Opinie o Nowa Energia w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nowa Energia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nowa Energia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowa Energia w Gdańsk

Iza Nowy wpis

Ktoś jeszcze uważa ze firma to (usunięte przez administratora)

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na forum o Nowa Energia w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Tomasz Nowy wpis

Po co pisać opinie , te bardzo bolesne dla firmy skoro administrator je usuwa. Duża część postów została usunięta, gdyż stawiała firmę w złym świetle. Na początku roku 2013 ostrzegaliśmy - to oszuści !!!, nie idzie tam do pracy, w firmie siedział wtedy komornik. Od grudnia 2013 do wiosny 2017 !!!! Administrator, żeby przypodobać się Nowej energii usuwał posty, a kolejne osoby były oszukiwane. Dzisiaj prośba o prawdziwą opinię - śmiech.

Hanna Nowy wpis

@Adam, a na jakim stanowisku chciałbyś pracować w Nowa Energia? Myślę, że zawsze warto wysłać swoje CV do firmy - jeśli poszukują aktualnie osoby o kompetencjach zbliżonych do Twoich, z pewnością się z Tobą skontaktują. @Jan, pracowałeś w Nowa Energia? Jakie jest Twoja zdanie na temat pracodawcy? Czy piszesz z perspektywy osoby, która miała po prostu styczność z tą firmą?

Adam Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nowa Energia? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Jan

Czyste (usunięte przez administratora) chodzą po domach i przedstawiają się jako tauron.

redr

Umiejętność w zakresie sprzedaży i negocjacji nie jest dużym wymogiem do spełnienia, zwłaszcza, że umowa jest respektowana.

Gregoson

Chcecie obniżyć koszty działalności gospodarczej i to zgodnie z prawem prowadząc firmę zarejestrowaną w Polsce? Podobnie jak większość z was pracuję od prawie trzech lat na rynku gazu i energii, a wcześniej 13 lat robiłem w telekomunikacji i odkryłem patent żeby zaoszczędzić około 10 tys złotych rocznie na prowadzeniu firmy. Takie możliwości dotyczą głównie tych, których wynagrodzenie opiera się na prowizji za sprzedaż usług (ubezpieczenia, telekomunikacja) lub właśnie gazu i prądu. Ze względu na to, że uważam, że my handlowcy pracujący na własnej działalności powinniśmy sobie pomagać mimo tego, że pracujemy często w konkurencyjnych firmach. Piszcie na gregosonn.68@wp.pl (jest to mój prywatny e-mail) - podpowiem jak się za to zabrać. Nie biorę za to kasy!!! Po prostu nie cierpię jak nas skubią z każdej strony.

były

czytam od jakieś czasu, musze powiedziec że my dajemy 60%, mamy gaz od 84zł/MMh, choc dziś dostałem wycene indywidualną 75zł, energie 219zł/MWh w ofercie sprawdzone firmy, w NE pracowałem 4 miesiące do chwili gdy dowiedziałem sie ile zarobie, teraz udawało mi się dziennie wyrwać marże ponad 60000zł

milannowy

Z tego co wiem firma nie działa już na rzecz Duonu.W tej chwili rekrutują dla Fiten.Umowa z podstawą 2000-2500 zł + prowizja. Pozostaje właśnie kwestia prowizji,10% uzyskasz dopiero jak masa marży przekroczy 12 tyś zł netto w miesiącu.Czyli 1200 zł. Dla porównania podam że w innej firmie,za taką marżę można otrzymać 30-40 %,czyli jakieś 2400-3600,oczywiście nie ma tam podstawy.Zatem do wyboru co kto woli.

spox

"@ania natomiast przecież powinnaś wiedzieć że rekrutacja jest wizytówką firmy" - aplikowałem na stanowisko doradcy biznesowego, dotarłem do ostatniego etapu. Spędziłem wraz z wybranymi z różnych regionów innymi kandydatami cały dzień w hotelu rozwiązując zadania grupowe i indywidualne, odgrywając symulowane scenki handlowe. Ostatnie 4 godz. na hotelowym korytarzu, bez wody, kawy czy nawet krzesła aby posadzić gdzieś tyłek. Umówiliśmy się na telefon z decyzją na następny dzień. Zero kontaktu do dziś. Rozumiem, nie dostałem tej pracy. Normalna rzecz. Ale minimum kultury i profesjonalizmu przydało by się, skoro dotarłem do ostatniego etapu i było nas tak niewielu. Ciekawe jak traktują swoich pracowników.

bylyexpert

Pracowalem dla Duon - jak pracujesz mozesz zarobic sa plusy i minusy. Teraz pracuje dla brokera Doradcy Energetyczni Sp Z O O z Warszawy i tu jak nie boisz sie dzialalnosci gosp. to zarabiasz naprawde super kase. Masz dostep do prawie wszystkich firm wiec Klient ma wybor a ty wieksze szanse sprzedazy.

Poirytowany

Witam, Zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko REGIONALNEGO MANAGERA SPRZEDAŻY. I teraz tak- na takie stanowisko jest ogłoszenie, na takie wysyłam CV i na takie zostaje zaproszony na rozmowę. Biorę dzień wolny, jadę na spotkanie do Wrocławia, wydaję pieniądze na paliwo... po co ?!?! A no po to aby dowiedzieć się, że TAKIE STANOWISKO NIE JEST DOSTĘPNE OD RAZU... NAJPIERW TRZEBA BYĆ DORADCĄ, POTEM PRZEDSTAWICIELEM A POTEM EKSPERTEM I JAK SIĘ SPRAWDZISZ TO MOŻE BĘDZIESZ MENEDŻEREM , KIEROWNIKIEM LUB INNYM.... Pierwszy raz zdecydowałem się odezwać na forum, bo to przechodzi ludzkie podejście aby tak bezczelnie wprowadzać kandydatów w błąd. Jak można robić durnia z kogoś kto szuka pracy ?!?! W trakcie rozmowy miałem ochotę krzyczeć i zażądać zwrotu pieniędzy za paliwo. Litości, gdym chciał być Doradcą który chodzi po domach to na takie stanowisko wysyłałbym aplikacje. To jest nieporozumienie, aby tak traktować osoby które szukają pracy. Oczywiście umowa zlecenie lub działalność nie tak jak w ogłoszeniu, że umowa o pracę. To co jest w ogłoszeniu nie istnieje... bo niby każdy musi przejść taką super ścieżkę od pucybuta do milionera haha DRAMAT ! UWAGA - ODRADZAM- PORAŻKA !!!!!!

Handlowiec

Z Nowej Energii odeszło wiele osób. Teraz ze spółki odszedł nawet wspólnik, cóż ideał sięgnął bruku.

acotam

powiem że w dzisiejszych czasach trzeba pytać bardzo szczegółowo o warunki współpracy, pracy i nie dać sobie mydlić oczu, poznałem kilku klientów DUON, ale jest różnica między DUON Marketing & trading a DUON Sprzedaż Sp.z o.o.(byłe AMB i kontaktenergia, a może kupili więcej spółek) jak dowiem się więcej szczegółów dotyczących dobrych praktyk firmy, na pewno wam napisze, ale ogólnie jak w każdej firmie są dobrzy i mniej rzetelni doradcy, wszystko opiera się na ludziach, oby było jak najwięcej dobrych. Jak się trafi czarna owca to życie to zweryfikuje. Na temat Nowej Energi nie mogę za dużo powiedziećpozatymżemajadobrąoferte.

pytający

Poproszę o opinie na temat pracy na stanowisku Managera Sprzedaży. Ale bez jakiś bajek, potrzebuje konkretów. Czy warunki pracy są normalne, czy wyniki do osiągnięcia, czy samochód i podstawa to pewniak czy jakaś "oferta" po jakims czasie

Handlowiec

Misiek, ale Ty masz fantazje.....Żniwa w lutym. DUON przypomina mi trochę AMWAY. Duża część Klientów, na samo hasło odkłada słuchawkę.

watt
@Handlowiec

A na co nie odkładają , kolego jak ty masz taki system pracy że obdzwaniasz klientów, to powodzenia dzwoń dalej.

elektryk

Witam. Ja pracuje w Duon, jak w każdej firmie trzeba robić wyniki.Nic za Darmo. Na tą chwile Duon jest LIDEREM , kadra managerska to górna Półka na którą możesz liczyć o każdej porze, niestety jak jest słabe ogniwo to trzeba je wymienić jak wszędzie, dużo szkoleń i świetne produkty. To tez nie znaczy że każdy z ulicy dostanie tam pracę. Jak będziesz dobry , masz podstawę, prowizja od sprzedaży, samochód, lub zwrot za paliwo ( w przypadku własnego auta). tylko pamiętajcie za siedzenie w domu nikt wam nie zapłaci . Nie znam innych firm ale z tego co wiem to pracują tylko na prowizji. pozdrawiam , jak chcecie wiedzieć wiecej to piszcie chętnie wam odpowiem na kilka pytań.

nowyyy
@elektryk

Do elektryk. Uważasz, że możliwe jest łączenie pracy przedstawiciela Duon z inna pracą? Jako dodatkowa praca.

watt

Misiek ale co ty ludzi w błąd wprowadzasz jak to nie jest liderem , w swojej branży jest . Duon to przede wszystkim GAZ, a teraz jak wspomniałeś przez fuzje z AMB energia, Duon zaczyna żniwa w branży energetycznej . Powiem jedno bo ktoś wcześniej pytał się jak wygląda praca w Duon jako doradca. Na własnej działalności 3000zł brutto umowa zlecenie 2000zł brutto , to są podstawy , nie słyszałem by inna firma z tej branży płaciła podstawy ( nie licząc wielkiej 4-ki) - wraz z dobrą sprzedażą wzrastają i podstawy, do tego prowizje od podpisanych umów jakieś 30%. Szkolenia , telefony , samochody , to wszystko możesz otrzymać w Duon.Jesteś ambitny lubisz pracować i dużo kasy zarabiać to tylko DUON :)

Ona
@elektryk

mnie takze interesują opinie na temat managera sprzedazy w duonie...wie ktos cos na ten temat?

Fox
@nowyyy

jestem po rozmowie... ile tak naprawdę realnie można zarobić w pierwszych 3 miesiącach? zakładając ze podpiszę 5 umów ze średniej wielkości przedsiębiorcami? Dziekuje za pomoc

mich
@elektryk

witaj, możesz podać adres kontaktowy do siebie? jutro jestem umówiony na drugi etap rozmowy. kontakt do mnie pietro137@wp.pl

sssssss

Firma z branży energetycznej oferująca kompleksowe rozwiązania: produkcje, sprzedaż, fotowoltaikę , GAZ oraz doradztwo w zakresie dystrybucji energii poszukuje Doradcy/ Managera/ Zespoły Sprzedażowe. Oferujemy podstawę + prowizję + auto od pierwszego dnia pracy. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie kontaktu na adres mail: kariera.energetyka@gmail.com

stanislaw

Jeżeli chcsz pracować w energii to napisz mi skąd jesteś .Ja pracuję dla PGE i rozszerzam teren działania .Wyślij maila na adres stanislawjaloszynski@gmail.com Jak widzisz kontakt już masz

Rolex
@stanislaw

Kolego co Ty za ściemę tutaj robisz? Od kiedy ktoś współpracujący z PGE podaje prywatny adres? Widać, że ściemniasz i pewnie nie jesteś z PGE bo byś miał maila w ich domenie. Dodatkowo przebija z Twojego wpisu ewidentnie przebija cwaniactwo, głupota i nieznajomość procedur rekrutacyjnych z PGE. Nie dajcie się na to nabrać to pewnie jakiś zbieracz danych osobowych.

stanislaw

napisz skąd jesteś a dostaniesz propozycje wspolpracy z najlepszymi.Właśnie montuję ekipę na najlepszych warunkach w energetyce. stanislawjaloszynski@gmail.com odpowiem na wszystkie emaile. Przeżyłem już paru kanciarzy i dlatego wiem jak.

Handlowiec

Kolego, czy to spotkanie jest aktualne? Też jestem z branży i akurat będę w tym Czasie w Koninie to chętnie podjadę pogadać.

POinf
@Handlowiec

Stanisław to tak naprawdę nazywa się Stanisław Jałoszyński i nie pracuje dla PGE tylko dla IDEA ENERGY z Łodzi, firma z którą on współpracuje jest partnerem firmy ENEA.

praca

Firma z branży energetycznej oferująca kompleksowe rozwiązania: produkcje, sprzedaż, fotowoltaikę oraz doradztwo w zakresie dystrybucji energii poszukuje Doradcy/ Managera/ Zespoły Sprzedażowe. Oferujemy podstawę + prowizję + auto od pierwszego dnia pracy. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie kontaktu na adres mail: kariera.energetyka@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Nowa Energia - Gdańsk

Nowa Energia