Over Group Sp. z o.o. S.K.

Opinie o Over Group Sp. z o.o. S.K.

Kasia T.

Trudno będzie napisać tę opinię. Głównie dlatego, że to była moja pierwsza poważna praca, którą na dodatek bardzo lubiłam. Pracowałam jako członek zespołu call center. Zatrudniając się w październiku myślałam, że złapałam Boga za nogi. Dobra wypłata, zasady premiowania na tyle optymalne, że naprawdę były z tego pieniądze. Atmosfera wtedy jeszcze też była całkiem dobra. Po drodze zaszły pewne zmiany. Pojawił się nowy Dyrektor. Wraz z nim przyszły inne zmiany, które znacząco wpłynęły na lawinę zwolnień, niedopowiedzeń i trudną do zniesienia atmosferę. Nie mogę wypowiadać się w imieniu handlowców, chociaż zakładam, że sytuacja była podobna (nastąpiła bardzo duża ilość odejść z pracy). Zdaję sobie sprawę z tego, ze sprzedaż rządzi sie swoimi prawami. Oczywiste są pewne zasady co do wynagrodzeń, standardów rozmów, ilości tychże. Niestety zmiany w systemie premiowania spowodowały znaczne obniżenie naszych wypłat, pozostawiając nieco wiecej niz najniższa krajowa. Dla pracodawcy żadnego znaczenia nie miało jaki wyrobileś obrót, a jedynie czy udało Ci się spełnić wymagania premiowe. Więc jeśli zrobiłeś świetny obrót, ale nie wyrobileś norm odnośnie ilości rozmów itp, to kasa przepadała. Sama miałam zawsze mniejszą ilość rozmów niż koleżanki, ale nie odstawałam z wynikami jeśli chodzi o obrót. Często robiłam go 50% na całym swoim regionie . Zamiast nagrody w postaci wynagrodzenia, dostawałam informację, że mam pracować więcej (za malo telefonów), a wszyscy gramy do jednej bramki (mówiąc wprost ktoś inny dostawał pieniądze za moją pracę). Dodatkową kasę można było zgarnąć sprzedając pewne produkty. Jeśli miałeś duzo szczęścia i obsługiwałeś innych klientów niż indywidualni, mogłeś na tym dobrze zarobić. Jeśli miałeś jedynie klientów indywidualnych, sprawa nie była tak kolorowa. W firmie jak ognia unikano informowania pracowników o rezygnacji innych, co powodowało pewne problemy w obsłudze klientów później. Pomimo, że dział cc często dosłownie "niósł" Over Agro na plecach, nasze wypłaty były znacznie niższe niż te handlowców. Podobno wynikało to ze specyfikacji pracy (my siedzieliśmy za biurkiem). Rozmowy dyscyplinujące z pracownikami, którzy nie zgadzali się z pewnymi kwestiami polityki firmy, również miały miejsce. Oczywiście ta niezgoda to kwestia wynagrodzenia oraz braku poszanowania klienta . Wszystko co działo sie w firmie, działo sie poza nami pracownikami. Byliśmy jedynie informowani o zmianach, które mocno utrudniały nam pracę, a także powodowały nieprzyjemne reakcje klientów, z którymi musiałyśmy sie mierzyć. Nie liczcie na to, ze Wasz głos faktycznie będzie miał jakiekolwiek wpływ na to co się dzieje w firmie. Nie ma szans. Nawet jeśli wykryjesz błąd w jakimś segmencie, i tak nikt nie posłucha. Atmosfera.... W pewnym momencie była prawie nie do zniesienia. Przez lawinę wypowiedzeń było bardzo niewielu pracowników. Ich praca spadła na barki cc. Było bardzo nerwowo, nieprzyjemnie. Byłyśmy pod ciągłą presją na wynik, bo nie było komu go zrobić. Nie usłyszałyśmy nawet dziękuję. Czy to od dyrektora, czy kierownika. Pomimo całej mojej sympatii do kierownika (prywatnie fajny facet), to zdecydowanie zbyt często stał w opozycji do pracownika. Ciężko powiedzieć z czego to faktycznie wynikało. Mimo to szedł nam czasem na rękę, czasem wsparł dobrym słowem i znosił mój temperament (to już coś). Właściwie to w firmie mówiono o nas pracownicy cc, nie wymieniano nas z imienia. Mówiono o nas "wsparcie" handlowców, chociaż wyniki wskazywały, że to handlowcy wspierają nas. Dużym problemem w firmie jest komunikacja wewnętrzna pracowników. Problemy w tej komunikacji powodowały np. kłopoty z zamówieniami, bo nie było odpowiednio wcześnie wiadomości o braku dostępności niektórych produktów. Dziewczyny z BOKu i windykacji cudowne. Bardzo wspierające, miłe, ciepłe. W firmie monitorowane jest wszystko. Telefony, Twoja bieżąca praca. Wiem, bo jak się opieprza*lam cały dzień, to dostałam info od Dyrektora. Zostało mi wybaczone, a ja sie poprawiłam ???? Ciężko było dociec prawdy w niektórych kwestiach, bo od każdego z góry słyszało się coś innego. (usunięte przez administratora) Chociaż w pracy każdy chce sie dobrze czuc, w końcu spędza w niej 1/3 doby. Mimo wszystko do pracy chodziłam chętnie. Głównie ze względu na ekipę w pokoju. Było sporo śmiechu i dobrych chwil. Klienci też wspaniali. Należy im sie lepsze traktowanie niż dotychczas Na koniec wspomnę, że zdecydowanie uwielbiałam tę pracę samą w sobie, dlatego ciężko było się pożegnać. Pozdrawiam, Kasia

@Kasia T.

Szanowna Kasiu T., dziękujemy za opinię, w której podkreślasz także pozytywne aspekty współpracy z Over Group. Piszesz o zmianach, jakie zaszły w naszej organizacji. Potwierdzamy, że taki proces miał miejsce. Pamiętamy o tym, że tylko te Firmy, które nie wyznaczają sobie kolejnych celów, nie są w stanie rozwijać prowadzonego biznesu. Zawsze jasno komunikujemy przyjęte zasady sprzedaży oraz premiowania Pracowników. Specyfika każdego stanowiska określona jest poprzez standardy pracy i kluczowe wskaźniki efektywności tzw. KPI. Wspominasz także o dniu pracy, w którym nie spełniałaś przyjętych zasad – w takich sytuacjach musimy reagować poprzez otwartą komunikację. Nastawienie na wynik w Firmach o profilu handlowym od zawsze było, jest i będzie wpisane w ich DNA. Dziękujemy za współpracę i życzymy Tobie sukcesów na dalszej ścieżce rozwoju zawodowego. Z poważaniem, Zespół OVER Group.

Północny chłodny wiatr
@Kasia T.

Sama obalasz swoje tezy, poza tym skoro są w firmie zasady to się ich przestrzega. Czy w każdej firmie próbowałaś zmienić jej politykę zatrudniając się w niej. Radzę w takim wypadku założyć własną firmę. Poza tym tylko tyle masz do powiedzenia na temat firmy w której bądź co bądź pracowałaś więc to przeszłość, a ze swoim egoistycznym częściowo podejściem bynajmniej tak wywnioskowałem z wypowiedzi ciężko odnaleźć się w zespole. Ale to tylko moja opinia. Powodzenia dla Ciebie

Kasia T.
@Północny chłodny wiatr

Nie wiem tez jak można obalić coś co nie istnieje. Ja nie stawiam tez (odsyłam do sprawdzenia co to teza), zywczajnie opisuję suche fakty. Proszę nie mylić pojęć, dyskusja musi być merytoryczna, a nie oparta na Twoich domysłach na temat mojej osoby.

NIE NARZEKAJCIE WEZCIE SIĘ DO ROBOTY, ZŁEJ BALETNICY TO I RĄBEK U SPÓDNICY PRZESZKADZA. JAK WYROBISZ PLAN TO ZAROBISZ I OSIEM TYSIECY ,FAKT PODSTWA NISKA.COŚ ZA COŚ.NAPRAWDE POWIEM DOBRA FIRMA ALE WYMAGAJACA ,COŚ ZA COŚ.

Czesław

Ile jest podstawy ale ile dodatkowej kasy z wyrobionego planu? Bo jak się nie uda to tylko niska podstawa do wypłaty?

@Czesław

Szanowny Czesławie, wynagrodzenia w Firmie OVER Group składają się z kilku części. Nagradzamy Pracowników, którzy działają zgodnie z zaakceptowanym przez nich systemem motywacyjnym. Przyjęte wskaźniki są opracowane zgodnie z zasadą SMART, dając naszym Pracownikom możliwości wypracowania premii. Udział systemu motywacyjnego w całości wynagrodzenia jest znaczący, co nie oznacza, że wynagrodzenie zasadnicze (tzw. podstawa) jest najniższym wynagrodzeniem krajowym. Każdy Pracownik przed podpisaniem umowy jest przez nas informowany o zasadach działania tegoż systemu oraz ma decydującą wolę zawarcia umowy na określonych, często w drodze wspólnych negocjacji, warunkach. Z poważaniem, Zespół OVER Group

Anieszka

Zastanówcie się 3 razy, może będzie Ci odpowiadać taka praca, mój były pracował jako PH, poniedziałek godz. 7-8 wyjazd w trasę, wraca 17-18 (czasami nocleg), raport zrobić, odpisać na @,oferty wysłać jest 21, i tak do piątku, tysiąc telefonów od dyrektora i cenne wskazówki, i pytania ile wrzucisz w system ? jak by pracował 10 lat w tej firmie i w branży, niedawno sprzedawał znany napój energetyczny. Zaskakujący jest fakt, sobota ,,dzień wolny,, godz. 7 leżakujemy w łóżku- telefon ,lekarz zobaczył ze kończy Mu się preparat, lek - dzwoni do PH, i pogawędka 1,5h, oczywiście ze trzeba odebrać bo to są pieniądze PH za wyrobienie targetu, mimo wolnej soboty telefony co chwile – brak życia prywatnego. Fenomenem są telefony w niedziele(usunięte przez administratora) lekarz weterynarii jedzie do kliniki (ew. idzie bo ma ja obok domu) i patrzy co mu brakuje, co musi uzupełnić, aha to zadzwonię do PH, i zamówię, tak niedziela zleci, a wieczorem trzeba przygotować trasówke na nowy tydzień. Płaca nieco więcej niż najniższa krajowa – podstawa, ale premia to prawie dwa razy więcej. Praca dla samotnego studenta, zero prywatnego czasu, jak tak podsumował swoje godziny to wychodzi dwa etaty - dlatego to już mój BYŁY

Olo
@Anieszka

Jak to mówią "jak sobie pościelesz tak się wyśpisz" tel wyłączam w piątek o 16, włączam w pn rano. Klient, który chce coś zamówić pisze email, bądź sms. Sorry, nie pracuje w weekendy i ponad normę czasową 8 godz dziennie.

Pablosaa
@Olo

Oczywiście o 16 tel off i nara a jak ktoś sobie daje wejść na głowę pracuje i odbiera telefony w soboty czy niedziele to jest sam sobie winny

Małgorzata
@Olo

A nie robią problemów , jak ktoś stosuje takie taktyki ?

obeznany
@Małgorzata

Oczywiście , że robią obowiązkowe jest ustalenie trasówki na cały tydzień podczas weekandu + przygotowanie wizyt. Jeśli chcesz pracować 8 godzin dziennie to nawet tutaj nie aplikuj , planu są tak wysokie , że nic nie wyrobisz , a po kilku wypłatach z gołą podstawą sama odejdziesz.

V

Wybieram się na rozmowę na stanowisko specjalista ds. Sprzedaży. Czy ktoś mógłby objaśnić jak faktycznie wyglada wynagrodzenie oraz praca na codzień?

@V

A kiedy tę rozmowę masz mieć w ogóle? Daj znać koniecznie jak już będziesz po!

Przedstawiciel Handlowy

Bardzo przeciętne spotkanie. Bywały lepsze. Nie zachęciło mnie do pracy tam.

Pytania o doświadczenie i kilka możliwość przedstawienia, jak wyszedł z jakiej sytuacji w kontakcie z klientem

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Minimi

Niezbędne minimum w pracy przedstawiciela... Samochód telefon oraz laptop.... Laptopa musisz polubić, w Agro czeka ogrom roboty po pracy w terenie w domu ( raporty, statystyki, estymację sprzedaży, planowania). Niestety nikt tej pracy nie doceni ani nie zauważa, liczy się tylko to co w GPS w samochodzie ( sprawdzany na każdym kroku)..... Praca fajna, ale głównie dla bezdzietnych singli którzy mogą poświęcić się bezgranicznie dla wyrobienia planu.

Teresa
@Minimi

Zawsze takie obszerne plany się tutaj w takim razie zdarzają czy bywają luźniejsze okresy dla przedstawicieli? Większość tutaj to faktycznie single czy jakieś pół na pół jest?

Minimi
@Teresa

W Overze nie ma czegoś takiego jak „ luźniejsze okresy dla przedstawicieli „ - różnica w planach sprzedażowych w poszczególnych miesiącach to 2-5 %. Każdego roku idą w górę o 15-25% co jak na firme z 20 letnim stażem na rynku jest wynikiem kosmicznym. W zeszłym roku w związku z szalejąca inflacją zapowiedziano podwyżkę rzędu 30 % rok do roku. Był to jeden z głównych powodów dlaczego odszedłem po blisko 4 latach. Ostatecznie plany na rok 2022 wzrosły niektórym o 40 %... Swoją pracę w Overze mogę podzielić na 2 okresy. Pierwsze 2 lata , gdy żyłem w bardzo luźnym związku ( niestety właśnie przez pracoholizm ) nie ukrywam - nawet podobało mi się. Pracowałem po 10-14 godzin dziennie ( trasa+ wieczory przed komputerem) -zarabiałem całkiem przyzwoitą kasę, kosztem wyrzeczenia się prywatności. W trzecim roku po kolejnej gigantycznej podwyżce planu przyszło otrzeżwienie, że to droga do nikąd. Zdałem sobie sprawę , że jestem tylko cyfrą w planie sprzedażowym ( już nie do osiągniecia), a prawdziwe życie ucieka mi przez palce. Przyszła decyzja o założeniu rodziny, doszły obowiązki , już nie byłem w stanie żyć tylko Overem. Sprzedaż mimo wszystko nie spadła , ale wobec wzrostu wymagań o 25% - dla kadry zarządzającej było to nie do zaakceptowania. Był czas kiedy w Overze dało się żyć. Podejmując prace w tej firmie, musisz jednak Tereso odpowiedzieć sobię na jakim etapie życia jesteś.

@Teresa

Szanowna Tereso, Szanowna Minimi, jesteśmy zdania, że kluczowa jest równowaga życiowa pracowników. Wiemy też, że nasi pracownicy potrafią takową osiągnąć w Firmie OVER Group. Rozumiemy każdego pracownika i jego zmianę ról życiowych oraz społecznych w trakcie zatrudnienia. Jednak jako Zespół OVER Group nie możemy się zgodzić, że praca w naszej Firmie jest najlepsza dla singli, ponieważ takich podziałów nie prowadzimy. Jest to praca dla ludzi zorganizowanych, ambitnych, mających hobby i umiejętności łączenia życia zawodowego z pozazawodowym. Z drugiej strony jako Firma wspieramy naszych pracowników w znalezieniu równowagi work – life balance, między innymi poprzez elastyczną organizację pracy i samodzielność w realizacji założonych celów, a na niektórych stanowiskach możliwość wykonywania pracy w trybie home office. Doskonale rozumiemy relację między dobrym samopoczuciem pracownika a wyższą produktywnością i motywacją do pracy. Z poważaniem, Zespół OVER Group

Łysy

Witam, jako były przedstawiciel Agro mogę potwierdzić, w Overze idzie zarobić ale tylko pod warunkiem regularnego wyrabiania planu, podstawa jest bardzo niska, dziewczyny w Call Center zarabiają niewiele więcej niż najniższa krajowa, pracownicy terenowi nie dużo więcej.. . Dochodzą mnie natomiast słuchy o nierealnych planach na rok 2022, jeśli to się nie zmieni niedługo można spodziewać się szerokiej rekrutacji do Agro... Niestety ludzie mają rodziny kredyty, nikt szanujący się nie będzie za podstawę pracował

@Łysy

Szanowny były pracowniku, system motywacyjny i plany sprzedażowe są opracowane na podstawie wielu danych. Oczywiście stawiamy na ambitne i realne cele. Dodatkowo nikt nie pozostaje sam z tym wyzwaniem, ponieważ jak opisali to inni pracownicy stawiamy na skrupulatne planowanie tygodnia i pomoc współpracowników w celu osiągnięcia wspólnego celu dla całej naszej organizacji. Z poważaniem, zespół OVER Group

Jasiu
@Over Group Sp. z o.o. S.K.

Plany są z kosmosu. Teraz zmniejszone jak się zwolniła cala kadra managerska agro. Ciekawe dlaczego? Tak uczciwe napiszcie. I to nie koniec odejść.

Kasia Tomasik
@Łysy

Zarabiam w call center znacznie więcej niż najnizsza krajowa, pozdrawiam ????

ex PH
@Kasia Tomasik

Kasia, chyba jesteś z niedługim czasem pracy. I jeszcze chwytasz wizję z ramek. Jednak skończysz karierę w tej firmie jak praktycznie wszyscy. Takich co to uwierzyli w wizję było wielu. Nikogo nie ma. Ale to sama musisz się przekonać bo nikt nie przekona ciebie.

Informacja zwrotna

Brałem udział w procesie rekrutacji. Po nim miałem w głowie tylko jedno pytanie. Jak to możliwe, że Firma doszła do takiego statusu rynkowego. Dysonans kompetencyjny.

Czesław
@Informacja zwrotna

O co konkretnie ci chodzi? Nie poszło ci na rozmowie, czy pytania były według ciebie nieodpowiednie. Bo niczego nie wytłumaczyłeś, a chciałbym się przygotować przed rekrutacją.

Edek
@Czesław

Nie przygotowuj się. Idź na spontan. Lepiej wypadniesz.

@Czesław

Nie trac czasu, odradzam jako były pracownik. Popytaj na goworku ale to co uslyszysz i co zostanie Ci obiecane na poczatku to tylko zostanie uslyszane, rzrczywistosc jest inna. Nie bez powodu osoby ktore pracowaly trzy miesoace zwalniaja sie wlasnie dla tego ze co innego mowili na rozmowie a rzeczywistosc okazala sie calkowocie inna

Były

Prawda. Szkoda twojego czasu i zdrowia.

Szukajacy

Widziałem ostatnio ogłoszenie do Over Zoo. Jak się Wam pracuje? Opłaca się aplikować i starać się o prace? Możecie mi doradzić?

Były PH

Pracowałem jako Przedstawiciel Handlowy w Over Zoo kilka lat. Polecam pracę tym którzy szukają wyzwań, odporni są na duży stres. Praca w terenie plus praca w domu. Po za tym na początku pracy wszystko fajnie, klepią po plecach, motywują. Po okresie próbnym czuć już nacisk na wynik, który z roku na rok zwiększał się o 15-20%. Płaca, no cóż nie będę pisał ale w dzisiejszych czasach na tym stanowisku podstawy w większości firm w tej branży są dużo większe. W aucie jest GPS i jest skrupulatnie sprawdzany. Mam do tej pory regulamin pracy PH podpisany przez moją Pani Dyrektor - u klienta nie później niż 9:30, 10 wizyt dziennie (w tym 2 w gabinetach wet.), plan uklada się na caly tydzień do wglądu u przełożonego. Jak chcesz coś w nim zmienić to za jego zgodą. W pracy co najmniej raz w miesiącu jeździ z Tb kierownik, dyrektorka i patrzą na ręce. Później dostajesz raport co było OK a co musisz poprawić plus dodatkowe zadanie (taka pokuta). Na spotkaniach firmowych rozmowy indywidualne gdzie omawiane jest Twoje zaangażowanie, Twoje plusy i minusy. Często pokazywana skuteczność - Ilość wizyt vs. Ilość zamówień vs. czas na wizycie. Najgorsze dla mnie były końcówki miesiąca i te nieszczęsne "esytmacje". Nawiązałem w tej firmie przyjaźnie z ludźmi które zostaną pewnie do końca życia (piszę tylko i wyłącznie o kolegach/koleżankach PH). Jedno mogę napisać że jak chcesz odejść to brzydko się z Tb obchodzą. I to niejedna osoba potwierdzi. Nie napiszę że polecam czy nie. Każdy jest inny. Ja odszedłem bo ta praca nie sprawiała mi już przyjemności. Dla mnie za dużo stresu i za mało czasu dla rodziny. Ale wiem że są ludzie którzy lubią taką korpo pracę i odnajdują się w tym. Pracują w overze latami i jest im dobrze. Życzę powodzenia, a dla osób które zastanawiają się czy spróbować pracy w tej firmie - jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.

@Były PH

Zrównoważona opinia. Dodam od siebie że też odszedłem. I podpisuję się pod kolegą. Tyle, że mnie wykończył stres. Myśleć firma kazała już o sobie w niedzielę. To nie było ok. Bo zabierało czas na reset z rodziną. Mnie zniszczyło też w tej firmie (usunięte przez administratora) wzmacniane przez szefostwo i szefa szefów. Każdy ma swój rozum i jak spróbuje to się szybko zdecyduje co dalej. Powodzenia.

Abc
@Były PH

A jak wyglada kasa, ile płaca Ile lat tam pracowałeś ?

Abc
@Były PH

Ile pracowałeś ? A warunki finansowe?

@Abc

Pracowałem ponad 3 lata. Jak pracowałem robiliśmy górki w targetach. Teraz słychać że nie mogą domknąć miesięcy tak więc kasa to pewnie podstawa. Może coś się zmieniło, nie wiem. Ale przez ponad trzy lata nic się nie zmieniło na lepsze w podejściu przełożonych, najczęściej zmieniają się PH, którzy odchodzą sami. I uważam że źle to świadczy o firmie, jak pozwala się odchodzić dobrym pracownikom bez jakiejkolwiek rozmowy, zachęty do pozostania w firmie. Podejście typowo korporacyjne - nie ma ludzi niezastąpionych.

Łysy
@Były PH

Potwierdzam, w momencie gdy składasz wypowiedzenie automatycznie stajesz się wrogiem, jako, że premia jest uznaniowa możesz spodziewać się gołej, głodowej podstawy. Powiem jedno - to nie jest przypadek, że do Overa nie przychodzi praktycznie nikt wcześniej związany z branżą .

@Łysy

Szanowni byli pracownicy, przeanalizowaliśmy opinie dotyczące odejścia naszych pracowników i sposobu traktowania ich na okresie wypowiedzenia. Zawsze doceniamy pracowników, którzy na okresie wypowiedzenia przekazują jeszcze z pełnym zaangażowaniem swoje obowiązki osobie, która ich zastąpi, zamykają swoje projekty i z pełną odpowiedzialnością rozpoczynają nowy etap w życiu. Każdemu pracownikowi jesteśmy wdzięczni za wniesiony wkład w pracę i rozumiemy, że z różnych przyczyn rozstajemy się. Szanujemy to i wyciągamy wnioski, aby być jeszcze lepszym pracodawcą. Z poważaniem, Zespół OVER Group.

Opinie dział eksport

Dlaczego poszukiwany jest kandydat na pracownika do działu EXPORT? Dlaczego będą chcieli mu zaproponować tak mało ?

Slabodan

Czym mnie pan/pani oczaruje?Serio dostałem takie pytanie :) odpowiedziałem czary mary i się rozzyłem :)

Szanowny TOTO22 Over Group to firma z długoletnią tradycją, zatrudniająca wielu pracowników. Proszę zauważyć, że w sieci, nie tylko na GoWorku, opinie zostawiają raczej osoby niezadowolone, problem hejtu dotyka każdy aspekt działalności w Internecie. Jako pracodawca jesteśmy na tym portalu właśnie po to, aby reagować. Robimy to w formie odpowiedzi ( i nie robi to HR a zespół pracowników) ale również szukamy rozwiązań problemów, które przedstawiane są w komentarzach. Zależy nam na atmosferze w zespole, jednak mamy również świadomość, że nie każda decyzja czy kierunek zmian, spotyka się z pozytywnym przyjęciem całej załogi. Być może nie zawsze udało nam się, jako firma, sprostać oczekiwaniom naszych pracowników. Jednak cały czas się zmieniamy i udoskonalamy, wyciągamy wnioski z merytorycznej krytyki. Zachęcamy do niesugerowania się opiniami z Internetu a raczej do posiadania swojego zdania, zbudowanego na podstawie własnych doświadczeń. Życzymy powodzenia w budowaniu ścieżki zawodowej. Pozdrawiamy, Zespół Over Group

Taka sytuacja

Toto22 uważam,że Twoja wypowiedź trafia punkt. Ta firma nigdy nie wyciągnie wniosków. HR-y w tej organizacji poza rejrutacjami nic nie mogą smutne ale prawdziwe

Uderz w stół a nożyce się odezwą ...

Wszystko wszystkim, ale widzę że w dziale vet są awanse NOWOŚĆ Brand Manager Gratulacje !! Jakie zasługi za tym idą?? Czym to spowodowane ?

OVER Group
@były pracownik

@były pracownik Szanowny Były Pracowniku, jako firma stawiamy na rozwój pracowników, jest to jedna z wartości OVER Group. Awanse w strukturach firmy są powszechnym zjawiskiem. Najczęściej zmiana stanowiska jest wynikiem zaangażowania pracownika, jego rzetelności w podejściu do obowiązków i po prostu dobrze wykonanej pracy. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego, Zespół OVER Group

Motofan

Jaka obecnie jest flota firmowa? Nadal Dacia?

Kandydat21

Cześć Wszystkim. Polecam w 100% tego pracodawcę mimo iż nie zdecydowałem się na współpracę jako PH. Od początku serdeczne podejście, nie czułem się jak tabelka w excelu. Rozmowy konkretne, nastawiona na cel - znalezienie odpowiedniego pracownika. Widać że im zależy. Rozmawiałem z innymi PH w Over Agro (oczywiście wybrałem tych dłużej pracujących) i naprawdę wszyscy chwalą. To jest praca dla ludzi z pasją i nie chodzi w niej o zbieranie zamówień. Osobiście nie zdecydowałem się przez możliwość noclegów w terenie ( taka specyfika) ale gdyby nie to bym się nie zastanawiał. Polecam jak tylko mogę!

jesz
@Kandydat21

czyli nie pracowałeś i na tej podstawie dajesz opinie ??

Thom
@jesz

I jeszcze była możliwość rozmowy z pracownikami. I nawet wybór, z którymi. Fajna ta firma :)

Były pracownik over zoo

Dział HR w firmie ma za zadanie bronić interesów pracodawcy a nie pracowników. Firma bardzo nieprofesjonalnie podchodzi do rozstań z pracownikami. Jeżeli składasz wypowiedzenie to robią Ci pod górkę. Brak kultury i empatii. (usunięte przez administratora) W pracy przyjaciele, jak zmieniasz plany życiowe i się żegnasz to największy wróg. Praca ambitna, choć brak pomocy od przełożonych w kryzysowych sytuacjach. Spychologia- radź sobie sam. Fajni współpracownicy, przełożeni już nie. Praca fajna, ale straszne nastawienie na cyfrę.

@Były pracownik over zoo

Szanowny Były Pracowniku Zapewniamy, że Dział HR wspiera naszych pracowników. Nie jesteśmy w stanie zidentyfikować opisanej sytuacji i się do niej odnieść dlatego zachęcamy do kontaktu w wiadomości prywatnej na adres mailowy:hr@over-group.pl celem wyjaśnienia. Nasze koleżanki chętnie zapoznają się ze szczegółami i poszukają wspólnego rozwiązania. Mamy również nadzieję, że jednak czas spędzony w Over Group był dla Ciebie ważnym krokiem na ścieżce rozwoju i mogłeś/-aś zdobyć w naszej firmie kolejne doświadczenie zawodowe. Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów. Zespół Over Group

Klusek

Jestem umówiona na spotkanie rekrutacyjne w siedzibie firmy. Praca jest w charakterze przedstawiciela handlowego w Over Agro. Naprawdę jest tak źle jak piszecie ? Proszę o uczciwą opinie o firmie( atmosfera, zarobki, czas pracy)

@Klusek

Początki nie są łatwe, jest wiele produktów których poprostu trzeba się nauczyć , jeśli chcesz je efektywnie sprzedawać. Wymagana jest także wiedza zootechniczna, aczkolwiek przyjmują także osoby które jej nie mają ale chcą i potrafią się uczyć. Musisz też dobrze poznać swój teren, żeby efektywnie planować trasę. Trzeba wiedzieć , gdzie warto jeździć 2 razy w tygodniu a gdzie raz na 2 tygodnie. Ogromnym plusem jest to, że większości produktów sprzedajesz bezpośrednio od producenta i co jeszcze ważniejsze, że produkty się poprostu sprawdzają ! Oczywiście nie zawsze i nie u każdego, ale generalnie z czystym sumieniem możesz je sprzedawać bez poczucia ,że wciskasz tandetę. Jeśli chodzi o współpracowników, na codzień ich nie widujesz , od Ciebie tylko zależy z kim nawiążesz relację. Zachęcam jednak do kontaktu telefonicznego z pracownikami , w większości chętnie pomogą i podpowiedzą. W interesie każdego z nich jest , żebyś robiła dobry wynik, bo wszyscy rozliczani są jako zespół z wyrobienia planu. Jeśli chodzi o górę, odpowiadasz przed dyrektorem działu. Osobiście mam o nim dobre zdanie, nie szuka problemów na siłę. Wymaga przede wszystkim wyrabiana planów oraz zespołowości.Jeśli Ty będziesz w porządku do firmy i będzie widać zaangażowanie , na pewno będziesz dostawała niejedną szansę jeśli podwinie ci się noga. Żeby nie być posądzony o stronniczość powiem też do czego miałem zastrzeżenia. Plany sprzedażowe z roku na rok idą mocno w górę, szczególnie jeśli poprzedni rok miałaś dobry, możesz spodziewać się , że w nowym roku Twój plan wzrośnie nawet o 30 % i to co jeszcze w grudniu dawało ci super wypłatę, w styczniu będzie słabym wynikiem. Generalnie mogę CI polecić pracę w Agro, sam rozstałem się z firmą bo postanowiłem zmienić branżę ale w tej firmie da się żyć

Klusek

Jestem w trakcie rekrutacji do Over Vet. Czy tam jest naprawdę tak źle? Nie warto zawracać sobie głowy pracą w tej firmie ?

kandydat

Pojawiła się oferta na księgowego, jaka jest atmosfera w biurze ? Czy pozostali pracownicy są chętni do pomocy nowym i do przyuczenia ? Dziękuje za informację

Zostaw merytoryczną opinię o Over Group Sp. z o.o. S.K. - Łask

• Jak się pracuje w Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Over Group Sp. z o.o. S.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Kandydaci do pracy w Over Group Sp. z o.o. S.K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Over Group Sp. z o.o. S.K.