Ipson Sp. z o.o.

Ipson Sp. z o.o.

Opinie o Ipson Sp. z o.o.

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Ipson Sp. z o.o.? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu?

Jarek

Napiszcie coś więcej o pracy na magazynie -godz. pracy, atmosfera, możliwość awansu, wynagrodzenie, podejście do pracownika.

Jerzy
@Jarek 05.08.2017 17:59

Nikt nie ma nic do powiedzenia ?

Iwona

@@.wp.plrozumiem, że to jak wygląda praca w Ipson nie było w Twoim przypadku zgodne z tym, co dowiedziałeś się podczas rozmowy kwalifikacyjnej do firmy. Obecnie nie jesteś już pracownikiem firmy? Rozumiem, że od strony kierownika w Twoją stronę były postawione niesłuszne zarzuty? Takie sytuacje zawsze warto zgłaszać firmie.

Marcin
@@wp.pl 14.04.2017 18:57

Kierowca nigdy nie będzie wiedział co wiezie bo dostaje tylko zapakowane kartony.Także kolego nie miałeś wglądu do tego co wieziesz.Podpisuje się papiery że niby wszystko ok,ale żeby tak było sam musiałbyś to sprawdzić.Także jak nie jesteś pewny,to nie podpisuj i już.Z drugiej strony towar jest sprawdzany przez zmianowych,także nie powinno być braków,chyba że nie było na magazynie,to co innego.

@.wp.pl

Przewoznik obiecuje zlote gory na starcie ,idealne godziny pracy i wpadasz w kierat zaczynasz o 4 nad ranem do 18 godz.Laduja bez opamietania po dwadziescia punktow i 400 km.Po odejsciu od pracodawcy(przewoznika szanownego p.Michala) masz problemy z wyplata ,uslyszalem ze kradlem paliwo towar z samochodu za ktory byles obciazony a braki byly non stop i byl winny zawsze kierowca ktory nie mial pojecia co wiezie do klijenta tak sie prostuje braki magazynowe Twoim kosztem.Jezeli brakuje Wam kawy w domu to proponuje prace u p.Michala on Wam adrenalime podniesie.Pozdrawiam

@wp.pl

Iwona

@damian czy dalej szukasz pracy w firmie Ipson Sp. z o.o.? Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko między innymi Specjalisty przetwarzania danych. Bardzo chętnie usłyszymy więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacji do firmy.

damian

@elo teraz niestety nie widzę, żeby Ipson prowadził jakąkolwiek rekrutacje, a szkoda, bo czekam już od jakiegoś czasu na oferty.

zak

Co do ogłoszeń o pracę to radzę uważać bo co innego jest na papierze a wypłata wygląda inaczej ( zawsze poniżej oczekiwań pracownika). Prezes to stary erotoman ( uwaga dla pań), a pani które jest szefem działu medycznego uwielbia lizusów i osoby które kablują i powie prawdę wtedy kiedy się pomyli,w całej firmie premiowane jest włazidupstwo, zawsze są kłopoty z towarem i z terminowością dostaw,magazynierzy co chwilę się zmieniają ( bo nikt normalny długo nie wytrzyma mobbingu) a kierowcy są zmuszani do częs)tych korekt trasy.Brak socjalu ( tylko woda,kawa i herbata we własnym zakresie i nie można korzystać z mikrofali bo prezesowi śmierdzi jedzenie, w wc jest brud i ogólny syf). ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, zarobki dziadowskie i chora atmosfera!!!

Gielek

Pracowałem tam i jakoś nie zauważyłem żeby kierownik udawał głupka.Odnośnie logistyka i strzelania z ucha,to się zgadzam z tym tematem.Ale nie problem złapać go pod wpływem,bardzo często się zapomina i nie bierze pod uwagę że ktoś z szefostwa może przyjechać w późniejszych godzinach.Poza tym codziennie badałbym go alkomatem.

X

Kierownik magazynu udaje głupka a jest bardzo przebiegły, zawsze musi wiedziec co sie dzieje po to tylko zeby donieść prezesowi i zaplusowac . Od dluzszego czasu chce sie pozbyc logistyka za jego pijaństwo zeby objąć piecze na magazynie ale tamten lepiej strzela z ucha i sie trzyma stołka

Biurowiec

Logistyk donosi od kiedy jest tam zatrudniony, dlatego sie tam tak dlugo trzyma. I zawsze znajdzie winnego (jak go złapiesz za reke to powie ze to nie jego reka)

wujek dobra rada

Dla potencjalnych pracowników na magazynie: zarobisz parę złotych więcej niż Państwo ci gwarantuje+ śmieszna akordowa stawka za skompletowaną linię. Akordówka jest uznaniowa dlatego w każdej chwili możesz jej nie mieć. Docelowo zarezerwuj sobie na zmianę nocki i popołudnia, chyba że jesteś uczniak będziesz ranny ptaszek. Nie licz na jakikolwiek socjal. Uważaj na donosicieli tych jest tam pełno,uważaj co mówisz i komu (szczególnie na sprawdzających, oni najczęściej spowiadają się u prezesa.Spotkasz wielu ciekawych ludzi: kierownika, który wprowadzi Cię w długi wystawiając na jeden artykuł szereg faktur korygujących, logistyka który lubi sobie dziabnąć.

X

Firma dno!!! Jak nie włazisz w d... prezesowi lub kierownikom to nie ma szans na normalną premię ( która jest obcinana za byle co),podstawa jest niska.W wc śmierdzi,w kuchni jest syf.Jedyny luksus to woda ( o firmowej kawie ,herbacie czy benefitach nikt nie słyszał). Normą jest robienie nadgodzin. Często nie działa sprzęt biurowy. Na magazynie jest bałagan. NIE POLECAM !!!

Kolo

Są słabe,lepiej szukaj czegoś innego ( potrącają z pensji za byle co )

Rafał1990

Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną. Możecie napisać coś o warunkach finansowych na magazynie?

A

Zgadzam się ja bym jeszcze dodał,że nikt nic nie wie i zawsze trzeba udawać super atmosferę( wymóg góry), mimo,że każdy kopie pod każdym dołki,i nie ma szansy na rozwój i godziwe zarobki.

inwenturnik

Ciekawe ile w tym roku magazynierzy muszą oddać za braki? Dziwię się ludziom którzy jeszcze tam pracują, jak można pracować będąc tak traktowanym? Potrącenie z premii lub z urlopu za braki, słowa do pracowników typu: "partacze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szczury magazynowe", "noga,d...,brama" . Brak jakiegokolwiek socjalu. Ludzie, którzy mają szacunek do siebie i oczekują godnej zapłaty za swoją pracę, już dawno stamtąd odeszli.

a.w.

W tej firmie nic się nie zmieni. Wszyscy piszecie jak tam jest a i tak pan logistyk dogaduje się z kierowcami, prezes niczego nie zmieni, a ludzie z biura będą pisali pochlebne wypowiedzi żeby się podlizac

G.r.n.o

Z szefem się nie dogadasz.On ma swój świat i swoje widzi mi się.Chyba że szefem zostanie jego córka.To zmieni się dużo,podejrzewam że nawet bardzo.Inny tok myślenia i inne podejście do człowieka (pracownika).

G.r.n.o

Rozwoju w tej firmie nie widać od kilku lat.Monotonia i nic więcej.

gw

Podlizujesz się bo zostałeś kierownikiem.

PFFF

Heh, niezłe opinie. Widzę, że wypowiadają się tylko kierowcy. Same tęgie głowy zapewne :) Nie wiem jak tam logistyka, ja niedawno rozpocząłem pracę w innym dziale i nie ma na co narzekać. Jeśli komuś nie pasuje system wynagradzania to można się dogadać. Wiem po sobie. Uczciwie płacą, nie miałem żadnych problemów, poza jednym błędem księgowego, ale to się zdarza. Nie ma problemów z urlopami, z szefostwem, a atmosfera jest naprawdę spoko. Sporo młodych ludzi, a i ci lekko starsi są naprawdę wyluzowani. Nie wiem skąd wzięło się aż tyle negatywów. To, że nie ma doinwestowanych toalet czy kuchni to chyba nie jest kwestia decydująca przy podejmowaniu pracy? Chyba, że nie macie własnych :) Poza tym z tego co wiem ta kwestia też będzie poprawiana. Także tak całkiem szczerze, zamiast słuchać byłych sfrustrowanych pracowników logistyki polecam sprawdzić osobiście, tak jak ja, a może się okazać, że zostaniecie na dłużej ;)

Bronek
@PFFF 24.07.2015 15:56

Jak oceniasz ludzi po wykonywanym zawodzie,to masz fajnie.Poza tym jakbyś był odpowiedzialny materialnie za wszystko czego brakuje,to byś tak ładnie nie pisał.A braki powstają z różnych powodów.Np.źle wprowadzona dostawa lub dwa razy ten sam towar itp.A za wszystko płaci magazyn a nie biuro.

uprzejmy

Pan ktory uklada trasy, jest bezczelnym chamem. Obgaduje i donosi na wszystkich, nie umie wyslowic sie bez uzycia przeklenstwa. Wtyka nos w nie swoje sprawy i proboje udawac kierownika, ktorym kiedys byl ale zostal zdegradowany za moncenie i nagabywanie. Gdy przylapano dwoch pracownikow (i jego tez) na nieprzestrzeganiu zasad pracy tak sie wykrecil (co umie najlepiej) ze zwolniono tylko jednego. Czlowiek ten wprowadza zamet i zla atmosfere na firmie. Naraza firme na straty swym postepowaniem i nie wiem po co go tam trzymaja

Jurek

Witam. Chciałbym dowiedzieć się od od osób, które tam pracują lub pracowały jakie są realne zarobki na różnych stanowiskach w tej Firmie tj. biuro,magazyn, kierowcy. Czy prawdą jest,że na magazynie obowiązuje system zmianowy w układzie dwa tygodnie noc, jeden tydzień dzień, 1 tydzień popołudnie. Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.

Szczery
@Jurek 29.03.2015 09:23

Z biura nikt nigdy nie powiedział ile zarabia,tajemnica służbowa.Pensja na magazynie kiepska.Odnośnie kierowców,to to też cienko.Było śmieszne rozliczanie z km według Google (czasem remonty dróg i objazdy)i km było więcej,a dostawało się za tyle ile pokazuje ta strona.No i trzeba było dać działkę panu układającemu trasy jak chciało się jeździć codziennie.

magazynier

Praca do pierwszej pensji.Potem nie jest tak różowo.Nie wiedziałem czy się śmiać,czy płakać.Masz ustalony grafik na cały miesiąc,a potem dowiadujesz się po tygodniu że masz przychodzić inaczej.Zaczynasz od rozkładania,a potem dają Cię na kompletacje zamówień.Wykonasz zamówienie,sprawdzają je zmianowi.Przekładają,wertują,odstawiają a potem jak coś brakuje,to Ty się tłumaczysz że brakowało.Nie wiadomo też czy czegoś nie pomylił kierowca.Ogólnie bardzo słabo to wygląda.

szkoda że nie czytałem tych opinii na temat pracy w tej hurtowni. w 100% zgadzam się z nimi. Szkoda czasu na zdobywanie tam doświadczenia niczego mądrego się nie nauczyłem.

magazynier

Kierownik magazynu nie mając pojęcia o powierzonym mu stanowisku, zadłużył magazyn poprzez bezpodstawne wystawianie faktur korygujących. Teraz udając głupiego wyciąga konsekwencje od pracujących tam magazynierow, a on sam nie ponosi za to żadnych konsekwencji.

Anonim
@magazynier 10.03.2015 23:35

Zgadzam się z tą opinią: -Dzwonili i się dowoziło,klient nasz Pan. -Towar którego nie było,po zrobieniu faktury korygującej wracał na stan.I znów faktura korygująca.Także można było na 1 brakującą sztukę wystawić kilka/naście faktur korygujących.W papierach mają nieład i nie potrafią ogarnąć,to szuka się jeleni najczęściej na magazynie.

logistyk

byłem na rozmowie na stanowisko logistyk, potwierdzam że w tej firmie jest pensja stała + premia. Z tym, że premia jest na inną firmę - bynajmniej tak zrozumiałem. Po negocjacjach wyszło na to , że podstawa mniejsza niż premia. Czytając powyższe wpisy podziękowałem im, nic nie straciłem bo chciałem zmienić firmę.

Adrian
@transport 13.06.2015 15:42

Tu nie chodzi o podobanie czy nie!Bo komuś się może podobać,tylko trzeba jakąś atmosferę w firmie tworzyć a nie tak tylko żeby było.Jak ktoś przyjdzie i jest dobry,to trzeba go czymś przytrzymać.Pensją,atmosferą i będzie ok.A tak,to przychodzi jeden,drugi,trzeci i nic z tego nie ma.

Anonim

Pracuję co prawda nie w magazynie ale w dziale sprzedaży, ale potwierdzam poprzedni wpis. Malo tego kierownik magazynu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za straty. Słyszałam o zamianie urlopu za brak magazynowy, i nie mogę pojąć jak ludzie mogą się na to godzić i czy w ogóle jest to zgodne z prawem. Nie wiem czy ktoś nie powinien skontrolować praktyk w tej firmie.

Jerzy p

Prezes z kierownikiem wymyślili po remanencie że cały brak magazynowy muszą z własnej kieszeni pokryć magazynierzy. Mało tego kierownik proponuje umorzenie długu poprzez zabranie 12dni urlopu!!! Oczywiście można też się zgłosić do zostania po godzinach żeby "odpracowywać" dlug. Przypomina to pracę w "gułagu" az dziwne że w cywilizowanym kraju można pracować w takich "firmach".

Zostaw opinię o Ipson Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ipson Sp. z o.o.