Opinie o Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. w Łódź

Maria

Wspominacie, że nie należy podchodzić do rekrutacji prowadzonej przez firmę na poważnie, bo non stop kogoś szukają, np. techników. To czemu jest aż taka rotacja?

Wróg nr1

Pan M. Czyli kto?

Magdalena

A czemu polecasz by omijać?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Serwisant?

Johann

tu ciągle poszukują techników więc co do rozmowy kwalifikacyjnej nie należy podchodzi poważnie nie polecam

Bożena
@Johann

Jak to? Czyli rozmowa jest łatwa i na odwal, bo i tak przyjmą Cię z otwartymi rękoma? Dobrze zrozumiałam, że wymagają minimum?

Ilona
@Johann

Techników, ale konkretnie w jakim kierunku wyspecjalizowanych?

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik biurowy działu import - eksport oferowane przez firmę Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Sławomir

Marcin z Koleba sprzedajecie kompresory na lewo u dziechana.

DolczeKabana
@Sławomir

To prawda widziano ich.

@DolczeKabana

Ale jakieś dowody na to macie czy nie? Bo to że ich widziano to trochę mało

...?

To może Ty wiesz, co poszło nie tak w handlowym?

Biurowy
@...?

Problemem są pieniądze, koledzy z Lubelskiego,Opola i Małopolski opuścili walter ze względu na niskie podstawy około 3tys netto oraz żenujące prowizje sprzedażowe. Konkurencja nie śpi i wykupuje porządnych pracowników. Już są następni handlowcy w kolejce do odejścia.

@Biurowy

I bardzo dobrze,a ten ..... napisze że się komuś nie chcę pracować albo bywa na l4, porażka!

Koleba
@...?

Pał ke kazali ci agnąć na ja dalni z Mroczkiem.

Katarzyna
@...?

Hej, a skąd w ogóle przypuszczenie że coś poszło nie tak?

Luk

Jak się ma zwolnienie od psychiatry to się głupoty wypisuje...

Pracowałem w Walter w latach 2016 2019 Jak widzę w firmie coraz gorzej a zarząd widzi czubek własnego nosa Życzę powodzenia w poszukiwaniu naiwnych pracowników.

Bronisław

Czyli to co, co napisano o warunkach pracy, zwłaszcza na montażu i kiepskich wynagrodzeniach to prawda? to nie przez "przypadek", tylko tak to jest i ma być zorganizowane? Tylko czemu to ma służyć, oszczędzanie, również na ludziach?

Szkoda czasu
@Bronisław

Warunki wręcz wspaniałe, szczególnie umowa na najniższą krajową. Rotacja na stałym poziomie w każdym dziale.

Malkontent
@Szkoda czasu

Bzdury piszesz. Wklej tu taką umowę albo pasek.

Agata
@Malkontent

Tu chyba pliku załączyć nie da rady? A po co by miał kłamać tak właściwie?

Slaw
@Luk

Tak jest Panie Sławku, szkoda że mierzy Pan wszystkich swoją miarką.

Wal
@Luk

Raczej Panie Marcinie

Widzę że na bieżąco wpisy są usuwane czyli dyrektorzy i kierownicy działają Super

@regulamin

Proszę zapoznać się z regulaminem. GoWork jako administrator usuwa komentarze wulgarne, naruszające czyjeś dobra osobiste czy nawołujące do nienawiści. Pisząc komentarz każdy akceptuje regulamin.

Magdalena

Może wiesz to są jakieś wulgarne wpisy, naruszające regulamin? Dlatego zostały usunięte. No bo jakby nie patrzeć jest to forum pracownicze i służy do kulturalnego wypowiadania się na temat firmy.

Praca w tej firmie to porażka, obrabianie (usunięte przez administratora) jeden drugiemu na porządku dziennym, zero warunków-jedzenie przy komputerze i praca, totalna porażka, wynagrodzenie bez szału, za te obowiązki, lepiej szukać czegoś innego.

Beata

Anonimowo można napisać wszystko. W dużej liczbie firm nałożono obowiązek spożywania przy biurku aby zminimalizować narażanie się na zakażenie w związku z Covid.

Amelia
@Beata

Skoro jest tak rewelacyjnie to skąd tyle negatywnych komentarzy.....? zastanawiam się skąd Ci niektórzy ludzie na wyższych stanowiskach, jak wiedza tych ludzi daleka od tego, co powinni sobą przedstawiać....

Beata
@Amelia

Jeśli coś komuś nie pasuje to chyba powinien zmienić pracę a nie tylko narzekać i stać w miejscu.

@Beata

Co Ty mówisz przecież już po pandemii, a wy nadal takie restrykcje tam macie? :D

Ann
@Renata

5 lat temu nie było pandemii a jedzenie również przy biurku :) zapomnij żeby w czasie jedzenia skupić się tylko na tym - masz pracować 8h, ani minuty krócej

@Ann

Czyli jak w (usunięte przez administratora), lepiej dać sobie spokój z takim pracodawca i szukać tak aby nie zmieniać, szkoda czasu, tylko proszę nie kasować komentarza, bo widzę, że kadra kierownicza ma to na porządku dziennym.

Jak długo trwa proces awansu w Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o.?

Samotnik

Jesteś z rodziny? To nie licz na awans.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o.?

ODP

Komunikatywny przede wszystkim. Całej reszty zawsze można się douczyć.

MM

Rozmowa kwalifikacyjna w moim przypadku w 100% w języku polskim.

MM

Kiepskie wynagrodzenie. Fatalna atmosfera pracy. Jedyny plus - rzeczywiście praca do 16.

Armand

Praca na montażu w tej firmie to kompletna porażka. Brak podstawowych narzędzi, które nie tylko ułatwiłyby pracę pracowniom ale i również przyspieszyły ją. Wyznaje się zasadę "pracownik ma robić i nie narzekać". Ludzi traktuje się jak śmieci. Zimą wrota otwarte na oścież bo właściwie to nawet ne jest hala produkcyjna tylko część łączona z magazynem. Przeciąg przy -20 stopniach a kierownictwo nawet kurtek nie da. Zresztą kadra zarządzająca to jakaś parodia. Znajomki właściciela, którzy na niczym się nie znają. Jedyna zasada wyznawana w firmie to "Arbeit i nie narzekać". Kompresory domalowywane sprayem bo wszystko stoi na deszczu i rdzewieje. To nie jest poważna firma. Praca bez przyszłości i kompletna strata czasu. Nie polecam.

Nierób
@Armand

Jak się nie chce pracować tylko po kątach ściemniać to wszystko przeszkadza i się wymyśla i pisze bzdury. Pewnie że lepiej poleżeć na L4 udawać chorego i mieć kasę z tego a narzekać na wszystko i wszystkich. Pensje na czas, kto chce i pracuje uczciwie nie narzeka. Do roboty się weż a nie płaczesz w netach.

Armand
@Nierób

Zastanów się o czym piszesz. Przez cały okres pracy nie byłem na żadnym L4 hahaha. Wszystkie dni obecny. Jak już nie masz argumentów to wypisujesz głupoty tylko żeby się wybielić. Ta firma to żart. Żal d..ę ściska bo ktoś prawdę pisze. I nie płaczę tylko wyrażam swoją opinię, żeby ostrzec innych przed pakowaniem się w (usunięte przez administratora) Pracę mam i to o wiele lepszą. Dziwne tylko jest to, że co chwila dajecie ogłoszenia o pracę. Problem z ludźmi, czy rzeczywiście warunki i traktowanie są nie w porządku? Niech każdy sobie sam odpowie.

Ola

@Xtz super to rozumiem, ze do nadgodzin nigdy nikt nie zmusza? :)

@Ola

Nie :) jest to właściwie pierwsza firmą w której pracuję i z której praktycznie wszyscy wychodzą w punkt 16 ;) po poprzednim miejscu pracy w ktorym miałam obligatoryje przedgodziny i obowiązkowe nadgodziny to miła odmiana ;)

kasia
@Ola

nie ma nadgodzin, punkt 16 masz wyjść. Chcesz załatwić coś w godzinach pracy? nie ma sprawy, odejmą Ci to z urlopu.

Xtz

Mogę się wypowiedzieć jako obecny pracownik odnośnie pracy w biurze. Generalnie na pewno nie jest to praca dla osób, które przychodzą na 8h wypić kawę i poplotkować ;) pracy jest na prawdę dużo, często zdarzają się stresujące sytuacje, że trzeba coś zrobić/ wymyślić na "wczoraj", trzeba też umieć ogarniać wiele kwesti na raz a dobra pamięć również się przydaje ;) Ogólnie na prawdę jest ok, nie jest to moje pierwsze miejsce pracy więc mam porównanie :) 8h mija tak szybko, że często wydaje mi się, że dopiero co przyszłam do pracy a już jest 16...nie ma obowiązkowych nadgodzin, w wielu kwestiach spokojnie można się dogadać jeśli trzeba gdzieś na chwilę wyjść, przyjść wcześniej, wyjść później etc. Atmosfera w biurze też jest ok, oczywiście pod warunkiem, że robisz swoje a nie patrzysz w sufit lub swój telefon ;) Jeśli chodzi o wynagrodzenie to raczej normalne w pracy biurowej na terenie Łodzi, wiadomo każdy chciałby zarabiać jak najwięcej za jak najmniej wkładu ;) ale nie ma się co oszukiwać, realia w naszym mieście są jakie są i tutaj Walter nie odbiega jakoś na minus od pozostałych firm z podobnym rodzajem pracy. Ja osobiście spokojnie polecam firmę ale tylko osobom, którym chce się pracować i uczyć wielu nowych rzeczy oraz takim, które widzą w takim rodzaju pracy zajęcie bardziej na stałe niż coś "tymczasowego" :)

Zmartwiona

To bardzo przykre,że na święta Bożego Narodzenia pracownicy nie dostają ani bonów ani premii świątecznej.A ciężko pracując nawet między świętami otrzymali bardzo obniżoną premię bez podania jakichkolwiek powodów.A wydawałoby się ,że to taka poważna firma.

Czy można liczyć w Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Xtz

Tak Medicover, tzn. Można ją wykupić, z tego co wiem stawka nie jest duża a pakiet dobry.

WasteOfTime

To co opowiadają na rozmowie kwalifikacyjnej nie ma nic wspólnego z rzeczywistością...Zwykłe kłamstwa i mydlenie oczu wysokimi zarobkami, o których możecie zapomnieć !!! Proponuję zapytać osoby rekrutującej ile osób było wcześniej na tym stanowisku? jak długo pracowały i dlaczego odeszły skoro zarobki i praca jest taka dobra a wręcz wspaniała...? Osoby piastujące stanowiska kierownicze to ludzie, którzy otrzymali je ze względu na staż pracy a nie doświadczenie czy odpowiednie kompetencje...ogólnie porażka. Zapomnijcie o jakiejkolwiek pomocy na starcie ze strony swojego przełożonego, Wszystko trzeba ogarnąć samemu, spychologia w wykonaniu niektórych poziom HIGH !!! Totalna inwigilacja, sprawdzają wszystko bilingi telefoniczne, gps w samochodach itp. Proponuję zastanowić się 10 a nawet 11 razy zanim zdecydujecie się na pracę w tej firmie pozostawiając dotychczasowe miejsce pracy, które w bardzo szybkim czasie może okazać się czymś za czym zatęsknicie...!!! Jeśli już zdecydujecie się na pracę to po dosłownie kilku miesiącach zrozumiecie dlaczego firma WALTER cały czas poszukuję handlowców niemalże w każdym województwie

Johann
@WasteOfTime

Potwierdzam rozmowa kwalifikacyjna w superlatywach.

Pegaz44

Witam, czy ktos mógłby się wypowiedzieć z tej firmy kto pracuje na serwisie mobilnym. Jak się pracuje, ile godzin i jakie zarobki.

W Walter Kompressortechnik Polska pracowałem 7 lat, uczestnicząc w życiu firmy i zmianach jakie zachodziły przez ten czas. W ostatnim czasie Walter z wynajmowanych przestrzeni biurowych i magazynowych przeniósł się do własnego, nowoczesnego biurowca na Teofilowie, łącząc biuro, magazyn, serwis i produkcję, co znacznie usprawniło komunikację wewnętrzną. Firma stale się rozwija i praktycznie co kilka miesięcy słychać o jakichś nowościach. Atmosfera jest dobra. W biurze współpracuje ze sobą kilka działów. Ekipa jest zgrana i pomocna, dlatego praca idzie sprawnie. Kadra zarządzająca stoi frontem do pracownika i w różnych sytuacjach zawsze można się dogadać. Podsumowując, Walter jest firmą rozwojową, która zatrudnia osoby na różnych stanowiskach. Pracuje tu sporo osób o zróżnicowanych umiejętnościach. Z perspektywy lat oceniam pracę bardzo pozytywnie i mogę polecić ją przyszłym kandydatom. Pozdrawiam Załogę i Kadrę Zarządzającą :)

Ciekaw

Przyznam szczerze że z twojej wypowiedzi Walter to idylla - a wszyscy, którzy w niej pracują wiedzą iż nie ma to nic wspólnego z prawdą. Jeśli było tak świetnie to czemu odszedłeś. Mogę ci odpowiedzieć w kilku słowach. Po złączeniu w jednej siedzibie wszystko zaczęło się sypać - ludzie z biura, serwisu i produkcji uciekają jak z Titanica. Recepcja opustoszała w ubiegłym miesiącu - A czemu tak się dzieje wynika z jednej prostej przyczyny. Zarząd stoi frontem - na pewno jeśli front mają z tyłu. Wydaje mi się iż opinia jak zwykle napisana jest przez uwielbianą przez wszystkich KS ( ale rodzinny biznes się rozwija w biurze i na produkcji ).

Ciekaw
@Ciekaw

Firma bardzo rodzinna szkoda tylko, że atmosfera nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o.