Opinie o Grosik, M Krzesiński, R.Krzesiński w Białobrzegi

Grosik, M Krzesiński, R.Krzesiński
2 30 44 5 1
Ewela Nowy wpis

Wlasciciel jest okropny, traktuje ludzi jak smieci. Co innego oferuje w ogloszeniu a co innego jedt jak juz sie ktos zatrudni Panoszy sie bo kase ma. Zalosny jest. Szkoda ze nikt sie za to nie wezmie. Gdzie inspekcja pracy?

Beata 19710

Kiedyś robiłam tam zakupy,ale jak kilkakrotnie byłam świadkiem jak właściciel traktuje swoich pracowników przestałam tam przychodzić.Właściciel nie zwraca uwagi na klienta tylko w chamski sposób traktuje swoich pracowników.Z perspektywy obserwatora to trudno było powstrzymać gniew na takiego palanta ale się powstrzymałam.Wypadało podejść do niego i zrobić mu wstyd przed całym sklepem.Na chwilę obecną nie chodzę tam i nie wiem czy cokolwiek się zmieniło...

Tak8Nie

misia Nowy wpis
@Beata 19710

O, to pewnie napisała była pracownica tego sklepu, która musiała pożegnać się z firmą? Były podobno tam takie zwolnienia na początku lata 2018r. Potem te pracownice tak demonstrują agresję i rozładowują stres i żal.

Gertruda Nowy wpis
@misia

Na pewno.Ktoś żle pracował,lenił się,coś sknocił,wszedł w związku z tym w konflikt z pracodawcą,musiał odejść z firmy,a potem wypisuje,jako klient sklepu! Pewnie zazdrości obrotów.Potwierdzam, były tam jakieś odejścia nawet na wiosnę 2018r. Pracować tam trzeba, to fakt.

Aga

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Idealnych firm nie ma ważne żeby chęci do pracy były.

Damian Nowy wpis
@Aga

A jakie jest Twoje doświadczenie z tym pracodawcą? Powiesz coś więcej na temat zarobków, atmosfery wewnątrz firmy? Chętnie się czegoś dowiem.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Co jaki okres czasu w Grosik, M Krzesiński, R.Krzesiński można ubiegać się o podwyżkę?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Luiza

Tak się składa, że robię czasami zakupy w tym sklepie, ale to z konieczności, jeżeli nie kupię gdzieś indziej. Niestety znam właścicieli i potwierdzam, że nie są dobrymi pracodawcami, ale personel pozostawia też wiele to życzenia. Ostatnio pani ze stoiska z wędlinami miała paznokcie pomalowane na bardzo rażący kolor, jakby zdążyła wrócić z salonu kosmetycznego (a jeśli mnie pamięć nie myli, a też pracowałam przy żywności, to nie wolno mieć pomalowanych paznokci). A drugi fakt to ten, po co zakładają panie rękawiczkę foliową na rękę, jak wszystko podają i biorą drugą ręką; skąd mam wiedzieć czy ta ręka jest czysta, czy pani nie ma jakiejś choroby zakaźnej, którą mogła niedawno nabyć. Nie była to sytuacja jednorazowa, ale za każdym razem będąc w tym sklepie. Osobiście nie polecam, koleżanka pracowała tam bardzo krótko, a jak powiedziała szefowi, że odchodzi to miał ogromne pretensje, bo przecież stare pracownice musiały iść na urlopy i poodbierać dni wolne za niedziele, a on nie miał pracowników, wypłatę za cały miesiąc zapłacił jej 800 zł (to była sytuacja w ubiegłym roku), ale wg mnie nic się nie zmienili, coraz to nowsze samochody tylko mają. Tyle w tym temacie.

Tak6Nie

Leoonora
@Luiza

Tak się składa droga Pani, że ja też jestem pracownikiem działu mięsnego i pomalowane paznokcie odpowiedniej długości to nie jest żaden problem. (XXI wiek istnieje coś takiego jak hybryda). To po pierwsze, a po drugie szefostwo chce mieć eleganckie, zadbane dziewczyny z klasą, wyglądające przyzwoicie co się przekłada na ilość klientów na tym stoisku. Dobra rada dla wszystkich pracodawców, zadowolony, elegancki personel, a ilość klientów gwarantowana...

Tak5Nie

Gość 26
@Leoonora

Zadbane pracownice???? Która tam ma klasę??? Nie widzialam tam takich.

obserwator--
@Leoonora

zadbane? niekre wygladaja jak by z drogi przyszły pracowac,, nie wspomne o hamstwie dwóch kasierek,

Ewa
Nazwa działu: Handlowy

Pracowałam tam i zdecydowanie odradzam. Główny problem to szef, który jest zwykłym (usunięte przez administratora) Zresztą proszę zwrócić uwagę, ciągle potrzebują do pracy a to dlatego, że nikt tam długo nie wytrzymuje.

earlcu4

Nie polecam tam pracy wyzysk oszukiwanie na nadgodzinach kierowniczki trzymają z groszkiem nic nie robią a wymagają szkoda gadać.Pdzerwy znikome Przychodzisz na 5 a wychodzisz 14;20 masz 8 godzin .Porażka. Traktują cię jak złodzieja potencjalnego.A kierowniczki jedzą i nikomu paragonów nie pokazują zakupowych porażka Moje sugestie dla Grosik, M Krzesiński, R.Krzesiński: Szanowanie pracowników bo zmieniają się często nikt nie jest tak zwanym murzynem

ankrik18
@earlcu4

Moim zdaniem ta osoba earlcu4 powinna przetrzeć sobie okularki. jeśli praca jej nie odpowiada to po co tam pracuje ????? znalazła sobie przystań gdzie dobrze płacą.

@ankrik18

Chciałabym wiedzieć, jaka jest Twoja opinia dotycząca pracy w Grosik, M Krzesiński, R.Krzesiński? W swojej wypowiedzi zawrzyj informacje dotyczące warunków zatrudnienia i atmosfery w firmie panującej. Rzetelne i aktualne wpisy są cennymi wskazówkami dla użytkowników zainteresowanych pracą w niej, dlatego zachęcam Ciebie do dalszej aktywności na forum.

Tak4Nie

1976
@Iza

Dokładnie dlaczego taka cisza

Tak2Nie

@1976

Czy posiadasz jakieś doświadczenia związane z firmą Grosik, M Krzesiński, R.Krzesiński, a może jesteś zainteresowany rekrutacją do jej struktur? Zachęcam Ciebie również do wypowiedzi, ponieważ na forum bardzo cenne są wyczerpujące i merytoryczne wpisy. Pomagają one użytkownikom w refleksji na temat tego pracodawcy.

TakNie

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Grosik, M Krzesiński, R.Krzesiński? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tak2Nie

earlcu4
@Administrator

Lepiej nie pytać katastrofa

Ulka

Zastanawiająca jest ta cisza. Tak dobrze pracuje się i nikt nie chce pisać?

TakNie

Czy od czasu dodania ostatniej opinii o Grosik, M Krzesiński, R.Krzesiński coś się w niej zmieniło?

Czarek

Jakiś powód tej ciszy na forum istnieje?

MICK

SZANOWNY KLIENCIE, ZASTANÓW SIĘ KILKA RAZY JAK BĘDZIESZ CHCIAŁ ZROBIĆ ZAKUPY W TYM SKLEPIE. POMYŚL O LUDZIACH KTÓRZY TAM PRACUJĄ, ILE PRACY I WYSIŁKU ICH TO KOSZTUJE, A JAK SĄ ZA TO TRAKTOWANI I WYNAGRADZANI. TANIEJ NIE ZNACZY LEPIEJ.

Były klient!

robiąc często tam zakupy byłem czestym świadkiem braku kultury właścicieli sklepu pracownicy wyzywani od najgorszych cialgly krzyk na te biedne pracownice z powodu złego humoru pracodawcy, brak przerwy a jeśli już była to 10 minut (pamiętam robie zakupy Pani która mnie obslugiwala mówi że idzie na przerwę zapłaciłem wychodzę i doslownie po wyżej wymienionych 10 minutach patrzę Pani wróciła już z przerwy ) takich sytuacji było pełno że dziewczyny nie mogły nawet zjeść w spokoju. Bo pewnej wizycie i kolejnej dawce traktowania ludzi z taką pogardą i wyzywaniu pracownic moja noga więcej nie stanęła i nie stanie w tym sklepie! szkoda bo zaopatrzenie mają dobre ( dziewczyny nie przejmujcie się ogłoszeń jest tyle o pracę ze naoewno coś N podobnych warunkach lub lepszych znajdziecie i najważniejsze będzie okazywany należyty szacunek jako człowieka ) Nie polecam!! nie robię zakupów !

Tak9Nie

Iza

@Nickczyli nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami. A co możesz powiedzieć o swoich doświadczeniach z pracy w Grosik?

Nick

Śmieszą mnie opinię tych ludzi. Niektórzy chcieli by mało pracować a dużo zarabiać, a mówią na szefa. Wcale mu się nie dziwie.

Polecam serdecznie!

Iza

@moni czy otrzymane wynagrodzenie było zgodne z umową jaką podpisywałaś z firmą? Rozumiem, że byłaś zaskoczona wysokością otrzymanego wynagrodzenia. Próbowałaś skontaktować się z firma i to wyjaśnić?

moni

Witam.Ja rowniez,nie polecam.Wytrzymalam tam tylko miesiac.I bylo to o miesiac za duzo... Na koniec jak sie okazalo policzyli mi 4,5 za godz.Tyle mi wyszlo po przeliczeniu moich godzin i nadgodzin.!.Zenada.

Iza

@Zbychurozumiem, że nie wspominasz dobrze pracy w firmie. Co sprawia, że masz taką opinię o Grosik jako pracodawcy? Konkretne informacje, które pokazują na co obecnie można liczyć po rozpoczęciu ww nim pracy będą cenne dla osób, które wciąż zastanawiają się nad aplikacją.

Zbychu

Jeśli ktoś myśli, że to płatki to jest w błędzie. Wszystkie negatywne opinie to prawda ! Teraz wielce szukaja pracowników i pewnie się dziwia czemu nikt nie chce przyjsc !

Tak10Nie

OLa

Bardzo fajny sklep , miła obsługa polecam :)

A

Wiesz co, nie wiem skąd masz takie informacje, bo powiem Ci szczerze zupełnie, że ja to pierwsze słyszę o tym

RAMBO8888

ZŁA OBSŁUGA POJEDZIE DO STROMCA LEWIATAN PRL POWRUCIŁ

Zofia
@RAMBO8888

Naucz się pisać bez błędów nieuku.

Maja

Super sklep !!! Zawsze do niego chodzę ale nieraz widać lenistwo innych ludzi. I wy wszystko zwalaciw na szefa jak ludzie źle pracują to musi się trochę na nich nadrzeć .Wcale mu się nie dziwie

mariola

tak to jest jak z dziada robi się pan, kiedyś rozwoził pepsi po Raszynie bo rodzice się go wyrzekli co mnie nie dziwi a teraz gra pana, a jego żona nie lepsza, myśli że jest pani, a kto dziadem się urodził to dziadem umrze. ot cały komentarz z mojej strony

Tak8Nie

gabrycha

sądzę że jeśli nikt nie przeżył takiego piekła jak praca w sklepie "Pana" marcina to nie zrozumie jak wielkie może być chamstwo. szef żeruje na ludziach którzy muszą pracować, pracownice płaczą po kontach a ten (usunięte przez administratora) upokarza ich na każdym kroku, równa z ziemią a potem każe się uśmiechać do klientów. Ludzie nie powinni u niego nic kupować, jest tylesklepów w Białobrzegach, Ludzie robiąc zakupy w Grosiku dokładacie rękę do obozu pracy, to powinno być nielegalne to jak on traktuje ludzi!

Tak3Nie

JOLA

Zaopatrzenie super,obsługa super ,pracują na wysokich obrotach.

jadar

moja znajoma prauje w tym sklepie i nie wytrzymujke psychicznie sklep jest dobrze zaopatrzony tego nie mozna mu odmuwic ale personel jest straszny niewiem zy zlozyla juz wymuwienie czy jeszcze nie ale ma taki zamiar.wiele osub kture pracowaly w grosiku ma zle opinie o tym sklepie

klijent

sklep nie jest zly ale personel daje duzo do myślenia. bylem ostatnio na stoisku miesnym robilem zakupy dla zony. powiedzcie mi czy to jest normalne obslugiwala mnie jedna pani gdy to robila druga pracownica wolala ja zeby cos tam jej podala bo ukladala w loduwce mi sie spieszylo a pani obslugujaca mnie odemnie odeszla i poszla jej podac jakas wedline. zdenerwowalem sie bo wedlug mnie jest to ignorowanie klijenta.czy szef na to pozwala? ja czesto tam chodze i ciagle szlysze jak pracownicy na siebie krzycza tak nie powinno byc

Nick155

Może szef tego sklepu jest nerwowy ale da się tam pracować

Tak3Nie

Zostaw opinię o Grosik, M Krzesiński, R.Krzesiński - Białobrzegi

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie