sofaks sp z.o.o

Kraków

Opinie o sofaks sp z.o.o

Marta

@Kamil a jak długie są te opóźnienia w wypłacanych wynagrodzeniach? Czy ktoś rozmawiał na ten temat z szefostwem firmy sofaks? A czy tylko Tobie się zdarzają takie opóźnienia czy to dotyczy wszystkich pracowników? Warto byłoby to wyjaśnić.

Marta

Ktoś z Was skorzystał z tych ofert pracy, o których wcześniej pisałam? Teraz są oferty na KOSZTORYSANTA INSTALACJI SANITARNYCH i INŻYNIERA BUDOWY http://www.sofaks.pl/index.php/firma/praca Z tych ofert też skorzystacie?

Kamil
@Marta 30.10.2017 13:37

Ważne jest to zeby wynagrodzenie było na czas. A nie jest....i to miesiac w miesiac

Marta

@Sylwek możesz powiedzieć jak się polepszyła sytuacja w firmie Sofaks? Wypłaty są już na czas? Aktualnie firma poszukuje pracowników na stanowiska montera i spawaczy http://www.sofaks.pl/. Jesteś na którymś ze stanowisk i chciałbyś powiedzieć jak ono wygląda. Zapewne na forum zajrzą osoby zainteresowane pracą w poszukiwaniu właśnie takich informacji.

Kuba

szykuja sie jakies przyjecia ? Jaka stawka na poczatek?

Tadek

Witam. Czy szykuja sie jakies wyjazdy do Francji po nowym roku? Cos pewnego jest na rzeczy? Jaka jest atmosfera w ekipach? Pzdr.

Hannibal Smith

Firma bardzo rzetelna. Kokosów nie ma, ale €€€ na czas. Nie polecam firemki z ul. Litewskiej albo Jakuba Majora. To żenada po całosci i wieczne zaleglosci i opoznienia z kasa.

Łukasz

Witam. Ile mozna obecnie miesiecznie zarobic? Są jeszcze wyjazdy do Francji?

Andrew

No jakaś ścieżka kariery jest, jesli mozna tak to nazwać. Jak jest ktoś expertem w swojej dziedzinie to mozna cos tam awansowac. Na prowadzacego to trzeba miec znajomosci.

Andrew

I jak dzwoniles? Są oferty?

Andrew

@ malwin 1400 euro było jak pracowałem 3 lata temu. Grunt, że pieniądze były na czas i praca była stabilna. Można próbować jak chcesz.

Andrew

@brum Jak pracowałem 3 lata temu to nie bylo benefitòw ani żadnych dodatkòw socj. Nie wiem jak jest obecnie, ale raczej nie dają. A te 7 tysia to nie u nich. Ważne, że kasa była terminowo.

Andrew

@oda nawet 7 tys zł, ale w "dobrej firmie".

Andrew

Diler1603 no 5 tysia to mało szczególnie na wykwalifikowanego fachowca. Znajomości robią swoje. A jak stoją z kontraktami? tylko Francja czy coś się pojawiło w Niemczech?

Andrew

Alter i eco to tak zacne firemki, ze tylko tam aplikowac. Sofaks to dobra firma z przyszłością.

Andrew

@ oda nie dzwoniłem to nie wiem. Ciekawi mnie czy coś się polepszyło z zarobkami i czy są jakieś większe kontrakty z żabami.

Andrew

@romek Masz na mysli sofaks czy alter eco?

Andrew

A zna ktoś może firme Eco Fluides albo Alter Eco ? warto się tam zatrudniać? jako monter instal sanit

Andrew

@ awesome Myślę, że jakieś 1500 euro na rękę, choć nie jest to info zbytnio aktualne. Musisz zadzwonić i się umówić na rozmowę. Chyba jeszcze szukają monterów i spawaczy do Francji. Na stronce jest takowe info.

Andrew

@ erfgvbwedf Tak pracowałem. Firma w porządku, pieniądze mogłyby być lepsze no ale lepsze to niż nic. Wynagrodzenie było terminowo wypłacane. Ciekawi mnie w jakich rejonach Francji są umieszczone ekipy. Ostatnio szukali monterów instal sanit i spawaczy.

Andrew

w jakich rejonach Francji obecnie się pracuje ? zmieniła się może stawka godzinowa? oczywiście na wyższą :-)

@komes, kontaktowanie się raczej nie pomaga. A Ty pracowałeś w Eco Flu****

Jack

@ jacek, pracowałeś może w tej firmie? mój kumpel u nich pracuje we Francji, więc stąd znam te obiektywne opinie.

Jack

Eco Fl***** stale zalega z wypłatami. Dwumiesięczne opóźnienia to norma.

Daniel

Witam wiem, że to nie jest forum tej firmy o która zapytam, ale czy zna ktoś firmę Eco Fluides albo Alter Eco ? jaka jest tam atmosfera we Francji? i czy wynagrodzenia są terminowo wypłacane? Pozdro. P.S Firma Sofaks jest bardzo rzetelną firmą.

Patryk

Witam. Czy obecnie firma szuka monterów inst sanit do Francji albo Niemiec?

Łukasz

A jak wygląda sprawa z wypłacaniem wynagrodzenia? jest jakiś delikatny poślizg ? bo to w sumie norma w większości firm.

Kamil K.
@byly pracownik 06.06.2017 22:40
Mam pytanie kto z rączką na sercu ostatnio widział w ten firmie pieniądze na czas, bez opóźnienia? Nie chcę tutaj wspominać jak...

Sylwek
@Kamil K. 14.06.2017 18:30
Nic sie nie polepszyło ?kiedyś jakoś to szło, była praca, godziny no i terminowa wypłata. Lecz to było w 2013 i 2014 r....

Jest juz lepiej. Są wyjazdy i jest praca.

Bartek L

Potrzebują monterów inst sanit ale jaka jest stawka to nie wiem. Wie ktoś ile dają brutto? Ludzie raczej szukają pracy fizycznej bo do nich do biura to po znajomości sie dostaniesz

Mirek

Witam, jak jest obecnie we firmie? kryzys minął? jest praca we Francji? Pozdro.

Przemek

A czy oni mają jakieś kontrakty i zlecenia w Niemczech?

Diler1603
@Przemek 31.05.2016 12:26
A czy oni mają jakieś kontrakty i zlecenia w Niemczech?

Witam stawki mierne kolo 5 tysi na miesiac jak jestes sam to spoko starczy jako tako dieta to o ile dobrze pamietam to 5.50 na dzien kasa oczywiscie z opuznieniem a zlotowki to zapomnij o nich po roku moze dostaniesz robilem tam kilka lat to wiem jak masz dobre stosunki z kuba albo wiesiem to masz dobra kase nawet 7 tysi ale malo jest takich ludkow zdecydowanie nie polecam chyba ze masz silna psyche bo czopkow tam nie brakuje pozdro. A poza tym jest tyle firm co oferuja prace za granica troche poszukajcie a znajdziecie

Andrew

Czyli firma nadal w kryzysie? bo w 2014 jesienią już kończyła się praca we Francji i w 2015 większość pracowała w PL.

Andrew

witam, czy wiadomo coś o wyjazdach do Francji? potrzebują monterów inst sanit i spawaczy ?

krk

Stawki to jest jakaś maskara ale najważniejsze że płacą spóźniaja sie ale płaca najgorszym chyba w tym wszystkim jest to ze nie ważne jak pracujesz nie ma szans na podwyżke !!! a obiecane premie sa ale rzadko bardzo rzadko, no i to jak zwykle w firmach bywa są plusy i minusy .... Jedz posiedz 3 miechy poznasz zobaczysz jeden zostanie drugi nie

syl

A jakie zarobki?

roberto

Firma nie dba o swoich pracowników, zatrudniają na najniższa krajową a potem dziekują...Najgorsze jest to, że fimrą nie rządzi sam Prezes tylko główna kadrowa i głowna księgowa, z którymi cieżko sie dogadać.Kadrowa miesza ze zwolnieniami i urlopami, narzucaja urlopy bezplatne, obiecują złote góry a w koncu niewiele z tego co mowią jest prawdą. Nie polecam tam pracy, a kase dostaje sie z opóźnieniem.

szyszka

W czym tkwi problem, że w Sofaks jest taka rotacja pracowników w księgowości.

jóźwiak

Sam pracuję w firmie sofaks od wielu lat. Wielkiej fortuny tu nie zbijesz, ale masz szansę na stałe dochody. Ważne, abyś nie trafił na eksporcie do grona chlejusów, którzy na okrągło wlewają w siebie hektolitry podrzędnej wódy, a potem narzekają, że zarabiają marne grosze. Jeżeli będziesz pracował w fajnym gronie to praca na prawdę nie jest zła. Pól biedy kiedy z ochlejtusami i głupolami tylko masz styczność w pracy. Gorzej, gdy z takimi jełopami musisz mieszkać w domu. No ale to takie uroki eksportu.

Ma_25

Witam . Słyszałem pozytywne opinie o firmie . Chciałem wiedzieć czy warto jest składać CV do Sofaks i jakie jesst prawdopodobieństwo że zostanie pozytywnie rozpatrzone. Zależy mi na wyjezdzie do pracy zagranicą dlatego proszę o waszą opinie.

Te...3
@Ma_25 23.07.2014 16:52

Widać młody przyjacielu że masz problem ze słowem pisanym,a szczególnie czytaniem ze zrozumieniem,bez urazy!,ale ktoś Ci to musiał powiedzieć. A zatem : jeśli jesteś sado-maso i chcesz co trzy,cztery miesiące otrzymywać pobory na swój rachunek- to warto,jeśli chcesz w razie choroby otrzymać należne świadczenie z ZUS po sześciu miesiącach-to warto ,bo Jasio tłumaczy....że nie może zapłacić ponieważ nie ma złotówek..hahahahaa,dobre coo?,tak jakby nie wiedział że w PL istnieje taki twór zwany kantorem wymiany walut. A tak na marginesie , to przeczytaj komentarze kolegów j/w jeszcze raz,i jeszcze raz i raz jeszcze,mam nadzieję że zatrybisz,no chyba że jesteś osłem niebywałem...to wtedy na 100% nadajesz się do pracy w Sofaks,no może nie co przesadziłem,ale co tam.. Po za tym Jasio ma kilka spraw w sądach pracy , więc jeśli żaby z którymi kooperuje dowiedzą się o jego przekrętach dotyczących pracowników których zatrudnia to może być..aut z Francji ,a co wtedy? , wtedy na 1000% nie ujrzysz pieniędzy które jest Ci winien za sześć miesięcy,ta że ostateczna decyzja należy do Ciebie.

skawiniok

Ludzie, co wy niepoważni jesteście?Przecież przed wyjazdem mówią nam ile będziemy zarabiać we Francji. Z pełną świadomościa podejmujecie decyzje o wyjeździe. Jak wam mało to siedzcie na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w kraju, gdzie przecież nie macie żadnych widoków na pracę,bo jakbyście mieli to nie jechalibyście za takie "marne" grosze. Ja wiem, że to niezbyt duże pieniądze ale zgodziłem się na taką stawke i nie narzekam.Nie chlejcie tyle wódy to wam więcej zostanie w kieszeni .ja sobie nie obrzydzam roboty, nie nażekam,robie swoje i kasiorka jest czasem z opuźnieniem ale jest.jakmi coś nie spasuje to poprostu zjeżdżam do kraju.piszecie że chcielibyscie przehcodzic do Francuzów do roboty ale to przeciez język francuski chociaż troche trzeba znać żeby sie dogadać a wy jak tylko przychodzi co do czego to zamiast jakos odpowiedzieć jakiemuś majstrowi francuskiemu czy innemu pracownikowi to stękacie jak nemoty.ale wazne już za tzry tygodnie zjazd do kraju na urlop

ja jacek

Robiłem tam i powiem uczciwie opuznienia z kasą i reszte opinij negatywnych to prawda ten co pisze dobre opinie to ktos z biura wiezcie mi pozdrawiam

ted..

Pracowałem nie bardzo dawno w tej ; firmie ;,i zgadzam się z tobą,ale nigdy nie zgodziłbym się na paplanie Francuzom (usunięte przez administratora)

Jasio

Najgorsze są właśnie takie "PIRANIE" jak autor powyższych postów. Prawda ??

Andre

Nic dodać nic ująć,(usunięte przez administratora)

pik

TRAGEDJA

Śmiech na sali

Profesjonalne narzędzia w tej firmie, hmm jak ktoś tak pisze to widać że nigdy nie widział profesjonalnych narzędzi i nie jest nawet amatorem w tym co robi. Niestety wieczny problem z pieniędzmi na cokolwiek, ( usunięte przez administratora ) Trzymajcie się lepiej z dala od tej firemki!!!

Wojtek

Kiedy czytam te wszystkie opinie "niezadowolonych" to aż się wierzyć nie chce ile jadu się sączy, a może to kwestia wiedzy i doświadczenia bo widać w szeregach na budowie sami prezesi dużych korporacji ;) Przede wszystkim prezes tej firmy to uczciwy facet a same narzędzia są w pełni profesjonalne! Pytanie jak i kto ich używa! Każdy dwoi się i troi żeby załatwiać wszystko na czas. Zwalanie winy na kogokolwiek to czysta hipokryzja! proponuje sobie niektórym głęboko w oczy spojrzeć i przemyśleć kwestie wydajności w pracy bo gdy patrzę na niektórych swoich kolegów to mam w tej kwestii wiele do zarzucenia. Podsumowując, firma ma bardzo dobre kontakty na Francuskim rynku i na pewno jest jedną z niewielu firm które mają przed sobą przyszłość. Pozdrawiam!

koniu

Brak perspektyw rozwoju, firma posiada raptem kilka samochodów i narzędzi kupionych chyba w markecie gdzie logiem jest pewien owad w kropki. ( usunięte przez administratora ) . Lepiej sobie odpuście prace w tej firmie, no chyba że jesteście w desperacji...

józek

Wyjazdu do Francji nie polecam, ( usunięte przez administratora ) jakich mało. Chcesz co dwa miesiące dostawać te marne grosze to jedź ja mam już dość tej paranoi na tych wyjazdach. Zdecydowany NEGATYW!!!

muzyk
@józek 27.12.2013 17:02

mało powiedziane , wypłata spoznienia!!!dość konkretne, 2-3 tyg, na podwyżkę nie ma szans, to praca dla takich o staruszków co chcą sobie dorobić do emerytury,

Diler

Firma dobrze prosperująca każdy ma jakieś problemy co do przedmówców to sami otwórzcie firme i wejdzcie na rynek zagraniczny teraz mało kto płaci i nie oszukuję trzeba się dostosować dla zainteresowanych firma godna polecenia

ojojoj przytk

Co prawda to prawda, ale są tacy, którzy tak pracują, że powinni zarabiać najwyżej 1 euro za godzinę lub wręcz powinni zostać wywaleni z firmy ( usunięte przez administratora )

Joseph

Polecam świetny pracodawca !!

Zostaw opinię o sofaks sp z.o.o - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sofaks sp z.o.o