Opinie o Hubert Bojarczuk Talent Partners w Gliwice

Hubert Bojarczuk Talent Partners
3 6 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Hubert Bojarczuk Talent Partners? 17 września na portalu InfoPraca.pl pojawiło się ogłoszenie na Inżynier Sprzedaży. Ktoś z Was aplikował?

Monika Nowy wpis

Jakie zarobki są w tej firmie? Można liczyć na awans ?

Bili Nowy wpis

Żeby mieć bardzo dobrą opinię jako pracodawca to tak właśnie trzeba pracować!!

Andrzej Nowy wpis

Talent Partners to firma rekrutacyjna, która poważnie traktuje kandydatów. Szukałem nowych wyzwań zawodowych i odpowiedziałem na ofertę pracy z Talent Partners. Kontakt z firmą był bardzo pozytywny, rozmowa rzeczowa i konkretna oraz przyjazne i ludzkie nastawienie. Rekruter był ze mną cały czas w kontakcie i pomógł mi w finalizujących rozmowach z nową firmą, dzięki czemu znalazłem lepszą pracę w dobrej, rozwojowej firmie. Jeżeli szukasz nowej pracy – polecam kontakt z firmą.

TakNie1

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji w Hubert Bojarczuk Talent Partners? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Proboszcz

W końcu normalny HR. Zdecydowanie jestem przeciwny w pośredniczeniu na osi pracodawca-potencjalny pracownik...a raczej byłem. Większość 'HRków' to wymuszone 'Jedi Mind Tricks' socjotechniki i 'nie zorientuj się że to robimy'. Polecam robić to umiejętnie (tak że się wie, ale jest to w dobrym tonie robione) albo nie robić w ogóle, a najlepiej zamknąć działalność, a nie utwierdzać w przekonaniu świeże mioty po psychologii, że oto pojęło się pełne spektrum wywierania wpływu. Tutaj jednak inny przykład, bardzo pozytywny. W dniu dzisiejszym byłem na rozmowie, firma Talent Partners - Gliwice. Test, rzeczowa rozmowa, odpowiednie podejście - jednym słowem konkretnie. Rozmowa przebiegła...ludzko. Bez strzelania szablonami i technicznymi schematami. Podejście rekruterki i zręczne wplecenie wypytania z jak najbardziej miłą interakcją jak najbardziej na plus i więcej takich rekruterów (kontrastuje to z jedną z agresywnych rekruterek, z którą miałem do czynienia w pewnej firmie w Gliwicach) Opinie najbardziej kieruje do tych, którzy są zainteresowani ewentualną współpracą z firmą. Mając okazję odczuć 'profesjonalizm rekruterski' innych firm, bazując na dużej próbce na terenie Polski, firma Talent Partners bez wątpienia daje im przykład że można zrobić to dobrze. Im więcej takich firm, tym większe zatrudnienie, bo w przeciwnym razie to raczej ludzie będą woleli żebrać na dworcach. Dobry rekruter = Dobra renoma firmy, która rekrutera zatrudnia. Pozdrawiam.

Iwona

Jak obecnie wygląda proces rekrutacyjny na stanowisko Młodszego testera oprogramowania? W dedykowanej ofertą pracy zakładce na stronie internetowej Talent Partners widnieje wiele ofert - w tym właśnie na te stanowisko. Jak wyglądają szkolenia wdrożeniowe? Dla wszystkich młodszych specjalistów to bardzo ważny etap w nowym miejscu pracy.

Iwona

@szok to ważne, że firma inwestuje w ludzi. Długo już pracujesz w Talent Partners? Obecnie też pojawiło się wiele ofert pracy. Zachęcam do sprawdzania na bieżąco strony internetowej firmy http://www.talentpartners.pl/oferty-pracy.html

szok

Podoba mi się to, że inwestują w ludzi. Wiadomo, że umowa i pieniądze adekwatne do stanowiska, to powinna być norma wszędzie. Jednak takie wyjazdy to dodatek, zwiedzasz świat, poszerzasz horyzonty.. :)

Zostaw opinię o Hubert Bojarczuk Talent Partners - Gliwice

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie