Over Group

Łódź

Opinie o Over Group

Lidia

@kot co sprawiło, że zakończyłeś współpracę z Over Group? Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem współpracy z tym pracodawcą?

kot

Nie wytrzymałem do końca pierwszej umowy -odpoczywam na L4 ???? o czym my będziemy mówić,w miejscu gdzie nawet szefów sie nie szanuje i określa sie tylko wulgaryzmami nie może być dobrze.

Martyna

Napiszcie proszę czy warto aplikować do działu eksportu? Jaki jest kierownik/czka? Da się dogadać?

Martyna

Moralista

Jak ktoś lubi pracę na słuchawce to z pewnością nie będzie narzekał. Pewnie nie wszyscy do tego się nadają.

Olek

Dom wariatów

Marunio

Nikt na siłę nie trzyma w firmie Over Group, prawda?

Marek

Ktoś napisał, że firma otrzymała nagrody dzięki pracy ludzi. Jest to oczywiste, firma to zespół ludzi, którzy wspólna pracą osiągają jakieś sukcesy. Jeszcze jak jest dobra atmosfera to tylko pozazdrościć.

Mona

Bardzo mało piszecie o codziennej pracy, w jakiej atmosferze?

piotr

Może i faktycznie firma ma nagrody ale co za tym idzie, dzięki komu , dzięki pracy po 12 h pH w terenie i w domu są nagrody dla firma a dla pH--- wyzysk za marne pieniadze

Jakub

Nie polecam 10-12h w terenu po 3-4 województwa, za marne pieniądze lizać du ....e wszystkm dyrektorowi i lekarzom...chyba że inne układy wchodzą w grę.. .

Marian

Faktycznie jak w firmie jest dobrze to nie ma sensu szukać nowych pracowników.

Miron

Czyżby Over Group nie miał zupełnie nowych ofert pracy? Bardzo mało jest opinii na tym wątku i zastanawiam się co takiego dzieje się w firmie? Napiszcie coś!

Ja
@Miron 29.08.2017 13:19

Skoro w firmie pracują właściwi ludzie to po co szukać nowych.?

Marek

Jaki jest powód, że tak mało piszecie na forum o firmie?

uczesana w przeciwieństwie do :-)

w rejonie kuj-pom, wlkp, zach-pom i pom w dziale vet już chyba 4 osoba w ciągu roku się zwalnia. czyja to wina? o co chodzi? nie wydaje mi się ze to wina tych ludzi...

Koala
@uczesana w przeciwieństwie do :-) 11.09.2017 14:47
od lekarzy misiu

Bardzo ciekawe, naprawdę ???????? ośmieszasz się tylko na tym forum i nie tylko.

uczesana w przeciwieństwie do :-)
@Koala 13.09.2017 11:30

z ciebie to już cała Polska się śmieje

Moralista

Over Group ma nagrody związane z wynikami finansowymi, to dobrze rokuje dla nas na przyszłość. To firma przyjazna .

Ola

Mają bardzo dziwną rekrutację, wydłużoną w czasie do maximum. Atmosfera na spotkaniach rekrutacyjnych dziwna, bardzo niechętnie mówią o firmie i warunkach pracy, rekrutacja przez skypa czy telefon to takie ubogie pójście na skróty! Nie polecam!

Max

Nie polecam, wręcz odradzam! Oszukują ludzi. same &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;, układy, itp. Nie wspomnę o narzędziach, każde auto ponad 300 tys. Tylko dyrektorzy mają dobre, świeże, reszta graty. Najlepsza jest pani "Manager", wmawia PH, że jest Ich bezpośrednia przełożoną, kazała sobie, sugerowała, kupić bluzę z napisem PRODUKT MANAGER- chore. A jej fryzura- sławna w całym kraju. Kiedyś na spotkanie z Prezesem pojawiła się w dresie.

realista

Owszem,firma jest nagradzana za rozwój itp ale co za tym stoi ? Czy ktos z tych którzy przyznają nagrody zapytał któregoś z pracowników o to jak pracuje ?? Czy sprawdzają rotacje pracowników,zarobki,atmosferę ilość dyscyplinarek itd ?

realista

Mentor

Over Group jest wielokrotnie nagradzana za swoje osiągnięcia , można sprawdzić na stronie.

Remigiusz

Muszę poprawić statystyki wpisów, bo nie godzę się na oczernianie firmy. Pracuje tu i nie narzekam ale ja pracuję!!!

Phacz

Wszystko co złe napisane o tej firemve jest prawdziwe. Plotki, donosy, lizusostwo, niskie wynagrodzenie, duża rotacja pracowników, ciàgłe zwolnienia i ogłoszenia na ''nowe'' stanowiska. Nic się tam nigdy nie zmieni. Odradzam z całego serca pracę tam, szkoda czasu i zdrowia!

Phacz

daria

Mam pytanie czy oferta pracy z 6 marca na przedstawiciela handlowego (podlaskie) jest jeszcze aktualna?

Iza

Nie polecam, wręcz odradzam. Stara flota, dyrektor z działu VET, nie skomentuję. pani Manager, szkoda słów. Nie szanują ludzi. Są lepsze oferty na rynku!

Gregor

Over Group ma w najnowszej ofercie pracy zapotrzebowanie na przedstawiciela handlowego, czy coś więcej sie dowiem?

Obiektywny

Spróbować :) :p

Natalia

Jestem pracownikiem Over Group od dawna i strasznie mnie denerwuje jak czasami poczytam wpisy na forum. Osoby nieszczęśliwe muszą gdzieś wyrzucić z siebie złość, tylko szkoda że na firmę. Powiem jeszcze jedno, że firma jest systematycznie nagradzana z różnych tytułów

Obiektywny
@Natalia 20.03.2017 08:30

Sorry , ale na 283 opinie moze 10 jest pozytywnych ... niestetety słaba reklama dla firmy . Właśnie dlatego zrezygnowałem z procesu rekrutacji . Powiesz głupek ? Trzeba sprubowac żeby ocenić ? Niestetety za długo żyje na tym świecie , aby uczyć sie na własnych błędach . Wolę uczyć sie na innych ;) mimo wszystko życzę całej firmie samych sukcesów i żeby trochę opinie sie zmieniły :) Jest dużo prac i bardzo często ludzie , którzy już nie pracują wyrażają pozytywne emocje , komentarze itd . Pracujcie nad tym , żeby mówiono dobrze :) Pozdrawiam

sir

Trafiłem na ciężki teren głównie same hurtownie. Obiecywano mi pomoc ze str ph-bardzo fajni ludzie , jak i "doświadczonej" konsultantki Tel z tego terenu. Pani koło 40 z ewidentnym syndromem, widzi tylko piniondz

@sir 11.03.2017 22:36

Tzn po Polsku nie polecasz ? :)

Siwy

Witam Mam doświadczenie w branży motoryzacyjnej pH . Zostałem zaproszony na rozmowę przez skeypa :) pytanie co to za firma ? Jaka płaca ? Czy jest mozcne ciśnienie ? Itd :) do tej pory pracowałem w fajnych firmach tzn jak było zle nikt nie wnikał bo są miesiące lepsze i gorsze :) Proszę o obiektywne komentarze . Szczególnie ex PH

@Siwy 09.03.2017 12:46

Zapomniałem dodać 12 lat PH :) i szukam konkretnej pracy , a nie ...

Lidia

Jakie wymagania firma stawia przed kandydatami?

Moralność

Biadoleniem nie zbudujeci nic jedynie można zepsuć. Firma jest dobra ale firma to również pracownicy i przy takim podejściu nic się nie działa. Szukacie ludzie jakichś bzdurnych problemów.

Kasia

Nie polecam, nie szanują ludzi, flota stara, zużyta, same rupiecie. Podpisujesz umowę i, w nagrodę od firmy, rodzaj g... tradycji, dostajesz tanie, chińskie pióro- żenada. Szkoda czasu, nerwów, itp.

Kasia

Moralista, to pewnie Pan Dyrektor z działu VET.

Moralista

Pracuję dla Over Group już długo i nie mogę narzekać! Przysłowie mówi, że złej tańcownicy przeszkadza rąbek u spódnicy i myślę, że to jest twój przypadek. Over to dobra firma a taki rodzaj pracy nie należy do najłatwiejszych, być może to nie Twoja bajka.

cekin

Firma to ludzie Pani Aniu.

cekin

Długo trwało to abym zapomniała o tej firmie. Nigdy nie umieściła bym wpisu gdyby nie fakt iż mój znajomy przypadkiem w rozmowie wspomniał ze aplikował do over. Podzieliłam się z nim moimi spostrzeżeniami i pomyślałam ze może i tu uda mi się kogoś ostrzec - wiem ze niestety głównie czytają to tylko byli i obecni pracownicy overa, ale może..... To była najgorsza decyzja w moim życiu gdy zdecydowałam się tam pracować. Miało być pięknie, niestety wspomnienia mam okropne. Jeżeli chodzi o pomoce dydaktyczne oraz warunki w jakich pracowałam były naprawdę bardzo dobre. Nie zawsze w poprzednich pracach miałam zapewnione wszystkie materiały typu,wygodne krzesło, papier, drukarkę bez ograniczeń, dostęp do internetu czy nawet godne warunki przygotowywania oraz spożywania posiłków - tam wszystko jest i według mnie na wysokim standardzie. Niestety nawet to nie pomaga w momencie gdy pracujesz w 95 % z toksycznymi ludźmi. Wcześniej nie miałam tak dobrych warunków ale pracowało się przyjemnie gdyż otoczenie było miłe- nawet jeśli wc obskurne i brak internet.... Spotkałam tak kilka bardzo profesjonalnych i miłych osób chętnych do pomocy, niestety jest to mniejszość , nawet nie garstka, niestety na te osoby ogromny wpływ mają te chore jednostki. Plotki, plotki i jeszcze raz plotki, wmawianie czegoś co nie miało miejsca tylko po to żeby...w sumie nawet nie wiem po co. Bardzo fałszywi i zakłamani ludzie, wystarczy ze wyjdziesz na korytarz, jeszcze nie zamkniesz drzwi a już jesteś obsmarowywana. Wyścig szczurów to za mało żeby zobrazować to miejsce. Nawet te "zaprzyjaźnione" osoby nie zostawiają na sobie suchej nitki tylko wtedy gdy nadarzy się okazja. Donosy, kombinatorstwo, i ciągła awantura wisząca w powietrzu lub taka która nie ma końca. Zarobki takie jak wszędzie . Na prawdę nie warto . Szybko znalazłam inną pracę w której czuję się normalnie. Jeśli chcesz poczuć co to jest PRAWDZIWY stres, jeśli chcesz na własnej skórze poznać na czym polega mobbing to aplikuj. Jeśli jesteś normalny daj sobie spokój. Pozdrawiam

@cekin 19.01.2017 22:44

Sama wystawiłaś ocenę nie firmie tylko ludziom. Firma dała dobre warunki,godziwe zarobki a reszta należy do pracowników, prawda?

Antek

O dyrektorze działu VET już opinia jest,teraz możne napiszecie o ph z Vet-u ??

Ola

Czy ktoś pracował w Over w marketingu? Jakie opinie?

Józek80

Czy ktoś się wybiera na rozmowę w dniu jutrzejszym?

Handlowiec

@Handlowiec 01.12.2016 17:01
Napiszcie konkretnie jaka podstawa w Over Agro, jaka flota (czy można użytkować prywatnie), jakie wsparcie marketingowe? Etc.?...

Flota, stare Skody Roomster, przebieg ponad 300 tys. Można jeździć prywatnie do 100 km, później kasują od Ciebie ,50 gr/km.

Marcin

Ach TA Czarna mała....słynna na cały region.

marciano

Ta Pani nie jest przedstawicielką

Ania

Witos 2016-11-17 23:41:30 Jak przedstawicielka może się integrować z kolegami że swojego terenu skoro przedstawicielki mają teren podzielony na powiat,województwo,czy kilka woj.to Ona jest na tym terenie sama z tej firmy,no chyba że z innego działu....jeszcze są lekarze....

Andrzej

Miałem przyjemność rozmawiać na Skype z tą firmą bo taka mi zaproponowali rozmowę na pierwszym etapie a później osobiście z dyrektorem i kierownikiem jak mi powiedzieli ze mam 4 województwa to się wcale nie dziwię że przedstawicielki się,, integruja,, z lekarzami czy kolegami ciekawe co na to mężowie, tak jak napisał Zbyszek target trzeba wyrobić -- jak nie ważne aby był.

Zbyszek

Jeżdżą w Over Vet skoda Roomster-- też słyszałem opinie.... a ta,, Pani,, z jakiego regionu tak się integruje,fakt target trzeba wyrobić jak się nie ma w głowie nadrabia...... ale żeby wyrobić target to trzeba się integrować z lekarzami a nie z kolegami... Dziwne zależy co kto lubi....Pozdrawiam

Automoto

Faktycznie Renault Kangoo jeżdżą?

lekarz

skandal 2016-11-07 18:35:01 Rozumiem ze dyrektorzy przyjeżdżają z drugiego końca Polski po to by sprawdzić trzeźwość pracowników, i jeszcze z policja, a policja już leci z alkomatem na zawołanie dyrektora -- maja inne zajęcia Jak by policja zaczela sprawdzac ...szkoda pisac .POzdrawiam

Marcin
@lekarz 09.11.2016 10:43

nie........na imprezie integracyjnej napoja alkoholem a potem pol8cja i zwolnienie. warto więc się nie integrować z tą firmą i tymi ludźmi. zdrówko nasze nie wasze.

lekarz

Powiem tak,praca praca ale fajne mile i ..... maja przedstawicielki,słyszałem ze ze niezłe imprezy ,,integracyjne,,maja zakrapiane %%, i swietne zabawy a już nie wspomnę jakie imprezy są z nami lekarzami na szkoleniach, konferencjach sympozjach oby więcej takich PAN i częstych spotkan odwiedzin w gabinetach. Pozdrawiam

skandal
@lekarz 03.11.2016 17:11

no to kpina...po takich imprezach przyjeżdża policja i dyrektorzy typuja kogo sprawdzić alkomatem. następnie dostają dyscyplinarki. co za brednie. niedobrze się robi co się dzieje w tej firmie.

Zostaw opinię o Over Group - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Over Group