Opinie o OTIS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie OTIS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OTIS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTIS Sp. z o.o. w Warszawa

zygi

anonim - 2012-12-08 21:26:32 ktos - 2012-12-08 18:14:06 Jak patrze na ta firmę co się z niej zrobiło na przestrzeni wielu lat to aż żal na to patrzec.Panowie montezy jak mozecie dobrze zarabiac jak polowa z Was tak naprawde nie powinna tu pracowac ludzie po zawodowkach kupowane uprawnienia UDT i ozgrozo nawet SEP calkowita nieznajomosc pojec dzwigowych i jakos to bedzie jest 3tys oraz logan troche sie dorobi u prywaciarza gdzie mi bedzie lepiej no ale narzekać trzeba bo moze jeszcze cos doloza oni nigdy sie z tad nie zwolnia.Na tym cierpia ci dobrzy bo przepadaja w tym motlochu i poprostu zwyczajnie im sie nie chce.100 procent PRAWDY O FIRMIEnie znajomość pisz oddzielnie prostaczku

stachu

widze że jesteś super zorientowany jak się nabywa uprawnienia i masz wysokie mniemanie o sobie jeśli chodzi o wiedze na temat dżwigów .napewno nie jesteś robolem bo byś zrozumiał co to znaczy praca w pojedynkę na 200 dżwigach 2 albo 3 razy w tygodniu .myślę żę jesteś mocno zakompleksiony świadczy o tym sposób wyrażania się o innych.twoje stanowisko to jest szczyt wszystkiego co możesz w życiu osiągnąć i bardzo się boisz żeby go nie stracić.ja znam ludzi po zawodówce co biegle mówią po angielsku i są dobrymi monterami.pewne jest że wszystkim tam na górze przytakujesz nigdy się nie przeciwstawisz bo po prostu jesteś tym kim napisałeś że są inni

slawny - 2012-12-09 11:46:55 ktos - 2012-12-08 18:14:06 Jak patrze na ta firmę co się z niej zrobiło na przestrzeni wielu lat to aż żal na to patrzec.Panowie montezy jak mozecie dobrze zarabiac jak polowa z Was tak naprawde nie powinna tu pracowac ludzie po zawodowkach kupowane uprawnienia UDT i ozgrozo nawet SEP calkowita nieznajomosc pojec dzwigowych i jakos to bedzie jest 3tys oraz logan troche sie dorobi u prywaciarza gdzie mi bedzie lepiej no ale narzekać trzeba bo moze jeszcze cos doloza oni nigdy sie z tad nie zwolnia.Na tym cierpia ci dobrzy bo przepadaja w tym motlo (usunięte przez administratora) i poprostu zwyczajnie im sie nie chce.Ale żeś dowalił!!! Nie jeden konserwator po zawodówce umie więcej niż 10 po studiach i paru latach przepracowanych w branży. PRAWDA ZABOLAŁA

slawny

Rekrutacja dwuetapowa, najpierw rozmowa online, a następnie spotkanie w siedzibie firmy.

Głównie dotyczące CV, całkiem szczegółowe.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

ktos

ktos - 2012-12-03 23:17:04 wie ktos moze ile bedzie kasy na swieta?podobno po 900zł

ktos

wie ktos moze ile bedzie kasy na swieta?

nico

Z kone to jak znasz majstrów to wiesz że to marni konserwatorzy. więc góra policzyła pomocnik+pomocnik = konserwator

o ten rejon ursynów mokotów to są mistrzowie polski w oddawaniu dżwigów konkurencji.oni za jednym zamachem 100 cykają tak samo zaczyna się dziać na śródmieściu.ale liczy sie sprzedaż a to że w tym roku firma straciła z 250 wind to nie istotne.panie dyrektorze gratuluje panu takiej operatywności.sprzedaży i tak pan nie osiągniesz a firma straci rocznie 600000zł logika przypomina działania naszego rządu .rób pan tak dalej wychodzą właśnie ścieżki 1 osobowe i po 80 wind na głowe .no ale pan wzorujesz się na shindlerze który tak miło na rynku zanika.a kone poszło porozum do głowy i zaczyna zatrudniać pomocników .bebebebebebebebe koziołek matołek zapyta sie pan kto

?

To prawda że Otis w Poznaniu sie zamyka?

no to własnie pytam się pracowników czy warto wstępować w ich grono

kons.

Na Ursynowie i Wilanowie szaleje firma adm lux-dom,która jakoś nie przepada za otisem.

ali

Odchodzą dżwigi ale na ursynowie albo w śródmieściu i to będzie coraz gorzej ale fakt że wygrywamy teraz dużo prestiżowych przetargów.Nie wiem jak to robią na Pradze że od nich raczej windy nie odchodzą a jeśli coś to sporadycznie a dużo wygrywają przetargów w różnych spółdzielniach tak jak by to była zupełnie inna firma dużo lepsza

pdg

Witam!, kto pomoże?? interesuje mnie ile się zarabia w Otis Sp. z o.o. na stanowisku przedstawiciela handlowego, jaka forma zatrudnienia i jaki samochód??

maniutek - 2012-11-18 09:08:09 wie może ktoś ile płacą Cholandi za montażena początek zainteresuj się ortografią

maniutek

wie może ktoś ile płacą Cholandi za montaże

ktos

o jest ich wielu u wisni co to robia za darmo po godzinach np.kwadratowy albo u nd na rondzie [usunięte przez admina].na dyzurach za stawke a nie za nadgodziny frajerow jest duzo

prawda jest taka że człowiek robi tu jak [usunięte przez admina].a to nie tędy droga nie ma swojego czasu prywatnego .jest taki konserwator u RS że codziennie zostaje po godzinach 2,3a nawet 5 godzin i jest takich więcej w tej firmie.oczywiście o wynagrodzenie nikt się nie upomni bo dostanie odpowiedż że jak ci się nie podoba to się zwolnij.

swojak

kontrola,kontrola,kontrola, ..................................... ..................................... ...................................... i jeszcze raz kontrol!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o OTIS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w OTIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 11 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTIS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTIS Sp. z o.o.