Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

haha jaka cenzura. jest info ze stokrotka przegrała sprawe w sadzie, ktora sama sprowokowala i co sie stalo? usuniecie wpisu... shame on you

Ciekawski

Jaką sprawę przegrała? BTW. O co chodzi z tymi ostatnimi zwolnieniami? Bogdan i dyscyplinarka?

Znajomy
@Ciekawski

Były u was zwolnienia dyscyplinarne

PippoInzaghi

Jestem mega zadowolony że już tam nie pracuje, to jak jest traktowany tam pracownik jest nie do pomyślenia w każdej innej firmie. Nikt nie wie o zmianach, a później na pasku widać że coś nie gra, co z z tego że były podwyżki podstawy gdy zabierane jest za przykładowo urlop, o obcięciu premii bez uzasadnienia to już nawet się nie mówi bo to nagminne . Do tego zachowanie kierowników, niby mili a gdy wyjdziesz z biura szydera że taki nie taki, a powinien dla pracownika być osoba która pomoże mu w aklimatyzacji, lub pracownikowi z dłuższym stażem z poprawą wyniku lub też wsparciu zamianą lub urlopem gdy jego sytuacja życiowa tego wymaga. Na szczęście mnie to już nie dotyczy i szczerze odradzam podjęcie pracy wszystkim zainteresowanym bo po prostu nie warto się denerwować.

dzepetto

Znikla premia akordowa za dni urlopowe,To jakieś 800, 1000 zl na rok. Chyba przydalby sie jakas informacja ze strony naszego kierownictwa.W ogole to pan POMIDOR jest malo rozmowny.

Czesio
@dzepetto

Jaki Pomidor?

To było do przewidzenia

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.

Praca fizyczna 11 godzin w maseczkach. Kolejny doskonały pomysł naszego kierownictwa. Dziękujemy!!!

Rząd kazał robić nam po 11 godzin gdzie teraz idą upały? Teraz to dołóż do tego jeszcze maseczkę...

@100

To bydlaki nie kierownictwo trzymają się stołków za wszelką cenę

PIOTRUŚ

Z chami trzeba umieć rozmawiać jak z maszynami

Nowy????????????

Bydlaki bez szkoły i nie potrafią się wysłowić ????

ij

Każą pracować w maseczkach, a zabierają stół ze stołówki żeby wstawić kolejny automat. Akurat w miejscu gdzie trzeba ją ściągnąć by zjeść i przydałby się dystans. Ciekaw jestem z kim jest powiązana ta firma od nowego automatu że trzeba było ją wstawić. Pewnie jest on od jakiegoś wujka-brata-szwagra kogoś z góry.

Subtelny James

Świetna firma, jest full comfort, mamy codziennie warzywne dni, nie tak jak w another firmach, mamy wszystko, czasami tylko głowa i kolana bolą, ale tak to Pan się nami zajmuje, i Pan jak powie to robimy. Fajno jest

Patoloszka

Jednym słowem, patologia

Jana pulire

Pracuje na tym magazynie od samego początku i "przewinęło" się tutaj naprawdę bardzo dużo osób

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Stokrotka?

wujek dobra rada

TAK TRZEBA JECHAC DO LUBLINA

Julia

Ta firma powinna już zniknąć na rynku nie powinno już jej być za to co robi z ludźmi niszczy psychicznie i fizycznie

Fred
@Julia

Bo się trzymają tego typu korporację na rynku bo mają dużo złotowek A ludzi za nic. ująć łep zarządowi

Ta sieć sklepów powinna być już dawno skasowana sprzedają ludzią produkty nie pełnowartościowe albo po długim term waż. zwłaszcza nabiał i mieso nie kupujcie w stokrotka nic. omijajcie te markety

Sebo

To co firma Stokrotka wyprawia z ludzmi i upadla nie powinna już mieć miejsca . To nowoczesny oboż pracy

Ciekawy
@Sebo

A jakieś konkrety?

Boski

Siemanko jako że już nie pracuję w stokrotce dłuższy czas chciałem was zapytać jak tam na magazynie jest? Dalej kołchoz i zapierdziel jak zwykle czy coś się poprawiło na lepsze w tej robocie? Dostawy terminowo wyjeżdżają ?

jurij
@Boski

jest mnóstwo młodych ci peczek można za ru chać w regale nic sie nie robi tylko grzmocimy po kontach

Tomson
@Boski

Ta robota to dramat, ciesz się że już tam nie pracujesz.

marudo ty
@Tomson

Jak dramat to po co tu pracujesz?

Sebo

Dzwonić do sanepidu i TVN 24

Wszędzie w kraju wprowadzają wymóg odległościowy 1.5 metra to u nas magazynie doprowadzili do tego że jest zupełnie na odwrót! Zamiast trzech zmian 7 godzinnych to zrobili dwie zmiany 11 godzinne, gdzie ludzie tłoczą się na siebie na wejściu do pracy, przy bramkach, do skanerowni, na stołówce. Tych wszystkich ekspertów stokrotkowych co to wymyślili, że będzie tak najlepiej to wraz z Pankiem na czele powinni wywalić w (usunięte przez administratora) Już nie mówiąc o tym że przy 7h pracy wydajność by poszybowała do góry, zamiast spaść o połowę jak przy 11h, a tak będzie bo już po 3 dniach ludzie są zmęczeni.

ktos

a 7 godzin? spory dodatek do premii absencyjnej? wtedy wyzsza wydajnosc,kazdemu by sie chcialo!A tak no coz,jakos to bedzie, chyba

zalamany

To co zrobila ta firma dla nas, to jak mozna nazwac? Mamy 21 wiek,dobrze prosperujaca firme i takie upodlenie. Praca na pelnym gazie 11 godzin w nocy i jeszcze powrot do domu.JAKIM TRZEBA BYC SK..... ZEBY TO WYMYSLIC. PROSZE O KOMENTARZE

Xxxproste

A tobie się podoba ? To ryj ile się da. Wszędzie skracają, dokładają do pensji a tu znaleźli murzynów do rycia haha

robol

Tak zrobimy,Bedziesz sam dlubal miedzy regalami kierowniku zloty

egon

napisze do telewizji ze pracujemy po 11h gdzie pracownicy niby się mijają miedzy zmianami są odizolowani od siebie a robią co 2-3 dni zakupy z publicznych sklepach pracując bez maseczek w spożywce gdzie każdy może mieć tego wirusa ...

Trakta

Brawo. Zmiany 5-16 i 17-4. Inni pracodawcy skracają czas pracy. A wy co robicie. Od 1 kwietnia to chyba będą sami kierownicy pracowac.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka