Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Lojalny

A jak Nowy Kierownik montażu?

Kujurudza
@Lojalny

A kto nim jest?

Olsamontaz

Witam czy i kiedy dostaniemy pity za 2018?

PQ

Stawka za autobus wzrasta do 100 zł dla wszystkich od lutego? Mam do pracy 6km, czy to nie przesada?

Kasia4554
@PQ

Nie musisz dojeżdżać autobusem. Przesiądź się na rower. I 100 w kieszeni ;)

@PQ

To już ludzie masowo będą się zwalniać

@PQ

Chcecie dużo zarabiać nic nie robić wszystkim du.y obrabiać mieć dużo talonów na święta duże bogate paczki Weź otwórz własną firmę i bujaj się mercedesem I tak wam długo dawali na luz przecież podnieśli wam pensje ludzie samochodami dojaźdzają więc nie marudzimorda w kubeł i pokaż co potrafisz na produkcji

Ciekawa
@PQ

A skąd te wieści? Skąd wiadomo o podwyżce?

Cola Original
@CocaCola@

Nie będę zapierdzielał za 2700zł brutto na produkcji jak (usunięte przez administratora) jakiś...

@Cola Original

To idź pracuj jako lekarz albo adwokat twój problem

Zlotypassi

A ty co Potrafisz?

nnaotka
@Cola Original

Przepraszam ile? Połowa ludzi z produkcji takiej wysokiej stawki nie ma. No chyba, że Ci co pracują z 5/8 lat w tej firmie. A praca nie jest taka zła, zobaczymy czy zmieni się na lepsze co do zarządzających ;)

@Zlotypassi

Ja nie muszę nic potrafić Bo nie pracuję w tym (usunięte przez administratora) Fajnie ci ha ha ha

olsioł
@CocaCola@

Jak tu nie pracujesz to po cholere sie wypowiadasz. Czyli pewnie tyrasz jak wół gdzie indziej i zal ci zad sciska ze inni maja lepiej.

@olsioł

ty jesteś prawdziwy olsioł z uszami jak słoń Ale pracowaliśmy i jesteśmy już na zasłuźonej emeryturze i nie z jednego pieca chleb jedliśmy Więc zapis.....j i nic nie dyskutuj

Scyzoryk

Jak to możliwe, że osoba, o której wszyscy wiedzą od dawna, że poniża, wyzywa, zastrasza a nawet szarpie pracowników dalej tu pracuje, ba nawet awansuje? Rozumiem że ma wyniki, jest dobra w tym co robi ale jakim kosztem? Nikt nie jest niezastąpiony. Chyba można znaleźć odpowiednią osobę na takie stanowisko, taki duży zakład WSTYD!!! Oczywiście że kierownik musi wymagać, czasem być surowym, egzekwować pewnie rzeczy. Ale w tym wszystkim musi być jednocześnie szacunek do pracownika. Kierownik któremu brak jakiejkolwiek kultury osobistej, dobrych manier i pewnego poziomu intelektualnego - to są standardy Magmy? Co to za wizytówka firmy? Wstyd, że nie stać was na nic więcej!

Morena
@Scyzoryk

Pewnie mowa o rudej, ta psycholka już dawno miała być zwolniona, ale ciasnemu wieśkowi zabrakło jaj

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Ggggg

Dzisiaj odeszła pracownica N.Majewska która się napracował na montażu.tak to jest z brygadzistki spaść na montaż i trzeba pracować.juz się zatarła ????

Ddddd
@Ggggg

Chyba tak bo odeszła....no trudno nikt nie będzie za nią płakać.oj Pepa ????

Mnt

A co będzie z Koordynotorkami?Chyba też ich trochę dużo?

Ggggg
@Mnt

No mogli też ich trochę skrócić bo nic nie robio nieroby jedne

Bbbb

Nie narzekajcie na to olse jak wam tam nie pasuje to po co tam siedzicie .a co do dojazdów to byście chcieli jeździć za darmo.

Lumii

Teraz dzieje się najgorzej do koryta dorwali się idioci i teraz będą napełniac swoje kieszenie a ta durna Ewka to najgorsze nieporozumienie teraz o ludzi nikt nie dba ważne że oni się nasyca

Ewa 9
@Lumii

Tu masz rację. Sami Karierowicze. Co do Ewuni to już Sławek powinien nią usunąć. A kuchar no cóż może układ partnerski ma z nią

Aga
@Lumii

No ale skoro jej nie usunął to może jednak jest dobra w tym co robi.

@Aga

Proszę Cię, aby w dyskusji na forum unikać podawania imion, nazwisk, bądź pseudonimów osób, które pracują w firmie Olsa Poland. Dyskusja o konkretnych osobach jest zabroniona zgodnie z obowiązującym regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin. Wracając do meritum wątku, moglibyście przedstawić, czy od nowego roku zmieniły się wynagrodzenia oferowane przez pracodawcę, czy może wszystko zostało po staremu?

Kremps
@Marek

Nooo co do licznych osób u niektórych się to nie zmieniło ooo zapiepszaja za 2250 heh

Jaka ewka
@Lumii

Jaka ewka? Ta ładna blondyneczka?

Szarak

Ludzie zajmijcie sie praca i przestancie siac jadem. Jezeli tacy jestescie w waszym zyciu rodzinnym, prywatnym czy malzenskim to wspolczuje waszym bliskim. Jesli praca jest taka zla to ja zmiencie a nie siedzicie tutaj starzy wyzeracze i tylko gadacie jacy wszyscy w kolo sa zli. Czasy bezrobocia juz minely teraz to praca szuka czlowieka a nie odwrotnie wiec wont zamiatac ulice, oczyszczac szamba albo kopac rowy na mrozie. Nie macie pojecia co to prawdziwa ciezka praca fizyczna tu macie wszystko na czas a tylko narzekacie. Juz zygac sie chce od tych plujacych jadem niespelnionych zyciowo i zawodowo ludzi ktorzy tylko wczynaja takie chore sensacje. Najlepiej zajac sie wlasnym zadem.

Mati67

Weekendy wroca nie cykajcie ludzie. Chwilowy przestoj zawsze tak jest. Zaczna sie nowe projekty to nie wyrobia z nadgodzinami

Ja mam takie pytanie??Co będzie z wekendami?co się dzieje w tej Firmie?

JUSTYNKA

Dołożyć wam pracy ŹLE, zabrać wam pracę ŹLE, jak wam dogodzic? Jak chcecie się wykazać żeby więcej zarabiać? Najlepiej nic nie robić i zarabiać 5000 netto, za to co robicie nie dałabym więcej niż 2050brutto olsioły

Sylwia

a co ma z nimi być?

Lumii

Daj spokój jak był Sławek to ta olsa żyła a teraz nie ma porownania dno i jeszcze raz dno ja nie wiem po co oni ta Ewę trzymają nic sobą nie reprezentuje zero wiedzy nie można się doczekać aż wróci Kasia. D

Aga

Ona już nie wróci

Magnuś

Co tam się dzieje na metalizacji że wszystkie brygadzistki zdegradowali?

@Magnuś

Siedzą na (usunięte przez administratora) nic nie robią to zdegradowali, parę brygadzistek z wtrysku poleci i od razu będzie lepiej, te co trzymają palca w rudej (usunięte przez administratora) na pewno przetrwają niestety

Galaretka
@Ruda suk4

Już za chwile wtrysk będzie rządził metalizacją

@Galaretka

Wszystkie pracownice pracujące na stanowisku brygadzistek zostały zdegradowane? Mógłbyś napisać, czy zatrudniono bądź przydzielono już nowe osoby na te stanowiska? Jakie według Ciebie cechy powinna mieć osoba chcąca pracować na tym stanowisku? Wyraź, proszę swoje zdanie na ten temat.

Nikt
@Marek

Wszystkie powinny dobrze lizać (usunięte przez administratora) Rudej a zwykłych pracowników mieć za nic. Brygadzistki z metalizacji będą robić na maszynach a brygadzistki z wtrysku bedą rzadzić na wtrysku i metalizacji. Oj będzie się działo jeśli nikt nic z tym nie zrobi.

Normalny

Masakra ludzie nie idzie tego czytać zasada jest prosta jeżeli Wam się tu nie podoba możecie zmienić pracę przecież na terenie Kostrzyna pełno wolnych etatów zobaczycie czy tam jest tak kolorowo.. Ja jestem zwykłym szarym pracpwnikiem który w swoim życiu w kilku firmach pracował i naprawde ta nie jest najgorsza.. Na głowe nie pada w zimnym się nie pracuje wypłata na czas (fakt ostatnio duze niezgodnosci w wwypłatach przez firme zewnetrzna ADP) ale do tego dodatki sa wiec naprawde ludzie nie narzekajcie.. Pozdrawiam

bobo
@Normalny

mam chleb i wodę ... więc jest super ... żyć nie umierać

@Normalny

Szary pracownik? Rozumiem z 2250?

@Normalny

Dodatki hmmm, ciekawe jakie xDD Bo jeśli dla Ciebie dodatkiem są wycieczki organizowane Z TWOICH PIENIEDZY to gratuluję, ciekawe na ilu byłeś xD

Leonsjo

Na spotkaniu z magną mówili że zebrania z pracownikami co m-c, jak na razie nie było ani w grudniu ani w styczniu. Ciekawe dla czego, może nie mają ni c dobrego do powiedzenia. Jeszce ludzie się zapytają o redukcję pracowników i co odpowiedzą. Coś czuję że cały zakład pomału idzie w dół

@Leonsjo

Myślisz że ich to obchodzi xD? Mają w (usunięte przez administratora) byle by zyski się zgadzały, tylko kiedy to wszystko w końcu upadnie hmmm

Brak mi 5klepki

Normalny Olsa to najlepszy zakład na strefie, co ja gadam w Kostrzynie! 2250 zł brutto podstawa plus 250 zł brutto premii obecnosciowej! Żyć nie umierać :-D Kierownictwo end dyrekcja dba o swoich pracowników oraz o super atmosferę w pracy, wystarczy popytać i poczytać to forum że każdy pracujący człowiek w olsie to mega szczęściarz. Praca w olsie jak siódemka w lotto, pamiętaj do olsy nie biorą byle kogo i z przypadku tylko wysoce wyselekcjonowanych specjalistów więc spieszcie się bo ilość miejsc ograniczona czasowo!!!

Mateusz

Ktoś ma jakieś ciekawe informacje na temat tego upadającego gówna? Oprócz tego że zwalniają ludzi i nie dają podwyżek?

Qwerty

Ciekawe co teraz będzie z metalizacja...???

Firma zewnętrzna
@Qwerty

metalizacje ma przejac firma zewnetrzna.

Kris
@Firma zewnętrzna

Żadna zewnętrzna, metalizacja będzie połączona z wtryskiem i będzie jeden kierownik.

Bolekilolek
@Qwerty

Metalizacja już się rozwala, ludzie w końcu nie wytrzymają

Xbxbxb
@Bolekilolek

Jak Ruda bedzie rzadzic to na pewno

COLLIN
@Bolekilolek

No bo kto jest w stanie obsłużyć 3 maszyny jednocześnie, na jakim dziale w całej olsie tak jest, że operator obsługuje 3 maszyny w tym samym czasie? Oprócz tego wykonuje jeszcze inne czynności np drukuje sobie etykiety

Gierko
@COLLIN

To jest chore jak tak można traktować ludzi. Jedna osoba robi za dwie niekiedy 3 osoby. Pod sie leje pensja bez komentarza a jeszcze potrafia zapytac gdzie norma. Za godną płace rozumiem ale za najnizsza krajowa??

Nikita
@Gierko

Metalizacja sie posypie, ludzie sobie nie pozwola wejsc na leb.

Olsamontaz

Czy Natalke M przenieśli na montaż? Na jaka linie?

Aaaass

No widziałam jak Natalka traktuję ludzi i co robi dobrze jej niech się ruszy do pracy.nie żal takiej osoby jak ona.

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 22 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą