Creamfinance Poland Sp. z o.o.

Opinie o Creamfinance Poland Sp. z o.o.

Dociekliwy

1800 na ręke podstawy, to chyba za 4 godziny pracy a nie za 6. Ktoś może potwierdzić ?

nick007

Mobbistyczne zachowania przełożonych, romanse panów w kryzysie średniego wieku z młodymi dziewczynami, wyścig szczurów i toksyczna atmosfera to słowa, które w pełni oddają panujący tam klimat.

lover-s
@nick007

jestem zainteresowany :) a młode te dziewczyny, ładne ?

Rozczarowana

Byłam ich pracownikiem około 2 lat. Kiedy zaczynałam firma nazywała się jeszcze Lendon. Pracowałam w dziale sprzedaży. Na początku to była rewelacja. Przez pierwszych kilka miesięcy byłam przekonana, że chcę tam zostać do emerytury. Narzucone cele były możliwe do wyrobienia, jeśli tylko człowiek się starał, a im więcej się starał, tym więcej zarabiał, było po prostu uczciwie. No i te zarobki naprawdę były konkurencyjne, plus dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, multisport za małą dopłatą dla chętnych), umowa o pracę. Po okresie próbnym dostałam podwyżkę (podstawa podrosła o 200 zł), nie dostawali jej wszyscy, ale wystarczyło się starać, żeby zostać docenionym. Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy. Z czasem zaczęto zmieniać system motywacyjny (znałam to już z poprzednich miejsc pracy), masz więcej roboty, a mniej zarabiasz i coraz więcej zależy od przypadku a mniej od twoich starań. Czyli jeśli będziesz mieć pecha, to nici z twojej prowizji. Teraz jest tam ogromny poziom stresu, a system tzw. motywacyjny zmienia coraz bardziej na niekorzyść pracownika. Zdarza się, że część zespołu nie wyrabia wyników i wtedy niestety wypłata jest mniej więcej o połowę mniejsza. Natomiast jeśli uda ci się jakimś cudem wyrobić (bo ostatnie dnie miesiąca będziesz tam siedzieć od rana do wieczora), to nadal możesz wyciągnąć całkiem przyzwoite pieniądze. Na pytanie czy poleciłabym tam pracę, odpowiem, że kiedyś odpowiedź zdecydowanie brzmiałaby "tak", ale dziś już nie. Teraz to już korpo jak każde inne, które traktuje pracowników jak dojne krowy.

kariera mozliwa tylko dla dziewczyn romansujacych z przelozonymi

Specjalista Seo

Byłem rekrutowany i pozostał duuuuży niesmak. Mam wrażenie, że robią sobie darmowy outsourcing. Do zrobienia jest kejs, którego solidne przygotowanie zajmuje parędziesiąt godzin roboczych. Po czym niestety nic się z tym dalej oficjalnie nie dzieje. Samo spotkanie z osobami w biurze przyjemne - zarówno pracownicy, jak i eksperci zewnętrzni mili i na wysokim poziomie. Sam proces rekrutacji grubo kuleje i mam wrażenie, że jest łyżką dziegciu w beczce miodu! Brak nawet fatygi żeby zadzwonić lub napisać maila z podziękowaniem w procesie - ŻENADA! Najbardziej boli to, że tydzień pracy nad kejsem i spędzenie świąt przy komputerze zamiast z rodziną pozostaje bez echa. Eksperci na 2gim spotkaniu nie wiedzą nic o rozwiązanym kejsie, nie ma omówienia, są generalnie zaskoczeni... Bardzo złe wrażenia ogólne pomimo miłych ludzi po drodze. Odradzam zdecydowanie darmowe audyty, konsultacje i rozwiązywanie kejsów pod przykrywką rekrutacji...

Czy ważniejsze i oceniane na ile procent w procesie pozycjonowania jest RWD, czy szybki wczyt strony... - Pytanie na poziomie "czy ważniejsze i na ile procent podczas jazdy samochodem jest ruszanie czy hamowanie?"

Qwerty

Mógłby ktoś napisać jakie są tam zarobki? Czy są jakieś prowizje itd. ?

Ola
@Qwerty

Warunki zdobycia premii są zmieniane pod koniec każdego miesiąca więc ciężko cokolwiek powiedzieć zarobki są zależne od tego ile pracujesz i ile się przymilasz do odpowiednich osób zaczyna się od 1800 na ręke

al

Nie polecam. Atmosfera fatalna wszyscy na siebie donoszą w zespole. Kierownictwo niekompetentne ani nie potrafią wymagać ani nagradzać. Awans tylko możliwy po znajomości lub jak sie wejdzie w bliskie relacje z kims decyzyjnym w firmie

Nie mam pojęcia skąd te negatywne opinie, szczególnie od osób , które są po rozmowie rekrutacyjnej i pewnie się nie dostały. Albo te negatywy pisali po prostu ludzie z konkurencji. Żeby się dowiedzieć jak jest trzeba po prostu przyjść na rozmowę, a nie sugerować się jakimiś pojedynczymi opiniami. Pracuje w Creamfinance od bisko dwóch lat i nie narzekam, jeżeli chodzi o pracę w Departamencie windykacji to jest to normalna praca jak wszystkie. Wielkim plusem jest to, że pracujemy 6 godzin dziennie a weekendy mamy wolne. Co jeszcze.. hmm może to , że nie ma w ogóle nadgodzin - kończysz prace to wychodzisz do domu i tyle. Jeżeli chodzi o sprawy finansowe, to jak na 6 godzin pracy wynagrodzenie zasadnicze jest w porządku, wypłacane terminowo. Umowa jaką się dostaje to umowa o pracę, a nie tak jak w większości zlecenie. Benefity są ok. Prywatna opieka medyczna (darmowa) i jeżeli ktoś chce to ma multisporta za małą opłatą.

Mia

Rownież jestem umówiona jutro na rozmowę na stanowisko Specjalisty ds. wsparcia procesów sądowych i egzekucyjnych. Z ogloszenia wynika ze warunki poza finansowe świetne a jak finanse? Atrakcyjny system wynagrodzeń to zwyczajnie jakas prowizja?

MTa
@Mia

Mia, jakie masz wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie?? mogłabyś coś przybliżyć, znalazłam ofertę pracy na stanowisku Specjalisty ds. wsparcia procesów sądowych i egzekucyjnych, zastanawiam się czy aplikować na ww. stanowisko?

olaaa

Ja również proszę o opinie na temat pracy, jaka atmosfera, zarobki?? jestem umówiona na rozmowę ale nie wiem czy warto.

ona

Na jakie stanowisko aplikowałeś? Czy ktoś wie jaka jest tam atmosfera?

on

Również nie polecam. Byłem na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie - zmarnowany czas. Dla pracodawcy jest ważne ile chcesz zarobić - wtedy mówi Ci, że u nich się tyle nie zarabia. Poza tym wymaga doświadczenia w windykacji + oczywiście im mniej oczekujesz $$ tym lepiej. Sam poziom pytań podczas rozmowy żenujący.

Blutbad
@on

Możesz napisać jakie miałeś oczekiwania finansowe i na jakie stanowisko aplikowałeś? Czy powiedzieli jakie kwoty są u nich osiągalne?

on
@Blutbad

Aplikowałem na stanowisko specjalisty ds. windykacji. Reszte napisałem wyżej. Nie będę podawał konkretnych kwot, bo nie o to chodzi. Firma szuka frajera, który będzie robił za pół darmo wg. mnie.

ola

dlaczego, nie polecasz, możesz rozwinąć?

zupa

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Creamfinance Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Creamfinance Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Creamfinance Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Creamfinance Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Creamfinance Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Creamfinance Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Creamfinance Poland Sp. z o.o.