Opinie o Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. w Łódź

Obecny pracownik

Kadra zdziesiątkowana, koleżanki w ciąży, nikt nowy nie chce pracować przez reżim jaki panuje na 1 piętrze. Dział handlowy się sypie ze względu na zarobki i urwane prowizje. Urywane premie na produkcji czy magazynie. Słabo to wygląda od środka. Nie polecam

Logistyka
@Obecny pracownik

Teraz to mi zaimponowałeś.. sama prawda, firma zjada się od środka przez krety co sprzedają tematy do konkurencji

Bolo

2 Etapy rekrutacji bardzo powierzchowne, nie wymagają specjalnych umiejętności. Praca w open space bez żadnej prywatności, biurko obok biurka z komputerami dosyć niskiej klasy sprzętowej. Po 2 etapach rekrutacji mimo zapewnień, nie raczyli dać żadnej odpowiedzi nawet negatywnej więc nie polecam marnować czasu bo nie podchodzą kompetentnie.

LOL
@Bolo

Bolo, na stanowisko konstruktora tak jest, czy o innym piszesz? Jeżeli ktoś wie.. jak jest z konstruktorami, jakie widełki zarobkowe? Podstawa + premia, czy może zamiast premii ryczałt paliwowy (sic)? Są nadgodziny, jak tak to jak płacone? Jak atmosfera, są jakieś imprezy integracyjne, bo się nie wybawiłem w poprzedniej firmie :)

Z handlowego ludzie odchodzą? Tu chodzi tez o te ofertę która od tygodnia wisi na dział sprzedaży części zamiennych właśnie? Na razie nie widzę by ktoś kandydował przez portal ale ciekawi mnie co teraz proponują na rozmowie przy tych poprzednich opiniach, był ktoś teraz? myślicie ze dadzą podwyżki jeśli będą braki kadrowe?

Żabka
@wpadła gruszka do fartuszka

1000 netto za miesiąc przy dobrych wiatrach plus marna podstawa. Po 6 latach szkoda czasu

Obecny pracownik

...?
@Obecny pracownik

W ciul handlowców odeszło ostatnio, na grupę jednego z kierowników to wygląda - możesz podpowiedzieć, co poszło nie tak?

Control
@Obecny pracownik

Hej, wszystko co piszesz to prawda. Trochę się tam pokreciłam ale totalna strata czasu. Dużo wymagań a pensja słaba w granicach 3000-3200.

@Control

to już jest pisane w kontekście kwoty netto? pytam, bo ciekawa jestem czy po nowym roku można na każdym ze stanowisk liczyć na coś więcej. Dasz znać?

Damka
@Agata

Podobno mają być jakieś podwyżki. Tak mówią ludzie w dziale handlowym.

@Damka

i co, handlowy miał rację? ile wpadło tak mniej więcej? każdy dział po równo?

Agata

Aha, a w jakim miesiącu docelowo wam dają te takie coroczne? I czy cokolwiek innego się tu zmienia? Macie rotacje? Ile osób tak właściwie obecnie pracuje?

Nela

Co z tym handlowym? Pisali wyżej cos o tym, że mógłby mieć rację. A tutaj pada stwierdzenie, że od 15stu lat nic się nie zmienia, skoro tak to jak praca w handlu układała się przez ten czas? Są osoby o podobnym stażu?

Logistyka Nowy wpis
@Obecny pracownik

Wiem ,ze w zeszłym roku ktoś już pytał o nadgodziny, ale nie widzę odnośnie nich jakichś szczegółów. interesuje mnie ich kwestia wobec stanowiska serwisanta. Piszą w ofercie, że praca jest od 8 do 16, ale czy wychodzi się ponad te ramy?

Łukasz

Praca od 8 do 16 a nadgodziny zryczałtowane czy jakoś tak i tyrasz w terenie dopóki roboty nie skończysz

@Łukasz

Cześć, a zdarza się może, że wcześniej kończysz robotę a i tak masz policzone jak w banku? U mnie jak robiłem na serwisie to tak właśnie wychodziło, tylko mało płacili i bywały problemy z samochodami. Tu z firmowymi jest w miarę ok?

Kret Nowy wpis

Praca od 8 do 16 pod nadzorem GPS więc nie opowiadaj głopot HR

Beti Nowy wpis
@Kret

O nadgodzinach niczego nie widzieliśmy z partnerem w ofercie dla serwisanta, a zazwyczaj je wpisują. Jakieś nieczęste są? zastanawiam się co w przypadku gdyby partner nie mógł ich wykonać. Będzie jakiś problem czy raczej odpuszcza?

Bolo

Maciej
@Bolo

Panie M. Rozumiejąc Pana zniecierpliwienie i rozczarowanie uzyskanym wynikiem rekrutacji, pragnę podkreślić, że recepcja informowała każdego z kandydatów bez wyjątku. Niektórzy niestety nie odbierają telefonów i nie oddzwaniają. Z uwagi na zmianę terminów 2 etapu na prośbę części kandydatów, odpowiedzi udzielone zostały w poniedziałek, a nie jak zakładano w piątek. Pragnę zauważyć, że nie odpowiadamy na smsy pisane w weekendy, nawet te wysyłane wielokrotnie. Mamy nadzieję, że znajdzie Pan w najbliższym czasie pracodawcę z komputerami wyższej klasy i bez konieczności pracy na "open space" . Pozdrawiamy i życzymy powodzenia

@Bolo

Zgadzam się z całą wypowiedzią. Również mimo obietnic po 2 etapach rekrutacji żadnej odpowiedzi.

rekrutacja
@Kandydat

Recepcja oddzwania do każdego, kto był na rekrutacji. Niestety bardzo często osoby te nie odbierają i nie oddzwaniają.

LOL Nowy wpis
@Bolo

Jak oceniacie pracę przy krawędziówce? Na stronie wraz z początkiem grudnia zostało wstawionych kilka ofert i jedna z nich jest właśnie przeznaczona dla operatora. myślę czy by nie spróbować. co składa się na ten atrakcyjny system wynagrodzeń z opisu? i jak oceniacie maszyny?

Przyjdź i się przekonaj.. kolejka chętnych z działu "produkcji"

@Michał

Skąd tylu chętnych się bierze? O jakiej ilości ludzi mowa? tak samo ile tam teraz osób na dziale robi? zastanawiam się jak szybko rekrutują, bo mija miesiąc odkąd ktoś o prace pytał. Możliwe, że już pracuje?

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik biurowy działu import - eksport oferowane przez firmę Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Jak długo czekaliście aż was przyjęli na produkcje? Ktoś w odpowiedzi na inne zapytanie o nią nadmienił, że występuje duża kolejka. Czy faktycznie tak jest? to jest sens się zgłaszać tak w ogóle? długo się czeka?

Dse xd

Ciężka praca ludzi nie przekłada się na pensje Brak podwyżek bo nakupilismy kompresorów niewiadomego pochodzenia Długo jeszcze tak pociągnięcie

Karo
@Dse xd

Kompresory niewiadomego pochodzenia? Opowiesz o nich? często do takich inwestycji dochodzi? I po co wam one? Chłopak jest elektrykiem a ja widziałam właśnie taka ofertę od was na necie, chciałam się przyjrzeć warunkom żeby wiedzieć czy mu firmy nie podesłać. Miałby dużo roboty? Jakiej konkretnie? Jak jego układ dnia na serwisie teraz by wyglądał?

Wróg
@Karo

Komentarz typowo od zarządu. Ważne, że odchodzą kolejni ludzi z doświadczeniem z handlowego.

@Wróg

Dokładnie!! Konkurencja przejmuje pałeczkę a to nie koniec wykupu. Za chwilę nie tylko dział handlowy ????

Walter

będą kandydować jak będą wiedzieć od jakiej sumy mają zacząć rozmowę. Średnia na rękę to 5500 zł

Ciekawe
@Walter

3500 netto po 6 latach pracy plus premia za sprzedaż przy dobrych wiatrach 1000 netto

@Ciekawe

Ale jak te 6 lat wpływa na te kwotę, którą teraz tu przytaczasz? Jaki z roku na rok następował wzrost? Czy to jakiś stały procent czy może zależy tez od jakichś innych kwestii indywidualnych?

wpadła gruszka do fartuszka
@Ciekawe

Premia jest od obrotu , 1000 premii to jak by nie było obrotu :-) aż 6 lat trzymali ?

Żabka
@wpadła gruszka do fartuszka

Na jakie wsparcie w Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Piotrek W

Szkoda że jak są szkolenia to spotkania integracyjno szkoleniowe handlowcy muszą opłacić z własnych kieszeni.

W mieście Łódź Mapa poszukiwano osób na stanowisko Magazynier. Złożyłeś tam swoją aplikację?

Magazynier

Nie złożyłem, szkoda czasu

@Magazynier

Z jakich ostatecznych powodów jednak nie? I co wcześniej Cię w sumie zachęcało, że firmą tak wgl się zaciekawiłeś?

Podobno pracując jako Elektryk można liczyć na 4300 na rękę. Czy to prawda?

Agata

Spory nakład musiałby zostać faktycznie poniesiony, że padło "podobno"? Relatywna stawka tutaj jaka by była? wcześniej pokazywały się stawki ok 3,2 tys ale to przed podwyżkami jakimiś? I co z nadgodzinami?

Gdybacze
@Agata

(usunięte przez administratora)Jak ktoś chce wiedzieć coś o pracy czy pracodawcy to idzie na rozmowę jak go oczywiście zaproszą a nie pisze czy czyta głupoty pisane czy usuwane przez moderatorów itp. Najwięcej zawsze mają do powiedzenia ci co nie pracują albo pieniacze.

Prawda boli
@Gdybacze

Rozmowa kwalifikacyjna w samych superlatywach więc po co tracić czas? Jadłem chleb z waszego pieca. A do powiedzenia mają najwięcej Ci co chcieli tu pracować ale odeszli przez żenujące pensje!!!!!!!!

@Gdybacze

Nie masz racji. Każdy dzieli się opiniami. A to co pracodawca czy rekrutujący obieca/obiecywał to ho ho ho… nigdzie nie dostaniesz tyle ile Ci w Walterze obiecają.

@Gdybacze

Poziom tej firmy i wynagrodzeń sięga dna.

@Marta

Mówisz? Mnie jeszcze niczego nie proponowali ale skoro tak piszesz to ciekawa byłabym Twojej wyceny. Jak dużo mogliby zaoferować i za jakie kompetencje? Co dla nich jest kluczowe i czemu?

Firma Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. rekrutuje właśnie na stanowisko Pracownik Biurowy. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Jasne, będziesz już chyba 7 osobą na tym stanowisku w ciągu 4 lat.

Nie. Zastraszona Pani w sekretariacie, biegnąca dano po sałatkę dla szefa od Pana Kanapki… dzień próbny będziesz musiała odbyć. Przy wejściu do firmy jest stanowisko… jakby na recepcji. Daruj sobie.

Anonymous

Już niedługo będziecie bakrutami namierzyliśmy was...

Walter :)
@Anonymous

Już niedługo :)

Pomówienie

Post jest pomówieniem i oszczerstwem nie mającym odzwierciedlenia w rzeczywistości. Został zgłoszony na policję i do prokuratury celem ustalenia autora naruszeń.

Koleba

Potwierdzam Opony to ma w garażu gruba od floty.

Kaja
@Pomówienie

Wspomnienia wracają jak czytam takie teksty... wiadomo czyje to słowa - widzę że nic się nie zmieniło :) Pozdrawiam szefową

cv

Jest wakat do firmy Walter na województwo łodzkie na stanowisko przedstawiciela, czy ktoś wie jakie zarobki i warunki panują w firmie? Proszę o szczere opinie.

@cv

Hej i jak zdecydowałeś się wysłać CV? Też rozważam czy aplikować, ale zastanawia mnie to, że często pojawiają się ogłoszenia o pracę. Może ktoś wie, czy firma się rozwija i zatrudnia nowe osoby, czy rotacja jest duża?

Ciekawski

Cześć, wie ktoś czemu taki pracownik jak Marcin W. Odchodzi z działu handlowego po 6 latach?

Ciekawość to pierwszy stopień.
@Ciekawski

Z tego co wiem to chyba nikt nikogo nie upoważnia do pisania o swoich osobistych sprawach czy prywatnych decyzjach na takim forum, a samo stawianie tu takich pytań świadczyć może tylko o braku kultury.

Agata

Czy ktoś pracował jako specjalista automatyki przemysłowej? warunki na stronie są przedstawione w miarę jasno ale ciekawa byłabym obecne obowiązujących stawek. Podałby ktoś jakieś widełki może?

Czy kwota 5700 to dobra stawka w firmie Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o.?

Jasne że dobra. Dla Jarosława ???? i to na dwa miesiące

Wróg nr 1

Widzę że niewygodne treści i komentarze usuwane na bieżąco. Tak bardzo boicie się prawdy i opinii byłych pracowników?

Maria

Wspominacie, że nie należy podchodzić do rekrutacji prowadzonej przez firmę na poważnie, bo non stop kogoś szukają, np. techników. To czemu jest aż taka rotacja?

Zostaw merytoryczną opinię o Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o.