Opinie o Plan & Bud s.Z.o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Plan & Bud s.Z.o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Plan & Bud s.Z.o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plan & Bud s.Z.o.o. w Łódź

Edek

Witam serdecznie. Chciałbym ostrzec WSZYSTKICH kierowców przed tą firmą "PLAN BUD". Na rozmowie pani "J. " mówi co innego a potem jak od pani prezes dowiadujesz się że masz w ogóle inną stawkę jeśli nie masz doświadczenia na wywrotkach. Pan "K" i Pan "A" z warsztatu to są kable i wszystko donoszą do szefostwa i każą Ci robić na warsztacie przy samochodzie jeśli masz coś do zrobienia a nie ważne że nie masz ciuchów roboczych i rękawiczek. Samochody to jedna wielka masakra, kiepski stan techniczny pojazdów, jazda prawie bez hamulców, przy nie których naczepach wyrwane łapy także jak odpinasz naczepę to trzeba podstawiać jakieś beczki i klocki. A co do wpłaty to (usunięte przez administratora) i jeszcze zabierają kasę na którą trzeba czekać. Ci którzy tam pracują to sobie dorabiają na sprzedaży piachu lub ziemi za dobrą kasę a szefostwo nic nie wie na ten temat. Nie polecam tej firmy dla nikogo. Jeden wielki (usunięte przez administratora) bałagan, kłamstwa, oszukiwanie ludzi... I okradanie z kasy..

Edek

I zapomniałem jeszcze dodać że o umowie o pracę możecie zapomnieć... Na początku pracujecie na czarno bez ubezpieczenia, umowy itd. A co do umowy to obiecują że jutro jutro będzie ale zawsze mają jakąś wymówkę na ten temat....

Morty

Juz pisałem wcześniej o tej firmie to wisienka na torcie wśród nieuczciwych pracodawców nierozumiem tylko dlaczego pomimo tylu zgłoszeń i skarg o nieprawidłowościach pip oraz inne instytucje nic z tym nie robią skoro to nadal działa ale teraz podobno maja sie wziaść za nich zobaczymy w kazdym razie ostrzegam wszystkich którzy chcieliby pracować dla pana b chyba ze ktoś chce przepracować miesiac i nie dostać nic za prace ;) na szczescie firma została już wpisana na czarne listy w stowarzyszeniu operatorów itd

Szukam pracy

Ktoś słyszał czy są jakieś przyjęcia w tej super firmie?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Bolo

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Wszyscy pracujecie za darmo bez umowy, po co tak oczerniać?

Dzedaj

Czy można liczyć w plan&bud na jakieś dodatki na święta?

opt
@Dzedaj

Człowieku tam pracujesz i zadajesz takie pytania jak byś doznał objawienia renifera.

Czy Plan & Bud s.Z.o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

prac

Ciesz się jak Cie zarejestruje i otrzymasz kase.

Haha

umowa na czarno i brak wypłat tego mozesz sie spodziewac

Tomasz
@Haha

Warunki zatrudnienia, które opisujesz nie powinny mieć miejsca. Każdy pracownik powinien mieć umowę o pracę. Czy rozmawiałeś z pracodawcą na ten temat i próbowałeś wyjaśnić sytuację?

@Tomasz

Tak ładnie to ująłeś ale w tej firmie jest troszkę inaczej dzicz oszustwo wyzysk jak masz wątpliwość to sprawdź w inspekcji pracy i zus .To co ludzie tu opisali to żadna przesada ani coś wyssanego z palca to prawdziwe oblicze tej firmy.

peł

Jestem pełnomocnikiem jednego z wierzycieli Plan Bud , proszę o pomoc i wskazanie, gdzie na obecny czas 7 sierpnia 2019r, wykonują prace, dla kogo, ewentualnie wskazanie gdzie znajduje się sprzęt firmy.

@peł

Wystarczy że pojedziesz rano pod bazę firmy i sprawdzisz na która budowe jedzie Mariusz

prac

Bo to jedno postępowanie trwa,śmieci,ziemia,, łapówki......itd tak działa i ślizga się właściciel od lat.

Stefan

Niepokojące informacje na forum, ale jeśli są prawdziwe to ostrzegą potencjalnych chętnych!

Gość.

A ten bałagan jeszcze dyszy?

prac

No to do sadu i inspekcji pracy dziad zawsze będzie dziadem i (usunięte przez administratora)

Ali

Ta firma jeszcze działa? Czy warunki pracy się poprawiły i nikt nic nie pisze??? Kasa się zgadza? Wypłaty punktualnie?

furman
@Ali

dziadtrans i tyle w temacie

Kom
@Ali

Nie

Adminos
@Kom

To działają czy nie?

Abes

Ile razy można pisać Karolina to nutria Justyna????????????

@Abes

Proszę abyś nie wprowadzał użytkowników w błąd. Nie jestem osobą, o której wspominasz i proszę abyś nie rozprzestrzeniał nieprawdziwych informacji w tym miejscu. Nie jest to zgodne z regulaminem forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Skupmy się na warunkach pracy w Plan & Budzie. Czy jesteś pracownikiem firmy i możesz powiedzieć nam coś więcej na ten temat?

adaś
@Karolina

Jak nie Justyna no to może Marta :)

@Karolina

Byłem i swoje opinie wyrażałem na forum nie raz nie dwa ,ale ty na prawdziwe fakty jesteś ślepa i głucha.

Abes

Ludzie Karolina to nutria Justyna.

kim

pracowałem tam pracodawca nie płaci zusu każe jezdzić wadliwymi samochodami druty wystają z opon brak błotnika brak dowodu rej. zalał mi 100 litrów paliwa i brakło na środku drogi w łodzi czekałem dwie godzaż dowiozą bał się zeby nikt nie spuścił on dymał w biurze justyne jak kiedyś wszedłem a sandra to mu lache robi za 100 zł Moje sugestie dla Plan & Bud s.Z.o.o.: omijać z daleka Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: iść do więzinia razem z justyną andrzejem i rafałem

pracujacy

nie ma co czarować, takiego dna dawło nie widziałem , szkoda słow i nerwów. Proponuję szukać czegoś innego i olewać tą firmę bo szkoda nerwów Moje sugestie dla Plan & Bud s.Z.o.o.: zamknać firmę Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: ten człowiek już się nie zmieni.... widac po opiniach osob ktore mialy z nim do czynienia

@pracujacy

Pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym. Zachowaj stosowną kulturę wypowiedzi. Jeśli chcesz powiedzieć nam coś na temat pracy w firmie, zrób to proszę w sposób merytoryczny. Twoja opinia nie zawiera wielu istotnych szczegółów dotyczących zatrudnienia w Plan & Bud. Opisz nam je i pozwól, by potencjalni zainteresowani pracą sami zdecydowali, czy "olewać firmę" czy też nie.

#@@#
@Karolina

napisał prawdę, lepiej ostrzegac ludzi przed takimi rodzynkami jak pan B....

wkur..
@Karolina

Karolina jesteś upośledzona , czy nie umiesz czytać?

@wkur..

Zachowaj proszę kulturę wypowiedzi. Komentarze na forum czyta wiele osób. Ktoś z nich może postrzegać Twój komentarz w sposób wulgarny i prześmiewczy, a nie tolerujemy na forum wyśmiewania chorób i stanu zdrowia. Czego nie rozumiesz w moim komentarzu? Postaram się pomóc w wyjaśnieniu poszczególnych kwestii.

@Paweł, @prac, nie jestem pracownikiem firmy, więc nie znam szczegółów zatrudnienia. Na forum Gowork.pl umieszczamy informacje o pracodawcach, warunkach pracy i obecnie prowadzonych rekrutacjach. Dlatego interesują mnie szczegóły zatrudnienia obecnych pracowników. Dzięki ich opiniom przyszli kandydaci mogą więcej dowiedzieć się o firmie i zdecydować, czy będą aplikować do tej firmy. Ciebie też zachęcam do dodania swojej obiektywnej opinii.

wrrrr
@Karolina

wiec po co podważasz to co inni napisali o tej firmie? wiem.. cięzko uwierzyć , że ktoś może tak robić jak właściciel tej firmy ale niestety taka jest smutna prawda. Kłamstwa, oszustwa i wiele innych paskudnych rzeczy ma właściciel na sumieniu

#@@#
@Karolina

nie rozumiem jako pracownik Gowork powinnas lepiej podchodzić do tematu. Chyba kazdy jasno napisął , ze to oszust, jest duża frekwencja bo tak oszukuje ludzi i traktuje jak śmieci. Spraw w urzędach skarbowych multum pełne segregatory w biurze :) , pełno spraw w PUP kolejne segregatory :) wszędzie pełno długów, żaden kontrahent na rynku z nim pracowac nie chce bo tylko ma póżniej problemy, musiał zejść z rynku łódzkiego na inne wojewódzctwo- też narobił smrodu. teraz dalej uważasz , ze ludzie tutaj głupoty piszą? zatrudnieni ludzie są na umowy śmieciowe a jeśli chodzi o dzień matki boskiej pieniężniej to szefuńcio łaskę robi i jak żyd wylicza....

były

Najgorsze dno wśród prywaciarzy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: pooddawać ludzią pieniądze po pierwsze i wtedy zamknać firme

Lukas

Poszukujemy jego nowej kruszarki ktoś wie gdzie ja trzyma?

@Lukas

Pojazdy PLANBUDU Was doprowadzą prosto tam gdzie jest

Galanonim
@Lukas

Ja wiem gdzie stoi kruszarka. Pracuje tam i do tej pory nie miałem problemów z szefem. Co prawda próbuję coś ugrać ale jak mu pokażesz że się nie dasz to odpuszcza i szuka innego idioty ktorego się da przerobić. Pozdrawiam.

@prac

Proszę byście wypowiadali się na forum w sposób zrozumiały dla wszystkich użytkowników. Dyskutujemy tutaj o warunkach pracy, zatrudnieniu, czy atmosferze panującej w firmie. Wszelkie komentarze, zawierające prywatne rozmowy nie powinny być publikowane na forum. Możesz powiedzieć nam coś istotnego na temat pracy w Plan & Bud? Jaka atmosfera panuję w tym miejscu pracy?

Dżasta power2

Drugiej takiej firmy chyba nie ma na świecie. Tyle o plan&bud się pisze i mówi że aż w to uwierzyć nie można. Frekwencja na forach taka że prawie jak by 1000 osób pracowało. A to raptem kilka osób na krzyż. Tylko skad ta zła atmosfera?

były
@Dżasta power2

Jak w to nie możesz uwierzyć to się tam zatrudni, a frekwencja stą że tyle osób tam praowało

Zostaw merytoryczną opinię o Plan & Bud s.Z.o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Plan & Bud s.Z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plan & Bud s.Z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plan & Bud s.Z.o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Plan & Bud s.Z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Plan & Bud s.Z.o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Plan & Bud s.Z.o.o.
1.4/5 Na podstawie 118 ocen.
  • Sprawiedliwa 8/10 lok. 106
    91-039 Łódź