Opinie o PHP Bagietka w Chojnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PHP Bagietka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PHP Bagietka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHP Bagietka w Chojnice

Grzesiu

Trudno nie zgodzić się z faktem że ta firma jest słaba jeśli chodzi o kadrę w dodatku atmosfera jest toksyczna .

Agnieszka
@Grzesiu

A czemu ta atmosfera taka toksyczna niby? Jak sądzisz?

Xxxxx

Agatka ( była pracownica Seko ) zatrudniona w firmie Bagietka , (usunięte przez administratora) Na umowie płacone ma każdy za godzinę ( zresztą śmieszne stawki brutto ) ww. " Pani " wprowadza akord, dodatkowo zatrudnia osoby z najbliższego swojego grona. ???????????? Ręka, rękę myje . Dużo można byłoby napisać ???????????? Znajdą się zainteresowani na wspólny pozew do sądu pracy ? ????☺️☺️ Kilku chętnych świadków już jest .????

nieznajoma

Zastanawiam się, nad czym się zastanawiacie z tym pozwem do sadu. (usunięte przez administratora)ze strony koordynatorek regionalnych to normalne zachowanie w Bagietce, panie koordynatorki się tłumacza tym, że od górnie dostają takie rozkazy, wiec dawno powinno się pozwać to cale towarzystwo do odpowiedzialnosci jak i podać o odszkodowania za uraz psychiczny nabyty w tej firmie.

Xxxxx

Agatka ( była pracownica Seko ) zatrudniona w firmie Bagietka , mobbing-mobbing i jeszcze raz mobbing. Na umowie płacone ma każdy za godzinę ( zresztą śmieszne stawki brutto ) ww. " Pani " wprowadza akord, dodatkowo zatrudnia osoby z najbliższego swojego grona. ???????????? Ręka, rękę myje . Dużo można byłoby napisać ???????????? Znajdą się zainteresowani na wspólny pozew do sądu pracy ? ????☺️☺️ Kilku chętnych świadków już jest .????

Zagubiona

Witam. Postanowiłam podzielić się z wrażeniami po dziesiejszej rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko sprzedawcy (woj pomorskie). Ogłoszenie na olx brzmiało standardowo, oferowali cały etat z umową o pracę. Zacznę od tego iż Pani RKS spóźniła się 10 minut. Z daleka machnęła ręką bym szła za nią. Po wejściu do biura, nie powiedziała nawet dzień dobry ani się nie przedstawiła. Opowiedziała na czym polega praca, jaka forma zatrudnienia itd. Wypytałam o parę rzeczy, które były dla mnie ważne i doznałam szoku. Wymagania kolosalne, nikt nie ma przydzielonych zadań czyli wszyscy robią wszystko. Ponadto przerzucanie po innych sklepach jest na porządku dziennym gdyż wszystko zależy od umiejętności pracownika. Oczywiście premie są za dobrą sprzedaż a jakże by inaczej. Gołym okiem widać że Pani RKS nie umie pracować z ludźmi ponieważ jest nie miła, rzuca nie miłe teksty i strzela dziwne miny. Oczywiście w ogłoszeniu co innego a na rozmowie proponują inne warunki czyli umowę zlecenie na 2 max 3 miesiące a potem może umowa o pracę o ile ten ktoś będzie dobrze pracował, siedział cicho i się podlizywał. Podsumowywując tą straszną rozmowę kwalifikacyjną podziękowałam i poinformowałam że nie zgadzam się na ich warunki. W moim mieście średnio nowego pracownika szukają co 2-3 miesiące więc to mówi samo za siebie.

@Zagubiona

W jakim mieście była ta rozmowa ?

Była pracownica bagietki

Również jestem ciekawa jakie miasto

Emilia
@Zagubiona

A jaką stawkę oferowali Ci na zleceniu? I na jakiej zasadzie wyliczane są te premie, każdy pracownik jest rozliczany na podstawie swoich wyników czy liczy się utarg całego sklepu?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PHP Bagietka kandydat na stanowisko Księgowy / Księgowa ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
Klient

Bagietka Netto Starogard Gd. Pani Bożena (usunięte przez administratora) S To sprzedawczyni, która mówi klientom, że wypaliła się zawodowo jest nie miła, arogancka i opryskliwa. Do klientów zwraca się podniesionym tonem. Ostatnio byłam świadkiem, kiedy starsza pani została bardzo źle potraktowana przez panią Bożenę. Skoro sama twierdzi, że się już wypaliła to chyba czas odejść i nie psuć wizerunku firmie.

Czy w PHP Bagietka możliwa jest praca na podstawie B2B?

Pani Kierownik (M) Gnebi jednego pracownika Zmienia mu grafik na niedzielę wyciągu miesiąca Z 19 na 12 ma pracować Bo inny pracownik sobie tak za życzył Po drugie ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Po zmiejszali pracownikom etat na 1/2 To jest (usunięte przez administratora) pracownika

BylapracownicaX

Tam od lat jest (usunięte przez administratora) Skoro żadne kontrole nie zmieniają tej sytuacji to WSZYSTKIE pracownice powinny RZUCIĆ FARTUCHA! (usunięte przez administratora).

Pan x

Witam jestem klientem piekarni Bagietka Kwidzyn przyjeżdżam tam z drugiego krańca miasta po pieczywo bo jest najlepsze w mieście i bardzo miła obsługa po za jedną panią Małgorzata która sprawia wrażenie że jestem bo muszę nie potrafi odpowiedzieć dzień dobry no i jeszcze jedna sprawa nie wiem czy ta pani za mało zarabia bo nagminnie jestem przez nią oszukiwany nie dość że nie daje paragonów trzeba się o nie upominać to jeszcze kasuje więcej niż jest na paragonie widocznie ta pani dorabia sobie do pensji to jest karygodne ciekawe czy też (usunięte przez administratora) swoje współpracujące koleżanki.

klient

Witam firmę Bagietka uważałem za porządniejszą teraz widać co tam się dzieje pracowników wykorzystują na maxa pracują po 11godzin bez przerwy na posiłek, umowy pozmieniali na pol etatu pod grożbą zwolnienia, ta firma wykoszystuje sytuację w kraju ,jakoś inne piekarnio-ciastkarnie w kujawsko-pomorskim i pomorskim tak nie postępują . Pracownicy napewno długo tak nie wytrzymają i uciekną z tej pracy , wtedy własciciele bagietki może otworzą oczy.

@klient

Firma która pracownika ma za nic cięcia umów na 1/2 eteru praca po 11 godz po dwie osoby a wypłata 1500 zł na rękę sami niech zapierdzielają co chwila coś im nie pasuje i straszą naganna w papiery. Szefowa nie ma szacunku do nikogo jak kogoś można umoralniac czy ma szacunek do jedzenia kim ona jest. Brak słów mam nadzieję że w końcu poniosą konsekwencje za takie traktowanie pracowników. (usunięte przez administratora)

HA
@klient

Ja uciekłam i mam się dobrze...przez 11 godz nie mógł czlowiek godnie usiąść i zjeść ale dobrze,że "Góra " zje, napoi się i mają siłę wytykać pracownikom bo to i tamto ŹLE!!! Ale ile to oni złego robią tym co ich dorabiają. Tylko (usunięte przez administratora) tak postępuje, przyjdzie na nich ręka sprawiedliwości.

Pracownik były
@HA

Zrobiłem tak samo, teraz mogę godnie zjeść i mieć siły na pracę i na następny dzień w pracy, nie mam problemów z wolnym itd a sztuki cukierniczej nauczyłem się w innym zakładzie. Pozdrawiam i współczuję tym, którzy nie znają innego życia. Życie ma się jedno, zdrowie czasem ciężko odbudować.

Taki jakiś
@klient

Jestem ciekawa czy szefowa wie , że dla znajomych koordynatorki z Koszalina ciasto jest 30 procent tańsze . Bo tak kazała robić koordynator Pani S gdy przyjdzie jej znajomy. Dla pracowników od x lat nie ma nawet głupiej rolady makowej na święta ,a dla koordynator proszę bardzo .

Gość Tczew Piotr

Serdeczne pozdrowienia (usunięte przez administratora) dla pani (usunięte przez administratora). Ogarnij się i przestań jechać po pracownikach i obgadywać za plecami pracowników. (usunięte przez administratora) to ty wprowadzasz i nie pozwolę na to aby (usunięte przez administratora)pracowała w takiej atmosferze. Punkt w Tczewie Kaufland

MałaCzarna84

Witam. Pracowałam w Bagietce. Non stop zmieniają się dziewczyny. Umowy śmieciowe. Raz umowa na rok a raz na zlecenie, tak jak Szefowej i jej prawej ręce Pani L. Czapka stoi. Kierowniczka zawsze robiła grafiki pod siebie. Najlepsze dni urlopowe zgarniała dla siebie. Ty się nie liczysz. Zawsze włączała kamerę a sama siedziała z tyłu i zbijała bąki z tyłu i miała pretensje do całego świata o słabą sprzedaż a sama nic nie robiła w tym kierunku. Pieniądze śmieszne. Żadnej zniżki dla pracowników. Nie polecam ????

Obywatel

Bardzo dobrze że Bagietka pozwalniala Leni smierdzacych! I symulantow chłodzących na L 4 A teraz by chcieli nie wiadomo co Wielkie odszkodowania Bagietka powinna im dać kopa w (usunięte przez administratora) I Wilczy bilet Tak trzymajcie Bagietka dalej porządek robić Jest teraz okazia Przyjdą robić do was jeszcze za 5 złotych na godzine

Ona
@Obywatel

Pewnie któraś z koordynatorek tak d...liże .Zauwaz ze to Ci lenie pracowali na Cibie i na kierowników.A może opiszeszmy jak sprzedaje się ciasto z numerkami od 1-6 i przekrętach ? Jak zacznie się walić to i ciebie tez zwolnienie nie ominie .

Grazyna
@Obywatel

No napewno bagieka szuka (usunięte przez administratora) co będą robić za 5 zł. To napewno. Szuka białych murzynów i na ich sklepach (usunięte przez administratora) połączony z big brother. Nie ma kiedy śniadania zjeść. A umowy pozmieniane tak były od stycznia żeby tylko firma nie musiała realnie więcej płacić. Prowizja zmniejszona a biały murzyn ma zapieprzac. Szefowa tylko patrzy jak wykorzystać ludzi i największym kosztem napakowac sobie keszenie. A pani L tylko grafiki zmieniać. Żeby przypadkiem nadgodzin nie było i nie trzeba było płacić. Nawet remamenty najlepiej robić już samemu. I remamenty co 10 dni bo przecież im ktoś 2 ciastka owsiane ukradnie. Porażka ta firma. Porażka

AntyBagietka
@Ona

To może poruszamy też kwestię chlebka, który zostaje i musimy sprzedawać go na następny dzień jako świeży???? Bo to my obrywamy od klientów,a nie oni w biurze. Karma wraca Obywatelu! I przestań pieprzyć o L4, bo jeżeli ktoś to kiedyś wziął to tylko Ty! Żebyś Ty poszedł/poszła do zwolnienia!

@Grazyna

Nie bój się mię nie zwołania Ja mam szerokie plecy A Ty tak piszesz o sprzedawanie starego chleba bo sama chcesz go tak sprzedawać Firma karze o 50% przecenić A że ty nichcesz pokazać że niemasz zwrotów i przecen To klientowi wciskasz A renament to należy do Twoich obowiązków Za nad godziny też płacą nie robią problemów A kamery muszą być bo byś siedziała na zapleczu i nic nie robiła Teraz zostaje Ci praca w EKO/ZIELEŃ Jeszcze jak będziesz się nadawała ale już ze stawką 4,50 za tą pyskowke

ona
@Obywatel

Jakie to masz plecy ,gdzie wejdziesz to Cie wypchną? Co do sprzedazy starego chleba i ciasta to to właśnie z firmy sa wytyczne by zwrotów nie robić ,bo karaja karami finansowymi każdego pracownika, a może porozmawiamy na tem jak pracuja kierownicy i kordynatorzy i ich szmuglach i dopisywaniu sobie nadgodzin ?.Może dobrze donosisz na pracownikow i dobrze kombinujesz?

@ona

Co Ty wygadujesz że kary finansowe masz? Kiedy Ci coś od ciagneli? Co za bzdury wygadujesz Kierownik i KordynatorTo są Twoimi Bogami Żal Ci zaciska że Sobie nie możesz dopisać godzin

RaA
@Grazyna

Zgadzam się z Tobą w 100%-ta firma to totalna porażka, żałuję że tak się starałam w tej robocie i tyle czasu straciłam bo nikt z,, góry "i tak dobrego słowa nigdy człowiekowi nie powiedział a na koniec zwolnienie mejlem wysłane i już.... Szkoda gadać ????

Mona-lisa
@Obywatel

Pozwalniac koordynatorki, które siedzą i nic nie robią Potrafią tylko obgadywac Zapewne jesteś jedna z nich. Biorą pieniądze za nic!!!!! A jak mają kogoś zastąpić za ladą to nie wiedzą podstawowych rzeczy.ha ha ha

@Mona-lisa

Tak oczywiście jestem jedną z nich Jak Cię jeszcze nie zwolnili? To jesteś następna w kolejce

Grazyna
@Obywatel

Tobie już podziękujemy. Piszesz tak bo trzymasz się swojego stołka rękoma i nogami. Zero obiektywizmu. Dziękujemy za uwagę

Mona lisa
@Obywatel

Tak się nie ciesz bo nawet plecy Tobie nie pomogą!!!Wszystko jest do czasu!

@Mona-lisa

Panie Magdy w kaufie to chyba za karę tam pracują te dopiero mają miny

Oczywiście Chojnice

ona
@Obywatel

Obywatelu jesteś tylko Nędznym aktorem, który swą rolę Przez parę godzin wygrawszy na scenie W nicość przepada - powieścią (usunięte przez administratora) Głośną, wrzaskliwą, a nic nie znaczącą. Nie zwracaj uwagi na drobne wady; Pamiętaj: masz duże plecy gdzie wejdziesz to zawsze cie wypchną. Nie możesz być jedna z nich jesteś- jedna z tych co żerują na ludzkiej pracy :)

@Obywatel

Bagietka to (usunięte przez administratora) Wykorzystywanie pracownikow nagminne. Mobing. Wlaścicielka czuje sie bogiem. Mam nadzieje, ze pojda z torbami.

@Obywatel

Obywatel... Jesteś zapewne jednym z konfidentow szefowej. Obyś sam za 5 zl nie robił. W tej firmie to jest mobing na pierwszym miejscu. Powinien nie tylko pih sie zainteresować ale i pip i sanepid. Nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora)!

Stc
@Obywatel

Przepraszam że za co płacą ???????????????? mi nadgodziny zabrali jak chcieli bo firmy na to nie stać. Najlepsze jest to że były one już przepracowane

@Obywatel

Byłam zszokowana suchym mailem o zwolnieniu. Dziś cieszę się że już tam nie pracuje. Mija już pół roku i mam pracę wolna od telefonów kamer i ciągłych pretensji o w sumie o nic że bendac sama na stanowisku jem lub jestem w wc????. Miłego wieczoru.

@Obywatel

Eee? W każdej piekarni jest zapierd. alr pracować po 11h i mieć umowę na pół etatu? A potem emerytura pierwsza klasa; dla właściciela ???? Myślcie o sobie, ofert pracy jest mega dużo, a nie o naganach właściciela ( dla mnie nagana to dyscyplinarka - oczywiście na papierze- wtedy nie masz odprawy ????) Lepiej w markecie, bez oszustwa aaa i jest czas dla rodziny. A jak daleko dojeżdżacie? O paliwie pamiętajcie. I co zostaje z wypłaty w piekarni? Wychodzi stracony czas i gorsza jakość życia. Nie ma się co bać-nawet po 20 latach pracy (lub tlamszenia i poniżania). Tak, to wygląda. Polecam ogarnąć KP i nosić przy sobie przynajmniej nagrywarkę. Widzę, że firma już ma takie opinie jak Pellowski. Generalnie w Gd to już norma, pozwów o mobbing - w piekarniach.

@Obywatel

Co za (usunięte przez administratora) pisze taką wypowiedż.Czlowieku czy pracowałeś kiedyś w bagietce....czy znasz zasady jakie tam panują....

@Obywatel

Co ty za głupoty piszesz na temat przecen,zapomniałeś Obywatelu dodać ze przekroczenie limitu przecen dostaje się notatek do akt,zapomniałeś obywatelu dopisać ze wręcz jest nakazane sprzedawać stare produkty,ze pozabierali premie od promocji .Kordynatorki szantażują emocjonalnie pracowników.Cała ta firma to jedna wielka pomyłka ,tylko żal co nie których ekspedientek pracujących za 2000.

Marzena

Pracuje w firmie dopiero pół roku ale nigdy nie zostałam obciążona karą finansową. Jeśli pracownicy pilnują by nie przekroczyć kwoty zwrotów to otrzymują premię. My mamy fajną kierowniczkę na punkcie dla której ważne jest nieprzekraczanie przecen i zwrotów więc dodatek mamy co miesiąc. Prośby grafikowe gdy zgłaszamy zawsze są uwzględniane. Gdyby niektóre osoby nie chodziły non stop na lewe zwolnienia to by i grafik przez nie się nie zmieniał co tydzień. Praca nie jest zła, wcześniej pracowałam w dużym dyskoncie i tam to trzeba się natyrać za najniższą krajową, bez żadnych dodatków. Denerwuje mnie tylko atmosfera, że starzy pracownicy non stop gadają jak jest źle i mało płacą. To pytanie czemu u nas pracują dalej np. 8rok? Szok..

@Marzena

Twoja wypowiedz mi brzmi znajomo odnoszę wrażenie ze to Koordynatorka pisze tu co nie które opinie ,nie bede przytaczała Imienia ,ale dam do myślenia ,premie dostajesz/dostaje koordynatorka bo sprzedacy maja na reke 2000.i mydl ludziom oczu kłamstwami bo chyba to najbardziej ci dobrze wychodzi ,skoro pracowałaś w w H... i cie wylali nie miałaś pracy prze rok a może dłużej do daruj sobie swoje komentarze.

@Obywatel

Oho, służbiści ratują reputacje firmy, żałosna próba ratowania firmy. Szapoba.

@Marzena

Bo w niektórych regionach ciężko o pracę?szok. Narzekanie narzekaniem, kij ma dwa końce, nowa służbistko.

HA
@Ona

1- poniedziałek.........6- sobota ????

Paulina
@Mona-lisa

O, co prawda to prawda! Powinni się zająć koordynatorkami, które w ciągu dnia pracy biegają non stop po sklepach, na zakupy i załatwiają sobie swoje prywatne sprawy! Co do plotkowania to druga sprawa, aż źle się to słucha! Może (usunięte przez administratora) w końcu zacznie się interesować koordynatorami, bo dużo mają za uszami a nie tylko gnębią pracowników!

No właśnie z tym szacunkiem do pracowników.Pani Jolanto jeżeli odwiedza pani sklepy to wypadałoby chociaż powiedzieć dzień dobry.kultura tego wymaga chyba ze pani jej nie ma..Niech pani nie zapomina że to dzięki nam pracownikom ma pani te całe imperium. Wiecej pokory bo karma wraca.Świat się nie kończy na bagietce.Apropo Świąt taki był hardrock że czlowiek nie miał czasu zjeśc a co napić się a tu ani babeczki na święta albo jakas kwota pieniężna nic.....dramat....tak traktować pracownika.

Zgadzam się z Tobą jak najbardziej ! przez dwa dni które byłam po 10 h nie jadłam i nie piłam , do tego bezczelnie wyślą jeszcze kierowcę z druga dostawa gdzie jest 200 kostek , o 19:50 zapukał do dzwi , weź człowieku teraz posprzątaj upchnij to i wyjdź o 21.00 bo firma nie zapłaci Ci za nadgodziny :) (:

Myślisz ze ta cała Jolanta czyta te wszystkie wpisy na tej jej firmy i tego co ona wyprawia.Takie sprawy jak praca po 10 godzin i brak przerwy na posiłek lub toaletę zgłasza się do Inspekcji pracy.Mobing który jest w firmie tez podlega karze i p.Jolanta z Lucyna powinny o tym pamiętać .Nie zasłaniać się prawnikami i ciągnąć sprawy po pare lat ,takie rzeczy się się zgłasza do TVN uwaga lub do innych programów by nagłośnić to co się dzieje na Pomorzu w Bagietka Chojnice.Nagrywać przyjazdy jaśnie pań które pracowników maja za nic i takie zachowanie jak po ostatniej ich wycieczce.Zero szacunku wiec im on tez się nie należy i jeśli wchodzi jedna z druga jak do obory to trzeba traktować je ta’ jak one traktują ludzi.Szkoda się tu rozpisywać.

Maja

Przerwa przysługuje każdemu pracownikowi, który pracuje powyżej określonej ilości godzin. Przy 10 na pewno jest obowiązkowa. Z twojej opinii wynika, że sposób traktowania pracowników firmy pozostawia wiele do życzenia. Zamierzasz coś z tym zrobić?

ciekawe
@Maja

my jakos pracujemy dzien na dzien i mamy przerwe gdzie zamykamy punkt na 15 min a jak jest nas wiecej to jedna na przerwe a druga na kasie i zmiana to jest kwestia dogadania sie

@ciekawe

Ja chciałabym wiedzieć, na jakim punkcie tak się można dogadać ???? przerwa w bagietce no na pewno, tyle lat i zawsze w biegu na stojąco jedzenie, maloby brakowało i z toalety bym zaczęła korzystać na stojąco, żeby Pani kierowniczka lepiej na mnie spojrzała. Już kiedyś pisałam, dawno ktoś powinien zająć się pracodawca, oraz ludźmi którzy prowadzą punkty, wyzysk nie przyjemna atmosfera pracy, wiecznie nie zadowolone ekspedientke, albo pieniadze się nie zgadzają, i można tak wymieniać do bólu. A teraz ogłoszenie o pracę wynagrodzenie od 3500-4500 brutto, i dziewczyny zdziwione jak po przepracowanym miesiącu przy 168 h dostają 1700 zł, kpina Cieszę się że nie muszę w tym (usunięte przez administratora) siedzieć

My także mamy przerwy, jedna rano, jedną popoludniu, oczywiście w te dni gdy pracujemy jedna na jedna.

Opowiadasz baśnie dziwnej treści ,jak wyjdziesz na przerwę to koordynatorka wydzwania ze nikogo niema na punkcie .

Klient

Pozdrawiam młodziutką i przemiłą sprzedawczynię z Drawska Pomorskiego z Hosso, która pomimo ogromu ludzi i będąc sama obdarowywała każdego uśmiechem:) Takich pracowników powinniście docenić i mam nadzieję że jeszcze ta Pani tam wróci, bo od września ani razu nie widziałem tej Pani. Przesympatyczna obsługa i chleb bardzo dobry.

A w Bagietce jak był bałagan tak teraz jeszcze gorszy ,koordynatorka za rozwalenie załogi jednego punktu daje nagrodę i wysyła bliżej domu gwiazdę kierowniczke(bo to jej koleżanka) obejmując nowy punkt od razu zaczynaja się awantury i nie porozumienia na które nie reaguje koordynatorka,i zaczyna się scenariusz z poprzedniego punktu.Grafiki ustawione pod kierowniczkę bo ta dorabia sobie na 1/4 etatu ,ekspedientki musza się dostosować bo inaczej są krzyki i awantury na punkcie ,a koordynatorka pani Lucyna w ogóle nie reaguje na to co dzieje się z załoga dlaczego? Bo ma na to odpowiedz na miejsce dobrego pracownika czeka 10w kolejce i tak się kręci karuzela hazardu w Bagietce .W normalnej firmie to by nie było nawet do pomyślenia by kierownikami punktów były gwiazdy które nic nie robią i swoje obowiązki zwalają na pracowników.Kierowniczki -jedna musi obserwować wyniki keno a druga robić za miss punktu a fuj .

Stałyklient

Co się dzieje z punktem w Rumi? dlaczego są same nowe Panie?

X
@Stałyklient

Kwidzyn Bagietka W sobotę jedna gwiazda sobie nie pszyszla do pracy I szybko ściągają pracownika co ma1/2etatu Od poniedziałku następna gwiazda sobie nie przychodzi do pracy I zmieniają znowu Dwóm Paniom grafik co pracują na 1/2etatu i te muszą przyjść A Pani Kierownik nic z tym nie robi A Pani Jolanta i Pani Lucyna też nic nie robią Tylko się liczy żeby był jakiś robol i obrut

@Stałyklient

Wszędzie sa

@Klient

Tam zawsze były co najmniej 3 lub 4 stałe pracownice, a teraz chyba tylko jedna Pani?

@X

Nie bardzo rozumiem Pani wypowiedź? Co takiego ma zrobić kierownictwo? Odkąd sięgam pamięcią zawsze i w każdym zakładzie pracy tak jest jeśli zachoruje lub nie stawi się do pracy to przełożony danego punktu stara się go zastąpić kimś innym. Jeśli nie chciała Pani przyjść do pracy mając dzień wolnego i swoje plany mogła Pani jak najbardziej odmówić, a nie przychodzić do pracy i teraz się żalić w internecie i do tego jeszcze z błędami takimi, że aż oczy bolą...

Pomostatniej wizycie G.Kordynator i Wlascielka firmy której dotyczą wszystkie negatywne wpisy mam jeszcze mała radę by się obie panie zastanowiły nad tym co robią i mówią. Dlatego warto brać przykład z firm, których kultura organizacyjna kładzie duży nacisk na walkę z problemem nękania. Długotrwałe psychiczne znęcanie się, zarówno ze strony współpracowników, jak i przełożonych, nadal ma miejsce w wielu firmach w Polsce. Pracodawcy mają obowiązek zwalczać (usunięte przez administratora) wszelkimi możliwymi sposobami ,a nie go stosować – to fakt. Pracownicy nad którymi znęca się przełożony, często milczą w obawie przed zwolnieniem z pracy, ale również dlatego, że charakter zachowań współpracowników ma charakter ocenny – to, co dla osoby mobbingowanej stanowi źródło stresu, przez inną osobę może zostać uznane za nieszkodliwe czy świadczące jedynie o antypatii. Warto być solidarnym i nie brać udziału w grupowym ignorowaniu istniejącego problemu. (usunięte przez administratora) w pracy może doprowadzić do poważnych problemów, na czele z depresją i utratą wiary w swoje możliwości. Taktyka zastraszania – to przykłady mobbingu, które są wyjątkowo okrutne, bezpośrednie i łatwe do zauważenia. Paradoksalnie, dzięki gwałtownemu charakterowi zjawiska, łatwiej z nim walczyć. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że taki (usunięte przez administratora) często wiąże się z obcinaniem pensji, przymusowymi nadgodzinami i groźbami – a te łatwiej udokumentować. Im bardziej widoczne objawy mobbingu, tym łatwiej zebrać dowody

Zastanawiam się dlaczego administrator usuwa imiona koordynatorek jak to nie są obraźliwe wpisy, Bagietkę z (usunięte przez administratora).Bo to co dzieje się w tej firmie to wola o pomstę.Zastanawiojace ze wlascielke nie interesuje to dzieje się na punktach.Ludzie pracują po 11 godzin bez przerwy na posiłek i na wyście do toalety , kordynatorki straszą naganami za opuszczenie stanowiska na posiłek ,straszą karami finansowymi tłumacząc się ze to dla dobra ogółu.Pozabieraly premie ,wczasy pod grusza i za brak zwolnienia.Zabieraja premie za nie wyrobieni normy ( wcześniej pracowników na punkcie było cztery osoby dzisiaj trzy)obroty w firmie nie spadają bo jeśli by tak było nie otwarli by nowych dwóch punktów (usunięte przez administratora)

Kljentka

Sklep Kwidzyn Zastanawiam się poco jest ta nowa Pani zatrudniona? Byłam zamówić tort A ta Pani mówi że ona nic nie wie Zawołała starszego pracownika i ten mię obsuzyl I przyjol zamówienie A wtedy tamta Pani jest od czego? Chyba od parady?

1800L
@Kljentka

Każdy jest człowiekiem i się uczy Nie nie jest ideałem i w 5 minut się wszystkiego nie nauczy ????

@1800L

Ale ta Pani chyba 5 minut nie pracuje???? Z tego co obserwuje to dosyć długo pracuje Bo często robię zakupy to widzę jak ktoś długo jest

Kama
@Kljentka

A może tamta nowa pani się uczy i trzeba być bardziej wyrozumiałym

@Kljentka

A może zastanowi się pani po co siedzi tam ta stara rura ktora powinna uczyć nowe ekspedietki A nie non stop się do nich pruć!! Nie jedno krotnie słyszałem jak nowa pyta o coś A tamta pani jak jej odpowiada żenada....Moim zdaniem to tamta starsza pani jest starsza starsze to wykorzystuje.

Kljentka

Firma Bagietka TO Wielkie bagno Panie administratorze dlaczego pan usuwa normalne wpisy? A obraźliwe zostawia Co Panią wzywają od Starych R..?

Kljentka

A dlaczego nie jest usunięty ten wpis Jak wzywają pracownika od Starych rur?

sarmen
@Kljentka

Weszłam z ciekawości na portal gowork.pl by wstępnie zobaczyć opinie o pracodawcy, do którego aplikowałam na wyższe stanowisko. Nie rozumiem takich ludzi jak Pani. Skoro obsługa w punkcie była nowa, uczyła się standardów to chyba uzyskała Pani pomoc, gdy nowy pracownik poszedł po pomoc do pracownika z dłuższym stażem? Bo nie rozumiem? Skąd w Was tyle egoizmu! PS ortografia nie boli :)

@Kljentka

Moze dopiero sie uczy. Pani "klijentka" tak wszystko od razu wie o nowym stanowisku? Poćwiczyć ortografię proszę. Wiedza nie od parady!

@sarmen

Rozbawiłaś mnie swoim wpisem,może jesteś jedna z tych koordynatorek gwiazd które zapomniały dla blasku posypać się brokatem?Firma (usunięte przez administratora)jakich mało na Polskim rynku „panie koordynatorki do pary z wlascielką zapominają kto na nie pracuje „.W czasie pandemii firma nie jest w stanie zabezpieczyć podstawowych środków takich jak maseczki ,rękawiczki czy płyn dezynfekujący . No w sumie po co jak na nettach maja wystawione to można żerować.Czego nie rozumiesz ze w tym (usunięte przez administratora) ludzie nie maja przerwy na śniadanie ze zostawiają nowego pracownika bez pomocy bo pracują jeden na jeden.Zarobki dla pracownika 2000 a dla gwiazd 5000 które nic nie robią po za donoszeniem na siebie.Pozdrawiam i życzę wysokiego stanowiska tylko uważaj przy spadaniu bo możesz sobie pośladki poobijać .

PrawdaOBeznadziejnejOrganizacj

Bo inspekcja pracy powinna być tam codziennie, 12/14h czasami dziennie bez przerwy, toć to do uwagi sie nadaje, fizyczne i psychiczne niszczenie pracowników, ktorzy na koniec i tak są oszukiwani z wypłatami.

Nana

I ludzie dają się tak traktować, no z mini też najwidoczniej coś nie tak. Kurcze zbiorowe wypowiedzenie i od razu inaczej będą was traktować, a jak nie to do innej piekarni, nie oszukujemy się niby covid jest ale i ogłoszenia też o pracę jeszcze są...

@Nana

W ogóle powinno się ta cała firmę opisać na forach publicznych pomijając ta stronę,są różne portale regionalne na których jest kilka tysięcy osób i to tam się powinno napisac o starych produktach o traktowaniu pracowników przez panie ^^wlascielke i i panią Lucynę ^^ trzeba uświadomić klientom czym są karmieni ,ze produkty są słabej jakości i stare ,torty nie kiedy pięcio dniowe bo jak dziewczyny zrobią zwroty to dostaną notatek jak w przedszkolu panie piszą dziecku w dzienniczku za złe zachowanie a w bagietce za to ze nie sprzedaje starych produktów .Może jak zacznie spadać sprzedaż wlascielka zrozumie jakie popełnia błędy ,choć szczerze wątpię.

Pracujące ciężko kobietki z bagietki w tym dla was ciężkim okresie świątecznym gdzie musicie tak cięzko pracować a nie jesteście za ten okres wygradzane.Tyle pracownikow z innych firm dostają bony albo piniążki na święta a u was z tego co mi wiadomo nic......jak mozna tak traktować pracownika.....Szkoda że głowna szefowa nie docenia was.....Przykre ale prawdziwe......

PrawdaOBeznadziejnejOrganizacj

Dziewczyny jedynie dostają opr. Podczas świat że za wolno, że robią 5 minut odpoczynku po 6h ciagłej pracy. Spartańskie warunki, dlatego trzeba być wyrozumiałym że brak im uśmiechu.

@PrawdaOBeznadziejnejOrganizacj

Zgadzam się z tym w 100 % brak porządnej przerwy na zjedzenie posiłku , nawet w „locie” tak samo nie można zjeść bo zaraz jesteś wołany na sklep , brak przerwy na siku bo klienci , umowa śmieciowa na zlecenie a wymagają od Ciebie nie wiadomo czego , Pani Kierownik regionalna jest bardzo nieuprzejmą osobą przez telefon , kostki , ciasta i inne pierdoły najlepiej znać na pamięć żadnej ściągi nie można mieć , dziewczyny kablują i obgadują między sobą , każda ma inna stawkę na umowie śmiechu warte mam wymieniać dalej ? ..

Goska
@pracownik

Dawno powinno być to wszystko zebrane i zgłoszone do Sądu Pracy.Pracoenicy pozwalają się tak traktować za marne 2000zl. Ekspedientki są zmuszane przez kordynatorki do sprzedaży starych produktów . Kordynatorki szantażują pracowników (za zjedzenie śniadania lub wypicia kawy dostaje się notake do akt) Kordynatorki siedzą całymi dniami na kamerach rzadko która jest w terenie jak już jest to po zakupy służbowym autem . Jak wspomniałaś kierownik regionalna jest bardzo nie miła wręcz bym napisa ze brakuje kultury i odruchów grzeczności w kierunku do pracowników (myśli ze jest nie zastąpiona nie zdając sobie sprawy ze kiedyś może trafić na kogoś kto potraktuje ja tak jak ona innych ludzi-pracowników).Można by dużo pisać o tej firmie negatywnych opini i tak dalej będzie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ,a wam drogie pani życzę byście się zastanowiły czy warto za te 2000 zł gnoić siebie i swoje koleżanki z punktów,czy nie lepiej być poprostu sobą i zachować twarz i nie nosić piętna donosiciela bo to zostaje i będzie się za wami ciągło nawet jak zmienicie prace zawsze się ktoś trafi by wam przypomnieć ze donosilyscie na koleżanki i kopalyscie pod nimi dołki .

@pracownik

Zgadzam się z tobą

@Goska

A do tego dodam ze pani M regionalna wymyśliła sobie teraz ze za wszelkie zwroty oraz produkty na promocji te które trzeba polecać będą rozliczani pracownicy zmianowo , nie sprzeda się masz ucinane z wypłaty , a ze zwroty to po jakiego ***** Pani L zwiększa produkty na sklep i potem z pyskiem ze sklep ma pełno zwrotów .. na takie coś się nie pisałam podpisujac umowę , oraz nie przypominam sobie żebym podpisywała umowę gdzie było napisane ze trzeba zajmować się niezgodnosciami w fakturach , robić rozliczenia jakieś cykle co 10 dni ? Porażka gdyby nie ten cały śmieszny COVID i brak ofert pracy już dawno bym stamtąd któregoś dnia po prostu wyszła ..

Ruda

Czytam te opinie na tema firmy Bagietka Chojnice i aż skóra cierpnie ,ze wlascielke firmy nie wezmą się za koordynatorów którzy nic nie umieją ,są bez jakiego kołkiem przygotowania. Główna koordynatorka nic w tym kierunku nie robi ,zastanawia mnie czy wlascielka ma nie wiedzę czy poprostu udaje .Koordynatorki robią co chcą , używają szantażu emocjonalnego zastraszając pracowników ,zatrudniają swoje koleżanki na umowę zlecenie.Jednym słowem w firmie mimo ze otwierają się nowe punkty jest coraz gorzej.Produkty stare cenny coraz wyższe .Pytam się gdzie jest sanepid i Państwowa inspekcja handlowa ,nie w spójne o inspekcji pracy .

Ruda

Hahaha jeszcze żeby one umiały lizać ta (usunięte przez administratora)ale one do niczego się nie nadają .W firmie przechadza szkolenia jak skutecznie zastraszać sprzedawców.Jak oszukiwać na godzinach ,toz nie które z nich to nawet wyglądu nie maja a nie wspomnę o patologicznych korzeniach.

Agatko i Lucynko to tak dla was dla przypomnienia o zachowaniu jakie stosujecie do pracowników Lucynka wie jak się zastrasza pracowników prawda? Czy przytoczyć kilka faktów? Pewnie Lucynkę nie spotkała się w sądzie jeszcze i nie zapłaciła odszkodowania bo Agatka to wie jak się i upokarza pracowników. Zgodnie z art. 94 § 2 Kodeksu pracy mobbing oznacza wszelkie działania i zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko niemu, polegające na systematycznym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu, które wywołują zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, poniżaj lub ośmieszają, izolują lub wykluczają go z zespołu współpracowników.

Jestem bardzo ciekawa jak Lucynka zastrasza pracowników. Mogłabyś napisać chociaż jeden fakt....

Foka

Zakładać sprawy sadowe za nękanie, nagrywać ich w każdej sytuacji gdy tylko zajdzie taka sytuacja .

Nie chcesz żebym Ci na forum publicznym wymiel Twoje zachowanie do pracownikow no i oczywiście duuzo więcej .Pozdrów Lucynkę :)

PrawdaOBeznadziejnejOrganizacj

(usunięte przez administratora) to ich drugie imię, ale co zrobić kiedy osoby nie mają zrównoważonej psychiki i pracuja po znajomości, dalej będąc i dobrze liżąc dokladnie(usunięte przez administratora) dla swoich korzyści i glaskanie po główce. Kabaret na żywo, aby tak nisko upaść.

Nie wiem jak w innych punktach Bagietki, ale w Starogardzie Gdańskim przydałoby się więcej terminali do płacenia zdarza się, że jest kolejka a trzeba czekać, żeby zapłacic bo jest jeden terminal na stoisko.

@Gość

Nie będzie nigdy więcej, ponieważ firma się kończy a każda złotówka na wage złota dla szefoswa.

Zostaw merytoryczną opinię o PHP Bagietka - Chojnice

• Jak się pracuje w PHP Bagietka?

Zobacz opinie na temat firmy PHP Bagietka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHP Bagietka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PHP Bagietka