Opinie o Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. w Niepołomice

Asd

Hej, na ile można liczyć na wyższych stanowiskach typu programista cnc czy mistrz zmiany?

zmartwiony
@Asd

Najlepiej być opratorem. W chwili obecnej są już operatorzy którzy zarabiający lepiej niź mistrz. Szkoda się pchać na stanowiska niższego menegmentu.

były

Wiecie co... ja tam Kreislera/Pratta wspominam dobrze (i to pomimo kiepskiego rozstania). Ok.. było to już kilka lat temu, ale atmosfera byłą fajna, praca zespołowa pełną gębą, biuro z halą było blisko i pchaliśmy do przodu pomimo przejęcia zakładu i oczekiwań korporacji. Wynagrodzenia nie były szałowe, ale na bank były rynkowe... do firmy trafiały osoby z innycgh dużych zakładów z okolicy i nie tylko. Do tego w pierwszej kolejności awansowanie byli ludzie z wewnątrz. Więc albo się tam naprawdę sporo pozmieniało przez ostatnie dwa lata, albo to takie gadanie tylko.

@były

pozmienialo sie... oj pozmienialo...

Zezze

Czytam o oczom nie wierze jak macie problemy z managerami jest ombudsman program czysto anonimowy tu jest nie dopomyslenia żeby management mnie nakłaniał do szkoleń w domu

@Zezze

akurat... a probowales cos kiedys zglosic? bo poki co wszystko jest zamiatane pod dywan...

Nr Elvis

Jak tam w PWT dalej korposzczurzyzm? ;)

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Zakupów? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Niepołomice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Niepołomice
Early Stage
Kaska

Są tu rekrutację wewnętrzne? Jest sens aplikować na niższe stanowiska z nadzieją na lepsze perspektywy?

@Kaska

Rekrutacje wewnętrzne kiedys były, teraz zatrudniaja przez agencję i potem jak odejdzie ktoś z pracownijków zatwudniochych bezpośrednio zmieniaja umowę prazcownikowi z agencji. REkrutacja wewnętrza polega na tym że maja już wybrana osobę i choć byś wnioskował chęc wzięcia udziału w rekrutacji to itak wiadomo kto dostanie stanowisko. Często nawet nie wiadomo że ktoś awansowal.

@anonymous

Mam jeszcze pytanie związane ze zmianą formy zatrudnienia z agencyjnej na bezpośrednią. Czy można wtedy liczyć na podpisanie z Pratt & Whitney umowy o pracę? Stabilność zatrudnienia jest bardzo pożądana na rynku pracy i osoby chcące wysłać tam CV, na pewno będą wdzięczne za rozjaśnienie sytuacji.

Emilia

@koś być może dobrym pomysłem byłoby skontaktowanie się bezpośrednio z działem rekrutacji Pratt & Whitney. Dane kontaktowe do firmy znajdziesz pod następującym linkiem: http://pwtubes.pl/kontakt/ Jeżeli zdecydujesz się złożyć swoje dokumenty aplikacyjne i odbędziesz rozmowę kwalifikacyjną, napisz proszę jak przebiegła. Wszystkie opinie z pierwszej ręki są cenne dla osób, które chciałyby wysłać tam swoje cv.

Chce apkikowac na spawacza, ile mozna dostac? Prosze o prawdziwe dane., nie chce sie pozniej rozczarować, dzieki

putin
@Paweł

od 2200 netto w góre

Były
@Paweł

Pracowałem jako spawacz orbitalny przez pół roku. Firmę mogę z całą odpowiedzialnością polecić. Ludzie sympatyczni, pomocni. Można się wiele nauczyć. Super atmosfera. Zarobki kiedy prawdę niezłe. Kiedy ja pracowałem było to ok. 2300 netto dla początkującego pracownika. Gdy już odszedłem słyszałem o całkiem sporych podwyżkach. Duży pakiet socjalny. Prywatna opieka medyczna, karta multisport itp. Jednym słowem POLECAM

@putin

Zartujes chyba...ja mam dwojke dzieci ciezko bedzie za 2200 żyć, dzieki za,info, nie będę jednak składał papierów.

Emilia

@Jacek S niestety nie posiadam takich informacji, ponieważ nie jestem związana z Pratt & Whitney. Być może dobrym pomysłem byłoby skontaktowanie się z działem rekrutacji tej firmy i zapytanie u źródła. Czy mimo braku wiedzy o zarobkach na stanowisku Operatora Produkcji, zdecydowałeś się wysłać tam swoją aplikację? Jeżeli tak i odbędziesz rozmowę kwalifikacyjną, podziel się z nami jej przebiegiem. Będzie to cenna wskazówka dla przyszłych aplikantów.

młody

ogólne praca dobra ale zarobki dla nowych pracowników słabe więcej w biedronce albo w Lidlu się zarobi . umowa na stałe po pół roku i niecałe 2400 netto żenada

Mmmm
@młody

Na start to żenada? Plus dodatki o których nie piszesz? Idź pracuj w Biedronce.

Emilia

Pratt & Whitney prowadzi obecnie rekrutację. Na dużym portalu z ogłoszeniami o pracę znalazłam dwie oferty. Poszukiwany jest Operator Produkcji oraz Stażysta/ka w Dziale BHP i OŚ. Oferowany staż jest płatny. Jesteście zainteresowani pracą w tej firmie? Będziecie próbować swoich sił?

Jacek S
@Emilia

A na jakie zarobki może liczyć Operator Produkcji? dziękuje za odpowiedź.

Wiktor

Może ktoś z pracowników napisze kilka słów o pracy w firmie? Warto starać się?

Emilia

@Jaaa, brzmi to całkiem nieźle! Bardzo dziękuję za Twoją odpowiedź i życzę wszystkiego dobrego. @Zainteresowany 1234, widziałam, że pytałeś o pracę w Pratt & Whitney. Zdecydowałeś się już aplikować do pracy w tej firmie? A może miałeś już rozmowę kwalifikacyjną? Jeśli tak, to napisz nam proszę, jaki był jej przebieg.

Emilia

@TSW, a czy mógłbyś powiedzieć, dlaczego już nie pracujesz w Pratt & Whitney? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? @Zainteresowany, a jakie stanowisko Cię interesuje? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @Jaaa, długo już pracujesz w Pratt & Whitney? Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne?

@Emilia

Cześć, nie jest to jakiś imponujący staż ale już trochę pracuje. Jeśli chodzi o umowę to dostajesz najpierw na pół roku potem na czas nieokreślony. Benefity oczywiście są. Multikafeteria w tym Multisport za grosze, wpłata co miesiąc pieniędzy na pracowniczy program emerytalny, opłacają szkoły studia jakie chcesz. Można chodzić na angielski choć nie jestem pewien dostępności.

Zainteresowany 1234

Witam. interesuję mnie praca w firmie Pratt&Whitney jestem spawaczem z wieloletnim doświadczeniem w stali nierdzewnej jak i czarnej na jakie wynagrodzenie mogę liczyć?jaka jest atmosfera na produkcji?

TSW

Pracowałem przez pół roku jako operator automatów spawalniczych. Nie mogę powiedzieć nic złego o firmie. Szacunek dla pracownika, pieniążki całkiem dobre i super ekipa na produkcji przynajmniej na mojej zmianie praktycznie sami pozytywni i bardzo pomocni ludzie. Polecam

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Kowboj

Praca jest bardzo ciekawa i zróżnicowana . Oczywiście każdy kto jest nowozatrudniony musi się liczyć z planami sprzedażowymi, terminowości oczekują kontrahenci. Zarobki są bardzo dobre i ciekawy pakiet socjalny . Przykro czyta się wypociny ludzi którym się nie udało albo już tutaj nie pracują . Znając swój zakład wiem że jest dokładnie odwrotnie .

Jaa
@Kowboj

Szczególnie zarobki już po dwóch podwyżkach w tym roku są super :) ale niektórzy wolą narzekać :) pozdro!

pytajacy
@Jaa

ile dają Brutto na start ?

@pytajacy

Przyjdź kolego i się przekonaj o ile zaproszą Cię na rekrutację. Po okresie próbnym jest bardzo przyzwoicie.

horhe

Ile dostanę brutto jako operator frezarki CNC (preferowane mazak i dossan). Z dwuletnim stażem w podobnej firmie

Emilia

@Zszokowana Rozumiem, że musiałaś zrazić się do Pratt & Whitney. Czy mogłabyś jednak bardziej rozwinąć swoją wypowiedź? Pracowałaś tam? Inni użytkownicy forum na pewno chcieliby wiedzieć więcej na temat pracy tam. Pamiętaj też, że na forum obowiązują zasady spisane w regulaminie https://www.gowork.pl/regulamin gdzie wspomina się o nieobrażaniu nikogo.

gibon

ile można zarobić na stażu? Ktoś może coś więcej powiedzieć o stażach w tej firmie? Jak ciężko się dostać, jakie zarobki, czy jest możliwość późniejszego zatrudnienia, czy obowiązki na stażu są ciekawe i rozwojowe?

@gibon

Najpierw więcej szczegółów, staż w jakim dziale Cię interesuje? Chyba nie jakikolwiek

@gibon

1/2 etatu, 3 miesiące, 800zł brutto(!).

Zostaw merytoryczną opinię o Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.