Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Olsamontaz

Może w koncu czas sie wziac za Panie koordynatorki ktore na przerwie siedzą ile sie da a nie wspomne o wychodzeniu na fajke

Jestem tu
@Olsamontaz

Gdzie sa te czasy jak stefa rl 3 rzadziły baska i kaska to byly babki z charaktekiem . Konkretne. A ta pseudo Ewa chamowka nigdy im nie dorowna. Dziwyczyny jesli to czytacie wrocie. Prosimy was . :-)

Payola

Zwolnić wszystkich zarządzających do tej pory bo nic nie zrobili najlepszych pracowników wykonczyli chamstwem,prostactwem i z braku szacunku.... Dalej tak będzie jak tego nie zrobicie!!!!!

@Payola

Hehe zostaną sami podpięr...dalacze co sami se krzywdę wyrzadza.... Chcecie to będziecie rypac....

Star

Kij ma dwa końce.

Dostawca
@Payola

Jestem dostawcą i jak mam tam jechać dostaję białej gorączki dla tego wysyłam swoich ludzi. Ci co zostali to nawet nie da się rozmawiać z nimi. Gdzie ta stara ekipa z przed 6 lat. To były świetne lata i firma świetnie prosperował.

Damian

Witam. Czy w Waszej Magnie Olsa macie związki zawodowe?

Zdzichu
@Damian

Nie

Ten Sam

Związki na pewno, by się przydały. Jest wiele nieprawidłowości i zwykły pracownik może czuć się osamotniony w walce.

@Ten Sam

Proszę o kontakt. Damian. (usunięte przez administratora) My z Magny Sady.

Roża
@Ten Sam

Nawet jak będą związki zawodowe to i tak nic sie nie zmieni, dalej jeden po drugim będzie jeździł. Jedni na stołku, drudzy pod stołkiem.

@Roża

U nas w Magnie też tak było. Założyliśmy i mamy większe pole manewru np przy wynagrodzeniach. Nie dostajemy podwyżek o 60 zł...Proszę o kontakt na pocztę.

Tola
@Damian

Witam.nie ma związków.oj a przydaly by sie.to co tu u nas sie dzieje to nie da sie opisac.pracujemy bo musimy mamy rodziny,kredyty itp.psychcznie juz nie wytrzymujemy.bardzo duzo ludzi na chorobowym.mamy wyrąbane juz na tą prace.a jestesmy po to bo to jedyny zkl który zapewnia nam dojazd do pracy.i to chyba jest powod ze jestesmy zatrudnieni ale wolimy byc na L 4.Boimy sie odzywac cokolwiek robic.bo zawsze cos znajda zeby sie oczyscic.tylko nas winia.masakra.brak slow.

Kicaj

Słuchaj nie raz siedzą i się opiepszaja jak nie mają co robić to przynajmniej ludzi na wtrysku będzie lżej bo jest im czasami ciężko zalezy gdzie stoją.... Emidio płaci za pracę wykonana nie za nierobstwo.....

TfujPan
@Kicaj

Jakie nierobstwo, co ty wgl pier,,dolisz tepa,ku ludzie tu (usunięte przez administratora) za bezcen a ty pierd,olisz ze nierobstwo jeb*nij sie w ten glupi leb te*paku

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Brydzia

Podobno jest jakiś kurs szkoleniowy w Hiszpanii

Monisia
@Brydzia

Jaki kurs chyba darcia buzi i dyskryminacja pracowników heh

Roża
@Brydzia

Dla kogo? Tylko dla kierowników i pseudo-brygadzistek jak wykończyć ludzi do reszty?

Mily pan ????
@Roża

Nie trzeba sie wykanczac trzeba sobie pomagać i się za nich wziąść teraz my powinniśmy się zjednoczyć siłami i ich wykanczyc ????

Promyk
@Mily pan ????

Śmiechu warte. Zjednoczyć i wziąć za nich... Ludzie tylko na forum mądrzy a tak to nikt się nie odezwie.

Monisia
@Promyk

Hmmm taki mądry jesteś bo masz stanowisko i dobrze ci za to płacą to po co się udzielasz dobrze wiesz jak ludzie na montażu i na produkcji są traktowani dyskryminacja i tylko kolzenstwo nic więcej

Mily pan ????
@Monisia

Sam jesteś jednym z nich smiejesz się w gębę każdemu kogo widzisz tak trakrowanego i śmiejesz mu się w twarz nie umierz stanąć w obronie, pomoc boisz się o własną (usunięte przez administratora) taki mądry jesteś

Baybay
@Roża

Czyli jedno zbiorowe (usunięte przez administratora)

Rozczarowana
@Mily pan ????

Tylko ze każdy najeżdża na brygadzistki my tez dostajemy opier.. A ludzie robią co chcą .. fajeczka pogaduchy dziwne ze później upomnienia albo reklamacje .. a jeszcze pretensje ze tam nie pójdzie z ta nie nie będzie stało A na wtrysk o matko to jak za karę jakaś . Wielce później obraza bo brygadzistka oddała na wtrysk .

sQubany
@Mily pan ????

Z tego co widze i wlasnym oczom nie wierze to w tej firmie jest jeden wielki chłam Sodoma i gomora kto to wgl wymyslil, ludzie opamietajcie sie

sQubany
@Rozczarowana

Oj Rozczarowana tak sie tylko mowi ze sie nie chce isc gdzie indziej, chyba lepiej robic na swoja brygade niz na inna. A pozatym co ty sobie pojdziesz a oni niech (usunięte przez administratora) za ciebie, tak ??

Słyszę że zwalniają się. Dla czego a taki Italianski był. Hi hi hi

Mój
@Nowy

Może dlatego że kadra kierownicza nie ma pojęcia o montażu ????

Fack
@Mój

To raczej powinni się wziąść za kadrę kierownicza a nie za zwykłych roboli co robią swoje i co im każą raczej to kierownicy i brygadzisci są winni temu a nie operator lub montazysta ....

Operatorka
@Mój

Kierownicy to przyszli z Magazynu i nie mają zielonego pojęcia o montażu, już nie wspominając o szacunku dla osób pracujących. Najlepiej zwalniać za nic .kiedyś powinie im się noga jak WGL olsa jeszcze będzie .

Mikry

Jakie agencje pracy zatrudniają w Magnie? PPT i jeszcze jakaś?

kuba

Patologia wsrod tepych mlodych brygadzistek slepo abitnych i wywyzszaja sie jakby nadludzie jak mozna do starszych kobiet z ryjem wyjezdzac jak do psa albo gozej brak oglady pospiech stres ale kogo to obchodzi jestes niewolnikiem czy pracownikiem na Wtryskach (usunięte przez administratora) jak w na ognisku z plastiku i nic z tej wetylacji jak bys 2paczki papierosow przez 8h przepalal skotki oczywiste Ogolnie kasa mala jak za taki cyrk i do tego chore nocki lipa ten caly zaklad

.-.

Jak długo metalizacja ma (usunięte przez administratora)za wtrysk bo ciągle jest wytłumaczenie, że brakuje ludzi?!

Ten Sam
@.-.

Był czas się przyzwyczaić...

Mój

Hehe

Elo320

Ludzie ! Ile wy macie hajsu na rękę na montażu ? ????

Sialalala
@Elo320

Za mało. Bez nadgodzin rzadko da radę wyciągnąć ponad 2 tys. Nie jest tak kolorowo z hajsem.

Rudy

Co z klima na górnej hali?

Kilmatyzator
@Rudy

Wez sie za robote a nie klima sie interesujesz

Rudy
@Kilmatyzator

No widzisz jakoś ciężko się zabrać za robotę jak stojąc na hali pot z (usunięte przez administratora) leci

Były

Witam, odkąd z Olsy zwolnili się wszelkiej maści napinacze (oczywiście nie mówię o wszystkich), to nagle na forum zrobił się spokój. Czy to oznacza że polepszyło się ?, może w Olsie też jest tzw. "piątką Kucharskiego"?.

Henryk
@Były

A co to jest piątka Kucharskiego?

Gądek
@Były

Ci którzy mieli dość(usunięte przez administratora) nie równego traktowania dawno się zwolnili, forum zdechło bo chyba w końcu poszli po rozum do głowy i zrozumieli że pisanie na jakimś forum nic nie da

@Henryk

To taka moja analogia co do sławnej piątki"Kaczyńskiego"

lila

są wycieczki organizowane prawie za darmo super :)

zigolak
@lila

lila jakie wycieczki? chyba ruchaństwo

Nickita
@lila

I tak znów pojadą tylko "wybrańcy" a dla reszty zabraknie miejsc - jak zwykle.

Zaciekawiony

Witam wszystkich, Czy ktoś z tutaj obecnych orientuje się jakie są warunki na stanowisku Specjalista ds logistyki? Byłbym wdzięczny za opinie ;)

Kukila
@Zaciekawiony

A jakie mogą być warunki skoro co chwilę szukają na to stanowisko? Za małe pieniądze i za dużo na głowie.

Zaciekawiony
@Kukila

Czyli nie masz o tym pojęcia. Może ktoś inny się wypowie, kto ma wiedzę na ten temat ;)

Angelo
@Zaciekawiony

@Kukila ma rację. Jeśli chcesz nabawić się nerwicy to jest najlepsza opcja.

Kukila
@Zaciekawiony

Mam akurat bo przez pewien czas pracowałam przed ostatnią falą odejść... Pochrzanilo się tam co jakiś czas nowy z zapalem się przyda do porządku....trzy miesiące i cię zgasza i sam pójdziesz....

Poziomex

Ci z firmy poziom to niezle skur*** nie ma to jak położyć rolki z papierem na kiblu, później jakiś trol zrzuci na ziemię, a poziom się mści za osrane kible , i wkłada taką oszczaną rolkę do pojemnika i trzeba z tego korzystac

Bogumił

Co z tymi ankietami, po co to było? Jakie są wyniki, może wnioski jakieś? Chyba mamy prawo wiedzieć skoro braliśmy w tym udział. Jak na razie cisza, nie ma tematu, a może tajemnica jakaś? Domagamy się zebrania i informacji na ten temat.

Patusy
@Bogumił

Powiedz to w firmie A nie na forum Pacanów, tylko gadacie A nic nie robicie

Zdezorientowany

Najlepsi są kierownicy nie reagujący na to ci się dzieje, wszędzie kolesiostwo, tu się przymknie oko tam się przymknie oko, a zwykły pracownik zbiera opierdziel, każdy dużo gada ale nie widać zmian, czemu nikt z magny nie przyjechał zarządzać, komu trzeba to wszystko powiedzieć żeby się ktoś tym w końcu zajął?

Heheszki

Jak tam pracownicy olsy? Dalej jeden na drugiego gada i się podpierdzielają na wzajem? Dalej jest tak że Zwykły pracownik musi robić za 2 bo niektóre osoby siedzą w (usunięte przez administratora) u kierownika?

Falista

Jak Magna toleruje mobbing pozwala na to czy się broni?

Scyzoryk
@Falista

Jak to możliwe, że osoba, o której wszyscy wiedzą od dawna, że poniża, wyzywa, zastrasza a nawet szarpie pracowników dalej tu pracuje, ba nawet awansuje? Rozumiem że ma wyniki, jest dobra w tym co robi ale jakim kosztem? Nikt nie jest niezastąpiony. Chyba można znaleźć odpowiednią osobę na takie stanowisko, taki duży zakład WSTYD!!! Oczywiście że kierownik musi wymagać, czasem być surowym, egzekwować pewnie rzeczy. Ale w tym wszystkim musi być jednocześnie szacunek do pracownika. Kierownik któremu brak jakiejkolwiek kultury osobistej, dobrych manier i pewnego poziomu intelektualnego - to są standardy Magmy? Co to za wizytówka firmy? Wstyd, że nie stać was na nic więcej!

@Scyzoryk

Zgłaszaliście może opisywane przez Ciebie zachowania bezpośrednio szefostwu firmy? Była jakaś reakcja przełożonych na tego typu wydarzenia, które rzekomo dzieją się w firmie Olsa Poland? Aby Twój wpis był bardziej wiarygodny, to chciałbym zachęcić Cię do tego, abyś podał konkretne przykłady potwierdzające to, że rzeczywiście można tu mówić o wyzywaniu i zastraszaniu ze strony tej osoby. Uzupełnij proszę swój komentarz.

Scyzoryk
@Marek

Przełożeni o wszystkim wiedzą, ta sytuacja trwa od kilku lat, wiele osób nie wytrzymało i już nie pracuje . Konkretne przykłady były podawane przełożonym, niby procedura została wstrzęta, ale pewnie skończy się jak zwykle, na niekorzyść pracowników.

@Marek

Przełożonych? A co taki operator ma dopowiedzenia? Trwa to już kilka ładnych lat, była nawet sytuacja ze dziewczyna leczyła się proszkami i co? I nic.... Ile można zgłaszać jedno i to samo, i do kogo jak wszyscy twierdzą że tak to musi wyglądać a jak się nie podoba to brama otwarta. Takie osoby dostają awans a ludzie chodzą po lekarzach, bo każdy chce pracować i zarabiać. Firma naprawdę nie jest zła jest bardzo dobrze rozwinięta technologicznie, transport zapewniony lecz kierownictwo.... mnóstwo ludzi które tylko za duża buzię są kierownikami. A Włosi to kochają i prawda jest taka że to się nie zmieni dopóki rządzić będzie Włoch. Żadna petycja nie pomoże

potwierdzacz
@Marek

Zgłaszane nie raz, wszyscy wiedzą na temat zachowania Pani J.P, kierownicy, dyrektorzy, Hr Manager- ktory teoretycznie powinien być za ludźmi a jest bierny jak parowóz w muzeum. Robione były ankiety ale już dw atygodnie po ankkietach a wniosków znowu żadnych.

potwierdzacz

Postawa bierna.

Kakakumi
@Dream

A dlaczego pozwalacie sobą pomiatać? Dajecie się szarpać? To nie jest przedszkole wystarczy powiedzieć jak człowiek a nie drżeć ryja czy na kogoś rękę podnosić. Sami robicie z siebie ofiary czego się boicie? Zwolnienia? Pracy pełno. Naprawdę wychylcie tylko nosa poza ten zakład i poczujecie życie z normalnymi ludźmi na normalnych warunkach.

@Kakakumi

A w pracy chodzi o wzajemny brak szacunku i podnoszenie głosu na siebie? Nie każdy ma dojazd własny do pracy i nie każdy chce zaczynać po kilku latach pracy w firmie od nowa... Tu chodzi o to aby w końcu zmienić te mentalność. Nie każdy jest wygadany i nie każdy potrafi krzyknąć.

@Kakakumi

KFC
@Falista

Ma ktoś może jakieś nagrania z ruda w roli głównej?? Albo brygadzistki SS. Jest pewna osoba która zbiera dowody dla różnych instytucji państwowych.

Morena
@KFC

Z jakiego działu jest brygadzistka SS. Bo na obecną kierowniczkę a byłą brygadzistkę SG były zbierane dowody ,ale to I tak nic nie dało a tak samo już dawno nie powinna pracować w tej firmie jak psychiczna JP.

COLLIN
@Morena

SG to już była kierowniczka, teraz jest nowa lepsza.

Yeti
@COLLIN

O kim znow mowa

COLLIN
@Yeti

O pani JP, kierowniczce wtrysku i metalizacji.

Ola

Mam pytanie odnośnie pensji, ile na rękę zarabia się na produkcji ?

Młoda
@Ola

To zależy od stażu pracy i tego czy pracuje się w nadgodzinach. Moja pensja przy stawce 2600brutto podstawy z nadgodzinami wacha się od 2400zł na rękę do 3900zl na rękę zależy od miesiąca.

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 22 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą