ADIXPOL Sp.zo.o

Katowice

Opinie o ADIXPOL Sp.zo.o

Alex

Ja za to bardzo sobie chwalę pracę w tej firmie pracuję w jednym ze sklepów firmowych i nie narzekam ani na szefa pana Adriana ani na zarobki ,płacą tygodniówki bez spóźnień tyle ile się należy i umowę mam na pełny etat firma się rozwija bo otwierają co chwilę nowy punkt sprzedaży ci co piszą że na czarno to chyba mają problem z komornikiem żeby nie ujawniać dochodów co prawda jest parę czarnych owiec w stadzie które pracowników traktują jak śmieci ale da się wytrzymać jeśli ktoś robi co do niego należy to jest wszystko ok.

ddd

niepolecam pracowac wtej piekarni poniewarz praca na czarno i niewiadomo zajakie wynagrodzenie i niepracujie sie po 8 godz a ludzie sie zmieniaja złe traktowanie ludzi nie polecam tam pracowac

;)

Dziwi się pan ? Jeśli nie ma wyników to za co ma dostać te wynagrodzenie ? Za marnowanie paliwa i czasu ? I w ogóle to dobrze że sie zwalniają bo długo by tam nie zostali z olewackim nastawieniem...

DDWS

Witam Nie polecam pracy w piekarni ADIXPOL zatrudniaja przedtawicieli na okres próbny a za tą pracę w tym czasie nie dają wynagrodzenia ponieważ uważają ze nie ma wyników,przedstawicieli już mieli kilku tylko że każdy odchodzi bo widzi ze pracuje za darmo. Nie polecam nie składajcie tam cv.

Zostaw opinię o ADIXPOL Sp.zo.o - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADIXPOL Sp.zo.o