Grosik, M Krzesiński, R.Krzesiński

Białobrzegi

Opinie o Grosik, M Krzesiński, R.Krzesiński

MICK

SZANOWNY KLIENCIE, ZASTANÓW SIĘ KILKA RAZY JAK BĘDZIESZ CHCIAŁ ZROBIĆ ZAKUPY W TYM SKLEPIE. POMYŚL O LUDZIACH KTÓRZY TAM PRACUJĄ, ILE PRACY I WYSIŁKU ICH TO KOSZTUJE, A JAK SĄ ZA TO TRAKTOWANI I WYNAGRADZANI. TANIEJ NIE ZNACZY LEPIEJ.

Były klient!

robiąc często tam zakupy byłem czestym świadkiem braku kultury właścicieli sklepu pracownicy wyzywani od najgorszych cialgly krzyk na te biedne pracownice z powodu złego humoru pracodawcy, brak przerwy a jeśli już była to 10 minut (pamiętam robie zakupy Pani która mnie obslugiwala mówi że idzie na przerwę zapłaciłem wychodzę i doslownie po wyżej wymienionych 10 minutach patrzę Pani wróciła już z przerwy ) takich sytuacji było pełno że dziewczyny nie mogły nawet zjeść w spokoju. Bo pewnej wizycie i kolejnej dawce traktowania ludzi z taką pogardą i wyzywaniu pracownic moja noga więcej nie stanęła i nie stanie w tym sklepie! szkoda bo zaopatrzenie mają dobre ( dziewczyny nie przejmujcie się ogłoszeń jest tyle o pracę ze naoewno coś N podobnych warunkach lub lepszych znajdziecie i najważniejsze będzie okazywany należyty szacunek jako człowieka ) Nie polecam!! nie robię zakupów !

Iza

@Nickczyli nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami. A co możesz powiedzieć o swoich doświadczeniach z pracy w Grosik?

Nick

Śmieszą mnie opinię tych ludzi. Niektórzy chcieli by mało pracować a dużo zarabiać, a mówią na szefa. Wcale mu się nie dziwie.

Polecam serdecznie!

Iza

@moni czy otrzymane wynagrodzenie było zgodne z umową jaką podpisywałaś z firmą? Rozumiem, że byłaś zaskoczona wysokością otrzymanego wynagrodzenia. Próbowałaś skontaktować się z firma i to wyjaśnić?

moni

Witam.Ja rowniez,nie polecam.Wytrzymalam tam tylko miesiac.I bylo to o miesiac za duzo... Na koniec jak sie okazalo policzyli mi 4,5 za godz.Tyle mi wyszlo po przeliczeniu moich godzin i nadgodzin.!.Zenada.

Iza

@Zbychurozumiem, że nie wspominasz dobrze pracy w firmie. Co sprawia, że masz taką opinię o Grosik jako pracodawcy? Konkretne informacje, które pokazują na co obecnie można liczyć po rozpoczęciu ww nim pracy będą cenne dla osób, które wciąż zastanawiają się nad aplikacją.

Zbychu

Jeśli ktoś myśli, że to płatki to jest w błędzie. Wszystkie negatywne opinie to prawda ! Teraz wielce szukaja pracowników i pewnie się dziwia czemu nikt nie chce przyjsc !

OLa

Bardzo fajny sklep , miła obsługa polecam :)

A

Wiesz co, nie wiem skąd masz takie informacje, bo powiem Ci szczerze zupełnie, że ja to pierwsze słyszę o tym

RAMBO8888

ZŁA OBSŁUGA POJEDZIE DO STROMCA LEWIATAN PRL POWRUCIŁ

Zofia
@RAMBO8888 27.01.2016 00:58

Naucz się pisać bez błędów nieuku.

Maja

Super sklep !!! Zawsze do niego chodzę ale nieraz widać lenistwo innych ludzi. I wy wszystko zwalaciw na szefa jak ludzie źle pracują to musi się trochę na nich nadrzeć .Wcale mu się nie dziwie

Luiza

Tak się składa, że robię czasami zakupy w tym sklepie, ale to z konieczności, jeżeli nie kupię gdzieś indziej. Niestety znam właścicieli i potwierdzam, że nie są dobrymi pracodawcami, ale personel pozostawia też wiele to życzenia. Ostatnio pani ze stoiska z wędlinami miała paznokcie pomalowane na bardzo rażący kolor, jakby zdążyła wrócić z salonu kosmetycznego (a jeśli mnie pamięć nie myli, a też pracowałam przy żywności, to nie wolno mieć pomalowanych paznokci). A drugi fakt to ten, po co zakładają panie rękawiczkę foliową na rękę, jak wszystko podają i biorą drugą ręką; skąd mam wiedzieć czy ta ręka jest czysta, czy pani nie ma jakiejś choroby zakaźnej, którą mogła niedawno nabyć. Nie była to sytuacja jednorazowa, ale za każdym razem będąc w tym sklepie. Osobiście nie polecam, koleżanka pracowała tam bardzo krótko, a jak powiedziała szefowi, że odchodzi to miał ogromne pretensje, bo przecież stare pracownice musiały iść na urlopy i poodbierać dni wolne za niedziele, a on nie miał pracowników, wypłatę za cały miesiąc zapłacił jej 800 zł (to była sytuacja w ubiegłym roku), ale wg mnie nic się nie zmienili, coraz to nowsze samochody tylko mają. Tyle w tym temacie.

mariola

tak to jest jak z dziada robi się pan, kiedyś rozwoził pepsi po Raszynie bo rodzice się go wyrzekli co mnie nie dziwi a teraz gra pana, a jego żona nie lepsza, myśli że jest pani, a kto dziadem się urodził to dziadem umrze. ot cały komentarz z mojej strony

gabrycha

sądzę że jeśli nikt nie przeżył takiego piekła jak praca w sklepie "Pana" marcina to nie zrozumie jak wielkie może być chamstwo. szef żeruje na ludziach którzy muszą pracować, pracownice płaczą po kontach a ten (usunięte przez administratora) upokarza ich na każdym kroku, równa z ziemią a potem każe się uśmiechać do klientów. Ludzie nie powinni u niego nic kupować, jest tylesklepów w Białobrzegach, Ludzie robiąc zakupy w Grosiku dokładacie rękę do obozu pracy, to powinno być nielegalne to jak on traktuje ludzi!

JOLA

Zaopatrzenie super,obsługa super ,pracują na wysokich obrotach.

jadar

moja znajoma prauje w tym sklepie i nie wytrzymujke psychicznie sklep jest dobrze zaopatrzony tego nie mozna mu odmuwic ale personel jest straszny niewiem zy zlozyla juz wymuwienie czy jeszcze nie ale ma taki zamiar.wiele osub kture pracowaly w grosiku ma zle opinie o tym sklepie

klijent

sklep nie jest zly ale personel daje duzo do myślenia. bylem ostatnio na stoisku miesnym robilem zakupy dla zony. powiedzcie mi czy to jest normalne obslugiwala mnie jedna pani gdy to robila druga pracownica wolala ja zeby cos tam jej podala bo ukladala w loduwce mi sie spieszylo a pani obslugujaca mnie odemnie odeszla i poszla jej podac jakas wedline. zdenerwowalem sie bo wedlug mnie jest to ignorowanie klijenta.czy szef na to pozwala? ja czesto tam chodze i ciagle szlysze jak pracownicy na siebie krzycza tak nie powinno byc

Nick155

Może szef tego sklepu jest nerwowy ale da się tam pracować

Masz racje szef tego sklepu ma najwyrazniej coś z głową ucina pensje pewnie zbiera na psychiatrę

anomimus
@anonim 20.01.2013 18:06

Zgadzam się,że tam się jie da pracować,bo nerwowo można wysiąść! Ludzie od nich uciekają,bo mają dość poniżania i awantur o nic

Zostaw opinię o Grosik, M Krzesiński, R.Krzesiński - Białobrzegi

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grosik, M Krzesiński, R.Krzesiński