Opinie o Henkel Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Henkel Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Henkel Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henkel Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Wicek

Idźcie śmiało i bez wachania tam pracować. Dlaczego macie mieć lepiej niż ja:)

(usunięte przez administratora)i tyle nic wiecej nie zdradze ale mnie juz tam nie ma i ciesze sie ,dobra praca dla 21 latka jako doswiadczenie zyciowe (usunięte przez administratora)

xoxo

Witam. Interesuje mnie stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego Schwarzkopf Professional i Indola działającego na rynku salonów fryzjerskich. Czy powyższe opinie tj. Kasa itp dotyczy tego właśnie stanowiska?

CCC

Będziesz po rozmowie napisz co Ci obiecali a ja wyjaśnię Ci co i jak się ma. Pracuję w Henkel w kosmetykach to trochę się orientuje.

Kierownik Sprzedaży

Na spotkaniu było dwie osoby: dyrektor oraz pani z hr. Tak nie profesjonalnej rozmowy o prace jeszcze nigdy nie miałem. Od samego początku rozmowa o niczym, zero zainteresowania doświadczeniami, historią zatrudnienia itp. Lekceważące podejście do kandydata. Jeżeli mieli już kogoś na to miejsce wypadało nie ciągnąć ludzi przez pół Polski na spotkanie, a jeśli już to powinni zadać sobie odrobine trudu do przeprowadzenia profesjonalnej rozmowy. słabo, bardzo słabo, amatorzy.

Równie dobrze mogli pytać czy ładna dziś pogoda...

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

grabs

No na rozmowę chętnie pójdę, problem w tym że chciałbym się dowiedziec dokładnie jak tam praca wygląda, bo na rozmowie mogą opowiedziec bajki że wszystko ładnie, pięknie a się okaże potem coś innego. Dużo negatywnych wypowiedzi widzę na tej stronie i chciałbym żeby ktoś z obecnych pracowników się wypowiedział

@grabs

To wszystko prawda niestety ,potrzebuja zolnierzy ,bylam tam 4 lata,jak policzycie za ta place vs czas todwa etaty obskoczy sie bez takiego stresu

grabs

Czy faktycznie praca ph czyli preeselera jest az taka zla w tej firmie? Dostalem zaproszenie na rozmowe i zastanawiam sie co dalej?

BINEK

ISCM

Wacek

(usunięte przez administratora). Na pytanie o lepsze pieniądze pada odpowiedź, że inni chętnie będą pracować za tyle, a ty możesz się zwolnić.

J

normalnie szał, taaaka kasa. sry ale za taką kasę to lepiej w biedronce robić

ABC

Same ogólniki bez najwazniejszych informacji. Czy moze ktos powiedzieć jak plasują się zarobki na stanowisku PH. Jaka atmosfera w zachodniopomorskim, jakie auta(ktos pisał ale w zeszlym roku). HENKEL CHEMIA GOSPODARCZA

cześć mam pytanie czy sa przyjecia na produkcje teraz ile w stolicy można zarobic duzo mlodych osob jak bym chciala bardzo pracowac tam

Jak z macierzyńskim? Nie wywalają?

ph

Witam Jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciel handlowy -preseller.(kasa, plany itd itp).

Henkel

hej sorki ze na tym poscie ale pewnie sie orientujecie chodzi mi o stanowisko przedstawiciel handlowy ds. kluczowych klientow ale dzial ceresit, loctite wszystko

Nika

Witam, kieruję to pytanie do oblatanych przedstawicieli handlowych sprzedających artykuły fryzjerskie w Warszawie, bo potrzebuję wyliczyć średnią wypłatę. Jaka jest podstawa i jak jest wyliczana prowizja - jakie plany trzeba wyrobić? Czy ta prowizja jest od końcowej sumy zamówienia? Jakie narzędzia pracy PH dostaje? Będę bardzo wdzięczna za konkretne odpowiedzi :) zarówno początkujących PH jak i tych z dużym doświadczeniem.

CV

TEŻ CHCIAŁEM POSŁAĆ TAM CV, ALE PO PRZECZYTANIU OPINI JEDNAK SOBIE ODPUSZCZĘ

pawel

Witajcie, Mam prośbę do osób, które rzeczywiście wiedzą jak tam jest. Chciałbym złożyć dokumenty do Henkel Polska - dział budowlany. Mam doświadczenie jako Ph w tej branży. Pracuje na tym stanowisku i w tej branży 4 rok. Powiedzcie proszę, jakie warunki dostają PH w Henklu w dziale budowlanym? Jaka kasa i narzędzie pracy? Ile klientów dziennie itp. pozdr

henkel

Dobrze, że przeczytałem Wasze komentarze, ponieważ w ostatniej chwili nie pojechałem na rozmowę kwalifikacyjną (usunięte przez administratora)br /> Pozdrawiam

Aha

To chyba jakiś żart, skoro jakiś czas pracujesz w tej firmie to doskonale wiesz, że preseller otrzymuje samochód. Tutaj jest raczej mowa o pracy przedstawiciela handlowego ds. kluczowych klientów. Oni używają samochodów prywatnych a jak ktoś nie ma - popyla autobusami.

ŁoŁ

Praca na stanowisku ph zwłaszcza na dziale kosmetyków w Henklu to jedna wielka pomyłka. Nie jest to praca ph tylko mercza. Zrobić zamówienie- wyłożyć towar- mieć najlepsze półki (usunięte przez administratora) Samochód oczywiście własny. Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Henkel Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Henkel Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Henkel Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Henkel Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Henkel Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Henkel Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Henkel Polska Sp. z o.o.