Over Group Sp. z o.o. S.K.

Opinie o Over Group Sp. z o.o. S.K.

aktualnie tutaj na etacie

Pracuję w firmie już kilka lat. Nie rozumiem skąd tyle negatywnych komentarzy.... warunki pracy są dobre. Ludzie są zaangażowani w to co robią, jak ktoś chce pracować a nie tylko zgarniać wypłatę to na pewno się odnajdzie, nie pamiętam też żeby ktoś mi zabrał premie na własne widzimisię zawsze są najpierw rozmowy jak się coś źle zrobi.... Zmuszania do niczego nie ma, nikt mnie nie wyzwał nigdy a na prawdę kilka lat już w tym jestem. to jedyna firma w okolicy która prowadzi tak szeroki zakres wdrożenia i zawsze oferuje umowę o pracę a nie jakieś oszukiwanie. Może zamiast narzekać i tylko chcieć trzeba jeszcze coś zrobić i niektórym się to nie podoba.

Overka
@aktualnie tutaj na etacie

Absolutnie się z tym zgadzam. Każdemu polecam pracę w tej firmie bo to miejsce dla osób, które chcą się rozwijać i coś osiągnąć ????

Overek z produkcji
@aktualnie tutaj na etacie

No wreszcie dobra opinia. Ciekawe czy na życzenie zarządu czy z własnej wiary? Bo jesli sie pisze laurkę to warto soę podpisać. Skoro taki powód do dumy. Serio w to wierzysz co piszesz? Gdyby tak było to byłoby 300 pozytywnych a nie złych opinii. Słabe to.

@aktualnie tutaj na etacie

W biurze firmy pewnie można się rozwijać zawodowo. Praca w terenie to co innego. Na dwóch PH przypada jeden manager. Oczywiście presja jest duża bo ktoś na etaty przełożonych musi zarobić. W overze nie ma socjalu, na kartę Multisport mówią Ci że musisz zasłużyć, termin urlopu wakacyjnego też za Cb wybierają. Sprzęt stary, często się psujący, bywają auta z przebiegiem blisko 300 tyś. które potrafią rozkraczyć się w trasie. I nikogo nie interesuje że tracisz kilka dni i targetu nie możesz nadrobić. Realia są takie a nie inne. Praca biurowa w domu (jak to przełożeni w Overze mówią "taka specyfika pracy"). Ale po GPS-ie Cię sprawdzą i dostaniesz burę że zjechałaś godzinę wcześniej do domu. W czasie pracy zdalnej kazali instalować aplikację na telefonach i nagrywać rozmowy z klientami aby później przesyłać te nagrania do przełożonych, a oni do prezesów. Oczywiście klientów nie kazali informować o nagrywaniu. Można by napisać więcej. W biurze fajnie się siedzi, kawka, normalne śniadanie czy obiad, chłodno w upalne lato bo klima, ciepło w zimie. Kto nie był w terenie jako PH może pisać laurki.

aktualnie tutaj na etacie
@Overek z produkcji

Skoro wszystko jest takie złe to czemu nadal tam pracujesz ? Bo rozumiem, że Ty się nie podpisujesz z powodu wiążącej Cie umowy....

@Overek z produkcji

Ludzie zaangażowani po prostu pracują i są zadowoleni z efektów. Ci drudzy... zamiast zrobić to samo, wylewają żale na GoWork'u.

jason
@aktualnie tutaj na etacie

Darujcie sobie te teksty o zaangażowaniu, ile kluczowych dla firmy osób odeszło w ciągu ostatnich miesięcy? I dlaczego, bo się nie nadawali? Bo im się nie chciało? Nie byli zaangażowani? Dla nich ta praca i ta firma były wszystkim, ale jak się traktuje pracownika jak siłę roboczą to kiedyś się każdemu baterie wyczerpią. I to pożegnanie, podziękowanie za kilka lat pracy w stylu kim pan jest i co pan tu w ogóle robił? Jeśli ktoś lubi takie warunki, jego sprawa. Na pewno każdy, kto lubi zaglądać w czyjeś życie będzie miał super pracę i będzie cenionym pracownikiem.

@jason

Zgadzam się. Brak szacunku do pracowników to norma wśród przełożonych w działach handlowych. Jakim trzeba być człowiekiem aby na każdym kroku swojemu podwłademu zaznaczać kto tu jest kierownikiem czy dyrektorem. Może jakby Panowie (usunięte przez administratora)zrobili roszady w stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich to by się coś zmieniło. Tam potrzeba kogoś z zewnątrz, nie przesiąkniętego krętactwem i cwaniactwem.

Man

Jeśli chodzi o IQ to proponuję zacząć od weryfikacji swojego. Odpowiedź była skierowana do Overki z produkcji.

szukający pracy
@Były PH

To są jakieś stare doświadczenia czy aktualnie pracujesz i cały czas te same odczucia ? Widzę, że prowadzą nabory na kilka stanowisk... komentarze skrajnie dobre i złe. Nie wiem czy ktoś z aktualnych pracowników mógłby się wypowiedzieć ? Czy każdy region jest taki sam czy te negatywne komentarze to tylko w jakiejś części kraju????

Karol
@szukający pracy

Posłuchaj dobrych rad i daj sobie spokój. Zmarnujesz czas i nerwy.

szukający pracy
@Karol

Tyle ze opinie są od byłych pracowników i przedstawicieli, a mnie interesuje aktualna sytuacja w firmie.... jak teraz wygląda praca na poszczególnych terenach? Jakie teraz są warunki?

Krowiara
@szukający pracy

Nikt z obecnych pracowników nie napiszę Ci jak jest bo wszyscy są zobowiązani umowami, które na to nie pozwalają. Na rzetelną opinię możesz liczyć tylko od byłych pracowników. Poszukaj w Internecie ich nazwisk (chyba nie muszę wskazywać gdzie szukać takich informacji) czy nawet podzwoń po hurtowniach gdzie mają overa, pracownicy takich punktów w większość przypadków dalej mają kontakty do starych PH i zresztą sami wiedzą jak jest... Myślę że każdy z Nas, tych byłych, powie Ci całą prawdę (rzecz jasna - jeśli nie ma lojalki). Przekonać się jak jest możesz też sam ale nie polecam jeśli szukasz pracy na dłużej, jeśli tylko na chwilę to "generalnie" da się wytrzymać i zarobić trochę. Jak podejmiesz się ryzyka pracy tam a jesteś normalnym fajnym gościem to za rok pewnie sam będziesz pisał tu laurkę.

@Krowiara

Byli pracownicy nigdy nie udzielą rzetelnej informacji. Tym bardziej Ci, którzy zostali zwolnieni lub odeszli, ponieważ nie byli w stanie wywiązywać się z obowiązków i spełniać standardów. Ci którzy pracują, (większość już po kilka lat) to ludzie dojrzali, chcący się rozwijać, mający priorytety w życiu-są zadowoleni. Nikt nikogo nie trzyma na siłę. Ci pierwsi... obrzucają błotem a w internecie każdy jest odważny. Wszędzie są jakieś złe i dobre strony, nigdzie nie jest idealnie. Czy byli pracownicy mogą uderzyć się w pierś i uczciwie stwierdzić, że byli w stu procentach fair? Można przytoczyć wiele przykładów i podawać argumenty na to, że opinie nie są uczciwe wobec Firmy i ludzi w niej pracujących.

Pracownik 2

@Pracownik same konkrety napisane. Odnieś się do tych uwag faktami. Nie ma ich w twoim wpisie. Jak bronisz rób to faktami. Chyba, ze jesteś tym opisanym :)

Krowiara

Ja osobiście uważam że odejście pracowników wieloletnich nie wynika z ich niewywiązywania się z obowiązków bo w takim razie dlaczego nikt ich wcześniej nie zwolnił z przytupem i całą szopką z jaką ma się to zwyczaj robić w overze. Zgadzam się też z tym że nie wszyscy nadają sie do tej pracy dlatego tym bardziej powinniście szanować swoją kadre. Każdy ma swój rozum i oceni opinie jednej i drugiej strony według siebie. Dlatego też w odpowiedzi na jeden komentarz "szukającego pracy" zaznaczyłam że ja musiałam przekonać się na własnej skórze i on może zrobić tak samo. Przecież nikt nie ma nic do ukrycia. Prawda? Jedyne co dobrego wychodzi teraz od aktualnych pracowników to to, że wreszcie zaczynają rozmawiać a nie tylko krzyczeć i podnosić głos bez podawania konkretnej argumentacji w dyskusji. Obrzucania innych błotem akurat nauczyłam się od Was :) najlepiej się to robi tak po cichu i za plecami dla własnej korzyści.

@Pracownik 2

Akurat w tym przypadku licytowanie i przebijanie się argumentami jest zbędne. Żeby dyskusja miała sens, musi być zachowany pewien poziom. Zazwyczaj jest tak, że łatwiej jest mówić o tych złych aspektach i niestety osoby wypowiadające się tutaj pamiętają tylko te. Rzadko się zdarza żeby spojrzeć krytycznie na siebie. Powodzenia byłym, przyszłym i obecnym Pracownikom.

Pracownicy odeszli bo nie spełniali standardów? O jakich standardach mówisz? Ja swoją pracę wykonywałam z pełnym zaangażowaniem, odeszłam bo nie wytrzymałam kombinatorstwa, donosicielstwa i knucia. Plus brak szacunku do mojego czasu wolnego i rodziny. Dopiero były pracownik napisze prawdę bo widzi że można mieć normalną pracę, kończyć o realnej godzinie, spędzać czas z rodziną i nie czekać na kolejny telefon o 8 rano bo coś się komuś nie spodobało..

On
@aktualnie tutaj na etacie

Prawdą jest ze można zarobić. Jednak pod warunkiem że robi się 7-19 i zamiast rodziny ma rodzinę pmów i dyr. Każdy tylko swoje pilnuje. Pirewsze co zrobię to podziekuję. Roboty szukam. I znajdę. Ale nie przyznam się gdzie, bo zaraz lojalka. Z nikim nie rozstają się normalnie. Stad tyle opinii. Swoją wkrótce wystawię. Tylko muszę mieć pewność z nowej firmy :)

jliusz
@Overka

to podziel się z nami co osiągnełas /as? na jakim stanowisku bo wiekoszosc opinii jest na temat agro ph,

handlowiec

Wszystkim, którzy zastanawiają się czy podjąć pracę w Over Group chciałabym uświadomić jedną rzecz. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że za większość ostatnich wpisów w temacie odpowiada jedna i ta sama osoba. (usunięte przez administratora) Faktycznie , przy takim zachowaniu można mieć pretensję do funkcjonowania GPS no ale przepraszam, co to za podwójne standardy ? Do klientów jeździć nie można bo wirus, ale do koleżanek już tak ? Jeśli obserwujesz ten temat i pod wpływem różnych wpisów zastanawiasz się , czy podjąć pracę w Overze czy nie, mogłabym dać Ci jedną radę. Jeśli robisz takie akcję jak opisana powyżej, to stanowczo Ci odradzam, stracisz tylko czas. Prędzej czy później olewactwo wyjdzie na jaw. Jeśli zaś czujesz się handlowcem, chcesz pracować i się rozwijać , to ta firma jest jak najbardziej dla Ciebie.Owszem, trzeba (usunięte przez administratora) , ale na każdym etapie nikt nie odmówi Ci pomocy.

@handlowiec

To nie nożyce się odzywają tylko coś mi się wydaje, ze skoro podpisać się nie chcesz to Ty nie handlowiec a pewnie ktoś kto dostał zadanje bronienia firmy. Hr? Bok? Meneger? Sekretariat? Odwagi. Przejdzmy na konkrety.

Joasia

Godna podziwu postawa, też kiedyś taką prezentowałam. Jak mi za to podziękowano nie chcę mówić. Wizyty u lekarza, problemy z sercem.. I wiem, że nie byłam jedyna. Te próby ratowania opinii przez insynuowanie że negatywne wpisy są dziełem jednej osoby są godne pożałowania(usunięte przez administratora)

Pracownicy
@@handlowiec

W naszej branży i Firmie nie sprzedajemy papierosów czy papieru toaletowego( nie umniejszając nikomu) na tym nie trzeba się znać. Każdy DOBRY przedstawiciel szanuje swojego klienta na tyle, że wie co mu sprzedaje i w jakim celu. Początki nigdzie nie są łatwe i zawsze trzeba włożyć mase wysiłku zanim wszystko się poukłada ale ile dajesz z siebie, tyle dostajesz a z pustego i Salomon nie naleje.

Kandydatka
@Pracownicy

W przyszłym tygodniu zaproszona jestem na rozmowę kwalifikacyjną i oczywiście zajrzałam na ten portal szukając informacji i faktycznie coś dużo tych nowych postów. Również mam podejrzenia że to wszystko pisze jedna może dwie osoby które z jakiegoś powodu mają do firmy uraz..Chyba jednak wolę się sama przekonać jak jest naprawdę

Niemiec

Ja się podpisałem :) a pan Krzysztof czyta opinie i jak nie zacznie szanować ludzi to będzie miał problem z obsada terenów tak jak teraz . Pozdrawiam

Poszukujący pracy

Pojawia mi się ogłoszenie do nich. Wpisałem w @ i wyszło to co tu czytam. Zwykle ludzie piszą gdy coś poszło nie tak. Jest ktoś zadowolony? ph agro. jak płacą? jakie auto służbowe? jaki szef? można zarobić na prowizji? na co trzeba zwrócić uwagę?

@Poszukujący pracy

Pracuję już jakiś czas i mogę powiedzieć, że jeżeli ktoś chce PRACOWAĆ i potrafi się zaangażować to będzie tego efekt w postaci dobrej wypłaty. Wymagania są duże ale dla kogoś kto chce się rozwijać nie stanowi to problemu. Szef? Normalny człowiek, wymagający ale ludzki. Ja polecam :)

@Poszukujący pracy

W Agro dostaniesz auto Dacia z budą.

Przedstawiciel Agro
@Poszukujący pracy

Osobiście polecam! Nigdy nie pisałem komentarzy na go work ale jak widzę jakie kłamstwa się tutaj wypisuję, mogę zapewnić, że Ci którzy chcą się rozwijać, pracować w fajnej atmosferze i szczerze się angażują, co sprawia im przyjemność i motywuje do działania będą zadowoleni. Zarobki są naprawdę ok. System motywacyjny jasny. Narzędzia do pracy ok. Z szefem nie ma większych problemów. Porównując prace w innych firmach, pracę w OVER Group polecam!

Jason
@Przedstawiciel Agro

To może powiesz ilu handlowców przewinęło się przez Twój dział w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Takiej rotacji nigdzie nie widziałem. Jedyne co sie zgadza to kasa, pieniądze są spoko. Ale biorąc pod uwagę że pracujesz po 12-14 godz na dobę to już nieszczególnie.

@Jason

Rotacja jest, owszem, ale jest i duże grono pracowników z dłuższym stażem. To o czymś świadczy. Da się. Wystarczy chcieć i nie poddawać się przy pierwszej lepszej okazji.

handlowiec

W takim razie jak długo byłeś przedstawicielem w tej firmie ?

Warmiak
@Były PH

Bez polisy na Twoje życie. Bo dacia to full bryka z 290 000 na liczniku przy jeżdżeniu po wsiach. (usunięte przez administratora)

jakie zarobki? Szef wymagający czyli co?

handlowiec już z konkurencji

Sporo anonimów i obrzucania. Pracowałem w tej firmie na południu. Generalnie ciśnienie duże. Presja wyniku. Rozmowy na spotkaniach miesięcznych to pomyłka. Zwykłe marnowanie czasu. Można się starać, zarobić też. Ludzie fajni. Tylko nie dba się o nas, mimo, że to my robimy robotę u klientów. Zarobienie jednak wiąże się z zasuwaniem od świtu do nocy. Ustawowe 8 godzin nie istnieje. Liczenie godzin wg gps. Praktycznie nigdy nie ma zgody co do tego. Wychodzi, że za mało. To oszukiwanie, bo jak analizowałem zawsze było na moje ok. Wyjazd liczy się od pierwszego klienta. Czyli jak jedziesz 2 godziny służbowym trupem to się już nie liczy. I tak juz jest 10 godzin w pracy bo liczy się do końca ostatniej wizyty czyli już 2 godziny powrotu nie. Czyli poza domem 12 godzin, ale pracy podobno 8. To ok? I tak własnie pomyślałem, że tak nie chcę. Teraz pracuję u konkurencji i mam wreszcie normalna pracę gdzie zarabiam, ale bez tego ciśnienia, że musze się codziennie spowiadać. A więc warto się zastanowić dobrze, bo jak nie masz życia prywatnego to sobie pracuj, ale jak masz dziewczynę lub rodzinę - szkoda życia. Mam nadzieję, że komuś ta opinia się przyda. Szkoda zachlapać cv w głupi sposób. I pozdrawiam ty handlowców co czytają, bo fajni byliscie, szkoda że krótko. A pewnie czytacie, bo ruch tu duzy. I pozdrawiam byłego szefa :)

szukam
@handlowiec już z konkurencji

A jaka rotacja? Duże regiony? Przełożony ok? czym różni się rekrutacja do weterynarii od zoo? Czym to się różni? fb fajnie prowadzą.

handlowiec z konkurencji
@szukam

rotacja - poczytaj co tu piszą. klientów jest baza, ale różnie klienci gadają. Wkurza ich rotacja. agro. dyro - jak dla kogo. fb - każdy może ładnie się pokazać. laski z tyłu też bywają ładne. A potem... Za to w biurze fajne. Zapomniałem o socjalu - lepiej zrobić dzieciaka i 500+ brać. A jak lubisz plotki to firma do końca życia :)

Przedstawiciel Handlowy

Bardzo przeciętne spotkanie. Bywały lepsze. Nie zachęciło mnie do pracy tam.

Pytania o doświadczenie i kilka możliwość przedstawienia, jak wyszedł z jakiej sytuacji w kontakcie z klientem

Poszukująca

Długo już nie pracujesz? Może jest cień szansy, że coś się zmieniło... Zastanawiam się czy warto próbować

handlowiec

nie rozumiem w czym problem z tym kalendarzem??!! efektywny handlowiec to taki który wszystko ma dobrze zaplanowane. Oczywiście czasem wizyty z partyzanta też się zdarzają ale chyba lepiej jest sobie wszystko poukładać po to aby lepiej wykorzystać dzień w pracy i dzięki temu go skrócić. Planowanie tygodnia pracy przed jego rozpoczęciem uważam za wielki plus tej firmy, dzięki temu jestem jeszcze lepsza w organizacji czasu pracy.

tom

jest coś dobrego w firmie? cokolwiek? jakiś socjal? szkolenia? integracje? możliwość lepszego auta?

jason
@tom

Social - nie ma żadnego. Szkolenia - bardzo rzadko. Integracje - jak ludzie "zasłużą" XD. Lepsze auto - po 300 tys jest promyk nadziei.

Kokojambo
@tom

Z socjalu masz kartę multi sport. Nie ma wczasow pod grusza, swoją drogę każą Ci iść na 2 tyg urlopu bo tak niby mówi kodeks pracy ( jakoś w nowej firmie nie wymagano tego ode mnie, a zasugerowano że jak wezmę 2 tyg urlop to otrzymam wczasy pod grusza) , wybierają termin za Ciebie który zazwyczaj Ci nie pasuje i jeszcze nie otrzymujesz kasy za wczasy. Szkolenia były dopóki byl odpowiedni człowiek w tej firmie od szkoleń, który posiadał ogromną wiedzę . Odkąd go nie ma, to na szkolenie bym nie liczyła . Lepsze auto? ???????? weź bo się herbatą zadławię ???? jak już ktoś wspomniał, jak przejedziedz 350 tys km i auto się rozpadnie to może dostaniesz nowe ???? W firmie swego czasu dobry byl zespół... Z tym zespołem można było zrobić wszystko! Ale wartościami z ramki , które wisza w każdym pomieszczeniu w firmie i NALEŻY JE ZNAĆ NA PAMIĘĆ, kierowały się tylko niektóre osoby, a na pewno nie te z najwyższych stołków. Spróbuj, dołącz, może podpasuje Ci taka praca i takie fałszerstwo ????

@tom

Brak socjalu, Multisport ale musisz zasłużyć, żadnych dofinansowań do wczasów "pod gruszą". W umowie miałem wpisane wymagany w pracy strój służbowy, którego nigdy nikt nie widział.

Firma dla ambitnych, dynamicznie się zmieniająca. Nie wszyscy dają radę ogarnąć wiele procesów jednocześnie. Zarząd jak w każdej firmie wymagający i stawiający nowe wyzwania. Nie jest lekko ale praca daje satysfakcję. W ciągu ostatniego roku zaszło wiele pozytywnych zmian, które zmieniły kulturę organizacji. Osobiście jestem zadowolony z pracy w dziale finansowym.

Thom
@Adam

I teraz rodzi się pytanie. Opinia płynąca z serca czy przełożony kazał coś napisać..

Kokojambo
@Adam

A jakie to pozytywne zmiany, oprócz wyżyłowania pracowników do granic możliwości??

Poszukująca

Odradzam tą firmę i zaraz pytanie dla właścicieli dlaczego trzymają takich ludzi na pozycjach zagranicą to by ich dawno nie było żenujący ludzie tyle w temacie ????????

Jak wygląda praca na stanowisku lidera zmiany?

Klemens

Czytam opinię, obserwuję też oferty i zwróciłem uwagę na Over Agro i to że oferta pojawia się co jakiś czas 3-4 m-ce, czy nadal jest tak jak pisano niżej, rotacja pracownikami i zawyżane plany sprzedażowe?

Janko
@Klemens

Niestety wszystkie opinie na tym forum to prawda. Radzę omijać.

Zooludek

Widziałam ogłoszenie na przedstawiciela overzoo na Warmię i Mazury. Jestem z tych terenów i jakoś nigdzie nie widziałam tych produktów czy to jest nowy kierunek do rozwoju firmy? Czy mogę poprosić o opinię o pracy, przełożonych? Jak z targetami, widziałam, po innych opiniach, że tak jak wszędzie cały czas usilnie podnoszone. Myślę o zmianie pracy, bo pracuje w dużym sklepie zoologicznym i nie jest zbyt miło pod kątem finansowym, a robota fizycznie też daje w kość. To nie jest tak, że jestem leniem. Lubię widzieć efekty finansowe swojej ciężkiej pracy i zaangażowania

Thom
@Zooludek

Produkty Over Zoo są na rynku od kilku lub kilkunastu lat. Na pewno dostałbyś duży teren do obsługi.

Ona
@Zooludek

Over co jakiś czas wypuszcza ogłoszenia w portalach choć mają pracowników. Zabieg po to aby w razie "W" móc szybko wymienić pracownika. Obszar działania PH to 2-3 województwa. Praca w dużym stresie, można zarobić ale z roku na rok jest ciężej. Atmosfera jak w korpo (nie kryją się z tym określeniem).

poszukująca

Cześć. Widziałam, że szukają do pracy jako przedstawiciel handlowy. Czy ktoś w temacie jest w stanie odpowiedzieć na kilka pytań,a mianowicie: 1. Jakie są narzędzia pracy do dyspozycji (samochód służbowy)? Czy można go używać prywatnie? 2. Jaka jest podstawa? Jakie REALNE premie można osiągnąć? 3. Jak wyglądają plany sprzedażowe? 4. Jak jest atmosfera w firmie? 5. Czy jest pakiet benefit - multisport, pakiet medyczny? Dziękuję wam za udzielone odpowiedzi... :)

@poszukująca

Narzędzia w zależności od firmy Over Vet- albo Rapid albo Clio (z kratką za siedzeniem), Agro - Dacia z nudą, Zoo - skoda z kratką na początek albo Clio. Auto ma limit 100km na prywatne przejazdy, później płacisz. Auto ma GPS i jest sukcesywnie sprawdzany. Podstawa najniższa krajowa. Premie od wyrobienia planu (z roku na rok górka 15-20%). Ludzie fajni, choć wiadomo, jest dobrze są mili, jak ciśnienie na target to nie ( jak w każdej firmie). Multisport jak sobie zasłużysz, nie dają od razu (trzeba czekać bardzo długo), brak pakietu medycznego, nie ma socjalu, żadnych dopłat do wczasów pod gruszą, ubezpieczenie zbiorowe ale sam płacisz składkę. Plany sprzedażowe w zależności od działu w jakim pracujesz. Ogólnie wygórowane. Trzeba włożyć dużo pracy aby wyrobić, często kosztem czasu prywatnego.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Over Group?

To zależy na jakim stanowisku

WestTer

Nie polecam. Miałam okazję przekonać się, że Over Group to katastrofa organizacyjna... Każdy chce decydować, każdy wydawać polecenia, nie do końca wiedząc, na czym polega praca poszczególnych działów. Różnice zdań zarządu praktycznie na każdym kroku... Człowiek sam nie wie, kogo słychać... Szefów wielu A doświadczonych pracowników coraz mniej. Kiedyś każdy chciał tam pracować, dziś każdy ucieka... Nie mam dobrego zdania na temat tej firmy...

Słabo jako ph

Nie polecam. Pracowałam ale ogólnie bez jakiś profitów. Mała możliwość negocjacji pensji i generalnie słabo.

Karol

Na jakie zarobki może liczyć pracownik magazynu? Pozdrawiam

Czesław
@Karol

Na stronie pracodawcy https://over-group.com/kariera/ jest oferta pracy dla magazyniera. Niestety nie znam wysokości pensji, ale do wynagrodzenia firma dodaje premie uznaniowe. Wymagana jest gotowość do pracy zmianowej i uprawnienia na wózki widłowe. Napisz jeśli zdecydujesz się złożyć CV.

Pracuję w firmie Over już jakiś czas z dużym zadowoleniem. Niestety teraz w większości każdy chce zarobić ale się nie narobić. Atmosfera jest bardzo dobra, jeśli chodzi o " górę", to zawsze można liczyć na wsparcie i zrozumienie. Ile dajesz z siebie, tyle dostajesz.

Maria

Szczerze nie polecam nikomu pracy w Over Agro. Główą przyczyną ciągłej rotacji jest osoba pełniąca funkcje "generalnie dyrektora". Nie potrafi zarządzać ludźmi, prześmiewcze mówienie o pracownikach na porządku dziennym, motywowanie za pomocą kar finansowych za wszystko co się da. Nigdy nie wiadomo czy mimo wyrobionego planu otrzyma się premię. Praca w ciągłym stresie, wiecznym wyciskaniu więcej i więcej, bez szacunku do pracowników. A i współpracownicy bawią się w głuchy telefon do Pana Dyrektora. Obietnice składane na rozmowach rekrutacyjnych nie mają odzwierciedlenia w praktyce. O(usunięte przez administratora)

Handlowiec

Proszę o konstruktywne inf. Na temat pracy handlowca. Jaka atmosfera jak wygląda praca i jakie pieniadze over zoo

zbyszek

witam pojawiło się ogłoszenie na pracuj.pl o export managera na rynki rosyjskie. czy ktoś może napisać jaka atmosfera pracy w dziale, czy to nowoutworzone stanowisko i ogólnie

zbyszek

nikt nic nie wie?

Robert
@zbyszek

też jestem ciekawy, nikt nic nie pisze. Nie wiem, czy śledzisz ogłoszenia o pracę, ale nabór na podobne stanowisko w tej firmie był ogłaszany kilkukrotnie w ciągu paru lat. Oczywiście to o niczym nie przesądza, ale mnie osobiście zraziły komentarze poniżej oraz twarze zarządu na stronie over...

@zbyszek

Stanowisko nie jest nowo utworzone. Atmosfera spokojna ale z nastawieniem na pracę i poszerzanie bazy klientów.

Absolutnie
@zbyszek

Brak szacunku do pracownika, brak możliwości posiadania własnego zdania, brak narzędzi do pracy... absolutnie odradzam...

Zostaw merytoryczną opinię o Over Group Sp. z o.o. S.K. - Łask

• Jak się pracuje w Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Over Group Sp. z o.o. S.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Over Group Sp. z o.o. S.K.?

Kandydaci do pracy w Over Group Sp. z o.o. S.K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Over Group Sp. z o.o. S.K.