sofaks sp z.o.o

Kraków

sofaks sp z.o.o
3 21

Opinie o sofaks sp z.o.o

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Janek

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko zaglądacie na forum?

Ante

Witam. Sa obecnie potrzebni spawacze i monterzy? Praca jest w kraju czy we Francji? Jaka stawka dla nowego pracownika?

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o sofaks sp z.o.o jako pracodawcy.

Daria

Zastanawiający jest spokój na forum. Jaki jest powód?

Marta

@Daniel czyli jest to bardzo różnorodne. Wiesz od czego to może zależeć? @Adrian pracowałeś wcześniej w firmie sofaks sp z.o.o, że pytasz o poprawę sytuacji w firmie? Jaka była wcześniej a jakiej oczekujesz, by znów się tam zatrudnić?

Marta

@Kamil a jak długie są te opóźnienia w wypłacanych wynagrodzeniach? Czy ktoś rozmawiał na ten temat z szefostwem firmy sofaks? A czy tylko Tobie się zdarzają takie opóźnienia czy to dotyczy wszystkich pracowników? Warto byłoby to wyjaśnić.

Daniel
@Marta 19.12.2017 11:10

Czasami 3 tyg, czasami miesiąc a czasami wcale

Co teraz dzieje się w tym momencie w sofaks sp z.o.o? Ostatni post zamieszczony został 2 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym szefie?

Adrian

Witam, czy zmieniła się sytuacja w firmie na lepsze? są jakieś wyjazdy planowane? a jak z kasą ?

Marta

Ktoś z Was skorzystał z tych ofert pracy, o których wcześniej pisałam? Teraz są oferty na KOSZTORYSANTA INSTALACJI SANITARNYCH i INŻYNIERA BUDOWY http://www.sofaks.pl/index.php/firma/praca Z tych ofert też skorzystacie?

Kamil
@Marta 30.10.2017 13:37

Ważne jest to zeby wynagrodzenie było na czas. A nie jest....i to miesiac w miesiac

Marta

@Sylwek możesz powiedzieć jak się polepszyła sytuacja w firmie Sofaks? Wypłaty są już na czas? Aktualnie firma poszukuje pracowników na stanowiska montera i spawaczy http://www.sofaks.pl/. Jesteś na którymś ze stanowisk i chciałbyś powiedzieć jak ono wygląda. Zapewne na forum zajrzą osoby zainteresowane pracą w poszukiwaniu właśnie takich informacji.

Kuba

szykuja sie jakies przyjecia ? Jaka stawka na poczatek?

Tadek

Witam. Czy szykuja sie jakies wyjazdy do Francji po nowym roku? Cos pewnego jest na rzeczy? Jaka jest atmosfera w ekipach? Pzdr.

Hannibal Smith

Firma bardzo rzetelna. Kokosów nie ma, ale €€€ na czas. Nie polecam firemki z ul. Litewskiej albo Jakuba Majora. To żenada po całosci i wieczne zaleglosci i opoznienia z kasa.

Łukasz

Witam. Ile mozna obecnie miesiecznie zarobic? Są jeszcze wyjazdy do Francji?

Andrew

No jakaś ścieżka kariery jest, jesli mozna tak to nazwać. Jak jest ktoś expertem w swojej dziedzinie to mozna cos tam awansowac. Na prowadzacego to trzeba miec znajomosci.

Andrew

I jak dzwoniles? Są oferty?

Andrew

@ malwin 1400 euro było jak pracowałem 3 lata temu. Grunt, że pieniądze były na czas i praca była stabilna. Można próbować jak chcesz.

Andrew

@brum Jak pracowałem 3 lata temu to nie bylo benefitòw ani żadnych dodatkòw socj. Nie wiem jak jest obecnie, ale raczej nie dają. A te 7 tysia to nie u nich. Ważne, że kasa była terminowo.

Andrew

@oda nawet 7 tys zł, ale w "dobrej firmie".

Andrew

Diler1603 no 5 tysia to mało szczególnie na wykwalifikowanego fachowca. Znajomości robią swoje. A jak stoją z kontraktami? tylko Francja czy coś się pojawiło w Niemczech?

Andrew

Alter i eco to tak zacne firemki, ze tylko tam aplikowac. Sofaks to dobra firma z przyszłością.

Andrew

@ oda nie dzwoniłem to nie wiem. Ciekawi mnie czy coś się polepszyło z zarobkami i czy są jakieś większe kontrakty z żabami.

Andrew

@romek Masz na mysli sofaks czy alter eco?

Andrew

A zna ktoś może firme Eco Fluides albo Alter Eco ? warto się tam zatrudniać? jako monter instal sanit

Andrew

@ awesome Myślę, że jakieś 1500 euro na rękę, choć nie jest to info zbytnio aktualne. Musisz zadzwonić i się umówić na rozmowę. Chyba jeszcze szukają monterów i spawaczy do Francji. Na stronce jest takowe info.

Andrew

@ erfgvbwedf Tak pracowałem. Firma w porządku, pieniądze mogłyby być lepsze no ale lepsze to niż nic. Wynagrodzenie było terminowo wypłacane. Ciekawi mnie w jakich rejonach Francji są umieszczone ekipy. Ostatnio szukali monterów instal sanit i spawaczy.

Andrew

w jakich rejonach Francji obecnie się pracuje ? zmieniła się może stawka godzinowa? oczywiście na wyższą :-)

@komes, kontaktowanie się raczej nie pomaga. A Ty pracowałeś w Eco Flu****

Jack

@ jacek, pracowałeś może w tej firmie? mój kumpel u nich pracuje we Francji, więc stąd znam te obiektywne opinie.

Jack

Eco Fl***** stale zalega z wypłatami. Dwumiesięczne opóźnienia to norma.

Zostaw opinię o sofaks sp z.o.o - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sofaks sp z.o.o