Talent Partners

Gliwice

Opinie o Talent Partners

Iwona

Jak obecnie wygląda proces rekrutacyjny na stanowisko Młodszego testera oprogramowania? W dedykowanej ofertą pracy zakładce na stronie internetowej Talent Partners widnieje wiele ofert - w tym właśnie na te stanowisko. Jak wyglądają szkolenia wdrożeniowe? Dla wszystkich młodszych specjalistów to bardzo ważny etap w nowym miejscu pracy.

Iwona

@szok to ważne, że firma inwestuje w ludzi. Długo już pracujesz w Talent Partners? Obecnie też pojawiło się wiele ofert pracy. Zachęcam do sprawdzania na bieżąco strony internetowej firmy http://www.talentpartners.pl/oferty-pracy.html

szok

Podoba mi się to, że inwestują w ludzi. Wiadomo, że umowa i pieniądze adekwatne do stanowiska, to powinna być norma wszędzie. Jednak takie wyjazdy to dodatek, zwiedzasz świat, poszerzasz horyzonty.. :)

Zostaw opinię o Talent Partners - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Talent Partners