Opinie o Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. w Niepołomice

Koniec Maseczek !!!

Od przyszłego tygodnia rząd znosi obowiązek maseczek teraz kolej na firmę.

Emilia
@Koniec Maseczek !!!

I jak, znieśli te maseczki? Bo niektóre firmy to i tak się boją.

Abc

Czy to prawda że biura pracują zdalnie całymi tygodniami w domu?

Kira
@Abc

Nie wszystkie działy ale to prawad

Halina
@Kira

A jakie działy pracują zdalnie? To wymóg czy pracownik może sam zdecydować?

Czy Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. zapewnia kartę multisportu?

Prac

Jeśli jesteś zatrudniony przez PWT to masz taką możliwość zakupu karty .

Guest_3525753

Tak, w programie multikafeteria możesz co kwartał zamówić na kwartał. Multikafeteria jest to program gdzie na cały rok dostajesz około 1200 zł, które możesz wykorzystać na różne bony + multisport. Z Multikafeterii pobierają ci 81 + podatek, i z wypłaty 81 zł. To jest opłata na trzy miesiące. Czyli miesięcznie 27zl(54zl)

Paulina
@Guest_3525753

Czy udział w tym programie jest obowiązkowy, czy może przystępują do niego tylko chętne osoby? Rozumiem, że ta kwota jest taka sama dla wszystkich pracowników? Czy poza tymi bonusami Pratt & Whitney Tubes organizuje też jakieś imprezy integracyjne?

Zonk
@Guest_3525753

Co z tym programem bo teraz nic nie dostaliśmy ?

Praca

Część, złożyłem CV do firmy powiecie mi jaki jest okres oczekiwania na odp ?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Zakupów? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Niepołomice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Niepołomice
Early Stage
Hoool

Witam interesuje mnie stanowisko technik utrzymania ruchu na jakie pieniądze można liczyć . Mam 4 letnie doświadczenie.

UR

Dzień dobry, ile proponują na stanowisku elektromechanik utrzymania ruchu?

CNC praca

Cześć, oferta na operatora widnieje juz dość długo, może ktoś napisać jaka jest atmosfera I kierownicy na maszynach CNC?

Cnc operator

Czołem chłopcy! Powiedzcie ile teraz zarabia sie w Pracie na starcie chodzi mi o maszyny.

Cnc

Może ktoś napisać jak wygląda praca na CNC? Jest ogłoszenie na frezarki cnc. Produkcja jednostkowa czy seryjna? Programy pisze operator?

Ktos
@Cnc

Technolodzy piszą programy, serie po maksymalnie 20szt więc częste przezbrojenia maszyn

brach

Pracuje w tej firmie już długo i powiem szczerze że w żadnej innej firmie w której wcześniej pracowałem pracownicy nie byli tak dobre traktowani przez pracodawcę. Opinia pracowników zawarta w ankiecie PLUS jest dogłębnie analizowana a jej wyniki mają wpływ na decyzje i postępowanie naszych przełożonych. Myślę że jeżeli sytuacja z wiązana z COVID-19 poprawi się to osoby wartościowe które rzetelnie wykonywały swoje zadania będą przywrócone do pracy. Osoby niezadowolone z pracy w naszej firmie mają po prostu problem z samym sobą z słuchaniem przełożonych, chęcią rozwoju i nauki na nowych stanowiskach. Nie życzę nikomu źle ale jeżeli nie zmienią swojego podejścia do życia i pracy to ciężko będzie im znaleźć pracę gdziekolwiek. Powodzenia.

Zwolniony pracownik
@brach

Czy Ty wiesz co piszesz? Osoby "wartościowe które rzetelnie wykonywały swoje obowiazki będą przywracane na stanowiska".; Skoro były rzetelne i wartościowe to dlaczego zostały zwolnione? I żeby sprawa była jasna nic nie mam przeciwko firmie. Wysoko ją ceniłem. Mam tylko pretensje i urazę do formy zwolnień

Brach
@Zwolniony pracownik

Myślę że wybór osób do zwolnienia nie był/jest łatwy ,często w takich sytuacjach wybiera się po prostu mniejsze zło patrząc na możliwość przetrwania firmy na rynku.

@Zwolniony pracownik

Zwolnione bo sprzedaż spadła o 60%?

Zwolniony pracownik

I dla tego że spada to człowiek dostaje 10 minut na zabranie swoich rzeczy? Spada i dla tego o 7 dostajesz zadanie do zrobienia od przelozonego a o 10 dostajesz od tego samego przełożonego wypowiedzenie?Spada i dla tego nie ma możliwości nawet pożegnania się ze współpracownikami? Spada i dla tego jest się wyprowadzanym za szlaban jak (usunięte przez administratora) Ze już nie wspomnę o tym że dobrym tonie było by powiedzenie co przesadzilo że się dostało wypowiedzenie a nie klepanie tych samych regułek do wszystkich. I możesz sobie pisać co chcesz ale w następnej turze możesz dokładnie tak samo potraktowany i ciekawe co wtedy napiszesz

Zwolniony
@Zwolniony pracownik

Witam, niestety podpinam się pod negatywne wypowiedzi.... pracownik przy zwolnieniach grupowych potraktowany został jak ... śmieć...nic dodać nic ująć ... choć żeby ktoś z Kadry powiedział , ze jest im przykro z takiej sytuacji... nic... po prostu wypad... i tyle w temacie... i nie ważne ile się pracowało... a niby firma w kryzysie a ostatnie zwolnienia poszły po osobach co miały staż i odprawy... czyli zostali z mniejszym stażem a na odprawy kasa była...

Świadek
@Brach

Prawda - podczas zwolnień grupowych totalna patologia. Pracownicy rozwijający nowy dział, otrzymujący liczne nagrody/wyrożnienia i jeszcze dzień wcześniej nowe zadadania do realizacji na najbliższe kilka miesięcy, zostali wypowadzeni jak przestępcy i śmiecie. A osoby nowe i bez doświadczenia zostały.

Myszka miki
@Zwolniony

Człowieku chyba nie wiesz co znaczy złe traktowanie pracowników z tego co piszesz czeka Cię ciężkie spotkanie z życiem..

pracownixxon
@Zwolniony pracownik

Ja osobiście gdybym był szefem to bym chciał ten temat załatwić jak najszybciej biorąc pod uwagę, że to jest trudna sytuacja dla wszystkich a zwłaszcza dla osoby która traci prace. Nie pozwolił bym na chodzenie i plątanie się po firmie bo każdy różnie reaguje na sytuacje skrajne stresowe. Jeżeli ktoś faktycznie z kimś ma kontakt zawsze może zaprosić na "cukierka po pracy", to nie przedszkole.

Pracownik Pwt
@pracownixxon

To przestań chodzić na firmowe spotkania integracyjne, bo integrują się dzieci w przedszkolu.

Haha
@pracownixxon

Nie pozwolilbyś na chodzenie po firmie ? Pracownika chroni prawo. Pracownicy maja okres wypowiedzenia i na wypowiedzeniu pracują zgodnie z tym prawem a że grupowe zwolnienia były to zrobili prawdziwą ,,bonanze,, . Podpinam się pod negatywne opinie (usunięte przez administratora)

Asd
@Haha

To poczytaj sobie kolego te prawa i doedukuj się trochę

Haha
@Asd

Jesteśmy koledzy? Ja z kontroli jakości, a Ty?

Ilona
@Haha

Świetnie, że ta aktywnie uczestniczycie w dyskusji. Mam nadzieję, że mi pomożecie. W Pratt & Whitney Tubes dają ponoć możliwość ambitnym, angażującym się i pełnym zapału młodym ludziom na zdobycie wartościowego doświadczenia u boku specjalistów, oczywiście w ramach stażu. Wiecie może, czy po takim stażu istnieje tam szansa na stałą pracę?

Pracownik pwt
@Ilona

Obawiam się że obecnie raczej nie dadzą zatrudnienia ani po stażu ani przed stażem....

Milo
@Ilona

Kochana. Są potrzebni pracownicy na nowy dział(ring) ale tam jest praca dla zdolnych, z doświadczeniem i odpornych na stres - kierownik tego działu potrafi wykończyć psychicznie ....i dosłownie zniszczyć człowieka.

Ring
@Milo

Ring to jest jedno z porażek tej firmy...miał być hit a jest kit....

Dragon
@Ring

Dokładnie. Jaki kierownik taki dział.

Robcio
@brach

To chyba w niewielu firmach robiłeś albo masz tak niskie wymagania wobec pracodawcy. Widocznie wystarczy Cię przekupić tandetnymi gadżetami czy żałosnymi benefitami .

Stefan

Dawno tak się nie uśmiałem widzę, że gowork'a skutecznie opanowała grupka pieniaczy. Ludzie jak Wam źle to szukajcie szczęścia gdzie indziej - każdy jest kowalem swego losu a tylko ostatnia sierotka wylewa tutaj swoje żale i tworzy wybujałe historie po czym przychodzi do pracy z dnia na dzień i wszystko jest OK. Pracuje tu już koło 5 lat i były lepsze i gorsze momenty ale jedno mogę powiedzieć - PWT TO DOBRE MIEJSCE PRACY :) taka jest moja opinia. Faktem jest, że wciąż na Produkcji (i nie tylko) została grupka cwaniaczków, którzy chcieliby zgarniać góry złota za leżenie i byciem "spoookoo zioomeeem ziooom hy hy" dramat :) na szczęście takiego elementu coraz mniej i powiększa się grupa zaangażowanych i wartościowych osób, pozdrawiam!

O jeee
@Stefan

Świetne miejsce pracy dla ciebie, oni lubią takich, którymi można sterować bez przeszkód. Gratuluję korporacji, u nas zadowoleni są tylko dyrektorzy????

abc
@O jeee

powodzenia w manie i oknoplast :) baw się dobrze

Cnc
@O jeee

Człowieku jak pracujesz na produkcji to musisz zrozumieć ze jestes tylko najemnikiem. Jestes człowiekiem od roboty. I masz cale g.... do gadania. Sterowany musisz byc bo jest jakaś hierarchia. Jak się nie podoba to zakładaj swoją firmę w podobnej branży i życzę ci żeby twoi pracownicy byli od rządzenia. Z chęcią wtedy się tam zatrudnie. Do firmy w której szef nie będzie mial zbyt wiele do powiedzenia.

Zadowolony z oknoplast
@abc

Ooo..dzięki. W oknoplast dostałem lepszą stawkę i atmosfera jest lepsza niż w pracie.

Robcio
@Stefan

Jak Ci tak dobrze to widocznie jesteś w grupie ludzi którzy lubią robić za (usunięte przez administratora) pieniądze(usunięte przez administratora)

Czy w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Zorientowany

Nie, od razu umowa o pracę.

Jan
@Zorientowany

O, to super! A to od razu na czas nieokreślony? Czy jak?

Co
@Jan

Jasne że nie

Koko

Zasadniczo najgorszy pracodawca w strefie. Mobbing to normalność. Trochę jak Mabuchi w Bochni. Radzę uciekać jak najdalej.

Lady gaga
@Koko

Tak zgadzam się pozatym ziemia jest płaska A w szczepionkach są czipy i zapomniałem dodać że prezesem zarówno jednej jak i drugiej firmy jest reptylianin z tego samego rodu kosmitów:) Miauu miau miau

Vulture
@Lady gaga

I wszyscy świecimy przez 5G ????

Cześć, ile zarabia się na stanowisku młodszy technolog? Z góry dziękuję za odpowiedź

Były Pracownik.

Witam powiedzcie Mi o co chodzi z tym LGBT, miesiącem tolerancji ?? Słyszałem że bardzo ciekawy artykuł. Czyżby nowa moda w firmie nastała?

Otto
@Były Pracownik.

Firma zamiast zająć się produkcją rurek na siłe szerzy ideologię i i chamsko agituje za LGBT. Zaraz będą kazali im używać zaimków nijakich żeby nie sugerować płci czy klękać na początku zmiany żeby oddać hołd czarnym. Niestety firma bierze co amerykańskie i robi z tego koktajl medialny podawany pracownikom. Paru mądrych ludzi odezwało się w tej sprawie a że było to nie po lini mentalnej firmy to się zrobiła afera

gruby

no to kolejne zwolnienia .....

O nie, dlaczego?

Dawid
@gruby

Z jakiego powodu pracownicy P&T są zwalniani? Czy ma to związek z obecną sytuacją na rynku jeśli chodzi o pandemie? Pracownicy, którzy odchodzą z firmy, dostają odprawy finansowe?

Prac
@gruby

Gdzie te zwolnienia ?chyba w twojej głowie.

Mickus

Pracowałem i zostałem wyrzucony bez powodu. Na produkcji panuje chaos którego nikt nie potrafi ogarnąć.(usunięte przez administratora)

Ha ha ha
@Mickus

A przecież chwaliłeś się że znasz burmistrza Bochni i co pracy Ci nie załatwił ?

Pwt pracownik
@Mickus

E tam byłeś słaby ja trampek. No szybki to byłeś. Ale na 40 szt robiłeś 1 dobrze.

Inspektor
@Mickus

Panie Pablito, nie bez powodu.... Byłeś kiepski.

Natalia
@Inspektor

Za co w takim razie można zostać zwolnionym w P&W? Chodzi o całokształt pracy czy może są określone zasady, których trzeba się trzymać? Jaki pracownik może być spokojny o swoje stanowisko pracy w firmie?

Pracownik pwt
@Natalia

Za głupie pytania wyrzucają....

Pato

Pato-firma gdzie odnajdą się chyba tylko pato-pracownicy. Bo wasi potencjalni przełożeni to ciężkie patologi.

Luk

Ile może zarobić netto spawacz tig w tej firmie?

Pratowiec

Dziwne, do technologii potrzebują pracowników, firma zewnętrzna rekrutuje do Pratta, a podobno jest kryzys, restrukturyzacja, zwolnienia i takie tam.....

Zorientowany
@Pratowiec

A może ktoś się zwolnił i na jego miejsce ktoś musi przyjść?

Pratowiec
@Zorientowany

To zwolniło się dwóch bo poszukują dwóch

Zostaw merytoryczną opinię o Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.