PHP Bagietka

Chojnice

PHP Bagietka

Opinie o PHP Bagietka

Nn

A jak jest z dodatkami na święta w bagietce, wypłacają coś. Biorą pod uwagę posiadanie dzieci?

Teresa

@M, czy zamierzasz aplikować do firmy Bagietka i poszukujesz informacje na temat zarobków? Jeżeli to mała firma, może szybciej uzyskasz odpowiedź kontaktując się bezpośrednio z firmą? Dlaczego zainteresowała Cię oferta akurat tej firmy? Może poleciła Ci ją inna osoba? Użytkownicy forum GoWork.pl poszukują rzetelnych opinii o pracodawcach.

Co sądzicie o poziomie zarobków w PHP Bagietka? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

M
@Administrator 25.06.2018 09:06

Też jestem ciekawa?

Maciek

W Gdańsku na ul Kalinowej zawsze miła obsługa, duży wybór ciasta i pieczywa niezależnie od godziny zakupu. Zawsze miłe i uśmiechnięte Panie i ich rodzynek

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w PHP Bagietka?

Zosia

Lubię bułeczki z Bagietki.

Marek
@Zosia 21.03.2018 22:37

a ja bagietki z Bułeczki

Jola

Obsluga w Bagietce w Poznaniu na ul.Dabrowskiego fatalna.Panie to jakby za kare tam pracowaly zero usmiechu nic nie potrafia polecic.Bulki to raczej z ciasta gleboko mrozonego bo jak chwile poleza to robia sie twarde..Nie polecam .

Dobra rada

W Bagietce w P-nowie moim zdaniem za dużo pracownic na 1 zm. Bywa tak że przez 4 godz stoją a raczej opierają się o lade wszystkie 4 pracownice. Może problem tkwi w tym że ktoś nie potrafi zorganizować pracowników. Kierownik ? Czy dyrekcja ? A może brak kontroli zewnętrznej jest tego powodem. Pracownicę opierają się na ladzie i wymieniają kubki na pełne kawy/herbaty. (Można byłoby w tym czasie np. Umyć szyby czy regaly) Obsługa ogólnie miła i atmosfera fajna. Ale moim zdaniem kierownik słabo przeszkolony co do planowania ludzi do pracy. W wakacje odwiedzę może jeszcze raz.

anonymous

Dzisiaj, w Tłusty Czwartek kupiłem a Bagietce przy Netto w Tczewie,pączki z nadzieniem z płatków róż, po 2,40 zł. sztuka, a w środku marmolada o smaku różanym, jaką można kupić w Netto w opakowaniu 600 g. Granda. Lepiej nie traktować klientów jak półgłowków.

Stefan

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

Kierownik

Ciasta z bagietki ochyda i J.J. Też

daga

Ostatnio zamówiłem tort w Bagietce w Netto w Słupsku. Obsługa do bani Tort poniżej krytyki zamawiałem bez alkoholu dostałem tort, którego krem z daleka było czuć spirytusem. Najgorsze to, że ciasto tort był poczęstunkiem dla dzieci. Patrząc na miny innych rodziców nie wiedzieliśmy co odpowiedzieć. Dlatego też odradzamy wszystkim naszym znajomym wizytę w Państwa piekarni , jak również jakiekolwiek zakupy. Pozdrawiamy

anka

Hej. Powiedzcie mi proszę jak z pracą w piekarni-cukierni w Chojnicach. Czy też jest Tak źle? Jakie są zarobki i ilość godzin?

Luiza

Witam! Stanowisko Bagietka w Czersku w Netto. Po remoncie jest tam bardzo ładnie i z przyjemnością robię tam zakupy.Panie na tym stanowisku bardzo miłe i uprzejme.Obsługa z uśmiechem i kulturą. Zachęcają i polecają towar bardzo taktownie nie nachalnie.Dzisiaj np.kupiłam dodatkowo ciasto Rafaello (przepyszne).Jeżeli dalej tak będzie i towar dobry i obsługa na tym poziomie co obecnie to moja rodzinka będzie stałym Waszym klientem.pozdrawiam z Czerska

eloi

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Bagietce w Człuchowie w Netto. Nie dość, że czekałam 20 min pod drzwiami, osoba, która przyszła po mnie została wpuszczona a mi zamknięto drzwi bez żadnego słowa. Jak już weszłam to osoba rekrutująca (nie raczyła się nawet przedstawić) nawet nie wiedziała czy ma mnie na liście, gdy w końcu mnie znalazła powiedziała, że ma mnie zapisaną na ponad 1h później. Miałam wrażenie, że gdy odpowiadałam jej na pytania to w ogóle mnie nie słuchała, raz poszła sobie po kawę, drugi raz po pączka nie mówiąc nawet "Przepraszam, zaraz wracam", po prostu wstała w połowie wypowiadanego przeze mnie zdania i wyszła. Na koniec nawet 'do widzenia' nie usłyszałam. A! No i owa Pani mówiła do mnie na Ty jakbyśmy się w piaskownicy bawiły kiedyś. Kultura pełną gębą. Nie wspomnę już, że miałam wrażenie, że dziewczyny, które tam pracują się jej boją. Ciekawostka. Jak stałam pod drzwiami z papierami to zaczepiła mnie jakaś kobieta i spytała czy ja na rozmowę. Odpowiedziałam że tak i że w Bagietce. A ona na to "Niech Pani się tak nie stresuje, tam to co miesiąc inna dziewczyna jest."

mili

zgadzam sie z opinia co do regionalnych sa co niektore szurniete same sie dobrze na niczym nie znaja a oczekuja od pracownic cudow nie da sie tam dlugo wytrzymac raz ze umowy smieciowe to i karza sprzedawac na ilosc a nie jakosc niech pani szefowa naprawde zacznie dostrzegac to co wyczyniaja regionalne a nie zawsze wini pracownikow

Zenia

Niestety ta firma to dramat wyroby maja dobre starych nie trafiłam ale to jak traktują pracowników to jest dopiero dramat umowa zlecenie czas pracy nie lepszy z drugiej zmiany na pierwsza i to nie na szósta tylko na piątą pracownik z druga grupą ma pracować cały weekend a niedziela to dwanaście godzin za nic maja pracownika. Ciekaw jestem która pracownica powie że tak nie jest

enia

.......nie chce mi się z wami dyskutować leniwe histeryczki,przerażone normalną pracą,kłaniam się nisko.....księżniczkom

enia

Bo tym pozytywnym nie chce się z wami gadać.....bo i tak zakrakacie.Ja pracuje tam juz od kilku lat,robię co do mnie należy i jestem bardzo zadowolona.

hahahaha
@enia 05.05.2015 13:43

Bo Cię wytresowali jak małego pieseczka i zrobili wodę z mózgu,dlatego jesteś zadowolona."Polecać,proponować i jeszcze raz polecać"-czyli wciskać ludziom ciemnotę.

Kasia

Moim zdaniem ta cała dyskusja jest bez sensu,bo jeśli komuś odpowiada ta praca to pracuje a jak komuś nie odpowiada to nie pracuje i tyle.Ja też byłam pracownikiem tej firmy, już nie jestem bo mnie zwolnili i jakoś nie płaczę z tego powodu.Na bagietce świat się nie kończy.A tak w ogóle to i tak nie lubiłam tej pracy i nawet mi ulżyło gdy ją straciłam.I tak nie lubiłam tej pracy. Chociaż to ciekawe dlaczego jest tu więcej negatywnych opinii niż pozytywnych.Coś w tym musi być.

Kasia

Bagietka w Lęborku to dramat. Na dodatek pani regionalna aleksandra nic z tym nie robi... porazka

enia

W 100% sie zgadzam.....nareszcie ktoś myślący.

Monia
@enia 04.05.2015 17:45

Tu nie chodzi o to ,że ktoś potrafi lub nie potrafi pracować z ludźmi tylko o to ,że w tej firmie nie szanuję się zwykłego pracownika.Oczywiście zgodzę się ,że właściciel ma prawo wymagać bo to w jego interesie ale pracownicy to nie bezmyślne barany,które nie mają własnego zdania i własnych spostrzeżeń. Bez względu na to jakie stanowisko zajmujemy szacunek należy się każdemu i koniec!

fajna

Jak ktoś nie potrafi pracować z ludźmi to niech idzie do pracy gdzie zamknie się w czterech ścianach i papierki będzie przekłada. Co do tego że jeden na drugiego donosi to już wynika z tego jak zgrany jest zespół. A to że Pani Agacki dużo wymaga to ma do tego prawo bo po prostu dba o swój interes. ciasta i pieczywo mają super dziewczyny zawsze mile i doradza jak trzeba przynajmniej w Malborku i sztumie.

enia

Skąd te horrory bieżecie?

hihihih

Aniu, nie wszystko jest ok. Właścicielka to chora psychicznie kobieta, która od swoich pracowników wymaga więcej niż sama potrafi zrobić.Nawet gdybyś nauczyła się chodzić na rzęsach to ona i tak nie będzie zadowolona. Umowa zlecenie,wypłata miesięczna nie całe 1500 zł na rękę. Wszędzie monitoring i co chwila tel. do sklepu ,że robisz coś nie tak.Nigdy nie sprostasz oczekiwaniom tej kobiety. Ta firma to kompletna kicha.

kama

polecam

pozdrawiam

Alez ja nikogo nie obrazilam :) pewnie bardzo Cie zmartwie, ale nie jestem "ta regionalna", a tytul "kierownik roku" powiem Ci dobry, bo nie czesto zdaza sie miec taka kierowniczke, wiec wypadaloby o tym napisac. Pomysle nad tym. Moze Twoj pomysl bedzie moim sukcesem i jeszcze Ci za to podziekuje ;)

Ela

Tak naprawde to ty w tej chwili obrazasz ludzi.Pewnie jestes ta regoinallna i wypowiadasz sie w swoim imieniu.Ha ha ksiazke to napisz sobie sama pt.Kierownik roku.

niniki

hahahaha śmiać mi się chce bo pracowałam w Bagietka Malbork co skończyło się urazem psychicznym do jakiejkolwiek pracy, a co do wciskania towaru starego to było tak, że albo sprzedasz stare ciasto albo cię zwolnią. Regionalna kierownik z Malborka, a raczej ze Sztumu to jakaś chora osoba, która swoje frustracje i niepowodzenia życiowe odreagowuje w pracy, wyżywając się na pracownikach. Straszne wspomnienia mam z tej firmy nikomu nie polecam.

pozdrawiam
@niniki 03.02.2015 13:57

Smiej sie. W koncu smiech to zdrowie. Chociaz przepraszam... Masz uraz psychiczny a z tego to smiech Cie nie wyleczy, wiec proponuje udac sie do jakiegos specjalisty o ile to jeszcze cos pomoze. Ciekawe czy dlugo myslalas co tu napisac. Szkoda tylko ze swoje frustracje i niepowodzenia zyciowe odreagowujesz jakas klamliwa opinia w internecie. Nudne to Twoje zycie musi byc skoro tak interesujesz sie zyciem innych. Tak swoja droga to nie ladnie w taki sposob obrazac ludzi. Jesli nie pasowalo trzeba bylo sie zwolnic albo nie zaczynac pracy. Nikt by zapewne z tego powodu nie plakal. Szkoda mi Ciebie. Zachowanie - przedszkolne. Szczerze wspolczuje. PS. Jesli masz az taki uraz do pracy gdziekolwiek to pronuje zaczac pisanie ksiazek. Podpowiem tytul "powiesc wyssana z palca" - to co napisalas wyzej proponuje jako wstep ;) pierwszy egzemplarz dla mnie. Goraco pozdrawiam :)

Ela

Ja tez pracowalam w tej firmie w Gdansku. To nie jest wina pracownic,ze musza wciskac stare ciasta. To regionalna kaze tyle zamawiac,a jak zostaje to kaze przeceniac i sprzedawac. Nie polecam tej firmy. Szefowa nic nie wie co regionalna wyprawia za jej plecami. Gdyby sie dowidziala to napewno bym ja zwolnila. Zycze tego tej rudej. Bo na to zasluzyla.

Monia
@Ela 25.11.2014 18:35

Szefowa dobrze wie co wyprawia się w jej sklepach i sprzedawanie starych ciast to norma. Regionalna to taki sam pracownik jak wszyscy inni i nie wiele ma do powiedzenia.Pani Agacki uważa się za Alfę i Omegę i nikt nie prawa się jej przeciwstawić. Sprzedają nie tylko stare ciasta ale też spleśniałe chleby i inne rzeczy również. Odradzam pracę tam.

Zostaw opinię o PHP Bagietka - Chojnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHP Bagietka