Opinie o Nowa Energia w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nowa Energia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nowa Energia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowa Energia w Gdańsk

Mimo wszystkich negatywnych opinii Nowa Energia nadal działa i utrzymuje się wśród liderów sprzedaży Duon. Pracę można znaleźć w dziale sprzedaży bezpośredniej w nowym biurze w Sopocie lub w sprzedaży pośredniej (umowa agencyjna) na terenie całego kraju. Przy obecnej konkurencji na rynku z samej energii elektrycznej ciężko się utrzymać ale naszym partnerom umożliwiamy również skuteczna sprzedaż gazu (najlepsze wyniki spośród partnerów Duon) oraz oświetlenia led.

lik-lik
@Michał

mi chodziło o firmę "DUON Marketing and Trading S.A.". Czy ktoś słyszał coś o tej firmie?

lik-lik

w związku z tym że na tym formu jest kilka osób z tej branży mam pytanie odnośnie firmy DUON. Szukam informacji nt. warunków pracy, zatrudnienia , struktury działu handlowego,jakichkolwiek opini o tej firmie ale kompletnie nic nie znalazłem. Czy któs może się wypowiedzieć na temat tej firmy? MOże ktoś pracował lub współpracuje z DUON i ma coś ciekawego do opowiedzenia? Nadmieniam że interesują mnie informacje dotyczące pracy w dziale handlowym

kariera

Firma z branży energetycznej oferująca kompleksowe rozwiązania: produkcja, sprzedaż, fotowoltaika oraz doradztwo w zakresie dystrybucji energii poszukuje Doradcy oraz Managera. Oferujemy podstawę plus system prowizyjny. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie aplikacji na adres: kariera.energetyka@gmail.com

Handlowiec

Kolego, jeśli taki profesjonalizm promujesz jak te stawki, które pokazujesz to gratuluję. Albo nie masz pojęcia o rynku energetycznym i jego realiach albo szukasz idiotów do współpracy. Aby na takim kebabie zrobić 800 zł masy marży to trzeba dorzucić 114 zł marży. A zarobek? Załóżmy że oferujecie 50% prowizji, co jest mało prawdopodobne, to daje nam dopiero 400 zł prowizji. Tylko nie pisz, że można podpisać na kilka lat kontakt, bo takich klientów jest ułamek l%.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nowa Energia? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Praca

a ja wyglada sprawa z wynagrodzeniem? jeste podstawa czy prowizja? Narzedzia? I jaki %%% prowizju jest dla PH?

Praca

Witam, Niezależny sprzedawca energii szuka PH, a także Managera z zespołem (Cała Polska). Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV w celu skontaktowania się i przedstawienia szczegółów oferty: na adres: kariera.energetyka@gmail.com

Czy Nowa Energia posiada certyfikat "Rzetelna Firma" ?

beny

Podstawa (usunięte przez administratora) netto, laptop, telefon no limit , samochód dla sprzedaży bezpośredniej.

ja jako były

"itp" dostajesz na szkoleniu. Telefon także dostaniesz jeżeli będziesz telemarketerem. Zamiast laptopa możesz dostać długopis...

Jak się nie ma żadnych argumentów to najprościej jest ubliżać... Nowa Energia staje się coraz większą firmą. W ostatnim miesiącu zatrudniono kolejnych pracowników a że w międzyczasie odpadają najsłabsze ogniwa to naturalny proces w każdej dobrze zarządzanej firmie. Niektórzy potrafią odejść z godnością ale niestety jest też i grupa która w takich sytuacjach wylewa wiadro pomyj i obwinia wszystkich naokoło...

W–wa

Poznań - 2013-03-30 13:43:36 Większych bzdur od tych niby pokrzywdzonych nie czytalem od dawna. To sie nadaje do literatury SF. Współpracuje z Firmą od jakiegoś czasu i z bardziej życzliwą i profesjonalną ekipą nie mialem jeszcze do czynienia. Co miesiąc wystawiam im faktury na znaczne kwoty z terminem 14 dniowym i kasa jest na koncie zawsze przed czasem. Nie dajcie sie zwieść tym negatywnym komentarzom, taka nagonka to pewnie działalność konkurencji, która nie radzi sobie z NE na wolnym rynku. Pozdrawiam ekipe z NE.W 100% potwierdzamy. Fajni kolesie z Nowej E i inni agenci. Cwaniacy są wszędzie, uczciwych te brednie nie zwiodą. Kasiora zawsze na czas, a i jak trzeba pomóc z trudnym klientem to też przyjadą i pomogą w negocjacjach. W tych renomowanych firmach wcale nie ma takiego miodu. Krótkie szkolenie, garść materiałów, cenniki i bujaj się sam – nie dajesz rady to wypad. Tam się nikt nie bawi w pomoc. W RWE np. to za złamanie zakazu konkurencji jest w umowie 1 mln zł – wiem bo prowadziłem z nimi rozmowy i nie zdecydowałem się jej podpisać, zresztą mieli gorsze warunki od NE. Smacznego Jajka i Mokrego Dyngusa. Ekipa z Wawy.

Poznań

Roman

Heh xD, co za megaloman!! Znane są przypadki medyczne o takich co mówią o sobie w liczbie mnogiej xD. Idę o zakład, że oni sobie bez Ciebie poradzą, a o tobie słuch zaginie. Jedno co można im zarzucić to to, że powinni lepiej sobie dobierać współpracowników. Ciekawe czy miałeś tyle odwagi i powiedziałeś właścicielom prosto w oczy –"wypowiadamy wam umowę". Wolę Marsy :) Możesz sobie teraz poużywać, nie mam już zamiaru tu zaglądać

TADDY

Ich papiery są takie same jak Wasze opinie. Bez... Hehehe. Ale i tak je przejmę i skasuję ten głupi portal jako nowy Prezes. Więc darujcie sobie te opinie.

obecny współpracownik

były współpracownik - 2013-03-25 23:20:28 na wstępie macie 100 000 zł lub 200 000 zł kary za złamanie zakazu konkurencji, trochę dużo jak na początek, poza tym umowa ma 40 stron i jest tam szereg kar i to czego nie można robić. Poza tym tak praktycznie jeżeli podpiszecie umowę z Nową Energią to już chyba nic nie będziecie mogli robić bo za wszytko jest KARA....kara za złamanie zakazu konkurencji jest tylko problemem jeżeli się ten zakaz z góry planuje złamać... zapisy o karach nie są wcale jakieś specjalne, inni sprzedawcy mają podobnie albo jeszcze bardziej restrykcyjnie skonstruowane umowy. Ktoś kto ma uczciwe podejście do pracy nie ma z takimi rzeczami problemu.

Jeśli naprawdę jesteś zainteresowana to proponuję udać się do centrali firmy i porozmawiać bezpośrednio z szefostwem. To ogłoszenie jest od naszego partnera i jeśli będą jakieś nieprawidłowości to wystarczy dać znać do centrali. Opinie tu zamieszczone pochodzą od sfrustrowanych nieudaczników lub leni, którzy myśleli, że płacimy za samo przyjście do pracy. współpracujemy z ponad 300 agentami w całej Polsce i jak widać nie ma tu nawału rozżalonych i oszukanych. Jeśli jesteś pracowita i lubisz sprzedawać to gwarantuję, że zarobisz przyzwoite pieniądze. Zapytaj się tych co radzą tobie pójście do konkurencji, dlaczego sami tam nie poszli skoro tak im było źle :-) Te firmy nie zatrudniają bezpośrednio tylko poprzez pośredników, umowy są bardziej restrykcyjne od Nowej Energii i dużo mniejsze prowizje. Pozdrawiam to grono pseudo opiniotwórcze i proponuję wsiąść się do roboty i trochę dokształcić, bo jak widzę nikt tu z szanownych komentatorów nie ma bladego pojęcia o branży energetycznej.

ciekawa

Znalazłam ogłoszenie o pracy w Nowej Energii warunaki pracy w miarę ciekawe: - możliwość sprzedaży energii elektrycznej dla firm, po bardzo konkurencyjnych cenach - możliwość sprzedaży energii dla gospodarstw domowych, po bardzo konkurencyjnych cenach - możliwość sprzedaży gazu - szkolenia - wsparcie wykwalifikowanej kadry Menadżerskiej. - płatny urlop w postaci dodatku - 2000 zł rocznie. - dodatki na święta - 1000 zł rocznie - wysokie wynagrodzenie ( 20% od zarobków Przedstawiciela + 100% za własną sprzedaż ) - system wynagrodzenia wyłącznie prowizyjny - umowę agencyjną (działalność gospodarczą) g.podgorska@nowaenergia.com Czy ktoś już dla nich pracuje i czy warto zaczynać

Zostaw merytoryczną opinię o Nowa Energia - Gdańsk

Nowa Energia