Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Synek

Teraz to się kierowników porobiło.

Była wasza
@Synek

Od jutra Aniołki Charliego / Pogotowie Olsowki baska kaska ewka będę olse ratować . Bojcie sie leniwe brydzie. One sa jak terminatory dadrza do perfekcji. Slabe ogniowa odpadają . Pozdrawiam Was dziewczyny .

@Była wasza

Baska kaska I ewka najlepsze. Konketne babki

Menel
@Bylu

No fajne sztuki, musze przyznac. Myslisz, ze mozna cos przyqtasic?

Balcerek

Nie jestem nikogo przydupasem. Po prostu znam je bardzo dobrze bo, pracowałem z nimi jak jeszcze były na górze i pani B. jest mongołem, który na niczym się nie zna oprócz ubliżania pracownikom i wysyłania ich do domu.

nygus

Jak siedzą 1-3 osoby to nie ma problemu, jak 20 i nie masz jak przejść a do tego robią syf na schodach to już jest wkurzające.

nygus

Panie Tomku - BHP kochany, niech Pan coś robi , bo mnie szlag trafia. Pełno pustych miejsc na stołówce, a ludzie siedzą na schodach, jak jacyś Rumuni. Jeden z jednej strony, drugi z drugiej a pośrodku kubki z kawą czy barszczem - przejść nie można !!! Narozlewany ten barszcz po ścianach i schodach- jak to wygląda, chlew normalnie.Jakby nie było można usiąść na stołówce i zjeść w cywilizowany sposób ? Najgorzej wieczorem i na nockach bo nikt tego nie pilnuje. Proszę wywiesić tabliczkę- ZAKAZ PRZESIADYWANIA NA SCHODACH i egzekwować .

Bini
@nygus

Bo mamy 15 min zanim dojdziemy usiadziemy to juznie musimy wracac a gdzie jedzenie i wc ????my nie mamywiem tak jakjak zto malej metallizacji stara panna paraduje po olsie z kawalerem i przerwa 20min a inni 15min .maja a ci co pala to juzty wogule .......

Krzysiek
@Bini

Która to panna paraduje z kawalerem ?

bini
@Krzysiek

ULA lubi pozagladac to na wtrysk to na montaż :P

www

mozecie szybko skonczyc na produkcji albo wyleciec za brame

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
www

wszystkie koordynatorki to ci py wezcie sie do roboty nie pomiatajcie ludzmi ze stolka szybko sie spada ...

Kacha

Mam pytanie , jak to jest? Słyszałam, ze jak sam się zwolnisz z Olsy to dopiero możesz ponownie zatrudnić się po dwóch latach, a jak jest w przypadku kiedy oni zwalniają? Po jakim czasie można wrócić ? Rok temu pracowałam w Olsie , przez agencję pośrednictwa pracy, byłam 2 tyg. na zwolnieniu.Kiedy zw.kończyło się zadzwoniła pani z agencji i poinformowała mnie, że na wniosek kierownika nie przedłużają umowy.Czy można próbować ponownie?Jak to jest ktoś wie?

wasz pan

Piszcie piszcie olsioły co jeszcze leży wam na watrobie ,piszcie,piszcie,błagam was na kolanach piszcie,błagam bbłłłłlaaaaaaaagggggggggggggggaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Swiadkowa

Tomasz nie ma to jak się lansowac w gazetce Olsy ze swoją świta. A tak naprawdę kto to widział to wie kto co robił podczas ratowania życia Jacka. Odpowiadasz za BHP w firmie wiec to twoja praca nic nadzwyczajnego. Ale nie ma to jak o sobie napisać :-)

ONA
@Swiadkowa

Pochlebiać to bhp-ec sobie lubi utrzymeać zakład w strefie bez wypadkowyej to jego (usunięte przez administratora) obowiązek

bezmózg
@ONA

No mnie denerwuję czasem ta robota , ale no ciesze się z tego co mam ..pomijając ,że wole z niektórymi w ogóle nie mieć nic do czynienia . Najlepiej iść robić 8 godzin co do ciebie należy i nara.. nie ma co się wczuwać ELO bezmózgi :D

morgan

Dyslekcja? Co to? Co ja tu czytam. Ludzie nawet nie wiedzą na co chorują lol. cieszcie się że w olsie nie ma selekcji. Przyjmą każdego.

Mika

Czy posiada ktoś numer do kadr??

@Mika

780008111 kadry olsa

Janusz

Się tak zastanawiam... Przeczytałem ostatnie dwie strony komentarzy i zrozumiałem, że większość z Was tutaj jedynie żyje życiem innych. Nie macie ludzie innych zajęć tylko siadać do kompa i pisać jakieś bzdury? Weźcie książkę do ręki, idźcie na spacer... Pomijam kwestię niepisania po polsku, z błędami logicznymi, ortograficznymi, bo to dodatkowo utwierdza mnie w przekonaniu, że większość z Was to chłoporobotnicy bez ambicji, bez zainteresowań i żadnego wykształcenia. Właśnie taka praca, praca na produkcji pozwala Wam zarabiać pieniądze. W innych branżach, gdzie potrzeba by było użyć mózgu zdecydowanie byście się pogubili. Proszę o więcej krytycyzmu w stosunku do siebie.

@Janusz

Czy na ortografii świat stoi a ty jesteś taki wykrztałcony cz coś przeczytałeś o sobie

Janusz
@Kukułka

nawet słowa WYKSZTAŁCONY nie potrafi Pan napisać... tak jak wspomniałem wcześniej proszę o więcej samokrytycyzmu.

@Janusz

Spejalnie napisałem tak żebyś miałpole do popisu. A ortografia nie świadczy o wykształceniu ani o samo krytyce tylko o takiej chorobie DYSLEKCJI wiesz co to jest ???

@Kukułka

Nie DYSLEKCJA tylko DESLEKSJA. A w większości przypadków dysortografia lub braki ze szkoły podstawowej.Nie ma się co obrażać i jeden drugiemu przygadywać.Forum jest po to aby każdy mógł napisać o swoich problemach bo w Olsie nie ma do kogo się zwrócić Człowiek nie dokopie się tu sprawiedliwości to chociaż na forum napisze. W biurze nawet jak ci żle wypłatę policzą to i tak na ich wyjdzie lub czekaj cały miesiąc jak ci do kolejnej doliczą.

@Kacha

Na deslekcję (przepraszam za pomyłkę )chorują nawet ludzie uczeni po studiach więc nie mów mi o brakach pozdrawiam

@Kukułka

Dysleksja- to są problemy z czytaniem i pisaniem.Ujawnia się w wieku dziecięcym- szkolnym- poczytaj w necie.Dysortografia to problemy z ortografią.

KOT

Ja pier.ole, etat na kierownika produkcji się zwolnił, kto startuje? Jakieś propozycje? Hehe dawać dawać będziecie zarabiać.

STORCZYK
@KOT

No to startuj

TINA

Za prawdę to idzie się za bramę, więc cóż się dziwić,ze pisze się anonimowo. Brygadzistka i kierownik mogą obrażać, poniżać ludzi i co...? jak ktoś się sprzeciwi to wynocha i do kogo pójdziesz na skargę?Tu trzeba cicho siedzieć i udawać że jest dobrze.

@TINA

Bez przesady. Nie spotkałem się z tym żeby ktoś z wyżej wymienionych osób poniżał pracownika. Już takie bzdety niektórzy wymyślają, że się w głowie nie mieści. Jeżeli ktoś dobrze pracuje to złego słowa nie usłyszy o sobie. A że czasami zostanie zwrócona uwaga za złe postępowanie to rzeczywiście została ta osoba poniżona. Gdyby tak było to ile osób z tych stanowisk by poleciało. A dlaczego są dalej? Bo, mają szacunek do każdego pracownika. Ludzie sprawiają największy problem, a nie szanują tego co mają. Zgodzę się z Tobą @Janusz , że w innej firmie to bezmózgi by nie przetrwali. A tu ma szansę pracy każdy. Tylko wystarczy tej szansy nie marnować.

Koala

Mówisz że nie czytają forum bo nie obchodzi ich opinia co ludzie wypisują to dlaczego usuwają wpisy

NiebieskiG1

Kogo zwolnili Marka z gorzowa tego? wózkowego?

Amanda

Dajcie sobie spokój . Takich kretynow jak ten to Edek lubi.bo sam się nie zna na niczym. Szacun dla Sławka. wikinga zwolnili kurde wyrabial sie ze wszystkim nawet nie trzeba było trzeba prosić się o boksy a przy tych co niektórych to linie stoją na brak opakowań bo zanim po nie dojadę zapona kodów. Ludzie za bramę można wszystko . Ratajewski jesteś nikim .możesz (usunięte przez administratora) lizać Strzalkowskiej ona to lubi kolejną sztuką typu Michałek

P.Pytanie

Opłaca się zatrudnić w olsie ?

balcerek
@P.Pytanie

zależy czego oczekujesz ;) Prócz garba i rączek do kolan nie dorobisz się niczego więcej , kasa z tego marna ,na skromną wegetacje do następnej wypłaty czasami wystarcza wiec nie jest tragicznie :D ale....jeśli nie nastawiasz się na trzepanie kasiory jedynie to gorąco polecam :D Klimat rodem z PRL-u wraz z typowymi absurdami tamtych czasów, wszystko to co widziałeś w komediach typu 'Alternatywy 4' , 'Miś' i wielu innych możesz przeżyć live ... To co się tu wyrabia trudno opisac słowami , po prostu jest 'inaczej' Wyłącz logiczne myślenie i składaj CV ...bądź hardcorem :D

TINA

Te co ludzi nie szanują niech się boją, powinny za bramę wylecieć z hukiem! Nie pomogą nic załatwić, trzeba prosić po kilka razy. Z łaską da pozwolenie aby dorobić do najniższej krajowej na innej linii.bo po co przecież ona zarabia więcej a robolowi po co więcej niż 1800 zl.

PawełekC

Są spoko brydzie,nie wszystkie niektóre ciepłe kluchy co ludzie nimi rządzą ale jeśli ktoś chce pracować i wyniósł z domu trochę kultury to ma szacunek do każdego mimo że są młodsze to niektóre mają więcej rozumu jak ci w biurach.

Dorota najlepsza bryg.

Zenek
@TINA

Karolina najlepszą brygadzistka i nie ma to tamto.Poza tym ma coś (co widać) czego inne nie mają.Mniam mniam

@Zenek

Co takiego ona ma? Chyba tylko krzywe zeby I pusty czerep

Ala
@Bylu

No i cycki które wystawia na fejsbuku

A no fakt. Zero wstydu

Dzik

Wygląda jak Pani z pod produkcji lamp f48

@Ala

Myślicie, że kogoś z tych osób przejmuje to co wypisujecie o nich na forum? Wy się spinacie żeby im dupsko obrobić anonimowo, a oni nawet tu nie zajrzą bo, mają ręcę tak zawalone robotą, że szkoda czytać tego co tu niektóre mądre główeczki wypisują. Nie lepiej wprost im tego powiedzieć? Hm... sorry każdy mądry jest anonimowo, a tak to się boi, że poleci za bramę. Zajmijcie się czytaniem gazetki po pracy, użalaniem nad sobą jak Wam jest bardzo źle i ciężko w olsie albo wejdźcie na stronę pracuj.pl jak się praca nie podoba. Ktoś Was trzyma na siłę? Sami się pchacie drzwiami i oknami do pracy na którą narzekacie. Źle że transport prawie za darmo, źle że co rusz podwyżki są, źle że na weekend trzeba przyjść i dyscyplina jest. W innych zakładach jest tak samo i nikt nie narzeka. I jeszcze ludzie autem do pracy codziennie jeżdżą, a to jest dopiero różnica. Chcecie zarabiać tyle co dyrektor czy kierownik. To proszę założyć własną firmę, a nie stękać co rusz. Ktoś Wam broni iść na studia albo rozkręcić własny interes????

heniek
@normalnie_masakra

Jak jest tak super to dlaczego ciągle są nabory do pracy.Coś mi tu nie gra, agencje cały czas rekrutują ludzi .A może jest tak ,że mają niepisaną umowę z kierownictwem, żeby za byle co zwalniać a oni na bieżąco będą uzupełniać braki /za co mają profity/.

@heniek

W niektórych firmach też są nabory do pracy tylko się tak nie ogłaszają. A tu każdy ma czarno na białym, że jest potrzebny pracownik godny pracy w tej firmie. Nie każdemu pasuje system czterobrygadowy czy 3-zmianowy gdy ma małe dzieci. Wszędzie była rotacja ludzi i będzie. Nie tylko w olsie.

heniek
@normalnie_masakra

Ja mam wrażenie że jednymi drzwiami wchodzą ,a drugimi wychodzą.A może ludzie nie wytrzymują terroru psychicznego jaki jest im tu serwowany? Czy ktoś może się poskarżyć na przełożonego np,że go źle traktuje?Widziałem jedną brydzie jak tyrała dziewczynę za to ,że przeniosła się z czterobrygadówki.

@heniek

Owszem znajdą się takie osoby co kogoś pocisną i po czasie zostają zdegradowane czy wyrzucone, ale czemu zawsze wszystkie brygadzistki, koordynatorki czy kierowników wrzucają ludzie do jednego worka? Nie wszyscy są tacy sami. Wystarczy się rozejrzeć, a można trafić na naprawdę w porządku ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 22 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą