Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Czy wiadomo już ile % jest postojowego?

Bamboleo

nie ma postojowego, jest zmniejszenie etatu

@Bamboleo

Czyli

Przewodniczący "Solid"

Wymiar czasu pracy zmniejszony o 20% w okresie rozliczeniowym do Lipca 2020.

covid
@Przewodniczący "Solid"

do końca czerwca, czyli lipcowa wypłata jeszcze pomniejszona a w sierpniu już normalna

Klementyna 77

Gdzie się pochwała dyrekcja, dlaczego nie ma postojowego ,co się dzieje w tym zakładzie ,mierzeniem temperatury na wejsciu na zakład chcecie wirusa wykryć ,a macie pojęcie że może być tak że bezobjawowo może ktoś zarażać.Czy zacznie ktoś w końcu myśleć głową.

Guliwer
@Klementyna 77

Jak były przedstawiciel handlowy zostaje dyrektorem, to nie ma się co dziwić:)

Grażka

Czy karty zostaną w ogóle zasilone?

Kto
@Grażka

Już są

Zdziwiona
@Grażka

W tym roku więcej pieniędzy na święta??? W szoku jestem! :)

Robak
@Zdziwiona

Związki wywalczyły więcej ale za to wycieczek nie będzie

Zdziwiona
@Robak

No co Ty, to lipa na maxa :(

trip advisor
@Robak

wycieczek nie będzie bo jest zaraza, jak zaraza się skończy to przyjdzie czas na rozrywkę. była ankieta w sprawie wycieczek. co się odwlecze to nie uciecze

Ulaula

Ta wywalczyli a za ile te postojowe 60%czemu Olsa nie weźmie przykładu z firmy ict Poland zakupiła respiratory przekazują towar na walkę z wirusem szacun a mongole w olsie cieszą się że mają postojowe to się wam należało jak psu buda nie ma za co dziękować

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Robak

No i mamy postojowe związki wywalczyli :)

Piksi

Prawda jest smutna ale niestety ta sytuacja pokazał jak nasza firma liczy się z pracownikami dla nich jesteśmy tylko cyframi które mają wyrabiać normę pracownicy produkcji czy wtrysku mogą się zarażać

MZK

- prywatnych przewoźników, właścicieli np. busów obowiązują takie same zasady, co komunikację publiczną - w pojeździe może znajdować się tylu pasażerów ile wynosi połowa liczba miejsc siedzących od jutra.

rob

W kościele 5 osób a tu 105 obok siebie i jest wszystko ok? Jak to się wszytsko skończy bedziecie płacic milionowe odszkodowania Róbcie zdjęcia i nagrywajcie przełozonych , jeszcze będzie z tego kaska mówie wam

@rob

zapoznaj się z treścią spec ustawy... 5 osób w miejscu zatrudnienia nie obowiązuje, więc co ci po zdjęciach? trzeba było się zatrudnic we Włoszech - tam rząd nakazał zamknięcie fabryk więc miałbyś teraz wolne albo iść na studia to byś pracował zdalnie

Nikt
@123

O i wypowiedział się jeden mądry na Home office który (usunięte przez administratora) wie A się mądruje. Pensje masz tylko dzięki temu że Ci ludzie pracujący narażają swoje zdrowie i zdrowie swoich rodzin abyś pierdział w domowy stołek. Więc lepiej wstrzymaj się z chamskimi komentarzami i doucz się kultury osobistej.

@Nikt

Racja. Na tych,, zdalnych,, to zarabiają ludzie z produkcji, więc trochę szacunku! Już w większości pozbyli się tych darmozjadów więc trochę pokory!!!

Mała Mimi

Co jak co ,ale dziś co usłyszałam przyprawiło mnie o atak paniki. Mydlenie oczu jakimiś postojowym , wysyłanie na przymusowe urlopy w trakcie pandemii to nic z tym co dziś sie podobno wydarzyło. Na I zmianę jechało ponad 80 osób upchniętych w jednym autobusie.?? Jeśli to prawda,to dosłownie nie wiem co powiedzieć. Czy można tak traktować ludzi pracujących na pensje dla dyrektorów, pań w kadrach , wszystkich kierowników? Czy to nie sprawa dla policji lub prokuratury? Jakim cudem doszło do takiej sytuacji?

@Mała Mimi

Tak, to prawda, ludzie ledwo co mieścili się w tym autobusie

Magi

Jakby były związki zawodowe to by wywalczyły, żeby płacili pracownikom postojowe! Nikt nic nie robi, nikt się nie odzywa kiedy trzeba tylko plotkuje po kątach i wylewa swoje frustracje !

Klementyna 77

Firma nie robi nic ,w autobusie rano tłok nie ma zadnej kontroli ,ludzie dalej pracują jeden obok drugiego na liniach.Dolewaja jakieś świństwo do mydła i ludziom na rękach skóra pęka i robią się rany.Gdzie są te cudowne związki czy dyrekcja naprawdę ma gdzieś dobro pracowników.

@Klementyna 77

Zaraz autobusów nie będzie wcale

Anonimowy

Czy firma podjęła jakiekolwiek kroki w celu ochrony pracowników w czasie epidemi?

Coten
@Anonimowy

Tak. Postawiła mydło dezynfekujące w łazienkach. I rozdali przełożonym płyn do dezynfekcji rąk. Jak chce zdezynfekować ręce to muszę iść do przełożonego. Paranoja. Nikt tam nic nie robi.

Montazystka

A czy wogolesa w naszej firmie jakies zwiazki? Watpie

Gruba

Jak to urlop firma ma placic postojowr 80 jak bmw vw dosyc robienia z pracownikow wariatow

bulwers

ludzie nie bierzcie urlopów, nie mogą nas do tego zmusić, wszystkie firmy dookoła dbają o pracowników a nas kolejny raz chcą orznac. jeśli nie mogą zapewnić nam pracy to musi być postój. gdzie są nasi związkowcy? czemu siedzicie cicho?

Klementyna 77

Ciekawe kto weźmie odpowiedzialność jak coś się stanie.Oby nie było za późno

Darisia

Szanowni Państwo odradzam i jeszcze raz odradzam, szkoda Waszego czasu. 5500 brutto na umowie o pracę lub minimum 26 zł do rączki za godzinę, jeśli już zgodziliście się na "ile dadzą" czyli najniższą krajową!!! Proszę patrzcie trochę przez pryzmat wyobraźni. Niektórzy są super bo udało im się osiągnąć wydajność na poziomie 28 do 30 zł za godzinę na etacie a inni 42 zł. Rotacja niesamowita. Wysiłek włożony w pracę i realizacja założeń nie ma znaczenia. Zero perspektyw na stabilną pracę.

Frytka

Słucham co chcecie wiedzieć ?

@Frytka

I tak na nasze pytania nigdy nie ma sensownej odpowiedzi bo tutaj nikt nic nie wie albo nie jest doinformowany. A tak poza tym nie ma sensu myśleć tutaj na zapas bo nawet w ostatniej chwili dezycja może się zmienić.. Czas pokaże co będzie.

@Frytka

Np. Czy będzie postój całego zakładu? Ile % płatny.? Czy tylko miejscowi będą pracować i ci co mają swój dojazd?

Montaż

Ale ludzie roznie gadaja nie wiemy na czym stoimy naleza sie jakies wyjasnienia

Montaż

Halo halo co sie dzieje na firmie? Moze w koncu ktos nas łaskawie poinformuje naleza nam sie jakies wyjasnienia ludzie chodza i gadaja rozne rzeczy a my jak zwykle nic nie wiemy

Coten
@Montaż

Nic nie mówią bo znając tą firmę to do piątku się jeszcze trzy razy zmieni

@Montaż

a co ma się dziać? kto musi ten pracuje, kto może to się urlopuje, kto chory ten się leczy

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 22 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą