Nobilum Group

Gdańsk

Opinie o Nobilum Group

Patrycja

Jak wygląda praca za granicą w Nobilum Group? Cz ktoś był w Belgii? Jakie są warunki pracy? To dość ważne, jeśli chce ktoś podjąć pracę za granicami Polski. Dzieląc się tymi informacjami pomagacie osobom, zastanawiającym się nad aplikowaniem.

kari

Monter rusztowań fasadowych jest teraz do nich do firmy potrzebny, zaznacze, że to jest praca w Belgii i z tego co wiem to jest to naparwde pilne jeśli chodzi o terminy, warto chyba do nich też przez stronkę aplikować.

max

witam czy orientuje sie ktos jak wyglada z praca na rusztowaniach ? jak placa i zakwaterowanie bo mam mozliwosc jechac i nie wiem co robic

Mic

Firma krzak byłem i wróciłem i nikomu nie życzę tam jechac

mackwak

z tresci wszystkich postow wynika ze napisane sa przez jedna osobe kobiete

krowa

firma chyba sama sobie pisze powyzsze opinie.

Zostaw opinię o Nobilum Group - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nobilum Group