Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

kotwica

Witam Olsa tylko na chwilę, jednak wolę być na kasie np. lidl gdzie płacą 3500 zł brutto i nie jest tak źle. Ofert pracy w naszym mieście jest sporo, zależne kto w czym się czuje najlepiej tam szuka, ale Olsa to nie to przy obecnej sytuacji gdzie kierownictwo nie ma pojęcia o zarobkach a szczególnie HR. Wolą zwolnić specjalistów których i tak jest garstka, a niżeli dać ludziom jakieś pieniądze. Obecnie mają cięcia kosztów i też będą zwalniać na nie których działach ludzi. Zarobić tak jak piszę można więcej w takiej biedronce czy lidlu niż w Olsie dla tego tylko traktujcie ich jako przystań. Powodzenia.

janina
@kotwica

Nieprawda, że w sklepie na kasie można zarobić więcej, znajome panie z biedronki już pracują w olsie, poza tym nie słyszałam nic o żadnych zwolnieniach.

Tuiteraz

Wpisz w google nazwę PPT spółka z oo Gorzów ul Młyńska1 tam znajdziesz nr tel. zadzwoń lub na ich stronie też jest oferta pracy w Olsie.

Aleksandr

Dzień dobry, olx nie odpowiada )) Może ktoś z was wie, agencja pośrednictwa kontaktów za pośrednictwem którego możliwe jest dostać pracę lub poczty elektronicznej HR Olsa ? Prośba o przesłanie mi maila jssdfgg@gmail.com , dziękuję bardzo

Czarna
@Aleksandr

Man power tpv agencje pracy

Czarna
@Czarna

Ppt

Aleksandr

Witam, jak dostać się do ciebie do pracy w Olsa , prosze pisać prawdziwe kontakty agencja pracy lub zatrudnienia. Jakie są warunki pracy i pracowników? Czy też lepiej poszukać innego zakładu pracy w Polsce ? dzięki za odpowiedzi

@Aleksandr

Żeby dostać się do pracy w Olsie, najlepiej przez agencje pracy znajdziesz na OLX sie. I wygląda to tak że zadzwonią do ciebie po ok. tygodnia.Przejdziesz jednodniowe szkolenie Bhp , wizyta u lekarza pracy i już jesteś gotowa do pracy .Podpisujesz umowę na czas określony / 2 tygodnie/Na umowie masz 2150 zł brutto dochodzi 250 zł obecnościówka/ pod warunkiem że nie opuścisz ani jednego dnia w miesiącu L4.Za pracę w sobotę i niedzielę też dochodzi.Cały miesiąc plus 2 soboty plus 2 niedziele.Jak ci karaluch pozwoli na innej linii .To wyciągniesz 2700zł.

dzięki za odpowiedzi

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Lilka

Czesc ,mam zamiar pojsc do pracy do olsy . Możecie mi napisac , jak wam się tam pracuje?

gnida
@Lilka

Chcesz strzelić sobie samobója? Dziewczyno zgnębia cie tam zazdrosne babsztyle.

Wpisz swój adres e-mail

Lilka
@gnida

Z tego co widze większość tu opinii to caraz bardziej zniecheca mnie ta propozycja pracy tam :o

@Lilka

Nie czytaj opinii. Jeśli szukasz pracy, jesteś w stanie i możesz pracować na 3 zmiany ,cały tydzień nocki pierwsze lub 2 zmiany to spróbuj.Jeśli ci będzie odpowiadało zostaniesz , jeśli nie idziesz dalej szukać. Olsa jest alternatywą dla wielu ludzi z poza Kostrzyna gdyż w okolicznych miejscowościach nie ma pracy.Każda opinia jest opinią subiektywną, czyli każdy pisze o swoich problemach i przykrościach jakich doświadcza w Olsie , ale wcale nie jest powiedziane że one Ciebie też spotkają.Fakt, że brygadzistki nie pozwalają rozmawiać i często słyszy się komendy typu: NIE ROZMAWIAMY! PRACUJEMY!!!Trochę to przypomina (usunięte przez administratora) no ale jesli nie masz nic innego to próbuj w Olsie.Powodzenia

niewolnica Olka
@Tuiteraz

"Obóz pr acy" trafne określenie i śmieszno i straszno bu ha ha ha

lilka
@Tuiteraz

Dziękuje bardzo za mądra odpowiedz . I faktycznie racja . Spróbuje :)

Zyta

Koszmar nie firma

Marze_nka
@Zyta

Dokładnie. Jeden kierownik ogarniał wszystko razem z 3 zmianowymi + koordynatorki. A teraz tak polepszyli, że jest jeden wielki syf. Za dużo ludzi od rządzenia i każdy ma dosyć tam robić. Czyż nie lepiej było bez zmian? Lepiej. Teraz jedno wielkie zamieszanie i nic pozatym.

Balcerek
@Marze_nka

Oj to dopiero początki zamieszania wierz mi ,taki przerost pseudo kierownictwa i pokrewnych im 'luzaków' snujących sie po zakładzie bez celu i sprecyzowanych zadań wiąże się z szukaniem oszczędności ,bo z czegoś trzeba upierniczyć by starczyło na ich wypłaty...Czterobrygadówka na magazynie ...bedzie oszczędność? Oczywiscie zwlaszcza ze ludzie po pierwszych wyplatach sami sie zredukują :|

Marze_nka
@Balcerek

Jakoś na starej hali są dwaj kierownicy, bez dodatkowych "piesków" donoszącym im na innych i jest jakiś ład i porządek. A na nowej jest masakra.... Kombinują czterobrygadówki, dwie zmiany żeby tylko pseudo kierownicy mieli wiekszą wypłatę.

Mrówka
@Marze_nka

Niedługo to zostaną tylko kierownicy. he he !!!

Mily

Czy ktos mi moze wytłumaczyć jak to jest biore opieke na dziecko od lekarza zabieraja 250zlbiore chorobowe 2dni zabieraja 250zl biore chorobowe na 4dni to kur...a zabieraja 700zl wydawalo mi sie ze za 2 lub 1 dzien nic ci nie zabiorą a tu zonk to lepiej ciagnac do 3 tyg zwolnienie bo zus wiecej zaplaci

Nowa

UWAGA!!! Chcem się przyjąć do Olsy. PYTANIE: Czy przyjmują tam tylko przez agencje, czy przez firmę odrazu też? Ile się zarabia netto przy 3 zmianach i czy są overtime dostępne? Jeśli tak to jak płatne? MĄDRE ODPOWIEDZI PROSZĘ BO I TAK SIĘ PRZYJMĘ.

@Nowa

Podaj namiary i wymiary bo to wszystko ma znaczenie.

Mily
@Nowa

Nie jest zle mogły by wrzucić czasy gdy za soboty i niedziele nam płacili fajnie na 3zmiany hm slabo ale 2000 mozesz wyciągnąć ale lepiej na 4 miany sie oplaca

wasz pan

Piszcie,piszcie nieroby co jeszcze lezy wam na wątrobie,piszcie nieroby piszcie.

Ola
@wasz pan

Czy ty gamoniu nic nie potrafisz napisać ??? Powtarzasz się jadno i to samo piszesz

@Ola

małczać sobaki do roboty do roboty psia wasza na nasza.

Ola
@wasz pan

No widzidz jaki jesteś pustak wasz panie

Jack
@wasz pan

Możesz być Panem, co najwyżej własnej kuwety haha !!!

Mrówka

Kto jest teraz dyrektorem OLSY?

Donat
@Mrówka

Niwy derwktor ????jak narazie tojest ten był a ruda jest ok

Balcerek
@Mrówka

Teraz p.Edward M. łaskawie nam panuje

Ciekawski

Zmienmy temat..... Cos ktos o jakis premiach swiatecznych moze wie???

Zadowolona

A co ludziska sądzicie o Panu Bartku i Pani Tamili? Pracowałam w olsie ostatni raz dwa miesiące temu i jestem dumna że stamtąd odeszłam. Najmadrzejsza decyzja w moim życiu. I z racji że miałam małe przykrości ze strony Pani Tamili i Pana Bartka to ciekawa jestem jak im się wiedzie ;) Ktoś coś wie?

Tuiteraz

Hej, jak zwolnią karalucha z 43 to dajcie znać !!

normalnie_masakra

Jakiego karalucha?

@normalnie_masakra

Przeczytaj wyżej: Post mrówki , a dowiesz się kim jest karaluch.

normalnie_masakra
@Tuiteraz

Jakaś aluzja do brygadzistek, koordynatorek? Naprawdę ludzie przesadzacie.....

@normalnie_masakra

Chyba jesteś jedną z tych,że tak je bronisz.Nie mówię że wszystkie są złe,ale są tzw.ś.... które decydują o tym czy pracujesz czy nie .Nie próbują rozmawiać wyjaśniać tylko dowiadujesz się telefonicznie i nie ma dyskusji. Nie ważne ,że dobrze pracujesz.Jak karaluch cię nie lubi to wylecisz. Ale jak mówią KARMA WRACA

Prezes666

Komentarze od tych samych okrutnych plotkar. wstyd mi za te osoby z ktorymi jezdze autobusem i ciagle wszystkim obrabiaja (usunięte przez administratora) jak mozna byc tak skrajnie plytką osobą? Ludzie wy nie macie zycia prywatnego ze na tym forum mieszacie ludzi z blotem? Nic dziwnego ze ludzie maja zdanie o olsie jako o odpadzie spolecznym gdzie zamiast wpolpracy mozna spotkac tylko polotki i rycie (usunięte przez administratora) za plecami. Wstyd byc pracownikiem tej firmy. A co do wygadanej pani B. Odrobiny pokory radze, publiczne obrazanie ludzi jest karalne a od wlasciciela serwisu wyciagniecie numeru ip i danych na wniosek policji nie jest problemem. Moze wyjsc glupio jak sie okaze kto tak papla bedac pseudo-anonimowym? Swoja droga nie ma ludzi idealnych i niezastapionych,sprobujcie dwa razy zastanowic sie i skupic na swojej pracy zamiast oceniac innych.

pała
@Prezes666

prezes,luzuj majty,daj se siana i nie strasz nie strasz bo się.....w miejsce kropek wpisz co chcesz.

ooolsssa

brygadzistka z l 58 to koszmar. dzięki Marczakowej została a w głowie pustka,, i ta jej mina jakby z krzyża została zdjęta... Ludzi chce mieszac bo jej nie odpowiadają ha. Ludzie w przeciwieństwie do niej są bardzo zgrani i pomocni.... Ona ich niszczy... a na jej widok odechciewa się pracować nic dziwnego tez bym nie mógł...Ze wszystkim jest problem niech wraca na montaż tam jej miejsce....

Hhhhhhaaaaa

Znam jam bo widzimy co ona robi jak tylko zostala smieszno brygadzistka bo przychodzimy do niej z towarem i nie tylko i jej ta mina i nic nie potrafi.a co do jej ludzi to ja sie dziwie ze jeszcze jej nie zlosili.ale moze wezmom sie za nia wrescie.....pozdrawiam.

L.58

Tu jest prawda co na temat Natalki bo jest nierob i powini jam rzucić na montaz i niech sie weźmie za robote.bo zniej brygadzistka słaba bo ona nie ma pojecia na to.niech gora sie weźmie za nia i to DOBRZE bo ludzie beda uciekac ........

Zdziwiona

Ludzie jesteście straszni, cały czas tylko patrzycie na wszytkich dookoła, o każdym macie coś do powiedzenia i żyjecie plotkami. Czasami warto krytycznym okiem spojrzeć na siebie, a nie osądzać każdą osobę z osobna nie mając o niej zielonego pojęcia. To smutne, ale niestety tak walasnie się dzieje gdy ludzie nie mają własnych problemów i szukają swoich wad w innych. Pozdrawiam

prawwwda
@Zdziwiona

Piszemy prawde co do brygadzistki z l 58 .. Natalka zgrywa tylko pozory, a tak naprawdę to beznadziejna brygadzistka z niej nic nigdy nie wie ... dowiaduje się o wszystkim ostatnia. .. Jeszcze trochę to zdegragują ją na montaż tam jej słuszne miejsce... A co do ludzi nic bez powodu się nie dzieje. jest powiedzienie jak Kuba Bogu tak Bog Kubie..Sam jej widok zniecheca do pracy. pozdrawiam

Grubyxxx

Ludzie narzekaliście na prace za Sławka na złe warunki teraz będziecie mieć lepiej jak zaczną mieć was dopiero za nic. Góra dopiero zrobi rewolucję nie szanują pracowników tylko piłują gęby nie patrzą czy osoba jest starsza czy młodsza jada po całości. Teraz napewno Was docenią powodzenia...

Hhhhhhaaaaa

Bylam tam kiedyś bo brakowalo tam ludzi i współczuję znia tam pracować wyzywa.grozi i ona jest dziecina i strasnie dupy obrabia a później jest wielce Zmęczone.biescie sie za nia bo ona nie nadaje sie na brygadzistke bo ona jest tylko dlatego bo znajomości przez Marczakowa

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 22 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą