Pratt & Whitney

Niepołomice

Pratt & Whitney

Opinie o Pratt & Whitney

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Emilia

Pratt & Whitney prowadzi obecnie rekrutację. Na dużym portalu z ogłoszeniami o pracę znalazłam dwie oferty. Poszukiwany jest Operator Produkcji oraz Stażysta/ka w Dziale BHP i OŚ. Oferowany staż jest płatny. Jesteście zainteresowani pracą w tej firmie? Będziecie próbować swoich sił?

Wiktor

Może ktoś z pracowników napisze kilka słów o pracy w firmie? Warto starać się?

Kaska

Są tu rekrutację wewnętrzne? Jest sens aplikować na niższe stanowiska z nadzieją na lepsze perspektywy?

Emilia

@Jaaa, brzmi to całkiem nieźle! Bardzo dziękuję za Twoją odpowiedź i życzę wszystkiego dobrego. @Zainteresowany 1234, widziałam, że pytałeś o pracę w Pratt & Whitney. Zdecydowałeś się już aplikować do pracy w tej firmie? A może miałeś już rozmowę kwalifikacyjną? Jeśli tak, to napisz nam proszę, jaki był jej przebieg.

Emilia

@TSW, a czy mógłbyś powiedzieć, dlaczego już nie pracujesz w Pratt & Whitney? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? @Zainteresowany, a jakie stanowisko Cię interesuje? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @Jaaa, długo już pracujesz w Pratt & Whitney? Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne?

Jaaa
@Emilia 06.06.2018 15:53

Cześć, nie jest to jakiś imponujący staż ale już trochę pracuje. Jeśli chodzi o umowę to dostajesz najpierw na pół roku potem na czas nieokreślony. Benefity oczywiście są. Multikafeteria w tym Multisport za grosze, wpłata co miesiąc pieniędzy na pracowniczy program emerytalny, opłacają szkoły studia jakie chcesz. Można chodzić na angielski choć nie jestem pewien dostępności.

Zainteresowany 1234

Witam. interesuję mnie praca w firmie Pratt&Whitney jestem spawaczem z wieloletnim doświadczeniem w stali nierdzewnej jak i czarnej na jakie wynagrodzenie mogę liczyć?jaka jest atmosfera na produkcji?

TSW

Pracowałem przez pół roku jako operator automatów spawalniczych. Nie mogę powiedzieć nic złego o firmie. Szacunek dla pracownika, pieniążki całkiem dobre i super ekipa na produkcji przynajmniej na mojej zmianie praktycznie sami pozytywni i bardzo pomocni ludzie. Polecam

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Kowboj

Praca jest bardzo ciekawa i zróżnicowana . Oczywiście każdy kto jest nowozatrudniony musi się liczyć z planami sprzedażowymi, terminowości oczekują kontrahenci. Zarobki są bardzo dobre i ciekawy pakiet socjalny . Przykro czyta się wypociny ludzi którym się nie udało albo już tutaj nie pracują . Znając swój zakład wiem że jest dokładnie odwrotnie .

Jaaa
@pytajacy 22.05.2018 17:43

Przyjdź kolego i się przekonaj o ile zaproszą Cię na rekrutację. Po okresie próbnym jest bardzo przyzwoicie.

horhe

Ile dostanę brutto jako operator frezarki CNC (preferowane mazak i dossan). Z dwuletnim stażem w podobnej firmie

Emilia

@Zszokowana Rozumiem, że musiałaś zrazić się do Pratt & Whitney. Czy mogłabyś jednak bardziej rozwinąć swoją wypowiedź? Pracowałaś tam? Inni użytkownicy forum na pewno chcieliby wiedzieć więcej na temat pracy tam. Pamiętaj też, że na forum obowiązują zasady spisane w regulaminie https://www.gowork.pl/regulamin gdzie wspomina się o nieobrażaniu nikogo.

gibon

ile można zarobić na stażu? Ktoś może coś więcej powiedzieć o stażach w tej firmie? Jak ciężko się dostać, jakie zarobki, czy jest możliwość późniejszego zatrudnienia, czy obowiązki na stażu są ciekawe i rozwojowe?

Ania
@gibon 03.05.2018 10:50

1/2 etatu, 3 miesiące, 800zł brutto(!).

Jurij

Witam, ile tutaj zarobi spawacz za te 160 godzin? Pytam bo mam oferte przyjęcia.

Tonik

Podpowiedzcie coś o praktykach w firmie. Czy ciągle sa aktualne?

Zszokowana

Za te pieniądze odpowiedzialność za ludzkie życie. Bandyci nie firma

Aerospace
@Zszokowana 22.04.2018 15:45

www.facc.com do konca roku chca zatrudnic ok 200 osob wiec aplikowac

robol

2300 netto dla spawacza orbitalnego do dobre pieniądze? I ty majkel 12 uważasz się za normalnego

mariusz
@robol 20.02.2018 14:55

www.facc.com ja tu pracuje jako technik i mam rocznie 36,400e z 13 i 14 wyplata pracy jest tu sporo ,pozdrawiam

ADIS

Brak odpowiedzi po rozmowie kwalifikacyjnej chociaż zapewniano że będzie.

michal5152s

jakie są zarobki na magazynie w PWT?

Magazyn
@michal5152s 18.04.2018 05:05

2000-2100 netto na 3 zmiany

Itylewtemacie

Operator produkcji jakie zarobki?

xyz
@Znawca 12.04.2018 22:49

Całe Niepołomice masz oplakatowane reklamami Man-a z Addeco, chcesz to idź tam pracować, dają chyba 4200 brutto, umowa zlecenie. Naucz się wcześniej podstaw ukraińskiego. Powodzenia życzę

Bezimienny

Witam, jak wygląda praca na stanowisku inspektora jakości? Jakie obowiązki, zarobki?

Bezimienny
@Inspektorre 11.04.2018 08:46

A konkretnie jakie obowiązki? Tylko kontrola przez 8 godzin czy coś ponadto?

WszystkoWidziałem

Warunki pracy nie najgorsze chodź mogłoby być lepiej, zarobki tragedia (jak cios poniżej pasa), do tego spotkania na których mówione jest ile to firma zarobiła i jak na dobrym poziomie są. Każdy z pracowników ma swoje zdanie na ten temat. Na końcu pozdrowię tych co liżą jajka swoich przełożonych, wiadomo co się za tym kryje :)

Wszech

Na jakie zarobić może liczyc programista cnc ? ?

Zenobiusz

Jak jest w PWT dziś to nie wiem, ale tak ponad rok temu jak ktoś trafił na Ryśka to się przekonał, że Janusze zarządzania istnieją naprawdę.

Irek

To profesjonalista w swojej branży. Mam zamiar aplikować i szukam informacji.

@Irek 22.03.2018 17:01

Brawo panie Irku ,czekamy na więcej podstawionych wypowiedzi kolegów z Hru

Air

Szkoda czasu istne (usunięte przez administratora), brak rozwoju, zarobki dobre dla chłopaków co skończyli w tym roku szkoły zawodowe

Donald
@anonymous 24.01.2018 21:45

Bo to sa części do silników odrzuconych. Sam napisałeś

Endrju

Zastanawiające, że komentarze o Ryśku mobbingujacym pracowników zarządzaniem przez wrzask zostały usunięte przez administratora. A to była akurat sama prawda.

rezonator

myslę o P&W na start jako początkujący tigowiec aby się wprawić w rysunek techniczny, naucze się tam czy isc na zbiorniki spozywcze/chemiczne?

Ravel
@rezonator 06.03.2018 19:09

Idź na spożywkę, w pratt konkretnego kładzenie spoin się nie nauczysz, sama drobnica. Jak chcesz zarabiać dobre pieniądze w tigu to tylko spożywka lub energetyka.

Andrzej

Jak tam w elitarnej, ekskluzywnej i prestiżowej branży? Dalej karierę się robi wyłącznie przez donosy? :D

A.
@Andrzej 26.02.2018 18:06

Jeśli ktoś nie potrafi inaczej, to pewnie myśli, że tak się robi karierę w tej branży :D

majkel12

haha niezly ubaw tu jest! ludzie, nie wierzcie w te brednie... pozdro dla normalnych.

robo

Jest super pieniądze szczęścia nie dają. Za to praca w ekskluzywnej branży ,a po pracy w PWT tyranie na budowie żeby jakoś żyć. Chory zakład .

Zostaw opinię o Pratt & Whitney - Niepołomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pratt & Whitney