EUROCAPITAL 24

Białystok

Opinie o EUROCAPITAL 24

Weronika

Jak firma prosperuje w obecnym roku? Może zaszły jakieś zmiany w EUROCAPITAL 24, o których warto byłoby powiadomić przyszłych kandydatów? Jak na dzień dzisiejszy przedstawiają się warunki pracy?

hihi

A jak wyglada rozmowa rekrutacyjna na menedżera sieci sprzedaży? kreowanie polityki sprzedażowej to nie jest duży obowiązek pracy, a skoro zapewniona jest umowa o pracę i dorzucają odpowiednie narzędzia pracy i są jeszcze elastyczne godziny to jeszcze lepiej.

xxx

Oferty może i fajne ale praca sama w sobie to koszmar. W żadnej firmie nie musiałam się tłumaczyć z tego na co potrzebuję urlop, który mi się należy a tam bez szczegółowych wyjaśnień nie masz co liczyć na zgodę.

LUlu

Z tego co słyszałem, to pracownicy zatrudnieni są na najniższej krajowej z darmowymi nadgodzinami bez możliwości podwyżki, a wszystkie premie płacone są "na czarno" i w dodatku z opóźnieniami.

Maja

Tak to już jest w życiu, że większość szuka łatwych pieniędzy nie dając nic od siebie i tylko narzeka . Pracuję kilka lat, lekko na pewno nie jest ale plany są po to aby je wykonywać a tym samym zarabiać . Jeżeli ktoś chce zarobić to zarobi . Niestetety większość myśli, że praca w banku to przerzucanie papierków a sprzedaż myli z obsługą . Zdecydowanie wolę tu pracować niż w placówce własnej :)

Zostaw opinię o EUROCAPITAL 24 - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROCAPITAL 24