EUROCAPITAL 24

Białystok

EUROCAPITAL 24

Opinie o EUROCAPITAL 24

Weronika

@JKentaki, a długo pracowałaś w EUROCAPITAL 24? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu? Jaka jest specyfika pracy? @Ania z W., a czy za nadgodziny przysługują do odbioru wolne dni? Jak się ma sprawa z wzięciem na przykład kilkudniowego urlopu w EUROCAPITAL 24? @gość, jak to "na czarno"? Możesz napisać coś więcej na ten temat?

JKentaki

Troche w tej firmie przepracowałam, wiec moge trochę opowiedziec. Brak mozliwosci awansu, mozesz byc albo doradca albo liderem placowki, jako lider dostajesz 300 zl dodatku, jak placowka wyrobi plan. Jezeli chodzi o premie to dostajecie na placowke nie cały procent od sprzedanych kredytow minus podatek choc premie sa wyplacane z konta wlasciciela a nie firmoewgo. Jesli chodzi o wynagrodzenie to na poczatek minimalna krajowa. Jak przepracujesz troche czyli kilka lat to moze z 200-300 zl wiecej od nowych pracownikow. Jezeli chodzi o urlopy to ciezko sie doprosic o jeden dzien, trzeba tlumaczyc po co, na co i dlaczego. Wiekszoszc mialo zalegly urlop sprzed dwóch lat. Duza rotacja pracownikow, nie dla tego ze sie nie nadawali a dla tego ze gdzie bedzie im lepiej. Z tego co pamietam wszyscy byli pracownicy sami zrezygnowali z pracy a nie zostali zwolnieni, wiec to cos swiadczy o firmie.

hihi

A jak wyglada rozmowa rekrutacyjna na menedżera sieci sprzedaży? kreowanie polityki sprzedażowej to nie jest duży obowiązek pracy, a skoro zapewniona jest umowa o pracę i dorzucają odpowiednie narzędzia pracy i są jeszcze elastyczne godziny to jeszcze lepiej.

Ania z W.
@hihi 15.09.2016 22:02

Elastyczne godziny? Przychodzisz 8.45 a wychodzisz czasem po 18 choc bank pracuje do 17. Za nadgodziny nie masz placone, a jak nie mozesz zostac czasem dluzej to wielka afera.

Co sądzicie o poziomie wynagrodzenia w EUROCAPITAL 24? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Maja

Tak to już jest w życiu, że większość szuka łatwych pieniędzy nie dając nic od siebie i tylko narzeka . Pracuję kilka lat, lekko na pewno nie jest ale plany są po to aby je wykonywać a tym samym zarabiać . Jeżeli ktoś chce zarobić to zarobi . Niestetety większość myśli, że praca w banku to przerzucanie papierków a sprzedaż myli z obsługą . Zdecydowanie wolę tu pracować niż w placówce własnej :)

gość
@Maja 21.05.2013 00:21

Co nie zmienia faktu że masz płacone na czarno.

LUlu

Z tego co słyszałem, to pracownicy zatrudnieni są na najniższej krajowej z darmowymi nadgodzinami bez możliwości podwyżki, a wszystkie premie płacone są "na czarno" i w dodatku z opóźnieniami.

gość
@LUlu 09.05.2015 14:50

Święta prawda. O wszystko trzeba się dopraszać. Wszystko oprócz pidstawy jest na czarno i z baaardzooo dużymi opóźnieniami. Z resztą pensja zasadnicza też nie zawsze w terminie. A o urlopie możesz zapomniec.

Weronika

Jak firma prosperuje w obecnym roku? Może zaszły jakieś zmiany w EUROCAPITAL 24, o których warto byłoby powiadomić przyszłych kandydatów? Jak na dzień dzisiejszy przedstawiają się warunki pracy?

xxx

Oferty może i fajne ale praca sama w sobie to koszmar. W żadnej firmie nie musiałam się tłumaczyć z tego na co potrzebuję urlop, który mi się należy a tam bez szczegółowych wyjaśnień nie masz co liczyć na zgodę.

Zostaw opinię o EUROCAPITAL 24 - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROCAPITAL 24