Opinie o PHP Bagietka w Chojnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PHP Bagietka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PHP Bagietka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHP Bagietka w Chojnice

xxx

popieram,najwiekszy zamęt robi regionalna,z tym obgadywaniem tez prawda,(usunięte przez administratora)

nnn

Zgadzam się z w/w opiniami....t(usunięte przez administratora)NIE POLECAM TEJ FIRMY.....

nnn

całkowicie popieram xxx,niech sie zastanowia jakie kierowniczki regionalne zatrudniaja a zwłaszcza jedna ktora ma swoich pupilkow i fałszywy uśmieszek ciagle straszy ze szefowa tego nie lubi, a ze szefowa jak zobaczy na kamerze to bedzie sie działo itd itd,a wydaje mi sie ze ONA sama dużo rzeczy wymysla o ktorych szefowa nawet nie wiem,pokazujac przy tym jakie szefostwo jest złe i maja dziwne wygorawania!!!!!!!!

do nnn
@nnn

Zgadzam się z nnn pracowalam w tej firmie i tak jest regionalna ma swoich pupilkow i fałszywy usmieszek i jak ktoś się jej nie spodoba to dręczy tą osobę i nie polecam nikomu tej firmy widocznie nie ma kto się wziasc za regionalną uważa się nie wiadomo za kogo na pewno jak by jej nie było to by się pracowało 100 razy lepiej unikajcie tej firmy

xxx

Niech się w końcu DYREKCJA poważnie zastanowi nad swoim zachowaniem i pomyśli jakie "swoje" prawe ręce zatrudnia, bo na dobre opinii to raczej nie wychodzi jak widać. P.s. Pieczywo i ciasto z Waszej firmy - PYSZNE ! Wystarczy teraz tylko zmienić swój stosunek do pracowników i uczulić na to swoje "regionalne" - przede wszystkim !!!

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PHP Bagietka kandydat na stanowisko Księgowy / Księgowa ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec

POPIERAM była27

była27

Firma to wielkie badziewie i (usunięte przez administratora)...tutaj za nic ma się pracowników, stawia się tylko swoja wyższość i głupotę ponad uczciwą i oddaną prace .....dyrekcja pozbawiona elementarnych zasad normalnych ludzi ....zachowują się jakby byli z innej planety....nie rozumią ludzi , są chamscy i bardzo mściwi.....NIE polecam tej firmy ...

ROZEŚMIANA

(usunięte przez administratora)co Ty dziewczyno za bzdury wypisujesz.Uśmiałam się za wszystkie czasy. Pasza dla kur? Bułka tarta?-z ciasta? Idź się doszkolić hehehehehhh....:) :) :)

kola

Popieram wypowiedz wcześniejszą. Kierowniczka w sklepie dom chleba o zgrozo.Pytałem o świeże ciasto odpowiedz jaką dostałem'' tego roczne''.To jest dbanie o klienta czy odstraszanie go.Reszta dziewczyn bez zarzutu.Na razie i tak daruje sobie chodzenie po ciasto z bagietki po tegoroczne ciasto.

Asia

Nie będę oryginalna bo mogę się tylko przyłączyć do negatywnych opinii o Bagietce.Jeszcze pracujemy w tej firmie ale już nie długo ,planujemy i nie jest to tajemnicą zbiorowo same się zwolnić może wtedy da im to coś do myślenia.Pani (usunięte przez administratora)jest osobą na nazwanie której trudno znależć określenie,sposób w jaki traktuje ludzi jest wręcz unikalny.Cisną się łzy i słowa których nie możemy użyć,ale wyżej wymieniona osoba nie jest normalna i to jest bardzo ,ale to bardzo łagodne określenie jej osoby.Oczywiście rodzina ją popiera bo są właścicielami firmy,dlatego myślimy że szans na poprawę nie ma,przecież nie pozbędą się jej,prędzej zwolnią nas.Mamy jednak nadzieję że kontrole pewnych instytucji wniosą coś nowego.

???

pamiętajcie ze sklepów bagietki jest dużo w kilku miastach ! a w każdym pracują inni ludzie i na każdym inna kierowniczka i być może że każda nie jest idealna ale dobrze zawsze jest na własnym wiec każdy kto decyduje się na prace u kogoś a jest ich zdecydowanie przewaga w naszym porąbanym kraju powinien liczyć się z tym że kogoś trzeba będzie słuchać i przytakiwać choć nie zawsze się z tym zgadza takie życie ale praca nie jest zła i choć niby fizyczna to ciężko nie jest (idz do spożywczego :-(popracować)w każdej firmie są lepsze i gorsze dni ale oby więcej takich prywatnych firm. u mnie dziewczyny zadowolone i chętnie ide tam na zakupy rozmawiałam z mimi potwierdziły a jestem tam codziennie

xxx

Posłuchaj!!!bo sama praca nie jest zła i przestań "gwiazdorzyć" mi tu o jakimś podlizywaniu.Cały czas opinie skupiane są nad "terroryzmem psychicznym" nad ludźmi.To jest najgorsze w tym wszystkim!bo załoga i współpraca z nimi jest naprawdę super.Nie wiem o co Ci chodzi,być może praca fizyczna nie dla Ciebie.

:-)

nie zgodę się z tymi opiniami, mam przyjemność pracowac w tej firmie, jestem zadowolona, głupota z tym, że nawet do łazienki nie można wyjść, to jakieś kłamstwa.

@:-)

Ależ to prawda,że z pracy można być zadowolonym.Z tym wyjściem do toalety to ściema-zgadzam się.Trzeba mieć tylko stalowe nerwy i mieć czasem wszystko w czterech literach na widok i komentarze "tych co nad nami".

Zrażona

Pracowałam na produkcji. Praca nie jest lekka, ale pracowało się dobrze. Atmosfera nie zawsze fajna, chociaż z załogą można się dogadać, ludzie są normalni, poza...jak wspomniałam wyżej.

rysiu

A co powiecie o pracy na produkcji ciastkarni czy deserowce?

daniels

Klienci zauważają, że pracownice są pod presją. ślepi nie są i widzą, że szefostwo tam ciągle przesiaduje.

klient

Ekspedientki są zadowolone i uśmiechnięte,ale pod nieobecność "tych" co nad nimi.Z resztą sama obsługa jest fajna...nie wiem czy Pani powyżej jest zorientowana,że my tu nie piszemy o pracownicach tylko o szefostwie + kierowniczce.

nnn

Popieram wzysza opinie!!to Szefostwo ma jakies dziwne wygorowania!!!zero tolerancjii dla pracownika.(usunięte przez administratora)

Zrażona

Pracowałam w Bagietce,krótko,ale to wystarczyło by poznać ludzi.Nawiązując do opinii p.(usunięte przez administratora)(o kawałkach papieru w torcie)-to niemożliwe.Jeśli chodzi o całą technologię na produkcji jest bez zarzutu.Pracownicy dbają o jakość,kierowniczka pilnuje przebiegu produkcji,załoga jest naprawdę świetna.To właściciele są wiecznie niezadowoleni,bez przerwy wytykają błędy,których w zasadzie nie ma-to ich chora wyobraźnia.Mało tego,pozbawieni są człowieczeństwa.Tyle mam do powiedzenia.

klient

Jeśli macie możliwość pracy w innym miejscu,pędźcie czym prędzej.Szefostwo Bagietki ma coś z garem.

balus
@klient

Szukam kontaktu lub osoby kopetentnej zeby sie dostac do pracy w bagietce w chojnicach jako transport pieczywa z swoim transportem. Moj meil mariusz2459@tlen.pl .

Zorientowany
@balus

Napisz na maila , który jest podany na oficjalnej stronie BAGIETKI.

Witam. Widziałam ostatnio że poszukują sprzedawcę w Chojnicach. Co możecie powiedzieć o pracy Bagietce? Aktualnie poszukuję pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o PHP Bagietka - Chojnice

• Jak się pracuje w PHP Bagietka?

Zobacz opinie na temat firmy PHP Bagietka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHP Bagietka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PHP Bagietka