Over Group Sp. z o.o. S.K.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Over Group Sp. z o.o. S.K.

Aktualność
Drodzy pracownicy,

Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna.
Stanowicie filar naszej firmy i mamy tego świadomość. Pragniemy każdego dnia rozmawiać i wsłuchiwać się w Wasze potrzeby, a przy okazji starać się rozwiązywać problemy oraz wyciągać drzemiący w Was potencjał i talent. W myśl naszych wartości i misji chcemy, aby każdy z Was czerpał maksymalną satysfakcję ze współpracy z nami. Do tego trzeba otwartości, szczerości i rozmowy. Do której Was gorąco zachęcamy.

Praca to miejsce gdzie spędzamy pół naszego życia, dlatego zależy nam aby atmosfera w niej jak i warunki były jak najlepsze. Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie dotyczące naszej Firmy, dlatego i z opiniami w serwisie GoWork zapoznajemy się wnikliwie.

Szanujemy Wasze zdanie i na pewno wyciągniemy wnioski z konstruktywnej krytyki, która się pojawi w serwisie. Postaramy się również przyłączyć do dyskusji, by odpowiedzieć na Wasze pytania. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia również naszych pracowników, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora serwisu GoWork, a wobec ich autorów zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne.

Gorąco zachęcamy do kontaktu z nami, a w razie pytań niecierpiących zwłoki można zgłosić się do nas bezpośrednio >hr@over-group.pl.lub przez naszą stronę internetową.

Pozdrawiamy serdecznie,
Over Group - Satysfakcja, Jakość, Innowacja

handlowiec

Wszystkim, którzy zastanawiają się czy podjąć pracę w Over Group chciałabym uświadomić jedną rzecz. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że za większość ostatnich wpisów w temacie odpowiada jedna i ta sama osoba. (usunięte przez administratora) Faktycznie , przy takim zachowaniu można mieć pretensję do funkcjonowania GPS no ale przepraszam, co to za podwójne standardy ? Do klientów jeździć nie można bo wirus, ale do koleżanek już tak ? Jeśli obserwujesz ten temat i pod wpływem różnych wpisów zastanawiasz się , czy podjąć pracę w Overze czy nie, mogłabym dać Ci jedną radę. Jeśli robisz takie akcję jak opisana powyżej, to stanowczo Ci odradzam, stracisz tylko czas. Prędzej czy później olewactwo wyjdzie na jaw. Jeśli zaś czujesz się handlowcem, chcesz pracować i się rozwijać , to ta firma jest jak najbardziej dla Ciebie.Owszem, trzeba (usunięte przez administratora) , ale na każdym etapie nikt nie odmówi Ci pomocy.

@jason

nie rozumiem w czym problem z tym kalendarzem??!! efektywny handlowiec to taki który wszystko ma dobrze zaplanowane. Oczywiście czasem wizyty z partyzanta też się zdarzają ale chyba lepiej jest sobie wszystko poukładać po to aby lepiej wykorzystać dzień w pracy i dzięki temu go skrócić. Planowanie tygodnia pracy przed jego rozpoczęciem uważam za wielki plus tej firmy, dzięki temu jestem jeszcze lepsza w organizacji czasu pracy.

@Jason

Rotacja jest, owszem, ale jest i duże grono pracowników z dłuższym stażem. To o czymś świadczy. Da się. Wystarczy chcieć i nie poddawać się przy pierwszej lepszej okazji.

Były pracownik over zoo Nowy wpis

Dział HR w firmie ma za zadanie bronić interesów pracodawcy a nie pracowników. Firma bardzo nieprofesjonalnie podchodzi do rozstań z pracownikami. Jeżeli składasz wypowiedzenie to robią Ci pod górkę. Brak kultury i empatii. (usunięte przez administratora) W pracy przyjaciele, jak zmieniasz plany życiowe i się żegnasz to największy wróg. Praca ambitna, choć brak pomocy od przełożonych w kryzysowych sytuacjach. Spychologia- radź sobie sam. Fajni współpracownicy, przełożeni już nie. Praca fajna, ale straszne nastawienie na cyfrę.

Toto22 Nowy wpis
Klient

Szanowna Pani z HR powinna zająć się zweryfikowaniem tych opinie a nie odpisywaniem w formie szablonu jak to firmie bardzo zależy na stosunkach miedzyludzkich. Czy tyle osób może kłamać? Raczej nie.

Nowy wpis

@Toto22

Szanowny TOTO22 Over Group to firma z długoletnią tradycją, zatrudniająca wielu pracowników. Proszę zauważyć, że w sieci, nie tylko na GoWorku, opinie zostawiają raczej osoby niezadowolone, problem hejtu dotyka każdy aspekt działalności w Internecie. Jako pracodawca jesteśmy na tym portalu właśnie po to, aby reagować. Robimy to w formie odpowiedzi ( i nie robi to HR a zespół pracowników) ale również szukamy rozwiązań problemów, które przedstawiane są w komentarzach. Zależy nam na atmosferze w zespole, jednak mamy również świadomość, że nie każda decyzja czy kierunek zmian, spotyka się z pozytywnym przyjęciem całej załogi. Być może nie zawsze udało nam się, jako firma, sprostać oczekiwaniom naszych pracowników. Jednak cały czas się zmieniamy i udoskonalamy, wyciągamy wnioski z merytorycznej krytyki. Zachęcamy do niesugerowania się opiniami z Internetu a raczej do posiadania swojego zdania, zbudowanego na podstawie własnych doświadczeń. Życzymy powodzenia w budowaniu ścieżki zawodowej. Pozdrawiamy, Zespół Over Group

Klusek
Kandydat

Jestem umówiona na spotkanie rekrutacyjne w siedzibie firmy. Praca jest w charakterze przedstawiciela handlowego w Over Agro. Naprawdę jest tak źle jak piszecie ? Proszę o uczciwą opinie o firmie( atmosfera, zarobki, czas pracy)

Były pracownik Nowy wpis
@Klusek

Początki nie są łatwe, jest wiele produktów których poprostu trzeba się nauczyć , jeśli chcesz je efektywnie sprzedawać. Wymagana jest także wiedza zootechniczna, aczkolwiek przyjmują także osoby które jej nie mają ale chcą i potrafią się uczyć. Musisz też dobrze poznać swój teren, żeby efektywnie planować trasę. Trzeba wiedzieć , gdzie warto jeździć 2 razy w tygodniu a gdzie raz na 2 tygodnie. Ogromnym plusem jest to, że większości produktów sprzedajesz bezpośrednio od producenta i co jeszcze ważniejsze, że produkty się poprostu sprawdzają ! Oczywiście nie zawsze i nie u każdego, ale generalnie z czystym sumieniem możesz je sprzedawać bez poczucia ,że wciskasz tandetę. Jeśli chodzi o współpracowników, na codzień ich nie widujesz , od Ciebie tylko zależy z kim nawiążesz relację. Zachęcam jednak do kontaktu telefonicznego z pracownikami , w większości chętnie pomogą i podpowiedzą. W interesie każdego z nich jest , żebyś robiła dobry wynik, bo wszyscy rozliczani są jako zespół z wyrobienia planu. Jeśli chodzi o górę, odpowiadasz przed dyrektorem działu. Osobiście mam o nim dobre zdanie, nie szuka problemów na siłę. Wymaga przede wszystkim wyrabiana planów oraz zespołowości.Jeśli Ty będziesz w porządku do firmy i będzie widać zaangażowanie , na pewno będziesz dostawała niejedną szansę jeśli podwinie ci się noga. Żeby nie być posądzony o stronniczość powiem też do czego miałem zastrzeżenia. Plany sprzedażowe z roku na rok idą mocno w górę, szczególnie jeśli poprzedni rok miałaś dobry, możesz spodziewać się , że w nowym roku Twój plan wzrośnie nawet o 30 % i to co jeszcze w grudniu dawało ci super wypłatę, w styczniu będzie słabym wynikiem. Generalnie mogę CI polecić pracę w Agro, sam rozstałem się z firmą bo postanowiłem zmienić branżę ale w tej firmie da się żyć

Klusek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.
Kandydat

Jestem w trakcie rekrutacji do Over Vet. Czy tam jest naprawdę tak źle? Nie warto zawracać sobie głowy pracą w tej firmie ?

kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.
Kandydat

Pojawiła się oferta na księgowego, jaka jest atmosfera w biurze ? Czy pozostali pracownicy są chętni do pomocy nowym i do przyuczenia ? Dziękuje za informację

Toto22
Klient

Dzień dobry. Czytając opinie jestem zdruzgotany. Czy faktycznie jest aż tak źle?

@Toto22

Szanowny Użytkowniku, Ponieważ czytasz opinie o naszej firmie to zakładamy, że zainteresowała Cię któraś z naszych ofert pracy. Rozumiemy Twoje zaniepokojenie, po przeczytaniu komentarzy przedstawiających naszą organizację w – nie zawsze – korzystnym świetle. Jednak bardzo zależy nam na tym, by te negatywne opinie nie wpływały na decyzję o wzięciu udziału w procesie rekrutacji do naszego zespołu. Firma OVER Group obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia istnienia. To, gdzie dziś jesteśmy i jakie sukcesy odnosimy jest zasługą naszych pracowników. W ostatnich latach rozwój ten jest bardzo dynamiczny. Jesteśmy na etapie udoskonalania niektórych procedur, usprawniania procesów etc. Etap zmian czy transformacji zazwyczaj jest czasem wyjątkowym, budującym napięcie oraz emocjonalne zaangażowanie. Na pewno nie wszystkie podejmowane decyzje spotkały się z pozytywnym przyjęciem. Być może nie zawsze udało nam się, jako firma, sprostać oczekiwaniom naszych pracowników. Niemniej jednak nieustannie wyciągamy wnioski z merytorycznej krytyki i pracujemy nad tym, by nasz zespół czuł satysfakcję z codziennej pracy i wspólnie podążał w tym samym kierunku. Odnosząc się do wyrażonego w poście zaniepokojenia, wierzymy, że najlepszym wyborem jest wyrobienie sobie własnej opinii o naszej firmie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami Działu HR (e-mail:hr@over-group.pl). Pozdrawiamy, Zespół OVER Group

Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.

Obecnie Over Group Sp. z o.o. S.K. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Księgowa. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 31 marca.

Adam

@thom a jak ci się pracuje ?

Thom
@Adam

Już tam nie pracuję.

Czy często w firmie Over Group Sp. z o.o. S.K. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Thom
@Pytanie

Pracowałem grubo ponad 2 lata i ani razu nie było rekrutacji wewnętrznej.

Max
Kandydat

Dlaczego w tej firmie jest duża rotacja handlowców? Staram się o pracę i widzę po wpisach że tam jest masakra. Ja z moim temperamentem i stanowczością chyba rozszarpię tych pseudo cwaniaków pracując tam. Trudno wylecę to wylecę.

@Max

Szanowny Użytkowniku, cieszymy się Twoim zainteresowaniem pracą w firmie OVER Group na stanowisku przedstawiciela handlowego. Martwi nas Twoje podejście „wylecę to wylecę”, gdyż od samego początku może spowodować, że nie zaangażujesz się w proces wdrożenia jak i w organizację OVER Group na poziomie, który pozwoli na późniejszą, efektywną współpracę. Mamy jednak nadzieję, że prawidłowo podejdziesz do procesu rekrutacji i zatrudnienia. Oczywiście duży temperament i stanowczość w swoim działaniu to bardzo przydatne cechy u przedstawicieli handlowych jednak muszą być odpowiednio wykorzystane do realizacji postawionych celów na tym stanowisku. Zawsze będziesz mógł liczyć na wsparcie naszego zespołu. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod e-mailem hr@over-group.pl. Pozdrawiamy, Zespół OVER Group

WestTer

Konsekwencje prawne???? Za to, że ktoś wyraził swoją opinię????? BRAWO!!!!! Zacznijcie szanować ludzi, to będziecie dostawać pozytywne opinie. Nie mam absolutnie nic dobrego do powiedzenia na temat tej organizacji! Zespół??? Nie liczy się nikt, kto nie donosi, nie liczy się nikt, kto ma własne zdanie- taki zespół! Wartości????? Jednego dnia przemówienie o wartościach A następnego krzyk i brak szacunku- hmmm jak nazwac te wartości????

@WestTer

Drogi Użytkowniku, tak jak wielokrotnie podkreślaliśmy każdy komentarz jest z naszego punktu widzenia ważny i wartościowy, dlatego tym bardziej zaniepokoiło nas to o czym napisałaś. Żebyśmy mogli odnieść się do problemu potrzebujemy szczegółowo się z nim zapoznać. Twój komentarz jest mocny i emocjonalny niestety pozbawiony jest konkretów. Skontaktuj się z nami: hr@over-group.pl i opisz nam konkretną sytuację. Zależy nam na wyjaśnieniu tej sprawy, zareagujemy. Każdy Użytkownik korzysta z konstytucyjnie zagwarantowanej wolności wypowiedzi, ma ona jednak swoje granice. Użytkownik korzystający z serwisu gowork.pl akceptuje Regulamin i powinien mieć świadomość jakie treści opublikować może, a jakich nie powinien. Nie straszymy konsekwencjami prawnymi tylko lojalnie informujemy, że każdy Użytkownik, który przekroczy granice i złamie prawo może zostać pociągnięty do odpowiedzialności. Zespół OVER Group

trololo

Widzę , że do obowiązków nowej Pani HR należy odpowiadanie na komentarze na go worku.

@trololo

Drogi Użytkowniku, zgodnie z jedną z naszych wartości, którą realizujemy czyli WSPÓŁPRACĄ ,na opinie umieszczone na naszym profilu odpowiada ZESPÓŁ. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół OVER Group

Kokojambo
@Over Group Sp. z o.o. S.K.

Nagle się komuś przypomniało , że istnieje coś takiego jak zespół??? Śmiech na sali. Bajki o wartościach? Prezes niech zacznie od siebie aby ich przestrzegać, a potem wymaga tego od innych.

Pracodawca

Drogi Użytkowniku, dążymy do tego, aby wszyscy nasi pracownicy działali zgodnie z naszymi Wartościami. Będziemy wyciągać wnioski i poprawiać obszary, które tego wymagają, aby każdy mógł zauważyć: naszą MISJĘ, WIZJĘ i WARTOŚCI. W temacie konsekwencji prawnych, o których pisaliśmy w odniesieniu do osób, które złamały obowiązujące przepisy prawne wytłumaczyliśmy tylko jaka jest zasada publikowania opinii na forum gowork. Pozdrawiamy, Zespół OVER Group

@Kokojambo

Drogi Użytkowniku, współpraca to jedna z naszych kluczowych wartości, która funkcjonuje w Firmie. Oczywiście wiemy, że ten obszar należy ciągle doskonalić, ponieważ pracowników i procesów jest wiele. Dlatego też umiejętność pracy w zespole to obecnie jedna z najważniejszych umiejętności, którą rozwijamy w naszej Firmie. Pozdrawiamy, Zespół OVER Group

Patataj

Widzę, że nowa Pani HR bryluje na tym portalu. Myślicie, że tymi wpisami wybielicie się? Każda mądrzejsza osoba po przeczytaniu tych komentarzy wyciągnie odpowiednie wnioski. Go work nieładnie tak kasować komentarze, które nie są przychylne dla pracodawcy, to tylko świadczy o Was jako portalu , że jesteście mało wiarygodni. W dodatku przypinanie pozytywnych komentarzy... Zapłacono Wam za to?? Ps. Overze jaki myślisz, że znowu zastraszysz ludzi pisząc o konsekwencjach prawnych, to jesteś w błędzie.

Rocky
@Patataj

W sumie dobrze, ze over wykupił dostęp do goworka. Ma szansę się odnieść, bo hejtu było sporo. Szkoda jednak, ze teraz faktycznie znika też sporo prawdy. Obawiam się jednak że nowa HRka nie ogarnie obowiazków mieszkając w goworku. Bo problem nie jest w czyszczeniu wpisów tylko w polityce firmy. Ale dajmy jej szansę. Kazdy kiedyś debiutował. Może ktoś jej posłucha.

@Patataj

Drogi Użytkowniku, naszym celem jest merytoryczna dyskusja. Każda konstruktywna opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Proszę pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. W związku z powyższym opinie niezgodne z regulaminem forum zostały usunięte przez administratora portalu. Konsekwencje opublikowania wpisów niezgodnych są różne, dlatego w poprzednich komentarzach o nich wspominaliśmy. Pozdrawiamy, Zespół OVER Group

@Rocky

Tak. Postanowiliśmy być tam, gdzie poruszane są kwestie dotyczące naszych pracowników. Tak. Administrator usunął komentarze niezgodne z regulaminem forum i obrażające pracowników Firmy. Tak. Wyciągamy i będziemy wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Tak. Chcemy, aby każdy z naszych pracowników czerpał maksymalną satysfakcję ze współpracy z nami. Taka jest Polityka Firmy OVER Group i nasza Kultura Organizacyjna. Również bardzo cieszymy się, ze "nowa Pani HR" została przywitana na forum. Jednak tak jak już wspominaliśmy za odpowiadanie na Państwa komentarze odpowiada zespół OVER Group. Pozdrawiamy!

Ja

Naprawdę uważacie że usuwaniem nieprzychylnych komentarzy coś zmienicie? Najpierw niech firma zmieni podejście do pracowników - tych obecnych i tych byłych. Bo my nie zwolniliśmy się z nudy, tylko zakłamanie i ignorancja Szefa i Dyrektorów zmęczyła nas nie dając nadziei na lepszą przyszłość i rozwój. Swoją drogą, żenująca jest postawa Go Work, usuwanie negatywnych komentarzy i przypinanie tych pozytywnych - lubicie malowanie trawy na zielono? W takim razie z Overem możecie sobie rękę podać.

@Ja

Drogi Użytkowniku, szanujemy Wasze zdanie i na pewno wyciągniemy wnioski z konstruktywnej krytyki, która się pojawi w serwisie. Postaramy się również przyłączyć do dyskusji, by odpowiedzieć na Wasze pytania. Jednak komentarze niezgodne z prawem polskim, zawierające pomówienia i oszczerstwa, znieważające inne osoby lub grupy ludzi, zawierające treści obraźliwe będą archiwizowane przez administratorów portalu, a wobec ich autorów zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia również naszych aktualnych pracowników, dlatego na takie działanie nie możemy i nie chcemy pozwolić. Pozdrawiamy, Zespół OVER Group

Arkadiusz
Kandydat

Nikt mi nie odp na wysłane cv

Bimber u rolnika
@Arkadiusz

A cyfra będzie? Pamiętaj, że najważniejszy jest klient, ale tylko do około 29 dnia miesiąca. Później już tylko się liczy dopchnięcie kolanem. Jak sobie przypomnę te systemy zarządzania, to z pespektywy czasu aż śmiać się chce:) Nie wiem jak tam wytrzymałem kilka lat:)

@Arkadiusz

Drogi Użytkowniku, przepraszamy, jeżeli nikt się z Tobą nie skontaktował. Prosimy o ponowne wysłanie aplikacji na adres hr@over-group.pl. Skontaktujemy się z Tobą. Pozdrawiamy, Zespół OVER Group

@Bimber u rolnika

Drogi Użytkowniku, zadaniem przedstawiciela handlowego jest pozyskanie nowych klientów dla Firmy oraz utrzymywanie relacji z obecnymi. Specyfika pracy przedstawiciela jest taka, że pracuje on sam, w związku z tym konieczne jest tutaj zdyscyplinowanie, które sprawi, że organizacja pracy własnej i czasu na nią poświęcanego nie będzie żadną trudnością aby wyrobić plan. Każdy przedstawiciel co miesiąc ma określony swój target i tylko od niego zależy kiedy go zrealizuje. Jeśli chce mieć wyższą premię, jego działania powinny być skupione na jak najefektywniejszej sprzedaży w ciągu całego miesiąca. W dążeniu do osiągnięcia tego celu każdy nasz pracownik może liczyć na wsparcie merytoryczne. I tak zgodzimy się, że Klient jest tutaj kluczowy, bez niego praca przedstawiciela jest zupełnie niepotrzebna. W związku z tym odpowiednie postępowanie z Klientem to najważniejsza część tego zawodu. Pozdrawiamy, Zespół OVER Group

Aktualność
Drodzy pracownicy,

Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna.

Pozdrawiamy serdecznie,
Over Group - Satysfakcja, Jakość, Innowacja

Ala
Klient

W jakich godzinach się tu pracuje?

@Ala

Drogi Użytkowniku, godziny pracy uzależnione są od działu np. w zakładzie produkcyjnym praca jest w systemie dwuzmianowym, pozostałe działy od 7.00 do 15.00 lub od 8.00 do 16.00. Zachęcamy Panią do zapoznania się z ofertami pracy na stronie https://over-group.com/kariera/. Pytania dotyczące konkretnego stanowiska proszę wysłać na adres hr@over-group.pl. Udzielimy szczegółowych informacji. Pozdrawiamy! Zespół OVER Group

Tommy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 249 dni.

To prawda, że zwalniacie masowo Ludzi? Ehhhh :(

Ja

Niestety prawda. Lata budowania organizacji, struktury, zespołów.. i w kilka miesięcy wszystko się rozleciało. Najlepiej mają się ci, którzy żyją życiem innych i o wszystkim informują Słońce Peru. Wszystkie wzniosłe słowa o wartości, misji i wizji, pozostały pustymi frazesami w czerwonych ramkach..

Jarząbkowa z obsługi klienta

Nowy tydzień, nowe wyzwania. Świat overowski jakoś tak się nam zmienił od zeszłego tygodnia.(usunięte przez administratora) Przyjedziemy zadbanymi przez naszego ukochanego logistyka autami. Oprócz humoru będzie dużo zaufania i szczerości. Ależ pracy będzie miał prezes z ekipą, żeby bez kamer wszystko uchwycić, usłyszeć. Prawie już tydzień względnego spokoju. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Over Group Sp. z o.o. S.K. - Łask

Over Group Sp. z o.o. S.K.