Opinie o PHP Bagietka w Chojnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PHP Bagietka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PHP Bagietka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHP Bagietka w Chojnice

Teresa

@M, czy zamierzasz aplikować do firmy Bagietka i poszukujesz informacje na temat zarobków? Jeżeli to mała firma, może szybciej uzyskasz odpowiedź kontaktując się bezpośrednio z firmą? Dlaczego zainteresowała Cię oferta akurat tej firmy? Może poleciła Ci ją inna osoba? Użytkownicy forum GoWork.pl poszukują rzetelnych opinii o pracodawcach.

Co sądzicie o poziomie zarobków w PHP Bagietka? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

M

Też jestem ciekawa?

Maciek

W Gdańsku na ul Kalinowej zawsze miła obsługa, duży wybór ciasta i pieczywa niezależnie od godziny zakupu. Zawsze miłe i uśmiechnięte Panie i ich rodzynek

Zosia

Lubię bułeczki z Bagietki.

@Zosia

a ja bagietki z Bułeczki

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PHP Bagietka kandydat na stanowisko Księgowy / Księgowa ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Jola

Obsluga w Bagietce w Poznaniu na ul.Dabrowskiego fatalna.Panie to jakby za kare tam pracowaly zero usmiechu nic nie potrafia polecic.Bulki to raczej z ciasta gleboko mrozonego bo jak chwile poleza to robia sie twarde..Nie polecam .

Dobra rada

W Bagietce w P-nowie moim zdaniem za dużo pracownic na 1 zm. Bywa tak że przez 4 godz stoją a raczej opierają się o lade wszystkie 4 pracownice. Może problem tkwi w tym że ktoś nie potrafi zorganizować pracowników. Kierownik ? Czy dyrekcja ? A może brak kontroli zewnętrznej jest tego powodem. Pracownicę opierają się na ladzie i wymieniają kubki na pełne kawy/herbaty. (Można byłoby w tym czasie np. Umyć szyby czy regaly) Obsługa ogólnie miła i atmosfera fajna. Ale moim zdaniem kierownik słabo przeszkolony co do planowania ludzi do pracy. W wakacje odwiedzę może jeszcze raz.

Dzisiaj, w Tłusty Czwartek kupiłem a Bagietce przy Netto w Tczewie,pączki z nadzieniem z płatków róż, po 2,40 zł. sztuka, a w środku marmolada o smaku różanym, jaką można kupić w Netto w opakowaniu 600 g. Granda. Lepiej nie traktować klientów jak półgłowków.

Stefan

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

Kierownik

Ciasta z bagietki ochyda i J.J. Też

daga

Ostatnio zamówiłem tort w Bagietce w Netto w Słupsku. Obsługa do bani Tort poniżej krytyki zamawiałem bez alkoholu dostałem tort, którego krem z daleka było czuć spirytusem. Najgorsze to, że ciasto tort był poczęstunkiem dla dzieci. Patrząc na miny innych rodziców nie wiedzieliśmy co odpowiedzieć. Dlatego też odradzamy wszystkim naszym znajomym wizytę w Państwa piekarni , jak również jakiekolwiek zakupy. Pozdrawiamy

anka

Hej. Powiedzcie mi proszę jak z pracą w piekarni-cukierni w Chojnicach. Czy też jest Tak źle? Jakie są zarobki i ilość godzin?

Luiza

Witam! Stanowisko Bagietka w Czersku w Netto. Po remoncie jest tam bardzo ładnie i z przyjemnością robię tam zakupy.Panie na tym stanowisku bardzo miłe i uprzejme.Obsługa z uśmiechem i kulturą. Zachęcają i polecają towar bardzo taktownie nie nachalnie.Dzisiaj np.kupiłam dodatkowo ciasto Rafaello (przepyszne).Jeżeli dalej tak będzie i towar dobry i obsługa na tym poziomie co obecnie to moja rodzinka będzie stałym Waszym klientem.pozdrawiam z Czerska

eloi

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Bagietce w Człuchowie w Netto. Nie dość, że czekałam 20 min pod drzwiami, osoba, która przyszła po mnie została wpuszczona a mi zamknięto drzwi bez żadnego słowa. Jak już weszłam to osoba rekrutująca (nie raczyła się nawet przedstawić) nawet nie wiedziała czy ma mnie na liście, gdy w końcu mnie znalazła powiedziała, że ma mnie zapisaną na ponad 1h później. Miałam wrażenie, że gdy odpowiadałam jej na pytania to w ogóle mnie nie słuchała, raz poszła sobie po kawę, drugi raz po pączka nie mówiąc nawet "Przepraszam, zaraz wracam", po prostu wstała w połowie wypowiadanego przeze mnie zdania i wyszła. Na koniec nawet 'do widzenia' nie usłyszałam. A! No i owa Pani mówiła do mnie na Ty jakbyśmy się w piaskownicy bawiły kiedyś. Kultura pełną gębą. Nie wspomnę już, że miałam wrażenie, że dziewczyny, które tam pracują się jej boją. Ciekawostka. Jak stałam pod drzwiami z papierami to zaczepiła mnie jakaś kobieta i spytała czy ja na rozmowę. Odpowiedziałam że tak i że w Bagietce. A ona na to "Niech Pani się tak nie stresuje, tam to co miesiąc inna dziewczyna jest."

mili

zgadzam sie z opinia co do regionalnych sa co niektore szurniete same sie dobrze na niczym nie znaja a oczekuja od pracownic cudow nie da sie tam dlugo wytrzymac raz ze umowy smieciowe to i karza sprzedawac na ilosc a nie jakosc niech pani szefowa naprawde zacznie dostrzegac to co wyczyniaja regionalne a nie zawsze wini pracownikow

Zenia

Niestety ta firma to dramat wyroby maja dobre starych nie trafiłam ale to jak traktują pracowników to jest dopiero dramat umowa zlecenie czas pracy nie lepszy z drugiej zmiany na pierwsza i to nie na szósta tylko na piątą pracownik z druga grupą ma pracować cały weekend a niedziela to dwanaście godzin za nic maja pracownika. Ciekaw jestem która pracownica powie że tak nie jest

enia

.......nie chce mi się z wami dyskutować leniwe histeryczki,przerażone normalną pracą,kłaniam się nisko.....księżniczkom

enia

Bo tym pozytywnym nie chce się z wami gadać.....bo i tak zakrakacie.Ja pracuje tam juz od kilku lat,robię co do mnie należy i jestem bardzo zadowolona.

hahahaha
@enia

Bo Cię wytresowali jak małego pieseczka i zrobili wodę z mózgu,dlatego jesteś zadowolona."Polecać,proponować i jeszcze raz polecać"-czyli wciskać ludziom ciemnotę.

Moim zdaniem ta cała dyskusja jest bez sensu,bo jeśli komuś odpowiada ta praca to pracuje a jak komuś nie odpowiada to nie pracuje i tyle.Ja też byłam pracownikiem tej firmy, już nie jestem bo mnie zwolnili i jakoś nie płaczę z tego powodu.Na bagietce świat się nie kończy.A tak w ogóle to i tak nie lubiłam tej pracy i nawet mi ulżyło gdy ją straciłam.I tak nie lubiłam tej pracy. Chociaż to ciekawe dlaczego jest tu więcej negatywnych opinii niż pozytywnych.Coś w tym musi być.

Bagietka w Lęborku to dramat. Na dodatek pani regionalna aleksandra nic z tym nie robi... porazka

enia

W 100% sie zgadzam.....nareszcie ktoś myślący.

Monia
@enia

Tu nie chodzi o to ,że ktoś potrafi lub nie potrafi pracować z ludźmi tylko o to ,że w tej firmie nie szanuję się zwykłego pracownika.Oczywiście zgodzę się ,że właściciel ma prawo wymagać bo to w jego interesie ale pracownicy to nie bezmyślne barany,które nie mają własnego zdania i własnych spostrzeżeń. Bez względu na to jakie stanowisko zajmujemy szacunek należy się każdemu i koniec!

Zostaw merytoryczną opinię o PHP Bagietka - Chojnice

• Jak się pracuje w PHP Bagietka?

Zobacz opinie na temat firmy PHP Bagietka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHP Bagietka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PHP Bagietka