Opinie o MTL Express S.C. Marcin L. Tomasz L. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MTL Express S.C. Marcin L. Tomasz L.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MTL Express S.C. Marcin L. Tomasz L. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MTL Express S.C. Marcin L. Tomasz L. w Bielsko-Biała

Mariusz Nowy wpis

Czy orientujecie się jak duże doświadczenie jest wymagane od potencjalnych kandydatów ?

Michał Nowy wpis

ja też uważam, że trzeba być ostrożnym przy czytaniu wpisów na forach.. Z tym bywa różnie, a niektóre opinie mogą się wydawać zbyt przesadzone. Mi zawsze zapala się lampka, wolę sam do MTL CV posłać i poczekać na zwrot akcji :)

Seba Nowy wpis

Mam na stronie z opiniami o tej firmie pisac jak mi bylo w innych? Jestes powazny? To jest strona z opiniami pracownikow ktorzy tam pracowali tak sie sklada ze niestety bylem pracownikiem tej marnej firmy o czym tu pisze, jesli cokolwiek sklamalem tutaj to powiedz mi co, a dokladnie opisze o czym tu mowie. Jak myslisz po co ta strona powstala? ja mysle zeby przestrzegac ludzi przed kiepskimi firmami jak ta zeby wiedzieli czego sie spodziewac jesli mimowszystko beda chcieli tu pracowac. a tak sie sklada Marcinie (szef firmy) ze wasze ogloszenia ze szukacie pracownikow sa non-stop. Jesli trakrujesz pracownikow jak kogos kto sie dla ciebie nie liczy bo zawsze mozna zmienic to nie dziw sie ze pracownicy wypowiadaja sie niepochlebnie o twojej firmie. Zapamietaj jedna rade to nie szef jest najwazniejszy w firmie tylko pracownicy. To nie ty na nas zarabiasz tylko my na ciebie. szanuj pracownikow i ich nie okradaj to nie bedzie takich opini...

Adi Nowy wpis

Seba, skoro tak Ci źle w MTL było, to weź idź do innej firmy tej branży, i wtedy się wypowiedz jak tam jest. Ja z miłą chęcią posłucham. Z utęsknieniem czekam na opinie od Ciebie ;) Najlepiej wejść w internet i w sieci (usunięte przez administratora) innym opinie ;)

Kierowca Międzynarodowy

Rozmowa kwalifikacyjna jest przeprowadzana luźnie ale rzeczowo. Pracodawcy zależy żeby poznać przyszłego pracownika i określić czy jest to osoba odpowiedzialna i godna zaufania. W końcu powierza jej się nie tyle nowy samochód [warty ok 120 tys. zł] co ładunki niejednokrotnie warte nawet 250 tys. euro]. Każdy przychodząc na rozmowę kwalifikacyjną powinien zdawać sobie sprawę jaki jest to rodzaj pracy i z czym ona się wiąże. Praca jest bardzo ciekawa i pełna mocnych wrażeń (szczególnie, że szef umożliwia [jeżeli jest na to czas] zwiedzenie sobie jakiegoś zakątka Europy), lecz jest to również praca, która nie należy wbrew pozorom do łatwych. W trasie spędza się nie jeden raz 3-4 tygodnie. Wymaga to dużej wytrzymałości i samoorganizacji. Bywa również niebezpieczna, ze względu na trudne czasem warunki atmosferyczne oraz tzw. niedzielnych kierowców. Wymaga dużych umiejętności prowadzenia tego typu pojazdów. W końcu na szali jest czyjeś życie i zdrowie. Ponadto wielokrotnie dana osoba jest 2-3 tysiące kilometrów od domu, więc w wielu sytuacjach kryzysowych sama musi sobie dać radę. Najważniejszymi rzeczami dla właściciela z jaką musi uporać się każdy pracownik jest dbanie o własne miejsce pracy [i tak naprawdę miejsce zamieszkania] czyli samochód!!! oraz dostarczanie ładunków na czas!!! [główna zasada tego rodzaju pracy!] Wszystkim chętnym gorąco polecam!!! Praca w MTL Express może stać się pracą Waszych marzeń, tak jak dla wielu z nas :D

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Seba

Jesli mowisz ze zatrudniles osoby w ramach znajomosci to chyba nie zawacham sie uzyc stwierdzenia ze wiekszosc tych osob teraz nie chce cie znac :)

Seba

Jesli piszesz busiarz to pod tym nickiem kryje sie Marcin Tomasz ktoras z zon czy siostra? Nikt kto pracowal w tej firmie nie powie nic takiego i dam sobie reke uciac widac ze pozytywne opinie pisane sa przez wlasciciela to jest dopiero zenada

busiarz

Czytam te opinie, zal mi sie robi tych ludzi. Właścicel firmy zatrudnił ich, w ramach znajomości, i za to jest ich wdzieczność. Pracuje w MTL od września ubiegłego roku, i na prawde jestem pod wrażeniem co szef tej firmy potrafi dac pracownika, jest jak najbardziej lojalny i co najwazniejsze jest w 100 procentach wypłacalny. Tata owszem, wbija sie w interes, ale dzieki niemu mamy samochody w idealnym stanie, aczkolwiek płynu, to koszt na całą trase wynosi 30zł :) reasumujac z mojej strony MTL, polece każdej osobie znajomej, i złego złowa na tą firmę nie powiem :) pozdrawiam, klient z Belgii ;)

Antek
@busiarz

czytam to i sam juz nie wiem jestes klientem czy pracownikiem wez sie chlopie zdecyduj bo zaraz wyjdzie na to ze jestes szefem -.-

kierowca

Hmmm.. od czego by tu zacząć.. Pracowałem w tej firmie jakiś czas i ustosunkowuję się do wszystkich wypowiedzi jakie tutaj zostały umieszczone.. Bolał mnie fakt: -jazdy za śmieszną stawkę, -nie było ubezpieczenia NNW, -ani Europejskiej Karty Ubezpieczeniowej -kilometry niepewne -szef robi "zaliczki" na poczet autostrad tudzież innych wydatków związanych z pracą (nie osobiste), po czym kierowca rozlicza się z paragonów (za autostrady itd.) po zjeździe do domu i jeszcze ma to liczone po kursie 4,10-4,20zł za Euro (gdzie bankomat za granicą nalicza prowizję i wychodzi kurs ponad 4,50zł)... -KIEROWCA MA SOBIE KUPIĆ ZA SWOJE PIENIĄDZE ZIMOWY PŁYN DO SPRYSKIWACZY ("Bo to kierowca go zużywa, więc niech kupuję") -brak możliwości umycia samochodu po trasie, tzn. jest możliwość , można go umyć na własny koszt, bo szef uznaje że auto nie ma wyglądać... -SZEF nie raz jest bardzo arogancki i wulgarny wobec kierowców, tłumaczy to: "Nie prowadzę apteki, taka branża".. -spedytorka nieogarnięta ani trochę, jak podaje współrzędne (bo np. we Włoszech nie wchodzi w nawigacja Z.I., to docelowa firma jest tak naprawdę 10-15 km od współrzędnych przez nią podanych; -po Włoszech, Norwegii, Francji jeździ się landem PRAKTYCZNIE ZAWSZE! (raz na ruski rok wypadnie jazda autostradą we Włoszech, a 3/4 robót jest na Włochy)... -Szef przy przyjmowaniu do pracy mówi że są postojowe, a jak przychodzi co do czego to ich nie wypłaca i tłumaczy się "MIAŁEŚ DOBRE KILOMETRY, WIĘC CZEGO OCZEKUJESZ".. -ręczne przeładunki między samochodami - nie raz palety które ważą 400kg i więcej.. Z plusów: -terminowa wypłata (a raczej "kieszonkowe" - bo jak sobie wszystko poodcina co mu się podoba, to człowiek zostaje z ochłapami) -samochód pod domem -umowa o pracę Tak więc zdecyduj sam, czy chcesz iść do Dziad-Transu, czy wolisz poszukać czegoś trochę dłużej , a najprawdopodobniej będzie to lepsza firma niż ta.. Pozdrawiam wszystkich Nietoperzy !

Terminator

Witam. Pracuję w MTL Express od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony, jak i z zarobków, tak i z warunków jakie właściciel proponuje. Firma jest nowa i logiczną rzeczą jest fakt, że pracodawca szuka oszczędności, ale robi to w sposób uczciwy i jasny dla pracowników, lecz nigdy nie oszczędza na wyposażeniu samochodów lub ich stanie technicznym. Oszczędza TYLKO na francuskich autostradach, ponieważ jak wszystkim powszechnie wiadomo są one BARDZO drogie i wszystkie firmy na rynku omijają je szerokim łukiem. Zarobki i warunki pracy są jedne z lepszych wśród Firm na polskim rynku [opinia zaciągnięta od innych kierowców]. Warunkiem pozostania w Firmie na długo i posiadania dobrych relacji z właścicielem jest wykonywanie swojej pracy sumiennie i odpowiedzialnie. Jak zauważyłem wcześniej Firma jest nowa, więc opinia i jakość wykonywanych zleceń musi być na jak najwyższym poziomie. Jeżeli ktoś [tutaj opinia powyżej] nie potrafi tych obowiązków dopełnić i nie potrafi się dostosować, właściciel rozstaje się z takim pracownikiem i szuka kogoś kto to zrozumie. Ponad połowa personelu nie ma z tym problemu i pracuje od początku istnienia firmy aż do dziś. Jako jeden ze starszych pracowników gorąco polecam Firmę MTL Express wszystkim, którzy szanują swoją pracę, oraz szukają ciekawej i dobrze płatnej pracy. Reszcie obiboków chodzących do ROBOTY o zawyżonym nieco poziomie EGO w stosunku do IQ uprzejmie dziękujemy!

grucha
@Terminator

Widać że to pisał chyba sam właściciel :P żenada!!

Zostaw merytoryczną opinię o MTL Express S.C. Marcin L. Tomasz L. - Bielsko-Biała

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MTL Express S.C. Marcin L. Tomasz L.?

Kandydaci do pracy w MTL Express S.C. Marcin L. Tomasz L. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MTL Express S.C. Marcin L. Tomasz L.
3.6/5 Na podstawie 24 ocen.
  • ul. Karpacka 48
    43-300 Bielsko-Biała

MTL Express S.C. Marcin L. Tomasz L.