Opinie o EUROCAPITAL 24 w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie EUROCAPITAL 24. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w EUROCAPITAL 24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EUROCAPITAL 24 w Białystok

AK

Czy ktoś ma jakiś kontakt do prezesa bo PIT jest moim zdaniem nieprawidłowy. Tel prezesa nie działa...

AK Nowy wpis

Biurowe telefony też nie działają. Masakra

llllls Nowy wpis
@AK

przeciez adres jest w KRS, mozna sie zobaczyc osobiscie

Pracownik Nowy wpis
@llllls

Byłam w zeszłym tygodniu, firma pod Tym adresem juz nie figuruje.. Wiec teraz zostało szukanie pana prezesa po mieście...

AK Nowy wpis
@llllls

No ja mam za daleko... A jeszcze piszą że ich tam nie ma :(

Byly prqcownik

No i co ostatni dzień a pitow nie ma. Trzeba się rozliczyc na oko a żeby firma po (usunięte przez administratora) za to dostała!!! I tak zamknęli mu wszystkie getiny ha ha i bardzo dobrze ma za swoje

Oo
@Byly prqcownik

Kto mu zamknął getiny ? Jak to?

@Oo

Getin wypowiedział mu umowę agencyjna od poniedziałku i zakończyli z nim współpracę

Oo
@Byly prqcownik

To było do przewidzenia...

A co z pracownikami?

@Zainteresowany

Podobno dostali wszyscy urlopy do końca tygodnia i mieli czekać na wiadomości do poniedziałku co dalej. Nic więcej nie wiem. Chodzą pogłoski że R miał przejąć getiny ale czy prawda nie wiem podobno niektóre lokale zostały przepisane już na niego.

Hmm
@Byly prqcownik

Myślę że to plotka ...albo łapią się wszystkiego...

Maja

I co? Czy przywrócili już umowę? Wyjaśniło się z getinem

Ggg
@Maja

To w końcu ma jeszcze getiny czy nie?

@Maja

Widzę w mojej miejscowości Getin nadal zamknięty wiszą tylko jakieś kartki ale nie wiem co na nich pisze

xxxyyy
@Byly prqcownik

W jakich miejscowościach zamknięto te getiny?

Pralnia

Witam. Dostałem pita lecz jest on błędnie rozliczony. Co radzicie w takim przypadku?

Hmmmm
@Pralnia

Spróbować zadzwonić do tego biura rachunkowego. Chociaż koleżanka dzwoniła i Pani powiedziala że to byla jednorazowa akcja z pitami i to jeszcze szef z nimi się za to nie rozliczył. Czemu mnie to nie dziwi

Maja

Tak to już jest w życiu, że większość szuka łatwych pieniędzy nie dając nic od siebie i tylko narzeka . Pracuję kilka lat, lekko na pewno nie jest ale plany są po to aby je wykonywać a tym samym zarabiać . Jeżeli ktoś chce zarobić to zarobi . Niestetety większość myśli, że praca w banku to przerzucanie papierków a sprzedaż myli z obsługą . Zdecydowanie wolę tu pracować niż w placówce własnej :)

gość
@Maja

Co nie zmienia faktu że masz płacone na czarno.

Uuuuu
@Maja

Co nie zmienia faktu że za sprzedaż nie masz premii

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w EUROCAPITAL 24 się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Czy w EUROCAPITAL 24 są szkolenia zewnętrzne?

Andzia

A co rekrutację prowadzą?

Jak długo trwa proces awansu w EUROCAPITAL 24?

Firma na skraju bankructwa. Komornik na koncie ZUS. Ludzie masowo odchodzą z Eurocapital 24 i All Finanse. Długi wystawione na sprzedaż na giełdzie wierzytelności.Zaległości w płatnościach za wynajmowane lokale.Zamykane kolejne placówki. A ty człowieku pytasz o możliwość awansu?

Maestro
@pracownik

Skąd masz takie info?

@Maestro

Musisz mi uwierzyć na słowo. Z bardzo wiarygodnego źródła.

JKentaki

Troche w tej firmie przepracowałam, wiec moge trochę opowiedziec. Brak mozliwosci awansu, mozesz byc albo doradca albo liderem placowki, jako lider dostajesz 300 zl dodatku, jak placowka wyrobi plan. Jezeli chodzi o premie to dostajecie na placowke nie cały procent od sprzedanych kredytow minus podatek choc premie sa wyplacane z konta wlasciciela a nie firmoewgo. Jesli chodzi o wynagrodzenie to na poczatek minimalna krajowa. Jak przepracujesz troche czyli kilka lat to moze z 200-300 zl wiecej od nowych pracownikow. Jezeli chodzi o urlopy to ciezko sie doprosic o jeden dzien, trzeba tlumaczyc po co, na co i dlaczego. Wiekszoszc mialo zalegly urlop sprzed dwóch lat. Duza rotacja pracownikow, nie dla tego ze sie nie nadawali a dla tego ze gdzie bedzie im lepiej. Z tego co pamietam wszyscy byli pracownicy sami zrezygnowali z pracy a nie zostali zwolnieni, wiec to cos swiadczy o firmie.

hihi

A jak wyglada rozmowa rekrutacyjna na menedżera sieci sprzedaży? kreowanie polityki sprzedażowej to nie jest duży obowiązek pracy, a skoro zapewniona jest umowa o pracę i dorzucają odpowiednie narzędzia pracy i są jeszcze elastyczne godziny to jeszcze lepiej.

Ania z W.
@hihi

Elastyczne godziny? Przychodzisz 8.45 a wychodzisz czasem po 18 choc bank pracuje do 17. Za nadgodziny nie masz placone, a jak nie mozesz zostac czasem dluzej to wielka afera.

LUlu

Z tego co słyszałem, to pracownicy zatrudnieni są na najniższej krajowej z darmowymi nadgodzinami bez możliwości podwyżki, a wszystkie premie płacone są "na czarno" i w dodatku z opóźnieniami.

gość
@LUlu

Święta prawda. O wszystko trzeba się dopraszać. Wszystko oprócz pidstawy jest na czarno i z baaardzooo dużymi opóźnieniami. Z resztą pensja zasadnicza też nie zawsze w terminie. A o urlopie możesz zapomniec.

Weronika

Jak firma prosperuje w obecnym roku? Może zaszły jakieś zmiany w EUROCAPITAL 24, o których warto byłoby powiadomić przyszłych kandydatów? Jak na dzień dzisiejszy przedstawiają się warunki pracy?

xxx

Oferty może i fajne ale praca sama w sobie to koszmar. W żadnej firmie nie musiałam się tłumaczyć z tego na co potrzebuję urlop, który mi się należy a tam bez szczegółowych wyjaśnień nie masz co liczyć na zgodę.

Zostaw merytoryczną opinię o EUROCAPITAL 24 - Białystok

EUROCAPITAL 24
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Dąbrowskiego 17 lok. 7
    84-230 Białystok