Opinie o Henkel Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Henkel Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Henkel Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henkel Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Do iwan

Bo patrzysz pewnie na tradycje, a Karzy są nowoczesnym typem pH

Do lossu

Przeczytaj ze zrozumieniem. KAR nie ma nawet długopisu od firmy.

user

Henkel śledzi? Te agencje pracy ewentualnie wysyłająk kontrolę. Pracować musisz,wszedzie. Chyba że mowa była o tradycji,bo nowocześni są sprawdzani wizytacjami.(usunięte przez administratora)

zxy

Henkel to również firma z alkoholami, a dokładniej winami :)

Kierownik Sprzedaży

Na spotkaniu było dwie osoby: dyrektor oraz pani z hr. Tak nie profesjonalnej rozmowy o prace jeszcze nigdy nie miałem. Od samego początku rozmowa o niczym, zero zainteresowania doświadczeniami, historią zatrudnienia itp. Lekceważące podejście do kandydata. Jeżeli mieli już kogoś na to miejsce wypadało nie ciągnąć ludzi przez pół Polski na spotkanie, a jeśli już to powinni zadać sobie odrobine trudu do przeprowadzenia profesjonalnej rozmowy. słabo, bardzo słabo, amatorzy.

Równie dobrze mogli pytać czy ładna dziś pogoda...

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH

nie wierzę

Sprawdza czy zgodnie z planem pracy ktoś pracuje? Czy sprawdza jak pracujemy? Z tego co wiem, agencja w której mamy umowę czasem sprawdza , jeździ na hale i pyta o pracownika.

Jns

Dlatego się pytam czy bedzie dla Karów jakaś podwyżka.....

do mariusza

@mariusz to kwoty brutto są :)

Jnsjdfd

Czy przewidywana będzie podwyżka dla Karów?

G.Zapala

Wiem bo tam pracowałem. Albo Cie kłamie albo jest wyżej.

meg

Odpowiedzialność i duza kontrola zwłaszcza po tym co sie stało w tym regionie ostatnio. Będą patrzeć wam na ręce . Tych co osunęli od stanowisk wiedzą o czym mowa Nie zazdroszczę nowym pracownikom

Btw
@meg

O co chodzi???

Xyz

Kiedy kolejna podwyżka? :)

Do wuja

A jak wygląda sprawa z zamówieniami? My odpowiadamy za miesięczne wyniki? Czy one są niezależne od nas?

G.Zapala
@Do wuja

Na zamówienia masz niewielki wpływ i nie na wszystkich sklepach ale plan masz na wszystko. Nie do zrobienia oczywiście.

tranz

Jaka jest podstawa zatrudnienia na PH przez firmę zewnętrzną, czy jest to umowa zlecenie?

lookash

mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat warunków(zarobki, socjal, warunki pracy) w zakładzie produkcyjnym w Stąporkowie?

log
@lookash

(usunięte przez administratora).Normy trzeba zrobic.(usunięte przez administratora)Dają środki czystosci.

ciekawski

wiadomo coś z dniem chemika dla zatrudnionych przez iscm? dsr-owie juz dostali

Heheszek

Proponuje żeby ten kto pisze sprecyzował czy pracuje w budowlance, chemii gospodarczej, czy kosmetykach bo są to tak naprawdę 3 różne firmy choć skupiają się pod logiem henkla. Warto też dodać czy jeździ się po rynku tradycyjnym czy nowoczesnym bo są to kolosalne różnice w zarobkach autach i socjalu. A tak wasze wypowiedzi są mało konkretne i zastanawiam się jak to możliwe że pracując w tej samej firmie tak mało wiecie o osobach współtworzących tą firmę wraz z wami.

Andżej EM

Proponuje wiec aplikować na stanowisko w henklu - tam gdzie ty bedziesz mógł innych traktować - jak chcesz....

Yetu

Samochod Astra IV, prywatnie można jezdzic jak tankujesz za swoje .

comendante :P

To zależy od tego, czy masz juz doświadczenie jako ph. Jesli nie masz to na początku spodziewaj się ok. (usunięte przez administratora) podstawy + premia raz na dwa miesiace jak zrealizujesz targety przez te 2 miesiące, a to juz bywa problemem. Poza zrobieniem zamówienia masz jeszcze mase innej pracy- poprawienie półek, mase akcji promocyjnych (nie wystarczy tylko przykleić plakacik), musisz patrzeć czy towar wyjechał od dystrybutora, a jeśli nie to musisz się tłumaczyć z tego. Mamy w swoim portfolio chyba zbyt dużo produktów, aby móc tak naprawdę w 100 % skupić się na pracy handlowca. Dodatkowo ciągłe rotacje na stanowiskach kierowniczych potęgują konflikty między nami samymi. (usunięte przez administratora) auto to corsa lub fiesta. Możesz jeżdzić prywatnie, ale tankujesz się za swoje (w tej chwili jest to bardzo wnikliwie sprawdzane).

JUrand

Możecie coś więcej powiedziec o stanowisku ph w tej Firmie? Jaka kasa?Auto do użytku prywatnego ?I jakie?

Zostaw merytoryczną opinię o Henkel Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Henkel Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Henkel Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Henkel Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Henkel Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Henkel Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Henkel Polska Sp. z o.o.