Opinie o Stawowy Sp. z o.o. - Hyundai w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stawowy Sp. z o.o. - Hyundai. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stawowy Sp. z o.o. - Hyundai o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stawowy Sp. z o.o. - Hyundai w Bielsko-Biała

scooby

pracowałem tam jakiś czas, szczerze powiedziawszy od kąd tam nie pracuje nie mam stresu przed każdym dniem pracy, mało tego zarobię dwa razy więcej, czasami lepiej. W przeciągu czasu mojej pracy w tym serwisie w BB przewinęła się masa ludzi na salonie, każdy rezygnował. A na serwis to głównie poszukują myjkowych, albo szef kogoś do pomocy na budowie... w zamian za co proponuje przeciętne pieniądze po godzinach, ale zero honoru... Bywa że pod koniec pracy na budowie, poprosi o wywiezienie złomu (parę zwojów drutu i kilka aluminiowych kątowników) przy czym powie żebym sobie wziął te pieniądze bo " Będziesz miał na bułkę"....

xxx

Raczej nie. Bo szukaja tam kierownika od zimy. I ken ma chyba racje nikt doswiadczony na smieciowke nie pojdzie.

xxx

Widze ze znow potrzebuja kierownika czyli nic sie nie zmienilo. He.

asystent sprzedaży

Ogólnie rekrutacja OK - przeszłam 1 etap :-) Miła symapatyczna atmosfera choć się troszkę stresowałam podczas scenek. Na początku wszystko dokładnie wykjaśnione co i jak później scenki przy samochodach i test. co mi się podobalo to, że jak zapowiedzieli tak wszystko się odbyło, słownie, terminowo. fajne wprowadzenie do marki i pracy w firmie - pierwszy raz się z czym takim spotkałam.Zobaczymy jak będzie dalej...trzymajcie kciuki

nie pamiętam tych testowych, coś ile roczna sprzedaż, jak wyglądaja etapy przy obsludze czy jakos tak i inne otwarte.

scooby

haha a propo ostatnich postów, polecam się tam zatrudnić i zobaczyć jak wygląda cały ten cyrk "firma kogucik..."

szymi

Stawowy poszukuje obecnie nowych ludzi do pracy w Rybniku . wolne jest stanowisko Kierownika ds sprzedaży oraz Specjalisty ds. sprzedaży . Z tego co widziałem to najważniejszym wymaganiem dla nowozatrudnionego przez nich pracownika jest doświadczenie w branży motoryzacyjnej (minimum 2 letnie) . Także nie jest to wiele

dobra rada

Salon otwarty od sierpnia a tam zero ludzi. Nabor caly czas stan surowy. Cos w tym jest. Dlatego dobrze radze p. Prezesie obudz sie i traktuj ludzi uczciwie. Bo nikt kompetentny tam nie przyjdzie tylko desperat i bajko pisarz.

ken

Musze przyznac racje negatywnym opiniom. Proponuja umowy smieciowe. Umowa zlecenie badz rejestracja firmy.najciekawdze jest to ze p.prezes probuje emowic ze to jest dla pracownika najlepsza opcja:).salon wieje chlodem ale nie dziwie sie przeciez nikt normalny doswiadczony tam nie pojdzie.zarobki fatalne kierowmik 2300.na wlasnej dzialalnosci policzcie sami.Szok nie polecami zycze szczescia p. Prezesowi w wznalezieniu dobrych ludzi.

xxx....

praca na zasadzie "rób rób, a ja ci nie bój się" pracownik myjni ma najgorzej 1200 i od czasu do czasu coraz więcej, ale zazwyczaj na 1500-1700 się zatrzymuje, ale pomiatają nim na każdą stronę, z resztą każdy świeży i młody pracownik w tej firmie ma przekichane, atmosfera w pracy całkiem w porządku, mechanicy zarobią całkiem dobrze, ale każdego miesiąca ktoś nie jest zadowolony z wypłaty. Nie ma tam czegoś takiego jak przerób, przerób to jedna wielka ściema.. Kierownictwo beznadziejne, zgrywają chojraków którzy wszystko wiedzą, a jak się pomylą to nawet nie przeproszą... hmmm A szefa trzeba poznać osobiście, koleś który ma wieczny kryzys. Fajnie się pracuje, ale każdego 10-tego masz ochotę się zwolnić... OGÓLNIE NIE POLECAM, lepiej wyjechać z kraju, sam stress w tej firmie wykańcza bardziej niż praca fizyczna... także dajcie sobie siana z tą firmą :) Może i firma Hyundai się rozwija, ale na pewno nie Stawowy Sp. z o.o. mechanicy nawet nie mają specjalistycznych narzędzi, a dlaczego? KRYZYSS!!! a dla jednego samochodu kupować nie będą, tak samo blacharnia i lakiernia, kupić porządny sprzęt lakierniczy to wielki problem....... Pozdrawiam i przestrzegam ;)

DDrepo

Pojawiła się wczoraj oferta na pracownika myjni/pracownika gospodarczego. Jakie zarobki mogą być na takim stanowisku?

z tego co wiem to całkiem nowy salon więc nie wiem kto tam pracował jak nie było gdzie, dopiero co otwarli salon a seris chyba nie działa jeszcze. sledze bo jestem z konkurencji ;) i rozważam tam prace bo na rynku chodza dobre opinie wśród ludzi z banku którzy ich obsluguja w bielsku, ze dobry pracodawca

xxx

mam na to (usunięte przez administratora) Jak Kuba Bogó tak Bóg Kubie więc wlewam zamiast oleju wode do silnika hehehehe:-)

xxx

1600 na reke aż sie chce robic hehehehehe :)

q

Jak w biedronce jest 2000 to się nie zastanawiaj atakuj owada.

xxx

dno zarobkowe, na kasie w biedronce zarobisz wiecej

ha,ha

Te pozytywne opinie chyba sobie sami napisali.Składajcie papiery, przechodźcie rekrutację i zatrudniajcie się. I SAMI SIĘ PRZEKONAJCIE na ile wasza psychika i portfel to wytrzymają. ;)

vw

Pracuję w Rybniku od sierpnia i powoli widzę to "dno"

hii

dno samo dno pracodawcy...

!!!!

MASAKRA !!!!!!!!!!!!!!!!

ann

jak ktoś chce zobaczyć dno to jest praca dla niego...

Zostaw merytoryczną opinię o Stawowy Sp. z o.o. - Hyundai - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Stawowy Sp. z o.o. - Hyundai?

Zobacz opinie na temat firmy Stawowy Sp. z o.o. - Hyundai tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stawowy Sp. z o.o. - Hyundai?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stawowy Sp. z o.o. - Hyundai?

Kandydaci do pracy w Stawowy Sp. z o.o. - Hyundai napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stawowy Sp. z o.o. - Hyundai