Opinie o Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. w Niepołomice

Dawid

Jak firma jest dobra to myślę, że pewne osoby wykorzystują firmę, oby nie było za chwilę narzekania.

@Dawid

O czym dokładnie piszesz? W jaki sposób (pracownicy?) mieliby wykorzystać firmę i kto miałby narzekać? Wyjaśnisz co masz na myśli?

Koko

Palaczem nie jestem, ale jak się w zimie jedzie przez strefę Niepołomicką to poza ogrodzeniem na mrozie pali się tylko w PWT. Inni sobie jakoś inaczej poradzili. Bez szacunku do pracownika daleko nie ujedziecie.

Ktoś
@Koko

Heh największą dyskusje tworzą papierosy ????????

???
@Koko

A co ma wspólnego szacunek do pracownika z tym, że Ty zdecydowałeś marnować swoje pieniądze i niszczyć swoje zdrowie? Nie rozumiem jak to się ma do pracy, gdzie człowiek przychodzi na 8godzin zrobić swoje i chce wrócić do domu.

ktos

witam jakie są godziny pracy biura? 8-16?

Emilia
@ktos

@ktos Pytasz z perspektywy osoby zainteresowanej pracą w Pratt & Whitney? Napiszcie, jak wygląda rekrutacja w tej firmie na stanowiska biurowe? Z góry dziękuję.

Berg

Obecnie widnieje oferta na operatora produkcji . Czy jest to praca od zaraz ?? Czy jest to system 4 brygadowy z weekendami i świętami ?? Jaki zakres zarobkowy plus minus ??

@Berg

Mowisz o oficjalnej stronie P&W czy pracuj.pl?

Jakieś różnice ?? Mówię o ofercie z pracuj.pl

@Berg

Jakoś nie znalazłem na pracuj.pl...oferty są tylko z Kalisza i Rzeszowa... Jeśli masz to wyślij link. Dziękuje :)

@SZyCHa

Nie interesuje mnie czy znalazłeś ofertę czy nie . Moje pytanie dotyczy warunków pracy jak nie wiesz nic na ten temat to się nie wypowiadaj .

@Berg

widzę kultura na wysokim poziomie. (usunięte przez administratora)

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Zakupów? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Niepołomice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Niepołomice
Early Stage
Miodek

Czy ktoś dojeżdża do pracy z Prokocimia lub okolic. I czy jest możliwość wspólnego dojazdu by było taniej. Mogę jeden tydzień ja jeździć a kolejny ktoś inny i tak na zmianę. Pozdrawiam ps. Na jakim działe najlepiej się pracuję i są w porządku ludzie.

Szycha
@Miodek

Wiecie może czy są prowadzone rekrutacje na operatora? Czy na razie nie ma zapotrzebowania na ludzi? Czy jest możliwość pracy nadgodzin?

Ryhu Brodacz

I tak was wszystkich zmobbinguję.

Powiem tak, szkoda, że nie doceniają zdolnych pracowników, którzy nie mają znajomości, a dają z siebie wszystko...tak było ze mną, na szczęście po roku pracy w innym.zakładzie, zostalem doceniony awansem, w PWT to nie możliwe, także życzę powodzenia firmie na przyszłość, bo realia się zmieniają i niedługo ciężko będzie o dobrego i stabilnego pracownika.

Costamwiem;)

Czytam te niektóre opinie i śmiać mi się chce .Kilka słów ode mnie,pracuje tu ok 9lat i ogólnie nie powiem złego słowa .Jakieś farmazony o korposzcsurach,(usunięte przez administratora) czy inne legendy można wsadzić między bajki.Pracowalem jako operator ,pracuje obecnie w jakości,ludzie są bardzo spoko jeśli sam jesteś spoko ,wiadomo są i dzbany ktorzy myślą że przyszli tu i dostaną gruby hajs za chodzenie na kawę albo nicnierobienie-tacy owszem są tępieni ,nie radzą sobie ,smęcą że im źle ,że na nich donoszą itd,koniec kariery po pół roku albo i szybciej.Jak ktoś uczciwie pracuje,chce mu się to i zarobi i awansuje bez żadnych krzywych numerów.Dodatki?premia na święta 1k,kwartalna 5%, multibenefits kwartalnie,,program emerytalny na fajnych warunkach,prywatna opieka zdrowotna(dość tanio ale nie korzystam),nagrody też się zdarzają . Pozdrawiam frustratow kopnietych w (usunięte przez administratora) a reszcie polecam się przekonać samemu jak to jest .

Barabasz
@Costamwiem;)

Wszystko się zgadza tyle tylko, że punkt widzenia zależy od działu, w którym się pracuje w PWT. Akurat w KJ nie jest najgorzej. Może ktoś z działu technologii, z obecnych bądź byłych pracowników się wypowie????? Myślę że ich opinia może dużo wnieść do dyskusji.

Mr_Elvis
@Costamwiem;)

Co chcesz udowodnić? Że(usunięte przez administratora)się na was już nie drze jak na najgorsze korpośmieci każdego dnia czy go już tam po prostu nie ma? Bo jak dalej jest to PWT to ciagle największy (usunięte przez administratora) w. Niepo.

Costamwiem;)
@Mr_Elvis

Jesteś zabawny gościu .Po pierwsze Broda jak już się gdziekolwiek na hali zjawi to jest święto .Dwa-nie widziałem i nie słyszałem żeby darł się na kogoś bo za to są konsekwencje i nawet nie będzie wiedział skąd i kto na niego doniósł (ombudsman)-ale ty i tak nie masz pojęcia o czym pisze.Trzy-jesli faktycznie miałeś taką okazję że się na ciebie darł Broda tzn że musiałeś być blisko niego i tylko w takiej sytuacji,na osobności.Szczerze to musisz mieć jakieś problemy ze sobą że tak Ci zalazł on i firma za skórę ,pewnie jesteś jednym z tych(usunięte przez administratora)????

Niepo
@Costamwiem;)

Kogo wy jeszcze chcecie oszukać że w PWT da się pracować? Niedługo będziecie billboardy wynajmować żeby ktoś przyszedł do pracy, bo na plakaty na ogrodzeniu mało kto się nabiera.

Szyderca
@Niepo

Jak to nikt nie chce pracować? ??? Nikt nie chce pracować z firmie która ma taki czaderski parking . Dziwne???????????????????????????????????????????? Szefostwo szasta kasa na lewo i prawo i tylko przychodzić do tej firmy i łapać ta spadająca gotowke ????????????????????????

No beka z gościa
@Niepo

Chcemy oszukać wszystkich wokół i przejąć ich dusze ????????????tu się nie da pracować ,niewiem jak te 500 osób jeszcze żyje wogole....no i tak te plakaty ,billboardy ,ja myślałem zawsze że to taka forma promocji firmy ,żebyś tłuku nie musiał się męczyć np w internecie itd ale wg podobnych Tobie to jakaś forma pułapki ,no to dziękujemy w imieniu ludności za ostrzeżenie ????

Niepo
@No beka z gościa

Wywieszanie plakatów na ogrodzeniu to akt desperacji. Pewnie zbyt wiele osób już wie, że praca w PWT wiąże się ze zgodą na bycie poniżanym przez Ryśka, a awans jest możliwy wyłącznie przez korposzczurzyzm i donosicielstwo. Zasadniczo więc należy gardzić PWT gdyż jest to (usunięte przez administratora) dla korpośmieci, które chcą mieć w CV elitarną i prestiżową branżę. Ale ta branża już dawno zeszła na psy.

Sławek

Nie polecam -kadry miłe Produkcja i dział techniczny mobbing i podkopywanie dołków pod innymi Nie dostaniesz awansu Ani podwyżki bez znajomośći a tak zwana etyka pic na wodę ogólnie firma to olewa a jest tylko żeby motywować pracowników potem twoje zgloszenia trafią do twojego szefa i masz pozamiapoza . Nie polecam Były pracownik

Janusz N.
@Sławek

Też jestem byłym pracownikiem i też nie polecam. Bałagan, (usunięte przez administratora), korposzczurzym i jakieś przesadne donosicielstwo. Nawet jak nie ma na co i kogo donosić to sami na siebie donoszą. Etyka to tylko slogan. Kadra zarządzająca to albo jakieś Janusze z układu czy pociotki albo przymusowo awansowane Janusze, które akceptują niekompetencję dyrektorów trubojanuszy. Kadry robią dobrą minę do złej gry. Trochę szkoda czasu na PWT.

Swój
@Sławek

Mobbing na produkcji?! Haha jakieś żarty. Opinie pisze jakiś fustrat który już pewnie dawno nie pracuje albo mu nie idzie. Firma jest super, daje duże możliwości jeśli tylko ktoś chce to je wykorzysta. Na tą chwilę nie ma opcji bym zmieniał firmę. I nie pisze tego osoba z kadr ???? pozdrawiam wszystkich również tych którzy głupio piszą byle by napisać ????

Pokemon
@Swój

Akurat (usunięte przez administratora) to jest synonim zarządzania w elitarnej, prestiżowej branży lotniczej. Jak na zwierzchnictwo Kanady i USA to straszne dziadostwo nie tylko wewnątrz PWT, ale też PWK i chyba przede wszystkim w PWRz ;) Kto doświadczył ten wie.

M.
@Sławek

Pracowałem na produkcji przez pół roku, jako operator automatów spawalniczych. Mimo że praca poniżej moich kwalifikacji, to świetnie wspominam ten okres. O jakim (usunięte przez administratora)mówisz?? nic takiego nie ma miejsca. Super ekipa na produkcji, ludzie pomocni, i mega pozytywne wariaty. Nic dodać nic ująć, wiadomo że zarobki powinny być wyższe ale tragedii nie ma. Na pewno lepsze niż w wielu innych zakładach w strefie

Vulture69nh

Nie zgadzam się

Mzs

Dzień dobry, mogłby mi ktoś powiedzieć ile zarabia operator produkcji po okresie próbnym? Czy można utrzymac rodzinę?

Elektron
@Mzs

Przy 16h dziennie dałbyś radę

Mzs
@Elektron

Az tak zle? Nie ma nawet 3tys netto?

Vulture69nh
@Mzs

Zarobki są kwestia indywidualną, rodzinę można utrzymać gdy pracują dwie osoby a nie jedna.

Darek

Ja myślę, że największy problem mają ludzie, którym nie po drodze z pracą!!

frinko

Dzień Dobry chciałem się dowiedzieć jakie zarobki są na stanowisku Operator-Gratowacz ?

Hetman
@frinko

Spore jak na pracę która wykonujemy

jackon

Witam ile można zarobić na początku na grawerowaniu ? Ciężka praca czy lekka ?

SzyCHA

Witam. Może ktoś doprecyzuje co dokładnie robi ta firma. Ja pracuje w firmie produkującej klimatyzację, przewody silnikowe i hamulcowe do samochodów. Czy prod w P&W wygląda podobnie...ciecie form lutowanie gięcie lub proces zbliżony?

Swój
@SzyCHA

Gięcie lutowanie tak. Dodatkowo spawanie orbitalne i manualne. Produkcja założeń rurowych do silników lotniczych.

SzyCHA
@Swój

Jak się ma produkcja po uziemieniu Boeinga 737?

Lol
@SzyCHA

Uziemiony został 7373 max, do którego Pratt nie dostarcza silnika????

Beata

Wie ktoś ile teraz oferują na płatnym stażu? Dział zakupów.

Horche
@Beata

W Zakupach to im mniej kto powiedział na rozmowie o pracę tym większe miał szansę na zatrudnienie. A stawki zawrotne: jakieś 2 tysie z hakiem na rękę dla młodszego specjalisty, który musi robić uniki przez dyrektorem fabryki słynącym z publicznego poniżania pracowników. Co tam się dziś w PWT wyrabia to nie wiem, bo się ewakuowałem jak się połapałem jakie tam funkcjonują nieetyczne zasady gry, ale wytrzymali szmbonurkowie, sprzedawczyki i ludzie bez kręgosłupa moralnego z powodzeniem się tam sprzedają, a co niektórzy nawet w tych warunkach awansowali.

Jestem z Piernika

Witajcie. Jak długo czekaliście na odpowiedz po rozmowie kwalifikacyjnej ? Pozdrawiam :P

Koko
@Jestem z Piernika

A na jakie stanowisko aplikujesz?

@Koko

Jakich pieniądzy można sie spodziewać na początku na stanowisku operatora? Czy opłaca sie dojeżdżać z KRK?

Galileusz
@SZyCHa

Po 6 miesiącach minimum to 3600 brutto plus co trzy miesiące 320 zł w bonach plus co trzy miesiące premia 5% (razy 3 oczywiscie). Z Krakowa dużo ludzi jeździ dobierając się w kilka osób do auta więc nie problem i koszta mniejsze.

Janek
@Galileusz

Czy to na młodszego operatora 3600 brutto? Słyszałem, ze zarobki są troche wyższe...

SZyCHa

Czy są aktualnie jakieś oferty pracy?

adnnn

Jakie zarobki można oczekiwać jako operator cnc na początek

fds
@adnnn

podobnie jak w lidlu

zmartwiony
@fds

W lidlu zarobisz o 200zł na start więcej i masz więsze benefity.

Emilia
@zmartwiony

Bardzo Cię proszę o doprecyzowanie wypowiedzi. Na jakie konkretnie benefity można liczyć w Pratt & Whitney? Napisz proszę, jak wygląda ta kwestia, ponieważ jest ona bardzo często brana pod uwagę przez osoby poszukujące pracy. Twoja odpowiedź może im pomóc podjąć decyzję, czy wziąć udział w kolejnej rekrutacji.

Uoooo
@adnnn

wiecie może jak wygląda przebieg rozmowy kwalifikacyjnej, jakie pytania zazwyczaj padają ?

rrr
@Uoooo

A na jakie stanowisko?

angela

hej, jakich zarobków można spodziewać się na stanowisku specjalisty/młodszego specjalisty ds. zakupów?

koś

Czy jest szansa dostać się bezpośrednio do firmy czy tylko przez agencje ?

@koś

biurowi Agencja produkcyjni bezpośrednio

zmartwiony
@koś

W chwili obecnej rekrutacje wstrzymane do lutego, lub dłużej.

Zostaw merytoryczną opinię o Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.