dane w jednym miejscu.

• Poważna Firma, to poważna umowa. Oferujemy umowę o pracę – żadnych śmieciówek!

Dlaczego jeszcze warto?

• Posiadamy produkty najwyższej jakości w szerokiej ofercie, programy rabatowe i lojalnościowe oraz promocje dla Klientów każdego miesiąca.

• Zapraszamy Cię na regularne spotkania firmowe.

• Szkolenia nie tylko teoretyczne, ale również praktyczne - w formie wyjazdowej.

• Organizujemy spotkania integracyjne i team building.

• Otrzymujesz od nas zniżki na firmowe produkty oraz dostęp do wartościowych pozycji stale wzbogacanej biblioteki firmowej – książki, e-booki, audiobooki.

• Możesz skorzystać z grupowego ubezpieczenia.

• Premiowany System Poleceń Pracowniczych – cenisz sobie pracę u nas i znasz innego Specjalistę, który pasowałby do naszego teamu? Poleć go i zgarnij premię!

Zadania:

• Nie tylko handlowiec stacjonarny, ale i doradca - bądź specjalistą w swojej dziedzinie i zdobywaj uznanie Klientów poprzez zrozumienie, profesjonalne wsparcie i odpowiedź na jego potrzeby.

• Będziesz sprzedawać cenione przez Klientów preparaty pielęgnacyjne i mineralno-witaminowe dla zwierząt.

• Pracuj indywidualnie i zespołowo – korzystasz z naszej bazy, kontaktujesz się z Klientami i Przedstawicielami, notujesz w systemie i raportujesz jak dobrze Ci poszło!

Oczekujemy:

• Zaangażowania i dużej motywacji – wtedy realizacja celów przychodzi z łatwością!

• Doświadczenia w obsłudze Klienta, sprzedaży (mile widziane w zdalnym kontakcie).

• Smykałki do nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji.

• Jesteś z branży związanej ze zwierzętami? A może masz wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne? Super!

• Jeśli chciałbyś/chciałabyś rozpocząć karierę w nowej dla Ciebie branży – również zapraszamy! Porozmawiajmy o tym, co możemy sobie wzajemnie zaoferować.

Etapy rekrutacji:

1 etap - rozmowa telefoniczna z HR

2 etap - spotkanie w Łodzi z kierownikiem / przełożonym i HR

3 etap - krótka rozmowa telefoniczna i złożenie oferty zatrudnienia

Satysfakcja Klienta jest dla Ciebie ważna? Cenisz sobie wysoką jakość produktów i oferowanych usług? Lubisz innowacyjne rozwiązania i nowoczesne usprawnienia? Świetnie! Zatem pozostajesz w zgodzie z misją Firmy Over Group!

Stale pozyskujemy talenty do naszej organizacji. Rozwijamy się w różnych gałęziach biznesu, co pozwala znaleźć zatrudnienie wielu osobom w naszej organizacji. Zachęcamy do wyrażenia zgody na pozostanie w bazie aplikacji OVER Group.

Prosimy o umieszczenie w CV następujących klauzul i przesłanie CV na adres hr@over-group.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Administratorem Danych Osobowych jest OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, zwana dalej „Spółką. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:

- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,

- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.

Przedstawiciel Handlowy

Bardzo przeciętne spotkanie. Bywały lepsze. Nie zachęciło mnie do pracy tam.

Pytania o doświadczenie i kilka możliwość przedstawienia, jak wyszedł z jakiej sytuacji w kontakcie z klientem

Export Manager dokąd podróżuje na te wspomniane wyjazdy zagraniczne? Szkoda, że nie napisali szczegółów w ogłoszeniu, nie mam skąd się dowiedzieć, bo nikogo stamtąd nie znam. No i skoro oczywiście do zadań należy pozyskiwanie klientów, to czy wypłata jest od wyniku tutaj na tym polu jakoś zależna?

Szanowny/a @XY, Export Manager podróżuje w różne regiony świata, jest to kwestia bardzo otwarta. Posiadamy Klientów m.in. w Europie, Azji, Afryce. Szczegółów na temat stanowiska można dowiedzieć się bezpośrednio od Działu HR, zapraszamy do kontaktu: hr@over-group.pl, tel. 505 421 064 / 602 241 369. Z poważaniem, Dział HR OVER Group

Angelka
@Over Group Sp. z o.o. S.K.

Wow, ale ciekawe, że nawet takie dalekie kierunki. Jak ktoś jedzie np. do Azji na kilka dni czy tygodni, to potem następnego dnia po powrocie od razu idzie do biura do pracy, czy ma wole dnia za ten wyjazd i te dni tez ma płacone?

@Angelka

Szanowna @Angelka, w takich sytuacjach każdy pracownik planuje swój tydzień w porozumieniu z bezpośrednim przełożonym. Zgodnie z Kodeksem Pracy zapewniamy zgodne z prawem normy odpoczynku. Jeśli np. targi odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy, pracownikowi przysługuje odbiór dni wolnych za wynagrodzeniem. Powinny one zostać odebrane jak najszybciej, w tym samym miesiącu, w którym odbywał się wyjazd zagraniczny, najlepiej zaraz po tym wydarzeniu. Pracownik ma także prawo skorzystać z urlopu. Kierujemy się dobrem pracownika, dlatego wiemy jak ważna jest regeneracja i wypoczynek dla osiągnięcia efektywności w pracy. Z poważaniem, Zespół OVER Group

Over Group Sp. z o.o. S.K. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Doradca Klienta.

Szanowny/a @Pytanie, w ostatnim czasie nie publikowaliśmy ogłoszeń w serwisie GoWork. Nie posiadamy obecnie stanowiska, którego nazwa brzmiałaby Doradca Klienta. Posiadamy aktywny proces rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży. Ogłoszenie jest dostępne w kilku innych portalach z ogłoszeniami o pracę oraz na naszej stronie www.over-group.com/kariera Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i przesłania CV w odpowiedzi na ogłoszenie lub bezpośrednio na nasz adres mailowy: hr@over-group.pl Z poważaniem, Dział HR OVER Group

Amelia
@Over Group Sp. z o.o. S.K.

Ooo, bardzo zaciekawiła mnie ta oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. :) Zawarto tam informację, że uzyskuje się zarobki w hybrydowym systemie wynagrodzenia. Co to oznacza? Możecie to rozjaśnić? Dodatkowo w ogłoszeniu przeczytałam, że pracuje się od poniedziałku do piątku. Ale wiecie od której do której? To dla mnie bardzo ważne. :)

@Amelia

Szanowna @Amelio, temat hybrydowego systemu wynagradzania był poruszany we wcześniejszym wpisie. Jest to wynagrodzenie składające się z kilku części: podstawy oraz prowizji za sprzedaż i dodatkowych premii w ujęciu miesięcznym. Praca na tym stanowisku jest wykonywana od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30. Zapraszam do kontaktu z Działem HR: tel. 505 421 064 / 602 241 369, e-mail hr@over-group.pl Z poważaniem, Dział HR OVER Group

Jestem zainteresowana firmą, a szczególnie posadą Export Specialist. Jak kiedyś szukali pracownika, to napisali, że praca jest mobilna. Jaki % czasu to jest praca w terenie, na wyjazdach, w delegacjach? I jest info o rekrutacji zdalnej, jest do tego potrzebny jakiś konkretny program do rozmów online?

Szanowna @HU, praca w Dziale Exportu przyjmuje formę hybrydową - stacjonarną połączoną z wyjazdami zagranicznymi w razie potrzeby. Odnośnie rekrutacji, to prowadzimy rozmowy drogą telefoniczną oraz za pośrednictwem Google Meet, ale możemy też skorzystać z innych narzędzi wg potrzeb Kandydata. Możliwe jest również spotkanie osobiste w siedzibie Firmy. Zapraszamy do bezpośrednio kontaktu z Działem HR w celu przybliżenia specyfiki pracy na tym stanowisku oraz złożenia CV. Z poważaniem, Zespół OVER Group

Antośka

Warto spróbować jako specjalista ds. Sprzedaży? Pytam ogólnie o klimat pracy, ale też parę rzeczy bym chciała mieć wyjaśnione, o co chodzi z tym hybrydowym systemem wynagradzania? Tyle lat pracuje i nigdy nie słyszałam o czymś takim.

@Antośka

Szanowna @Antośka, hybrydowy system wynagradzania to nic innego jak wynagrodzenie składające się z kilku części: podstawy oraz prowizji za sprzedaż i dodatkowych premii w ujęciu miesięcznym. W celu wyjaśnienia pozostałych szczegółów oferty zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod nr tel. 505 421 064, gdzie odpowiemy na wszystkie pytania. Z poważaniem, Zespół OVER Group

@Pracodawca

To się wiąże z tym, że każda część wypłaty jest wypłacana w innym terminie, skoro jest hybrydowo? Czy jednak wszystko jest dodawane i wysyłane na konto pracownika raz w miesiącu?

@Marta

Szanowna @Marto, wynagrodzenie całościowo jest wysyłane na konto pracownika raz w miesiącu do określonego terminu. Z poważaniem, Zespół OVER Group

Pompej

PH / doradca, jak wyglada rekrutacja obecnie? Jak duża jest podstawa i czy są limity prowizji ? Jaka jest flota obecnie, jakie benefity ? Czy jest ścieżka awansu z tego stanowiska?

@Pompej

Szanowny @Pompeju, proces rekrutacji w działach handlowych składa się z 3 etapów: rozmowy telefonicznej z Działem HR, wideorozmowy z Managerem Działu oraz spotkania osobistego. Wówczas omawiamy wszystkie te elementy, o których Pan wspomina. Po więcej szczegółów zapraszam do bezpośredniego kontaktu hr@over-group.pl. Z poważaniem, Zespół OVER Group

@Pompej

Podstawa 6000 netto poza zasięgiem. 10 wizyt dziennie więc realnie 1,5 etatu. Samochód skoda scala. Powyżej 100 km prywatnie płacisz 70 gr za każdy km. Ale mając taki obszar i tyle wizyt nie będziesz miał czasu na prywatne wycieczki ???? reasumując: dopóki na stołku jest obecny Pan to szkoda czasu na rekrutacje u nich.

Anonim 2
@Anonim

6000 netto to nawet dyrektor nie ma. Ph to liczyć na 4000britto

Wiki
@Anonim 2

Ktoś inny pisał, że podstawa to najniższa krajowa. To ile w końcu tej podstawy jest? Czy może najniższa na start a później po okresie próbnym jakoś dokładają więcej? Każdy z podobnym stażem pracy w firmie ma taką samą podstawę czy indywidualnie jest ustalana?

@Wiki

Szanowna @Wiki, temat wynagrodzenia był poruszany w poprzednich wpisach. Stawki wynagrodzeń w Firmie OVER Group są ustalane na podstawie raportów płacowych dopasowanych do stanowiska. Zakładamy określone widełki gwarantowanej kwoty wynagrodzenia miesięcznego, zawsze jednak staramy się poznać perspektywę finansową kandydata. Cały system wynagradzania jest przedstawiany podczas procesu rekrutacji przez osobę decyzyjną. Zapewniamy, że nie mówimy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę. Podkreślamy, że nie zależy nam, aby pracownicy otrzymywali wyłącznie tzw. podstawę. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Z poważaniem, Zespół OVER Group

@Anonim 2

Jeszcze co do kasy dla PH, to co z kasą za paliwo? Jak się jeździ do klientów, to pracownik sam kupuje za swoje paliwo, czy firma to finansuje?

Jak sytuacja pracy dla handlowców, pisaliście coś wcześniej o rotacji pracowników. Czy sytuacja się ustabilizowała? Praca jest stabilna na umowę o pracę? Jakie wynagrodzenie wychodzi za MSC pracy?

Iza
@Anna

Aby ustabilizować sutuację trzeba mieć stabilny sagan. A jak wiadomo tu jest tylko gorzej. Bo co ma sie polepszyc skoro to te slynne wartosci.

@Iza

Dlaczego w firmie twoim zdaniem jest tylko gorzej? Na jakiej płaszczyźnie? Finansowej? Wiesz jak na chwilę obecną kształtują się zarobki dla nowozatrudnionych pracowników?

@Anna

Podstawa to najniższa krajowa, a reszta co wyrobisz. Choć kokosów nie będzie

Maria
@Kasia

„Co wyrobisz” - no a tak realistycznie to ile można wyciągnąć? Jak pracowałaś tam to pomyślałam, że masz już jakieś wyrobione wyobrażenia o tym, co jest osiągalne. I czy nowy ma szansę na coś dodatkowo?

@Maria

Nie wiem, zależało od humorów dyrektora jaką dał Ci premię. Czasem nie dawał wcale, bo mimo najlepszych wyników, coś mu się nie spodobało w Twoim podejściu so firmy xd

Jak kształtują się zarobki na stanowisku doradcy wet i zoo?

kandydatka

na popularnym serwisie jest aż 16 ogłoszeń o pracę w tej firmie na stanowisko handlowca.... bardzo mnie zastanawia i martwi czym spowodowany jest tak wielki exodus z tej firmy, czy ktoś z obecnie pracujących zdradzi jaka jest prawda?

@kandydatka

Szanowna Kandydatko, w firmie OVER Group przyjęliśmy zasadę stałego procesu pozyskiwania talentów, a tym samym potencjalnych kandydatów na interesujące nas stanowiska. Portfolio marek OVER Group jest na tyle zróżnicowane, a struktury rozbudowują się, że wiele osób może znaleźć zatrudnienie w naszej Firmie. Ciągły charakter rekrutacji w Firmie OVER Group ma przede wszystkim zapewnić nam dostęp do wysoce wykwalifikowanych kandydatów. Zależy nam na zainteresowaniu jak najszerszego grona odbiorców naszą Firmą, zwiększeniu rozpoznawalności marki pracodawcy oraz na budowaniu relacji z potencjalnymi kandydatami. Zarówno kandydaci, jak i nasi obecni pracownicy mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ OVER Group zmienia się i rozwija, a nasi pracownicy razem z nami. Z poważaniem, Zespół OVER Group.

Ktosik
@kandydatka

Tyle ogłoszeń bo takie są rotacje.. zespół handlowców się kruszy, wiec nic dziwnego ze musza cały czas szukać bo ludzie szybko rezygnują

obeznany
@Ktosik

Na tę chwilę handlowców ze stażem większym niż 3 miesiące zostało dosłownie 3 , cała stara gwardia opusciła pokład, jak to się skończy to czas pokaże

@obeznany

Zostali usunięci z firmy za przekrety, aby była jasność, poszli do konkurencji

@Kasia

Aby była jasność , jest to poprostu kłamstwo. Nie ma ani jednej osoby , która została usunięta, wszyscy co do jednego odeszli sami.

@Kasia

Serio? Masz lewe informacje xD Pracownicy sami odchodzili, a później szli do konkurencji. Nikt ich nie zwalniał. Zapewniam

Robert
@Kasia

Jednak kwestia dlaczego się pozwalniali i czy miało to coś wspólnego z warunkami, jakie firma zapewnia, pozostaje bez odpowiedzi. A zanim podjąłbym się współpracy, chciałbym się co nieco dowiedzieć o tym, jak tu się robi, jakie relacje między ludźmi i jak się docenia nie tylko wyniki, ale również człowieka?

ExPH
@kandydatka

Co tu dużo pisać-większość odeszła bo było źle. Humory prezesa, zwolnienia z byle powodu, ingerowanie w prywatny czas, maile w niedziele, donisicielstwo, kamery wszedzie poza kibelkiem. Przyszedlem do innej firmy i z innej odszedlem. Nie dalo sie na to patrzec. Prezes jak cesarz Kaligula, paluszek w dol lub w gore. I co mi po tym jak moja rodzina zyla moja pracą? Koledzy odeszli do konkurencji? To prawda. A po co mieli tu byc jak wartosci firmy konczyly sie na tabliczkach w ramkach. Teraz musza latac po sądach.(usunięte przez administratora) A tam w Overze zaufanie to teoria. Tylko trzeba tego doswiadczyc zeby zrozumiec. Dobrze to tylko klientow i szkolenia wspominam. Tu bylo na poziomie. Dlatego tez zastanow sie czy warto. Wg mnie ilosc rekrutacji i rotacja same mowia za siebie. Ilosc opini tez. Jak masz rodzine, poszukaj gdzies indziej. Jak to pierwsza praca sprobuj, potem bedzie juz tylko lepiej. Pracowalem za poprzedniego dyra, tego obecnego nie znam.(usunięte przez administratora)

@Robert

Były zmiany w zasadach premiowania, zmiana dyrektora, głodowe pensje i (usunięte przez administratora). Dlatego większość bez żalu odeszła

Ja również sama z tej firmy odeszłam. Czytamy ze zrozumieniem!

Maria

Był ktoś na rozmowie na przedstawiciela handlowego? Bo nawet widziałam, że temat już był poruszany rekrutacji. A wiadomo, jakie zarobki i czy istnieje jakaś podstawa, czy tylko wypłaty na bazie prowizji?

Jakie godziny pracy obowiązują w Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu z Działem HR: mailowego hr@over-group.pl lub telefonicznego 505 421 064 - odpowiem na pytanie dotyczące godzin pracy, gdyż są one zależne od działu i stanowiska. Pozdrawiam

Tomasz
@Pracodawca

Chciałem zapytać o pracę na stanowisku Export Manager. Na stronie jest informacja o pracy hybrydowej. Jak to wygląda, ile dni należy przepracować w biurze a ile w domu? Mowa też jest o wyjazdach zagranicznych, na jakiej zasadzie one działają?

@Tomasz

Szanowny @Tomaszu, tryb pracy na tym stanowisku jest hybrydowy, tzn. zakładamy 3 dni pracy w biurze i 2 dni home office, wyjazdy zagraniczne w zależności od potrzeb. Chętnie udzielimy bardziej szczegółowych informacji oraz odpowiemy na dodatkowe pytania. Zapraszamy do kontaktu mailowego hr@over-group.pl. Pozdrawiamy, Zespół HR Over Group

Agnieszka

Widziałam że firma wstawiła ogłoszenie kilka miesięcy temu na pozycję Export Specialist. Szukam info o tym czy jest opcja pracy zdalnej lub hybrydowej po okresie wdrożenia do pracy w firmie?

@Agnieszka

Szanowna @Agnieszko, ogłoszenie na stanowisko Export Specialist nie jest już aktywne. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy na stronie www.over-group.com/kariera Zachęcamy również do przesłania swojego CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, w tym celu prosimy o zawarcie odpowiedniej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych, która również dostępna jest pod podanym powyżej linkiem. Tryb pracy na stanowisku Export Specialist jest hybrydowy. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji: hr@over-group.pl Z poważaniem, Zespół OVER Group.

Teresa

Czy jeśli chodzi o zarobki na produkcji to są zależne od pracownika? pytam, bo zastanawia mnie brak odpowiedzi na pytania o nie. Każdy może negocjować inaczej warunki?

@Teresa

Szanowni Kandydaci, odpowiadając na Wasze pytania odnośnie warunków wynagrodzenia na stanowisku produkcyjnym pragniemy podkreślić, że istnieją pewne możliwości negocjacji pensji zasadniczej adekwatnie do poziomu doświadczenia, w określonym przez Firmę budżecie. Jesteśmy sprawiedliwi względem wszystkich zatrudnionych pracowników. Oprócz podstawy wynagrodzenia funkcjonuje także system motywacyjny. Możliwości finansowe są prezentowane kandydatowi na etapie przedstawiania propozycji współpracy. Z poważaniem, Zespół OVER Group.

Jarek

Jaka stawka i warunki na produkcji?

Co z tą kasą w tej firmie ? Czy jest ktoś wstanie jest napisać ile konkretnie dostaje się na łapę na produkcji i na początek ???

Kand

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek tak żeby nie tracić czasu na jakieś tam procesy rekrutacyjne

Interesują mnie konkretnie zarobki na produkcji. Bez czarowania i śmiemy i dostaje się na rękę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Over Group Sp. z o.o. S.K. - Łask

• Jak się pracuje w Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Over Group Sp. z o.o. S.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Kandydaci do pracy w Over Group Sp. z o.o. S.K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Over Group Sp. z o.o. S.K.