SKOK

Szczecin

Opinie o SKOK

made

Raczej nie jest tak źle z tymi premiami, bo raczej dwuskładnikowe wynagrodzenie stanowi standard u nich. W końcu chcą dbać o jak najlepsze zadowolenie pracowników, ale czy wypłata jest w terminie? Dzięki

zuzka

Odradzam pracę w tej firmie. Nic co napisano w ogłoszeniu nie jest prawdą - czeka was tam arogancja przełożonych, fatalna atmosfera, ciągłe pretensje o brak realizacji planu na drogie i nieatrakcyjne produkty bankowe, codzienna zmiana procedur obsługi klienta i brak kompetencji osób wdrażających te procedury. Płaca najniższa krajowa i potrącanie premii za byle co. To sprawia że ludzie odchodzą po paru tygodniach pracy. Jeśli nie chcecie mieć problemów ze zdrowiem psychicznym - darujcie sobie.

@zuzka 13.02.2013 22:15

święta racja. pracowałam tam trochę dłużej i nie polecam

Zostaw opinię o SKOK - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKOK