D.L.S.I.

Opinie o D.L.S.I.

czarek

czy firma dlsi płaci diete ?

Alek
@czarek 05.10.2017 16:54

tak

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych firm? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Gliwice i okolicach.

Agnieszka

Jesteś zatrudniony w D.L.S.I.? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w tej firmie? Jakie dostrzegacie plusy, a co według Was powinno ulec zmianie? Czekamy na Wasze opinie. Chętnie dowiemy się od Was więcej.

Szukasz pracy?

anna

@tymek ta oferta niestety chyba już jest nieaktualna kolego

max

witam/TYMKU/ czy zgrubsza muglbys mi cos na temat tej firmy napisac,wlasciwie o zarobki mi chodzi,i ilosc godzin w miesiacu jakie mozna przepracowac,pytam iz dostalem oferte na g/k z francuskim od pana gui tolerri ktury ponoc jest fr.pracodawca,za odpowiedz bylbym wdzieczny,pozd.

Marek

matoly co wy piszecie! poczytajcie sobie ustawe podatkowa, dlsi dobrze robi i zgodnie z prawem, ja wyjezdzam 10 lat i jak przekroczysz 183 to zawsze sie rozliczasz tam a nie w polsce. pogielo was juz calkiem, za duzo alkocholu, muzgi macie wypalone

NEMO

Dzieki za informacje juz im tego nie podpisze Po swietach ide do prawnika Niczego w ciemno nie podpisze to jest chore

Góral

Tak sie sklada ze znam tych ludzi pracujemy razem od 5 lat super fachowcy I nie przypominam sobie azeby z Paryża ktos kogos wyrzucił A pracowalismy tam 1.5 roku Coś ci się gościu pokrzaniło

Olej

Tak sie sklada, ze wyjezdzam z Dlsi juz od kilku lat i to nie prawda co pisze ten. Mamy ubezpieczenie i sam mialem szyta glowe w szpitalu we Francji i nic nie placilem. Pieniadze sa duze bo jest duzo nadgodzin i jeszcze jest dieta. Agencja uczciwa, sprawdzona i polecam. Placa na czas do 10 masz pieniadze na koncie. Mieszkania super. A kasa najlepsza ze wszystkich agnecji bo mam porownanie z kumplami co jezdza z innymi agencjami. Tera wszyscy chca jezchac z dlsi od nowego roku.

Marek

Znajdz ( usunięte przez administratora ) prace w Polsce za nedzne 10 euro. Wtedy pogadamy.Nie podoba sie to nie jezdzij z agencjami. To twuj wybor. Nikt cie na sile tam nie ciagnie.

Góral

Myślę że ten Pan ma rację co pisze to prawda Wy w niczym nie pomagacie pracownikowi Werbujecie i na tym koniec dacie ubranko drelichowe do pracy i na tym kończy się wasza praca A gdzie jest polisa ubespieczeniowa w trakcie podróży w trakcie trwania pracy Gdzie jest koordynator kto go widzi na oczy we wszystkim musisz radzić sobie sam Pracujesz nie jako FACHOWIEC tylko pomocnik pomocnika młot do kucia miotła łopata i klejenie dziur za nędzne 10 euro nie licząc kosztów podróży i kosztów dojazdu do pracy Wejdż do biura popatrz do okoła przeczytaj dokładnie umowę wyjdż na papierosa i nie wracaj tam nigdy więcej Agęcja dla desperatów dla FACHOWCOW co już nie mają innej szansy pracy I proszę nie krytykować ludzi co piszą swoje zdanie każdy ma do tego prawo a szczególnie nie wypada pisać przełożonemu Chyba że ktoś pisze prawdę to trzeba ściemniać ale coraz mniej jest naiwniaków Pozdrawiam

Dlsi

Wszystkich, którzy czytają powyższe opinie informujemy, że nieprzychylne nam opinie wystawia nasz były pracownik, którego nie chcemy już zatrudnić ze względu na niski poziom pracy, brak porozumienia z innymi pracownikami i wieczne pretensje. Ten Pan z rozgoryczenia, że nie będzie miał już okazji zarabiać tak dobrych pieniążków nie może spać po nocach i stara się nam zepsuć opinię. Wszystkich zainteresowanych pracą zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania szczegółów, a Panu Januszowi życzymy pod choinką butelki "Nerwosolu" dla ukojenia nerwów oraz paczki chusteczek w celu otarcia łez.Na pewno na Nowy Rok dostanie Pan o tej firmy gdzie ma Pan na rękę 14 € podwyżkę do 20€. Powinien się Pan przekwalifikować na "Bajkopisarza". Pozdrawiamy wszystkich naszych obecnych i przyszłych pracowników.

Spawatrz

Skoro taka podła i okrutna ta firma to po co pracowałeś tam tak długo i sumiennie? Jedno z drugim się nie trzyma jakoś. Obrażasz ludzi a z tego co piszesz jesteś niezłym kombinatorem.Znajdź sobie innego pracodawcę i odczep się od DLSI. My pracujemy tam już ładny kawałek czasu i nie narzekamy na nic. POLECAMY WSZYSTKIM DLSI!!!

lexus

Według mnie możesz śmiało jechać ja jadę w sobotę do Francji byłem już z D.L.S.i i jest to najlepsza firma z jakiej byłem na kontrakcie

alaxa03

Jestem zainteresowana wakacyjnym wyjazdem do Francji,aby coś zarobić.Zobaczyłam ogloszenie pracy jako pokojowa.Czy ktoś korzystal już z takiej oferty firmy D.L.S.I ?Ciekawa jestem opinii

lexus

Firma jak najbardziej OK kasa na czas i to duża mieszkania ok kontakt z biurem bardzo dobry Jak tylko będzie jakiś wyjazd to jadę w ciemno ,najlepsza firma w jakiej pracowałem

plombier

Witam, polecam firme DLSI, pieniądze zawsze na czas, mieszkanie OK.

Zostaw opinię o D.L.S.I. - Gliwice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D.L.S.I.