Tomasz Księski OECONOMUS

Kraków

Opinie o Tomasz Księski OECONOMUS

livie
użytkownik zarejestrowany

Jeśli są zarobki powyżej średniej krajowej to z pewnością nie ma na co narzekać @norwik.

mz

Czyżby cie nie zatrudnili?Może to ty okazałes się porażką?

z

Spoko! Fajnie się pracuje i jak się chce to można zrobić!

była pracowniczka

Ja mam inne odczucia. Co prawda spotykałam się wielokrotnie z brakiem zainteresowania ze strony klientów, ale tak skonstruowany jest ten model sprzedaży! Pracowałam tam tylko 4 miesiące ze względu na wcześniej planowany wyjazd za granice i nic nie sprzedałam tylko pierwszego miesiąca. Jeżeli chodzi o płace to fakt- 1300netto samej podstawy w pierwszym miesiącu było fatalne:P ale w kolejnych było zdecydowanie lepiej ponieważ miałam juz tyle kontaktów ze siłą rzeczy zawsze coś "wpadło". Jeżeli chodzi o umiejętności menadżerskie kierowniczki to cieżko mi to oceniać bo poprostu sie na tym nie znam ale mnie chyba polubiła i było całkiem śmiesznie, poza tym dziewczyny pracujące w biurze sprawiały że nie raz śmiałam sie do rozpuku i atmosfere ogólnie oceniam na +. Wcześniej pracowałam 2 lata w mconnect i miałam pół roczny epizod z play, więc mam porównanie jeeli chodzi o prace na słuchawce i smiało moge stwierdzić że ta była najlepsza! :]

on

Firma totalna porażka.

była pracownica123

Ogólnie tragedia… zero motywacji, jeszcze gorzej z pieniędzmi, siedzisz i dzwonisz po jakiś lekarzach nawet jak coś wydzwonisz to prawie nic z tego nie masz, kobieta która jest kierowniczką to totalna porażka kompletnie nie nadaje się do tego zadania, nie umie pomoc pracownikowi jeśli ma problem nie mówiąc już o jakichkolwiek umiejętnościach kierowniczych bo to śmiech… Jeśli chcesz pracować za marne pieniądze w nie miłej atmosferze to śmiało możesz tam iść, ja wytrzymałam 4 miesiące i miałam dość… Stanowczo nie polecam!

była pracownica

Szukasz sobie osób w internecie. Dobrze postawionych i próbujesz wcisnąć im kredyt. Najczęściej nie chcą z Wami gadać, albo (usunięte przez administratora) jeśli przez dwa miesiące nic nie sprzedaż wylatujesz. Każdego dnia byłam wykończona psychicznie. Praca dla ludzi o mocnych nerwach, którzy naprawdę umieją coś wcisnąć... Ja ze swojej strony nie polecam, miałam taki wstręt że po zwolnieniu nawet nie chciało mi się pracy szukać.

???!!!

polecamy, polecamy i owszem :)

bezrobotny

(usunięte przez administratora) Jest to telesprzedaż kredytów firmowych. Płaca 1600 zł brutto, (usunięte przez administratora) Praca codzienie od 9-17. Weeendy wolne.

Zostaw opinię o Tomasz Księski OECONOMUS - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomasz Księski OECONOMUS