Agencja detektywistyczna i ochrony Joker

Barlinek

Opinie o Agencja detektywistyczna i ochrony Joker

użytkownik zarejestrowany

@Gruby a czy pracujesz w Agencja detektywistyczna i ochrony Joker? Powiesz czy polecasz pracę w tej Agencji? Jaka panuje atmosfera w pracy? Dzieląc się tymi informacjami pomagacie osobom, zastanawiającym się nad aplikowaniem.

użytkownik zarejestrowany

@Pracownik jak długo pracujesz w firmie Agencja detektywistyczna i ochrony Joker? Co powiesz o panującej tam atmosferze? Obecnie firma poszukuje Pracownika Ochrony. W ofercie napisali, że zapewniają umowę o pracę na czas określony, wynagrodzenie brutto od 2 000 zł.

Gruby
@Natalia 18.09.2017, 19:24

@Natalia nie sa to duze pieniądze za ta prace, ale czasem nie ma co wybrzydzac

użytkownik zarejestrowany

@xytg77 dlaczego tak uważasz? Powiedz coś więcej. Ktoś pracuje aktualnie w Agencja detektywistyczna i ochrony Joker? Dzieląc się informacjami pomagacie tym, którzy chcą aplikować.

@Natalia 02.08.2017, 14:57

Witam Obecnie jestem pracownikiem ADIO JOKER , Na dzień dzisiejszy jest tak: Umowa o Pracę Stawki jak na teren Barlinka wysokie Wynagrodzenie zawsze na czas Umundurowanie bezpłatne Szkolenia Zwrot za badania Brak kar finansowych Nie jest wymagane orzeczenie o niepełnosprawności Grupa Interwencyjna tj.Dwóch kwalifikowanych pracowników całodobowo ,którzy posiadają broń palną oraz środki przymusu bezpośredniego.

xytg77

Beznadzieja, odradzam. Najgorsza firma w Polsce!

JOKER SECURITY Barlinek
@xytg77 25.07.2017, 16:57
Beznadzieja, odradzam. Najgorsza firma w Polsce!

Witam Post jest nie zrozumiały jeżeli ma Pan/Pani jakieś zastrzeżenia co do działań naszej firmy na terenie Barlinka i okolic. Proszę o kontakt email:barlinek@joker-security.pl Postaramy sie rozwiązać sprawę. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

JOKER SECURITY

Witam Zapraszamy do nowej siedziby naszej fili mieszczącej się na ul. św. Bonifacego 36, 74-320 Barlinek.

gikao
użytkownik zarejestrowany

niestety zgodze się, że trzeba mieć skończony kurs, inaczej to nie da rady, ale sporo jest teraz na rynku takich firm, gdzie mozesz takie szkolenie odbyć.

Praca

Obecnie na Barlinku są poszukiwani pracownicy kwalifikowani (dawniej licencja 1lub 2 stopień) z pozwoleniem na broń palną oraz prawo jazdy

Do edzio

Każdy kto składa podanie to określa jakie obiekty go interesują i to kierownik decyduje o tym czy ta konkretna osoba nadaje się na obiekt każdy obiekt ma inne wymagania narzucone przez zleceniodawców lub ustawy. Powiem tak umowa o pracę, wypłata na czas bezpłatne umundurowanie oraz wsparcie załogi interwencyjne co w naszej okolicy to dwóch. Uzbrojenych kwalifikowanych pracowników ochrony całodobowo. Pozdrawiam

do gaal

Witam Zarobki są rużne zależne od obiektu,umundurowanie zawsze jest zamawiane nowe a pracownik nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztòw. Pozdrawiam

praca

Witam z tego co wiem to na Barlinku Nie. Ale Warto prubowac Potrzebny wpis na liste Kwalfikowanych w KWP,Pozwolenie na broń Palną ,Badania Psychologiczne ,Prawo Jazdy kat B,Niekaralność i składać CV do oddziału Chyba że na obiekt to tylko Niekaralnośc .

Mateusz

Polecam Firmę jedyna posiadająca Grupę Interwencyjną na ternie gminy Barlinek i okolic

Witam Wykształcenie owszem zależy na jakie stanowisko ale jest też ważne doświadczenie i wtedy można rozmawiać o zarobkach polecam firmę jako jedyna w okolicy posiada Grupę Interwencyjną w pełni uzbrojoną i ze wszystkimi szkoleniami oraz przyjmują osoby Zdrowe nie jest wymagane niepełnosprawność

?

młody - 2012-09-10 18:00:31 Zapraszam do barlinka i zainteresowanie sie tam kierownictwem niech zobacza ile osób tam zwolnili i za co teraz widze traca obiekty współpracy z policja żadnahm .to zapewne za starego kierownictwa teraz widzę skład został wymieniony i raczej na plus

opinia

Daja umowy o prace .pełne umundorowanie kasa na czas kierownicto jest wporzadku tak ze jest godna polecenia posiadaja uzbrojona grupe tak ze wsparcie na obiektach zawsze jest

POLECAM

Atmosfera ok Grupa uzbrojona tak ze mysle ze godna Polecenia

połecam

Polecam atmosfera ok płacą na czas daja umowy o prace na długie okresy

lk

Nie powiem gorzów jest jedna z najlepszych oddziałów kierownictwo nie czepia sie byle czego i atmosfera jest ok ale co ma sie do barlinka to nie

młody

Joker g-w

Jak czytam te Wasze wypociny z błędami ortograficznymi bo żal mi się was robi.Jeśli chodzi o ciebie solidowski parobku to jestem w szoku bo w solidzie możesz pracować zaledwie 1 1/2 miesiąca bo na terenie Gorzowa zaczęli dopiero funkcjonować ,a ty jesteś jednym z tych którzy zapewne nie dostali się do JOKERA i teraz gromy nad nami wylewasz.jednak życzę ci abyś pracował jak najdłużej w psiarni a zobaczysz jak cię potraktują ,a rotacja jest bardzo duża ,więc nielicz że zagrzejesz dłudo tam miejsce

Joker g-w

joker g-w

krzysiek

co do (usunięte przez administratora) to widze ze zle sie dzieje na sklepie jakies dziadki i babcie ktos kto przymuje te osoby powina sie zastanowic troche kiedys jak pamietalem ta firme to byl mlody zespół i praktycznie ludzie sie pchali do tej firmy ale z tego co wiem to ten barlinek zchodzi na psy chyba czas pomyslec o zmianach personalnych

hazi

sami jezdza to zeczywiscie kanikadze pracuje w solidzie i niewyobrazam sobie sam jechac w nocy na interwencje co to za syf ten joker

kawa

ładnie piekinie tylko co zauwazyłem to sami w nocy jezdza kanikadze

Zostaw opinię o Agencja detektywistyczna i ochrony Joker - Barlinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja detektywistyczna i ochrony Joker