Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Jola

jutro moj ostatni dzień w magnaolsa żałuje bo bardzo lubię ta prace jednak zarobki poniżej 1800 zl i atmosfera skłoniły mnie do takiej decyzji bo ile można patrzec jak pupilki pna sie do władzy człowiek który nie zna sie na niczym a język sluży mu wyłącznie do lizania duży przełożonym teraz nazywa się specjalista i ustawia zgrzewarki tak panie Kukuła śmiech takich asów jest wiecej ale nie otym mi juz mowić udzie oni was robią w wała na kasie a wy im normę każdego dnia robicie jak długo jeszcze dacie się poniewierać tylko czekać jak 30 czerwca ogłasza ze dalej będą kraść z naszych wyplat 20% naszczescie mnie to juz nie dotyczy życzę opamiętania się nie dajcie z siebie robic wariatów

Anty
@Jola

On tylko jedną (usunięte przez administratora) liże, ale jak widać przynosi to pozytywny efekt

Inka
@Jola

Mądra decyzja! Trzymam kciuki! :)

Elzzza

Podobno mają zwolnić teraz ok. 100 osób. Wie ktoś coś?

Sabina

Kiedy postojowi wracają do pracy już 1 czerwca ?? Nic nam nie mówią

Seba
@Sabina

Jeszcze sobie posiedzą w domu

Sabina
@Seba

Dlaczego miało być miesiąc

Lola

8 wracają.

Klementyna77

Nieee 1sierpnia a co

Montażystka

Czy ktoś orientuję się kiedy zostanie wyrównana wyplata?

@Montażystka

Nikt nic nie wie jak zawsze zero informacji ze strony kierownictwa maja nas za nic

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
bartosz

Marlena Jaksander pracuje w Olsa poland? pracowała? co to za Kobieta?

(...)
@bartosz

Dlaczego jej szukasz?

hehe
@bartosz

ciekawa osobowość....

Montazystka

Witam jak to jest u nas jedni pracuja a inni siedza w domach o co tu chodzi? Czy my tez bedziemy miec postojowe? Od czego to zalezy?

Klementyna77
@Montazystka

Widocznie jestes lepsza od tych co siedzą w domu i nie za tyle samo siedzą w domu tylko za50procent a ty masz najniższą krajową o to chodzi.

Klara
@Klementyna77

50%od magny a 30% od rządu.

Baron

czego wy chcecie w firmie zostały same ochłapy które z powodu braku innych lepszych ludzi dostali awanse i teraz każa się nazywać kierownikami ci lepsi dawno odeszli bo juz nie mogli wytrzymać tego jak w tej firmie traktuje się ludzi pan dyrektor M.K zero poszanowania dla ludzi na hale wpada sobie jak po bułeczki do piekarni bez obuwia maski itp zresztą nie tylko on dramat trzeba zawic wrotki

Ciekawy
@Baron

Tak A którzy niby to byli lepsi kierownicy ???

Montazystka

Jaki numer do biura poda ktos

Anonimowy
@Montazystka

Tam dodzwonić się nie idzie

Montaż

Halo!!! Co to za wyplaty czy ktos sie w koncu za to wezmie co teraz? Jak przezyc za taka sume? Ktos to wyjaśni brak slow

@Montaż

zgłoś do inspekcji pracy

Rózia

dlaczego dajemy się tak traktować prace za marne 2 tys znajdziemy wszędzie robią z nami co chcą nie informując nad o niczym dlaczego łaskawie jeden mądry dyrektor i manager nie zejdą do nas nie zrobią zebrania przecież można zorganizować kilka spotkań w mniejszych grupach nie mówią nic jaka jest sytuacja co dalej musimy się wszystkiego domyślać

Koksik

Dostał ktoś hajs na konto wypłatę

@Koksik

Hehe nikt nie dostał Olsa biedna

Ginter
@Koksik

Ciekawe gdzie są związki zawodowe.? Chyba tylko na tablicy ogłoszeń. W umowach mamy do 10 każdego miesiąca. Praca nasz wykonana. Etat 80 % a wypłaty nie ma. Dziękuję Olsa

@Ginter

Masz rację ale bardziej bd się martwić jak pieniądze nie wpłyną 11 w poniedziałek he

Ruda
@Ziomal

Ja mam.

@Ruda

Tak ? Ciekawe heh

Eleonora

W OLSIE-MAGNIE jest bardzo dużo niezgodności w wielu kwestiach. Jeżeli ludzie nie zaczną nic z tym robić i nie zaczną walczyć o swoje to dalej będą traktowani tak jak są dotychczas. Jeden pracuje za 3 osoby, zabieranie urlopów, wypłata nie na czas...

Balcerowicz musi odejsc!

Ot popadli my w kałabanie:(a czort karty rozdaje...

G. Kalinowski
@Eleonora

Niema srebrnika dla pracownika!!!!, dali nam wiecej czleniu do podstaw bedziemy lepsi niz cosa nostra i ci z ottawy i ci z calgary chcieli przytulic wloskie talary to czeski film i nieme kino wiedzial co robi carlo gambino. Wpadla do bagna swiatowa magna bezradna magna. tak nieporadna jest nasza magna watpie by wyszla juz z tego bagna! Niema złotòwek niena żaròwek!!

Brygadzistka

(usunięte przez administratora) chcą nam zabrać 3 dni urlopu bo coś tam źle policzyli. Ten zakład to łamie prawo pracy na każdym kroku. Żłodzieje za grosz szacunku do człowieka nie mają.

Za co znowu zabrali 3 dni urlopu robią nas jak chca

Sialalala
@Montazystka

Za to , że wymiar pracy został zmniejszony . (usunięte przez administratora)

Police

Pewnie policja się tym zainteresuje!

Witex

To co, część ludzi siedzi w maju w domach za 40%?

@Witex

Postojowe to 50% z podstawy i nie mniej niż 2600brutto . Elo

Sialalala
@Ziomal

A właśnie że mogą dac mniej niż 2600 brutto . Oni wiedzą co robią, za darmo by ludziom nie płacili. Paranoja , że ktoś typie 5 dni w tyg , A reszta siedzi w domu za tyle samo.

Coten

Sklep play google

22;30
@Coten

...zle zapytalem nie gdzie sie znajduje, tylko jak owa app sie nazywa..:-)

Dlaczego za 40% o co chodzi moglby ktos wyjasnic

Witex

Proste - 50%z 80%= 40%.

Kolezanka
@Witex

Chyba ktoś tu nie potrafi liczyć.

Ciekawe

Jak tam w zakładzie koncentracyjnym praca wygląda? Oprócz tego że (usunięte przez administratora) was na pieniążki :)

qwerty

Dobrze, że zwierzęta czytać nie potrafią, bo mogłyby się obrazić za takie porównanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 22 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą