Cartridge point

Lublin

Cartridge point
3 34

Opinie o Cartridge point

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Joanna

@Mam Rację Czy próbowaliście jakoś rozwiązać ten problem? Zgłaszaliście to gdzieś? Może warto spróbować od rozmowy z kierownictwem Cartridge point? @firma Skąd posiadasz takie informacje? Możesz przytoczyć jakąś konkretną sytuacje? Jesteśmy na forum publicznym, w związku z tym rzucanie nieuzasadnionych oskarżeń jest niewłaściwe.

firma

Jeżeli jest to Print nonstop to uwaga. Nie płacą kontrahentom.

Joanna

@Rzeszowiak, czy Twoim zdaniem zatrudnianie osób ze średnim wykształceniem przez Cartridge point jest złym pomysłem? Może po prostu firma dysponuje takimi stanowiskami, które mogą być obejmowane przez osoby z takim właśnie wykształceniem. Jak uważasz? Wypowiedziałbyś się na ten temat?

Mam Rację
@Joanna 13.05.2018 16:30

Nie jestem Rzeszowiakiem, ale Internet pozwala mi publikować swoje zdanie, więc skorzystam. Otóż firma może zatrudniać zarówno absolwentów Yale jak i szkół specjalnych. Może również zatrudniać cały przekrój wszelakich innych szkół. Wszystkim jednak powinna PŁACIĆ W TERMINIE.

Rzeszowiak

Firma mocno niestabilna szuka pracowników wśród absolwentów szkół średnich ma politykę za wszystko pracownik płaci nawet za szkolenie wstępne. Jak ktoś się jednak zdecyduje na prace niech się zabezpieczy wszystko na papier. Osobiście nie polecam.

anonymous

Grzechy wołające o pomstę do nieba 1. Umyślne zabójstwo 2. Grzech sodomski 3. Uciskanie ubogich, wdów i sierot [b]4. Zatrzymywanie zapłaty sługom i robotnikom[/b] W kontekście niniejszego tematu proszę zwrócić uwagę na ostatni - czwarty punkt. Niestety, w Polsce ciągle nie ma mechanizmów, które pozwoliłyby ukrócić rozpasanie tego typu pożal się Boże podmiotów gospodarczych. Ludzie marnują swój cenny czas na wchodzenie w jakiekolwiek relacje z nimi. Wyrażam głęboko ugruntowaną nadzieję, że kiedyś na taki proceder znajdzie się odpowiedni bat, a osoby decyzyjne w pseudofiremkach zaczną się bać zaniedbywania terminów swoich zobowiązań finansowych.

Joanna

@na szczescie juz nie, Twój nick prawdopodobnie świadczy o tym, że nie jesteś już pracownikiem Cartridge point. Dlaczego Twoja opinia przedstawia się właśnie w ten sposób? Co wpłynęło na jej kształt? Ze względu na przeznaczenie tego forum, warto abyś zdecydował się na uargumentowanie swojego wpisu, aby był cennym źródłem informacji dla osób poszukujących w tym momencie zatrudnienia.

Czy to to samo co printnonstop?

na szczescie juz nie

Ogólnie tragedia. Ciężko znaleźć jakikolwiek sens w tej firmie. Płaca godowa/wymagania za to spore. Nie myśl że dostaniesz tu złotówke ponad miimalna. nie polecam

Joanna

@Grzesiek, rozumiem, że Twoja opinia o Cartridge point jest pozytywna. Co bezpośrednio wpływa na Twoje zadowolenie wynikające ze współpracy z tym pracodawcą? Co Twoim zdaniem może być argumentem przemawiającym za rozpoczęciem pracy w tej firmie?

Grzesiek

Narzekanie to niektórzy maja we krwi. Firma ma opinię dobrego pracodawcy wiec może to nie do końca jej wina że coś jest nie tak?

Nowy

Warunki pracy w tej firmie pozostawiają dużo do życzenia. Brak organizacji i chaos podcina skrzydła nawet najbardziej samodzielnym.Kiepskie delegowanie zadań i zarządzanie personelem. Plus młoda kadra. Ogólnie nie polecam, chyba że nie ma się innego wyboru.

Jak od czasu dodania ostatniej opinii o Cartridge point zmieniły się warunki zatrudnienia w niej? Napiszcie, jak aktualnie wygląda praca w firmie.

Nick

Szajda Przemysław to nie zły kombinator popatrzcie tylko ile spółek ma tym samym zajmujących się powstających co rok półtora generalnie daje do myslenia... do jeden ze spółek wprowadził słupy rosyjsko brzmiące ... ciekawe ale jak by co to komornik nie będzie wiedział kogo szukac ... A procownikom potencjanym gratuluje na obietnicach i mrzonkach się kończy a przez okres próbny fali wypruwasz, o nadgodzinach zapomnij i stały tekst prowizja będzie jak klient zapłaci bo nie płaci - dziwne nigdy nikt nie płaci...

Doświadczony

Jeśli ktoś faktycznie chce pracować, nie boi się kontaktów z ludźmi, ciągle pracuje nad sobą podnosząc swój poziom zawodowy, nie jest leniwy i nie czeka na darmochę to jest to właściwa firma do pracy. Natomiast dla krzykaczy, maruderów, roszczeniowców i konkurencji polecam pracę na zachodzie min 2 lata w firmach o podobnym profilu. Po takim stażu będziemy mogli konkretnie i przedmiotowo porozmawiać na temat warunków i zasad kultury pracy. Gorąco polecam, młody i ambitny zespół.

Magda

Firma dająca duże możliwości rozwoju z fajną atmosferą pracy.

Joanna

@Pracownik PNS jeśli tak jak piszesz zespół jest stały i nie występuje rotacja, to dobrze świadczy o firmie jako pracodawcy. Rozumiem, że według Ciebie negatywne komentarze to działania konkurencji. Co w takim razie Ty jako pracownik mógłbyś powiedzieć na temat tego co w firmie działa dobrze? Co sprawia, że pracownicy są na tyle zadowoleni ze swojej pracy, że zostają w firmie na lata? Takie informacje mogą być cenne dla osób, które szukają nowego miejsca zatrudnienia i w poszukiwaniu opinii trafiły właśnie na ten wątek.

Joanna

@sasza dalej pracujesz w Cartridge point? Co możesz powiedzieć o obecnych warunkach pracy w firmie? Chętnie dowiemy się czy nastąpiły ostatnio jakieś zmiany.

Pracownik PNS
@Joanna 20.04.2017 11:46

Od kiedy sasza pracuje w CP ? Bawią mnie te komentarze , pracuje w CP 2 rok i o dziwo oprócz ludzi którzy przychodzą czasem na staż nie ma żadnej rotacji w firmie, cześć ludzi która pracuje na stałe jest właśnie po stażu. Zarobki jak na Lublin są przyzwoite a wypłata jest zawsze na czas. Myśle ze jeżeli przyszedł by ktoś na rozmowę i o prace i popytal ludzi ile tu pracują i jak jest faktycznie to zrozumiał by ze te negatywne opinie to chory marketing firm konkurencyjnych... pozdrawiam

Marian

Ile średnio zarabia w Cartridge point Przedstawiciel Handlowy? Wiem, że w ubiegłym roku prowadzono dużo rekrutacji na te stanowisko, teraz ja szukam takiej pracy :)

sasza

A może w ogłoszeniach nie było obiecanej podstawy 3000 zł i zwrotu kosztów za paliwo???? Potwierdzam że to wszystko bajki

Piotr Nizioł

Mozart osoba przychodząca do pracy, pracuje na umowie pisemnej. Czyli przychodzisz na rekrutacje i dostajesz umowę na piśmie z warunkami. Na umową ustną pracy się nie rozpoczyna. Dlatego pisałem, że te poprzednie wpisy są kłamstwami, bo nie można komuś naobiecywać, a następnego dnia dać mu inną umowę. Życzę każdemu realizacji w życiu zawodowym. Ale też nie każdy musi pracować u nas w firmie. Osoby które wypisują tu komentarze mogą przedstawić się z nazwiska jeśli mają odwagę. Raczej te pomówienie nie są karalne. Inaczej każdemy zostawiam to pod rozwagę. Pozdrawiam, Dyrektor Handlowy Piotr Nizioł

Piotr Nizioł

Chyba konkurencja siedzi na portalu. Stiwen piszesz stek kłamstw i zastanawiam się co jest Twoim celem. Proszę przedstaw się jeśli piszesz takie słowa. Niestety internet wszystko przyjmie. Zajmuje się działem handlowym w Cartridge Point od stycznia. Można się ze mną skontaktować: http://www.goldenline.pl/piotr-niziol/ Zależy mi na osobach pracujących w naszej firmie i na wspólnym realizowaniu planów. Działam też na rynku od 5 lat rozwijając lubelską przedsiębiorczość działając w Inkubatorze Przedsiębiorczości gdzie funkcjonowało ponad 250 firm. Wiem jak ważne jest zaufanie w biznesie. Zarówno względem naszych klientów jak i pracowników. Proszę nie wierzyć w oszczerstwom, które są tu wypisywane. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu u "źródła" jak i do wspólnej współpracy w firmie.

jarek

Dla mnie ok. Praca nie dla leniwych.

Michał

Od stycznia firma zatrudnia już 5o handlowców w całej Polsce, więc rozumiem, że różne sytuacje się dzieją. Nie każdy nadaje się do sprzedaży, a szef dawał szansę prawie wszystkim. Ja zmieniłem pracę na własną działalność w innej branży, ale podobało mi się.Partnerskie podejście do pracownika i system wynagrodzeń zależący od wyników, a szczególnie dochód pasywny od firmy po osiągnięciu danego obrotu. Jeśli biznes z dotacji mi nie wyjdzie, to do tego wrócę.

inka

Zdecydowanie nie polecam. Prezesowi zależy tylko na tym, żeby mieć pracowników i nic za nich nie płacić. Byłam na półrocznym stażu (opłacanym przez Urząd Pracy),a później prezes miał mnie zatrudnić na 3 miesiące (na własny koszt). Okazało się, że zrzekł się tych 3 miesięcy zatrudnienia w trakcie mojego stażu, podczas którego odwalałam czarną robotę. Pozostali pracownicy też niemili, nie można z nimi pracować.

qwerty

pracuje 2 miesiąc dla mnie ok, nie miałam żadnych problemów

skala

Ja tam jestem zadowolony, trzeba się wdrożyć w temat ale ogólnie moge polecić . Nie miałem najmniejszego problemu z wyrobieniem targetu bo to nie 50 tylko 15 .

Kiko

Jako pierwsza praca to ok. Można zdobyć doświadczenie jako przedstawiciel handlowy . Pensja w dużej mierze zależy od wyników.

ela

Nie polecam strata czasu marne zarobki już lepiej do konkurencji iść.

Jacek Piotrowski
@ela 23.02.2015 00:59

Kiedy u nas była jakaś ela? Kto wpisuje te negatywne posty?

Hardkorowiec

Pracuję w firmie 2 miesiące, super produkt dobrze się sprzedaje. 90 drukarek na umowy w 1 miesiąc - 4500zł :) Dziewczyny w biurze pomocne i bardzo miłe, prezes w miarę ok. Polecam i Pozdrawiam Szefów sprzedaży

ph

Tragedia, zgadzam się z tym co piszą poprzednicy... Oszuści i tyle

Zostaw opinię o Cartridge point - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cartridge point