Over Group Sp. z o.o. S.K.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Over Group Sp. z o.o. S.K.

Aktualność
Drodzy pracownicy,

Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna.
Stanowicie filar naszej firmy i mamy tego świadomość. Pragniemy każdego dnia rozmawiać i wsłuchiwać się w Wasze potrzeby, a przy okazji starać się rozwiązywać problemy oraz wyciągać drzemiący w Was potencjał i talent. W myśl naszych wartości i misji chcemy, aby każdy z Was czerpał maksymalną satysfakcję ze współpracy z nami. Do tego trzeba otwartości, szczerości i rozmowy. Do której Was gorąco zachęcamy.

Praca to miejsce gdzie spędzamy pół naszego życia, dlatego zależy nam aby atmosfera w niej jak i warunki były jak najlepsze. Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie dotyczące naszej Firmy, dlatego i z opiniami w serwisie GoWork zapoznajemy się wnikliwie.

Szanujemy Wasze zdanie i na pewno wyciągniemy wnioski z konstruktywnej krytyki, która się pojawi w serwisie. Postaramy się również przyłączyć do dyskusji, by odpowiedzieć na Wasze pytania. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia również naszych pracowników, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora serwisu GoWork, a wobec ich autorów zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne.

Gorąco zachęcamy do kontaktu z nami, a w razie pytań niecierpiących zwłoki można zgłosić się do nas bezpośrednio hr@over-group.pl.lub przez naszą stronę internetową.

Pozdrawiamy serdecznie,
Over Group - Satysfakcja, Jakość, Innowacja

handlowiec

Wszystkim, którzy zastanawiają się czy podjąć pracę w Over Group chciałabym uświadomić jedną rzecz. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że za większość ostatnich wpisów w temacie odpowiada jedna i ta sama osoba. (usunięte przez administratora) Faktycznie , przy takim zachowaniu można mieć pretensję do funkcjonowania GPS no ale przepraszam, co to za podwójne standardy ? Do klientów jeździć nie można bo wirus, ale do koleżanek już tak ? Jeśli obserwujesz ten temat i pod wpływem różnych wpisów zastanawiasz się , czy podjąć pracę w Overze czy nie, mogłabym dać Ci jedną radę. Jeśli robisz takie akcję jak opisana powyżej, to stanowczo Ci odradzam, stracisz tylko czas. Prędzej czy później olewactwo wyjdzie na jaw. Jeśli zaś czujesz się handlowcem, chcesz pracować i się rozwijać , to ta firma jest jak najbardziej dla Ciebie.Owszem, trzeba (usunięte przez administratora) , ale na każdym etapie nikt nie odmówi Ci pomocy.

@jason

nie rozumiem w czym problem z tym kalendarzem??!! efektywny handlowiec to taki który wszystko ma dobrze zaplanowane. Oczywiście czasem wizyty z partyzanta też się zdarzają ale chyba lepiej jest sobie wszystko poukładać po to aby lepiej wykorzystać dzień w pracy i dzięki temu go skrócić. Planowanie tygodnia pracy przed jego rozpoczęciem uważam za wielki plus tej firmy, dzięki temu jestem jeszcze lepsza w organizacji czasu pracy.

@Jason

Rotacja jest, owszem, ale jest i duże grono pracowników z dłuższym stażem. To o czymś świadczy. Da się. Wystarczy chcieć i nie poddawać się przy pierwszej lepszej okazji.

kandydatka
Kandydat

na popularnym serwisie jest aż 16 ogłoszeń o pracę w tej firmie na stanowisko handlowca.... bardzo mnie zastanawia i martwi czym spowodowany jest tak wielki exodus z tej firmy, czy ktoś z obecnie pracujących zdradzi jaka jest prawda?

@kandydatka

Szanowna Kandydatko, w firmie OVER Group przyjęliśmy zasadę stałego procesu pozyskiwania talentów, a tym samym potencjalnych kandydatów na interesujące nas stanowiska. Portfolio marek OVER Group jest na tyle zróżnicowane, a struktury rozbudowują się, że wiele osób może znaleźć zatrudnienie w naszej Firmie. Ciągły charakter rekrutacji w Firmie OVER Group ma przede wszystkim zapewnić nam dostęp do wysoce wykwalifikowanych kandydatów. Zależy nam na zainteresowaniu jak najszerszego grona odbiorców naszą Firmą, zwiększeniu rozpoznawalności marki pracodawcy oraz na budowaniu relacji z potencjalnymi kandydatami. Zarówno kandydaci, jak i nasi obecni pracownicy mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ OVER Group zmienia się i rozwija, a nasi pracownicy razem z nami. Z poważaniem, Zespół OVER Group.

Ktosik
@kandydatka

Tyle ogłoszeń bo takie są rotacje.. zespół handlowców się kruszy, wiec nic dziwnego ze musza cały czas szukać bo ludzie szybko rezygnują

obeznany Nowy wpis
@Ktosik

Na tę chwilę handlowców ze stażem większym niż 3 miesiące zostało dosłownie 3 , cała stara gwardia opusciła pokład, jak to się skończy to czas pokaże

Anieszka
Klient

Zastanówcie się 3 razy, może będzie Ci odpowiadać taka praca, mój były pracował jako PH, poniedziałek godz. 7-8 wyjazd w trasę, wraca 17-18 (czasami nocleg), raport zrobić, odpisać na @,oferty wysłać jest 21, i tak do piątku, tysiąc telefonów od dyrektora i cenne wskazówki, i pytania ile wrzucisz w system ? jak by pracował 10 lat w tej firmie i w branży, niedawno sprzedawał znany napój energetyczny. Zaskakujący jest fakt, sobota ,,dzień wolny,, godz. 7 leżakujemy w łóżku- telefon ,lekarz zobaczył ze kończy Mu się preparat, lek - dzwoni do PH, i pogawędka 1,5h, oczywiście ze trzeba odebrać bo to są pieniądze PH za wyrobienie targetu, mimo wolnej soboty telefony co chwile – brak życia prywatnego. Fenomenem są telefony w niedziele(usunięte przez administratora) lekarz weterynarii jedzie do kliniki (ew. idzie bo ma ja obok domu) i patrzy co mu brakuje, co musi uzupełnić, aha to zadzwonię do PH, i zamówię, tak niedziela zleci, a wieczorem trzeba przygotować trasówke na nowy tydzień. Płaca nieco więcej niż najniższa krajowa – podstawa, ale premia to prawie dwa razy więcej. Praca dla samotnego studenta, zero prywatnego czasu, jak tak podsumował swoje godziny to wychodzi dwa etaty - dlatego to już mój BYŁY

Olo
@Anieszka

Jak to mówią "jak sobie pościelesz tak się wyśpisz" tel wyłączam w piątek o 16, włączam w pn rano. Klient, który chce coś zamówić pisze email, bądź sms. Sorry, nie pracuje w weekendy i ponad normę czasową 8 godz dziennie.

Pablosaa Nowy wpis
@Olo

Oczywiście o 16 tel off i nara a jak ktoś sobie daje wejść na głowę pracuje i odbiera telefony w soboty czy niedziele to jest sam sobie winny

Małgorzata Nowy wpis
@Olo

A nie robią problemów , jak ktoś stosuje takie taktyki ?

obeznany Nowy wpis
@Małgorzata

Oczywiście , że robią obowiązkowe jest ustalenie trasówki na cały tydzień podczas weekandu + przygotowanie wizyt. Jeśli chcesz pracować 8 godzin dziennie to nawet tutaj nie aplikuj , planu są tak wysokie , że nic nie wyrobisz , a po kilku wypłatach z gołą podstawą sama odejdziesz.

V
Kandydat

Wybieram się na rozmowę na stanowisko specjalista ds. Sprzedaży. Czy ktoś mógłby objaśnić jak faktycznie wyglada wynagrodzenie oraz praca na codzień?

Piotr
@V

A kiedy tę rozmowę masz mieć w ogóle? Daj znać koniecznie jak już będziesz po!

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Minimi
@Pytanie

Niezbędne minimum w pracy przedstawiciela... Samochód telefon oraz laptop.... Laptopa musisz polubić, w Agro czeka ogrom roboty po pracy w terenie w domu ( raporty, statystyki, estymację sprzedaży, planowania). Niestety nikt tej pracy nie doceni ani nie zauważa, liczy się tylko to co w GPS w samochodzie ( sprawdzany na każdym kroku)..... Praca fajna, ale głównie dla bezdzietnych singli którzy mogą poświęcić się bezgranicznie dla wyrobienia planu.

Teresa
@Minimi

Zawsze takie obszerne plany się tutaj w takim razie zdarzają czy bywają luźniejsze okresy dla przedstawicieli? Większość tutaj to faktycznie single czy jakieś pół na pół jest?

Minimi
@Teresa

W Overze nie ma czegoś takiego jak „ luźniejsze okresy dla przedstawicieli „ - różnica w planach sprzedażowych w poszczególnych miesiącach to 2-5 %. Każdego roku idą w górę o 15-25% co jak na firme z 20 letnim stażem na rynku jest wynikiem kosmicznym. W zeszłym roku w związku z szalejąca inflacją zapowiedziano podwyżkę rzędu 30 % rok do roku. Był to jeden z głównych powodów dlaczego odszedłem po blisko 4 latach. Ostatecznie plany na rok 2022 wzrosły niektórym o 40 %... Swoją pracę w Overze mogę podzielić na 2 okresy. Pierwsze 2 lata , gdy żyłem w bardzo luźnym związku ( niestety właśnie przez pracoholizm ) nie ukrywam - nawet podobało mi się. Pracowałem po 10-14 godzin dziennie ( trasa+ wieczory przed komputerem) -zarabiałem całkiem przyzwoitą kasę, kosztem wyrzeczenia się prywatności. W trzecim roku po kolejnej gigantycznej podwyżce planu przyszło otrzeżwienie, że to droga do nikąd. Zdałem sobie sprawę , że jestem tylko cyfrą w planie sprzedażowym ( już nie do osiągniecia), a prawdziwe życie ucieka mi przez palce. Przyszła decyzja o założeniu rodziny, doszły obowiązki , już nie byłem w stanie żyć tylko Overem. Sprzedaż mimo wszystko nie spadła , ale wobec wzrostu wymagań o 25% - dla kadry zarządzającej było to nie do zaakceptowania. Był czas kiedy w Overze dało się żyć. Podejmując prace w tej firmie, musisz jednak Tereso odpowiedzieć sobię na jakim etapie życia jesteś.

@Teresa

Szanowna Tereso, Szanowna Minimi, jesteśmy zdania, że kluczowa jest równowaga życiowa pracowników. Wiemy też, że nasi pracownicy potrafią takową osiągnąć w Firmie OVER Group. Rozumiemy każdego pracownika i jego zmianę ról życiowych oraz społecznych w trakcie zatrudnienia. Jednak jako Zespół OVER Group nie możemy się zgodzić, że praca w naszej Firmie jest najlepsza dla singli, ponieważ takich podziałów nie prowadzimy. Jest to praca dla ludzi zorganizowanych, ambitnych, mających hobby i umiejętności łączenia życia zawodowego z pozazawodowym. Z drugiej strony jako Firma wspieramy naszych pracowników w znalezieniu równowagi work – life balance, między innymi poprzez elastyczną organizację pracy i samodzielność w realizacji założonych celów, a na niektórych stanowiskach możliwość wykonywania pracy w trybie home office. Doskonale rozumiemy relację między dobrym samopoczuciem pracownika a wyższą produktywnością i motywacją do pracy. Z poważaniem, Zespół OVER Group

Łysy

Witam, jako były przedstawiciel Agro mogę potwierdzić, w Overze idzie zarobić ale tylko pod warunkiem regularnego wyrabiania planu, podstawa jest bardzo niska, dziewczyny w Call Center zarabiają niewiele więcej niż najniższa krajowa, pracownicy terenowi nie dużo więcej.. . Dochodzą mnie natomiast słuchy o nierealnych planach na rok 2022, jeśli to się nie zmieni niedługo można spodziewać się szerokiej rekrutacji do Agro... Niestety ludzie mają rodziny kredyty, nikt szanujący się nie będzie za podstawę pracował

@Łysy

Szanowny były pracowniku, system motywacyjny i plany sprzedażowe są opracowane na podstawie wielu danych. Oczywiście stawiamy na ambitne i realne cele. Dodatkowo nikt nie pozostaje sam z tym wyzwaniem, ponieważ jak opisali to inni pracownicy stawiamy na skrupulatne planowanie tygodnia i pomoc współpracowników w celu osiągnięcia wspólnego celu dla całej naszej organizacji. Z poważaniem, zespół OVER Group

Jasiu
@Over Group Sp. z o.o. S.K.

Plany są z kosmosu. Teraz zmniejszone jak się zwolniła cala kadra managerska agro. Ciekawe dlaczego? Tak uczciwe napiszcie. I to nie koniec odejść.

Kasia Tomasik
@Łysy

Zarabiam w call center znacznie więcej niż najnizsza krajowa, pozdrawiam ????

ex PH
@Kasia Tomasik

Kasia, chyba jesteś z niedługim czasem pracy. I jeszcze chwytasz wizję z ramek. Jednak skończysz karierę w tej firmie jak praktycznie wszyscy. Takich co to uwierzyli w wizję było wielu. Nikogo nie ma. Ale to sama musisz się przekonać bo nikt nie przekona ciebie.

Informacja zwrotna
Kandydat

Brałem udział w procesie rekrutacji. Po nim miałem w głowie tylko jedno pytanie. Jak to możliwe, że Firma doszła do takiego statusu rynkowego. Dysonans kompetencyjny.

Czesław
@Informacja zwrotna

O co konkretnie ci chodzi? Nie poszło ci na rozmowie, czy pytania były według ciebie nieodpowiednie. Bo niczego nie wytłumaczyłeś, a chciałbym się przygotować przed rekrutacją.

Edek
@Czesław

Nie przygotowuj się. Idź na spontan. Lepiej wypadniesz.

@Czesław

Nie trac czasu, odradzam jako były pracownik. Popytaj na goworku ale to co uslyszysz i co zostanie Ci obiecane na poczatku to tylko zostanie uslyszane, rzrczywistosc jest inna. Nie bez powodu osoby ktore pracowaly trzy miesoace zwalniaja sie wlasnie dla tego ze co innego mowili na rozmowie a rzeczywistosc okazala sie calkowocie inna

Były
@Były pracownik

Prawda. Szkoda twojego czasu i zdrowia.

Szukajacy
Kandydat

Widziałem ostatnio ogłoszenie do Over Zoo. Jak się Wam pracuje? Opłaca się aplikować i starać się o prace? Możecie mi doradzić?

Były PH

Pracowałem jako Przedstawiciel Handlowy w Over Zoo kilka lat. Polecam pracę tym którzy szukają wyzwań, odporni są na duży stres. Praca w terenie plus praca w domu. Po za tym na początku pracy wszystko fajnie, klepią po plecach, motywują. Po okresie próbnym czuć już nacisk na wynik, który z roku na rok zwiększał się o 15-20%. Płaca, no cóż nie będę pisał ale w dzisiejszych czasach na tym stanowisku podstawy w większości firm w tej branży są dużo większe. W aucie jest GPS i jest skrupulatnie sprawdzany. Mam do tej pory regulamin pracy PH podpisany przez moją Pani Dyrektor - u klienta nie później niż 9:30, 10 wizyt dziennie (w tym 2 w gabinetach wet.), plan uklada się na caly tydzień do wglądu u przełożonego. Jak chcesz coś w nim zmienić to za jego zgodą. W pracy co najmniej raz w miesiącu jeździ z Tb kierownik, dyrektorka i patrzą na ręce. Później dostajesz raport co było OK a co musisz poprawić plus dodatkowe zadanie (taka pokuta). Na spotkaniach firmowych rozmowy indywidualne gdzie omawiane jest Twoje zaangażowanie, Twoje plusy i minusy. Często pokazywana skuteczność - Ilość wizyt vs. Ilość zamówień vs. czas na wizycie. Najgorsze dla mnie były końcówki miesiąca i te nieszczęsne "esytmacje". Nawiązałem w tej firmie przyjaźnie z ludźmi które zostaną pewnie do końca życia (piszę tylko i wyłącznie o kolegach/koleżankach PH). Jedno mogę napisać że jak chcesz odejść to brzydko się z Tb obchodzą. I to niejedna osoba potwierdzi. Nie napiszę że polecam czy nie. Każdy jest inny. Ja odszedłem bo ta praca nie sprawiała mi już przyjemności. Dla mnie za dużo stresu i za mało czasu dla rodziny. Ale wiem że są ludzie którzy lubią taką korpo pracę i odnajdują się w tym. Pracują w overze latami i jest im dobrze. Życzę powodzenia, a dla osób które zastanawiają się czy spróbować pracy w tej firmie - jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.

@Były PH

Zrównoważona opinia. Dodam od siebie że też odszedłem. I podpisuję się pod kolegą. Tyle, że mnie wykończył stres. Myśleć firma kazała już o sobie w niedzielę. To nie było ok. Bo zabierało czas na reset z rodziną. Mnie zniszczyło też w tej firmie (usunięte przez administratora) wzmacniane przez szefostwo i szefa szefów. Każdy ma swój rozum i jak spróbuje to się szybko zdecyduje co dalej. Powodzenia.

Abc
@Były PH

A jak wyglada kasa, ile płaca Ile lat tam pracowałeś ?

Abc
@Były PH

Ile pracowałeś ? A warunki finansowe?

@Abc

Pracowałem ponad 3 lata. Jak pracowałem robiliśmy górki w targetach. Teraz słychać że nie mogą domknąć miesięcy tak więc kasa to pewnie podstawa. Może coś się zmieniło, nie wiem. Ale przez ponad trzy lata nic się nie zmieniło na lepsze w podejściu przełożonych, najczęściej zmieniają się PH, którzy odchodzą sami. I uważam że źle to świadczy o firmie, jak pozwala się odchodzić dobrym pracownikom bez jakiejkolwiek rozmowy, zachęty do pozostania w firmie. Podejście typowo korporacyjne - nie ma ludzi niezastąpionych.

Łysy
@Były PH

Potwierdzam, w momencie gdy składasz wypowiedzenie automatycznie stajesz się wrogiem, jako, że premia jest uznaniowa możesz spodziewać się gołej, głodowej podstawy. Powiem jedno - to nie jest przypadek, że do Overa nie przychodzi praktycznie nikt wcześniej związany z branżą .

@Łysy

Szanowni byli pracownicy, przeanalizowaliśmy opinie dotyczące odejścia naszych pracowników i sposobu traktowania ich na okresie wypowiedzenia. Zawsze doceniamy pracowników, którzy na okresie wypowiedzenia przekazują jeszcze z pełnym zaangażowaniem swoje obowiązki osobie, która ich zastąpi, zamykają swoje projekty i z pełną odpowiedzialnością rozpoczynają nowy etap w życiu. Każdemu pracownikowi jesteśmy wdzięczni za wniesiony wkład w pracę i rozumiemy, że z różnych przyczyn rozstajemy się. Szanujemy to i wyciągamy wnioski, aby być jeszcze lepszym pracodawcą. Z poważaniem, Zespół OVER Group.

Opinie dział eksport
Kandydat

Dlaczego poszukiwany jest kandydat na pracownika do działu EXPORT? Dlaczego będą chcieli mu zaproponować tak mało ?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Slabodan
@Pytanie

Czym mnie pan/pani oczaruje?Serio dostałem takie pytanie :) odpowiedziałem czary mary i się rozzyłem :)

Pracował ktoś z Was jako Specjalista Ds. Rozwoju w Over Group Sp. z o.o. S.K.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Toto22
Klient

Szanowna Pani z HR powinna zająć się zweryfikowaniem tych opinie a nie odpisywaniem w formie szablonu jak to firmie bardzo zależy na stosunkach miedzyludzkich. Czy tyle osób może kłamać? Raczej nie.

@Toto22

Szanowny TOTO22 Over Group to firma z długoletnią tradycją, zatrudniająca wielu pracowników. Proszę zauważyć, że w sieci, nie tylko na GoWorku, opinie zostawiają raczej osoby niezadowolone, problem hejtu dotyka każdy aspekt działalności w Internecie. Jako pracodawca jesteśmy na tym portalu właśnie po to, aby reagować. Robimy to w formie odpowiedzi ( i nie robi to HR a zespół pracowników) ale również szukamy rozwiązań problemów, które przedstawiane są w komentarzach. Zależy nam na atmosferze w zespole, jednak mamy również świadomość, że nie każda decyzja czy kierunek zmian, spotyka się z pozytywnym przyjęciem całej załogi. Być może nie zawsze udało nam się, jako firma, sprostać oczekiwaniom naszych pracowników. Jednak cały czas się zmieniamy i udoskonalamy, wyciągamy wnioski z merytorycznej krytyki. Zachęcamy do niesugerowania się opiniami z Internetu a raczej do posiadania swojego zdania, zbudowanego na podstawie własnych doświadczeń. Życzymy powodzenia w budowaniu ścieżki zawodowej. Pozdrawiamy, Zespół Over Group

Taka sytuacja
@Toto22

Toto22 uważam,że Twoja wypowiedź trafia punkt. Ta firma nigdy nie wyciągnie wniosków. HR-y w tej organizacji poza rejrutacjami nic nie mogą smutne ale prawdziwe

były pracownik

Uderz w stół a nożyce się odezwą ...

były pracownik

Wszystko wszystkim, ale widzę że w dziale vet są awanse NOWOŚĆ Brand Manager Gratulacje !! Jakie zasługi za tym idą?? Czym to spowodowane ?

OVER Group
@były pracownik

@były pracownik Szanowny Były Pracowniku, jako firma stawiamy na rozwój pracowników, jest to jedna z wartości OVER Group. Awanse w strukturach firmy są powszechnym zjawiskiem. Najczęściej zmiana stanowiska jest wynikiem zaangażowania pracownika, jego rzetelności w podejściu do obowiązków i po prostu dobrze wykonanej pracy. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego, Zespół OVER Group

Motofan
Klient

Jaka obecnie jest flota firmowa? Nadal Dacia?

Kandydat21
Kandydat

Cześć Wszystkim. Polecam w 100% tego pracodawcę mimo iż nie zdecydowałem się na współpracę jako PH. Od początku serdeczne podejście, nie czułem się jak tabelka w excelu. Rozmowy konkretne, nastawiona na cel - znalezienie odpowiedniego pracownika. Widać że im zależy. Rozmawiałem z innymi PH w Over Agro (oczywiście wybrałem tych dłużej pracujących) i naprawdę wszyscy chwalą. To jest praca dla ludzi z pasją i nie chodzi w niej o zbieranie zamówień. Osobiście nie zdecydowałem się przez możliwość noclegów w terenie ( taka specyfika) ale gdyby nie to bym się nie zastanawiał. Polecam jak tylko mogę!

jesz
@Kandydat21

czyli nie pracowałeś i na tej podstawie dajesz opinie ??

Thom
@jesz

I jeszcze była możliwość rozmowy z pracownikami. I nawet wybór, z którymi. Fajna ta firma :)

Były pracownik over zoo

Dział HR w firmie ma za zadanie bronić interesów pracodawcy a nie pracowników. Firma bardzo nieprofesjonalnie podchodzi do rozstań z pracownikami. Jeżeli składasz wypowiedzenie to robią Ci pod górkę. Brak kultury i empatii. (usunięte przez administratora) W pracy przyjaciele, jak zmieniasz plany życiowe i się żegnasz to największy wróg. Praca ambitna, choć brak pomocy od przełożonych w kryzysowych sytuacjach. Spychologia- radź sobie sam. Fajni współpracownicy, przełożeni już nie. Praca fajna, ale straszne nastawienie na cyfrę.

@Były pracownik over zoo

Szanowny Były Pracowniku Zapewniamy, że Dział HR wspiera naszych pracowników. Nie jesteśmy w stanie zidentyfikować opisanej sytuacji i się do niej odnieść dlatego zachęcamy do kontaktu w wiadomości prywatnej na adres mailowy:hr@over-group.pl celem wyjaśnienia. Nasze koleżanki chętnie zapoznają się ze szczegółami i poszukają wspólnego rozwiązania. Mamy również nadzieję, że jednak czas spędzony w Over Group był dla Ciebie ważnym krokiem na ścieżce rozwoju i mogłeś/-aś zdobyć w naszej firmie kolejne doświadczenie zawodowe. Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów. Zespół Over Group

Klusek
Kandydat

Jestem umówiona na spotkanie rekrutacyjne w siedzibie firmy. Praca jest w charakterze przedstawiciela handlowego w Over Agro. Naprawdę jest tak źle jak piszecie ? Proszę o uczciwą opinie o firmie( atmosfera, zarobki, czas pracy)

@Klusek

Początki nie są łatwe, jest wiele produktów których poprostu trzeba się nauczyć , jeśli chcesz je efektywnie sprzedawać. Wymagana jest także wiedza zootechniczna, aczkolwiek przyjmują także osoby które jej nie mają ale chcą i potrafią się uczyć. Musisz też dobrze poznać swój teren, żeby efektywnie planować trasę. Trzeba wiedzieć , gdzie warto jeździć 2 razy w tygodniu a gdzie raz na 2 tygodnie. Ogromnym plusem jest to, że większości produktów sprzedajesz bezpośrednio od producenta i co jeszcze ważniejsze, że produkty się poprostu sprawdzają ! Oczywiście nie zawsze i nie u każdego, ale generalnie z czystym sumieniem możesz je sprzedawać bez poczucia ,że wciskasz tandetę. Jeśli chodzi o współpracowników, na codzień ich nie widujesz , od Ciebie tylko zależy z kim nawiążesz relację. Zachęcam jednak do kontaktu telefonicznego z pracownikami , w większości chętnie pomogą i podpowiedzą. W interesie każdego z nich jest , żebyś robiła dobry wynik, bo wszyscy rozliczani są jako zespół z wyrobienia planu. Jeśli chodzi o górę, odpowiadasz przed dyrektorem działu. Osobiście mam o nim dobre zdanie, nie szuka problemów na siłę. Wymaga przede wszystkim wyrabiana planów oraz zespołowości.Jeśli Ty będziesz w porządku do firmy i będzie widać zaangażowanie , na pewno będziesz dostawała niejedną szansę jeśli podwinie ci się noga. Żeby nie być posądzony o stronniczość powiem też do czego miałem zastrzeżenia. Plany sprzedażowe z roku na rok idą mocno w górę, szczególnie jeśli poprzedni rok miałaś dobry, możesz spodziewać się , że w nowym roku Twój plan wzrośnie nawet o 30 % i to co jeszcze w grudniu dawało ci super wypłatę, w styczniu będzie słabym wynikiem. Generalnie mogę CI polecić pracę w Agro, sam rozstałem się z firmą bo postanowiłem zmienić branżę ale w tej firmie da się żyć

Klusek
Kandydat

Jestem w trakcie rekrutacji do Over Vet. Czy tam jest naprawdę tak źle? Nie warto zawracać sobie głowy pracą w tej firmie ?

kandydat
Kandydat

Pojawiła się oferta na księgowego, jaka jest atmosfera w biurze ? Czy pozostali pracownicy są chętni do pomocy nowym i do przyuczenia ? Dziękuje za informację

Zostaw merytoryczną opinię o Over Group Sp. z o.o. S.K. - Łask

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Over Group Sp. z o.o. S.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Liczba opinii klientów firmy Over Group Sp. z o.o. S.K., to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Kandydaci do pracy w Over Group Sp. z o.o. S.K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Over Group Sp. z o.o. S.K.