Creamfinance Poland Sp. z o.o.

Opinie o Creamfinance Poland Sp. z o.o.

Halo

zatrudnię się jak wstawicie automaty z darmowymi prezerwatywami - też szukam molestowania byle nie szkarady :P

Specjalista
@Halo

(usunięte przez administratora)w tej firmie nigdy nie było i nie ma. Kontakty są dobrowolne. Czasami można na nich coś skorzystać służbowo. Ale wszystko dobrowolnie i za obopólną zgodą stron.

ajwaj

Pracuję tu od jakiegoś czasu, mogę zawsze liczyć na wsparcie swojego kierownika, zespołu i ludzi z innych działów. Wynagrodzenie i inne świadczenia na konkretnym poziomie. Wypłaty i premie wpływają zawsze na czas. PS. temat molestowania mnie nie dotknął i tego najbardziej żałuje :(

niemamsilyjuztegoczytac

Anonimowość dodaje powera do wylewania żali, jak i zwolnienie za niewykonywanie obowiązków, bo od tego się zaczynają najświeższe komentarze (prowokacja? :)). Zastanawia mnie kilka rzeczy, ale zacznę od podstawowego banału: firmę tworzą ludzie tak więc tylko oni mogą działać aby zmieniać rzeczy na lepsze. Z narzekania i anonimowego hejtu jeszcze nic się nigdy nie zmieniło. W każdej firmie, gdziekolwiek nie będziecie pracować - nie będzie idealnie. W jednej firmie będzie wyścig szczurów, gdzie indziej socjal słaby, romanse w pracy - ot życie! Na plus creamfinance działa to, że rozsądne pomysły i aktywni, zaangażowani ludzie naprawdę mają tu siłę sprawczą (nie ma tu twardego korpo, gdzie od pomysłu do realizacji przechodzi się przez kilkanaście akceptów, procedur itd itp więc naprawdę da się - trzeba tylko chcieć, a nie grzać posadkę bo się ją kiedyś z różnych względów dostało, pić kawkę w kuchni też jest fajnie). Do obecnych pracowników: Co WY robicie żeby zmienić Wasze obszary? Czy sygnalizujecie problemy występujące w Waszych/innych działach i Wasi przełożeni na to reagują? Do byłych pracowników: Te same pytania tylko w czasie przeszłym. Większość ostatnich komentarzy to są personalne wycieczki w kierunku pojedynczych ludzi - moim zdaniem nie wnosi wiele do celu tego portalu jakim jest znalezienie opinii o pracodawcy. Zróbcie sobie rachunek sumienia żeby rozliczyć najpierw siebie, a potem innych z tego co wykonujecie codziennie, a potem spotkanie i otwarcie pogadajcie o tym co się komu nie podoba, co kto może zrobić aby to poprawić i ustalcie co kto i kiedy jak dorośli, rozsądni ludzie. Czyny nie słowa! Ps. Jak macie syndrom #niechcemisiealeponarzekam to zmieńcie pracę - dla swojego i innych dobra.

Kolega12
@niemamsilyjuztegoczytac

Wygląda jak napisane przez nowego prezesa KK:) Mam do niego apel zeby zaczal w koncu chodzic do pracy i pokazywac sie chociaz na korytarzu bo ludzie mowia ze spedza czas na silowni zamiast w biurze. Firma po odejsciu AD przechodzi przez duze zmiany. AD jaki byl taki byl ale firma jakos dzialała. Natomiast KK jest totalnym psycholem ktorego boja sie wszyscy w firmie. Tyle w temacie.

Zadowolony były pracownik
@niemamsilyjuztegoczytac

Marketing zaangażował się w udzielenie tak wyczerpującej odpowiedzi na przedstawiane tutaj tematy dotyczące CF. Nie sadze, żeby wypowiadali się tylko Ci którym podziękowano za współpracę, myśle wręcz ze swoje komentarze pozostawiają Ci którzy pracują jak i Ci którzy sami postanowili zmienić prace. W CF pracowało się dobrze, niestety wraz ze zmiana prezesa praca przestała przynosić zadowolenie stad decyzja o jej zmianie. Spółka sama w sobie ma potencjał, potencjał który jest małymi kroczkami niszczony przez ludzi, którzy nie potrafią zająć się kontynuacją rozwoju CF a skupiają się na tematach nie do końca związanych z jej rozwojem . To jest portal dedykowany dla potencjalnych kandydatów, proponuję skupić się na przybliżeniu owej osobie jak się przedstawia sytuacja w firmie, jakie są zarobki, jak wyglada praca, z czego wynikają premie/prowizje ( to wszytko w CF działa bez zastrzeżeń i ten kto pisze, ze tym zakresie jest źle-mija się z prawdą). Nie sadze zeby nowego pracownika interesowały relacje byłego i obecnego prezesa, który notabene próbując się dowartościować wymyśla nowe okoliczności związane z odejściem AD- nie wiem skąd wziął się ten problem, swoją droga każdy odchodzi tam gdzie chce i robi co chce, nie sadze zeby były prezes śledził losy CF, on ma swój biznes i skupia się tylko na nim. Dlatego proponuje zakończyć tematy prezesów i skupić się na przekazaniu tych istotnych informacji dotyczących formy zatrudnienia nowego pracownika a tematy o kierownikach, prezesach, zamiłowaniach do jednych czy drugich przez płeć przeciwna pozostawić dla siebie to są ich prywatne sprawy, prywatne życie które nie powinno być poruszane na goworku. Dziękuje. Pozdrawiam wszytkich pracujących w CF i życząc Wam wszystkiego dobrego.

obecnypracownik

Od czasu dołączenia nowego prezesa sprawy, wedlug mnie, maja sie znacznie lepiej. Angazuje sie w kazda sprawe w firmie. Poprzedni nie pokazywał się nawet na ważniejszych spotkaniach. Kolesiostwo skonczylo sie wraz z odejsciem AD - bo cale kolesiostwo poszlo za nim. Na ta chwile moge polecic kazdemu. Dobry social, pensja na czas i naprawde niezle mozliwosci rozwoju.

Blueberry
@obecnypracownik

Moje komentarze 1.Od czasu dołączenia nowego prezesa sprawy, wedlug mnie, maja sie znacznie lepiej.- Widać że napisała to osoba z HR bądź zz marketingu. Nie pamietam aby za poprzedniego prezesa byly takie problemy, wystarczy zobaczyc tutaj po komentarzach. Większosc pracowników nie jest zadowolona z prezesa. Kogo by nie spytać widać że atmosfera się pogorszyła 2. Angazuje sie w kazda sprawe w firmie. - chyba przez zarządzanie przez kryzys. Przecież ten człowiek nie wie co się dzieje u niego w firmie. 3. Poprzedni nie pokazywał się nawet na ważniejszych spotkaniach. - przecieeż ten dokładnie robi to samo. A dodatkowo trochę ma problemy z kultura osobistą. Często rozmawia z ludzmi trzymając ręce w kieszeni bądź bawi się telefonem 4.Kolesiostwo skonczylo sie wraz z odejsciem AD - bo cale kolesiostwo poszlo za nim. - większa część kadry która stworzyła projekt lendon owszem poszła za AD ? AD ściągnął zaufanych ludzi a czy to juz powód żeby nazywać ich kolesiami? AD stworzył jedną z większych firm w branży pożyczkowej od zera. Wtedy z przyjemnością przychodziło się do pracy. 5.Na ta chwile moge polecic kazdemu. - Ciekawe czy potwierdzi to szef HR. Pewnie zaraz będzie bronił że nie dochodzą głosy do niego w tej kwestii. A wiem że w prywatnych rozmowach wielu pracowników mu o tym mówiło. jeśli chcesz pracować w cieżkiej amosferze którą można ciąć nożem to prawda. Ale według mnie szkoda nerwów 6.Dobry social, pensja na czas - tutaj owszem można powiedzieć że zgadzam się w 100% ale to raczej zasługa HR i osób prowadzących finanse.

Specjalista Seo

Byłem rekrutowany i pozostał duuuuży niesmak. Mam wrażenie, że robią sobie darmowy outsourcing. Do zrobienia jest kejs, którego solidne przygotowanie zajmuje parędziesiąt godzin roboczych. Po czym niestety nic się z tym dalej oficjalnie nie dzieje. Samo spotkanie z osobami w biurze przyjemne - zarówno pracownicy, jak i eksperci zewnętrzni mili i na wysokim poziomie. Sam proces rekrutacji grubo kuleje i mam wrażenie, że jest łyżką dziegciu w beczce miodu! Brak nawet fatygi żeby zadzwonić lub napisać maila z podziękowaniem w procesie - ŻENADA! Najbardziej boli to, że tydzień pracy nad kejsem i spędzenie świąt przy komputerze zamiast z rodziną pozostaje bez echa. Eksperci na 2gim spotkaniu nie wiedzą nic o rozwiązanym kejsie, nie ma omówienia, są generalnie zaskoczeni... Bardzo złe wrażenia ogólne pomimo miłych ludzi po drodze. Odradzam zdecydowanie darmowe audyty, konsultacje i rozwiązywanie kejsów pod przykrywką rekrutacji...

Czy ważniejsze i oceniane na ile procent w procesie pozycjonowania jest RWD, czy szybki wczyt strony... - Pytanie na poziomie "czy ważniejsze i na ile procent podczas jazdy samochodem jest ruszanie czy hamowanie?"

Szopen

Umowa o pracę cna czas określony, 3 miesiące okres próbny. Z dodatków socjalnych jest karta Multisport, opieka medyczna, zwrot za wakacje czy za okulary. Na święta zawsze były też dodatki (karta Sodexo) czy prezenty dla osób z dziećmi. To takie najważniejsze.

Norbi

Przecież wyraźnie zastrzegają , że będą się kontaktować z wybraną osobą bo po co z pozostałymi?

Niki
@Norbi

Jeśli umawiamy się na telefon z informacją zwrotną (po spotkaniu, które trwało prawie 2 godziny), to wydaje mi się, że kultura wskazuje dotrzymać słowa. Jeśli ktoś nie chce, nie ma czasu zadzwonić, to wystarczy zwykły mail.

kierownik HR
@Niki

Niki, masz rację. To jest mój błąd oczywiście nie powinien się zdarzyć nawet w gorącym okresie jaki teraz mamy. Dziękuję za zwrócenie uwagi. Pozdrawiam miło i mimo wszystko do usłyszenia.

Dawid

Słyszałem, że to dobra firma. warto aplikować?

@Dawid

@Dawid my oczywiście zapraszamy i zachęcamy. Aplikować zawsze warto. Mamy nadzieję, że nasze koleżanki / nasi koledzy potwierdzą ;)

Niki
@HR

Tylko szkoda, że pomimo obietnicy nie dajecie informacji zwrotnej Kandydatom... Mam na myśli Pana - kierownika HR.

Robert

Myślę, że praca w firmie jest dla ludzi ambitnych. Jak coś nie wychodzi to mamy kaca moralnego?

!!!

Praca w tej firmie to jedno wielkie kolesiarstwo. Na wiecej moze liczyc znajomy przelozonego. Ma mozliwosc wyboru pracy na zmianie jaka mu odpowiada. Pozostali musza pracowac na zmianie zgodnie z widzi mi sie kierownika lub jego kolegow. Znajomosci pozwalaja na przychodzenie do pracy o ktorej sie chce, dostosowuja sobie zmiany do zycia prywatnego. Atmosfera w pracy tez ciezka. Jesli nie nalezysz do elitarnej grupki smieszkow to nie istniejesz. Informacje o czastkowych wynikach tez tylko w rodzinie. Poza tym firma uczciwa. Pieniadze zawsze na czas chociaz lubi sie obiecywac podwyzki a pozniej temat umiera. Socjal bardzo przyjemny.

Sugeruję dać sobie spokój z tą pseudofiremką. Godzina spotkania i nawet nie raczą dać odpowiedzi zwrotnej. Jeśli ktoś przeznacza czas na dotarcie na rozmowę i uczestnictwo w spotkaniu to z szacunku do kandydata i jego czasu dobrze by było dać odpowiedź nieważne czy pozytywną czy negatywną. No ale może to jest ponad ich siły.

@anonymous

Pracuję od roku i socjalu jest dużo, część też idzie na integrację a ludzie są bardzo fajnie więc jest naprawdę miło poimprezować.

@anonymous

Sam rekrutuję do swojego zespołu i nie jest tak prosto od razu wszystkim udzielić odpowiedzi, szczególnie jeśli się bierze kogoś pod uwagę a czeka na odpowiedź od innego kandydata/kandydatki. Cierpliwości a jak masz lepszą ofertę to ją bierz.

T
@Marcin

Co masz na myśli socjal Czy dostałeś bony świąteczne? Czy twój socjal poszedł na system SAP

@T

Dostałem kartę podarunkową SODEXO ze sporą sumą - jeszcze jej nie użyłem (termin do 30.06). Nie używamy o ile mi wiadomo SAP (raczej Symfonię) więc nie wiem skąd takie pytanie?

Dodam tylko że na odpowiedź czekam już ponad tydzień,.

T. W

Pracowałem w tej firmie około 2.5 roku. Socjalu żadnego.

Konkurencja chce postawić firmę w złym świetle i takie dyrdymały piszą!!!

Bilikit

Ja się czuje w tej pracy jak u siebie. Przychodze z przyjemnością, Bilety też się zgadzają więc nie ma co narzekać. Jedyne czego brakuje to środy z owocami :P

Summer

W Creamfinance pracuję już prawie rok i jestem bardzo zadowolona! Atmosfera w firmie jest na prawdę fajna, ludzie są wobec siebie serdeczni i otwarci, jak potrzeba coś załatwić z innym dziełem to nie ma problemu. Na zarobki też nie można narzekać, moim zdaniem niezłe stawki i wypłata zawsze na czas. Co do szefostwa, ja się zawsze spotykam ze zrozumieniem i wsparciem, myślę, że w innych działach podobnie. Dodatkowo są fajne benefity, np. dofinansowanie do wakacji, czy bony na święta, nie mówiąc już o standardowej opiece medycznej czy karcie sportowej. A raz w tygodniu gorąca czekolada - drobiazg, ale zawsze to milej się pracuje :) Ogólnie polecam!

xxx

Nie polecam firmy. Duży stres, wciąż dokładane obowiązki, brak socjalu, przekazywane informacje z jednego do drugiego działu prawie zerowe-wiele można by było pisać

@xxx

Jesteśmy zmartwieni Twoją opinią na temat naszej firmy. Tym bardziej, że dokładamy starań by rozwijać ofertę świadczeń socjalnych dostępnych dla naszych pracowników. Już teraz mamy opiekę medyczną, dopłatę do kart multisport, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, przebieralnia z prysznicem dla rowerzystów, wakacje pod gruszą czy w okresie świątecznym bony świąteczne i prezenty dla dzieci pracowników. Nawiązaliśmy współpracę z siecią przedszkoli, nie mówiąc już na przykład o wyborze herbat, kaw, czekolady na gorąco itp. Trzeba jednak pamiętać, że jesteśmy firmą, która jest nadal w fazie dynamicznego wzrostu. Oznacza to, że bardzo wiele procesów zmienia się, inaczej podchodzimy do realizacji niektórych zadań bo inne są wymagania naszego biznesu lub/i wcześniejsze metody okazały się mało efektywne. Komunikacja wewnętrzna jest bolączką większości firm, tu wciąż pracujemy nad pomysłem nad zmianą tego stanu rzeczy. Może masz jakiś pomysł? Zapraszam do współpracy... Jak i w latach poprzednich będziesz miał(a) szansę wypowiedzieć w ankiecie satysfakcji pracowniczej na temat wszystkich nurtujących Cię kwestii. A także zwrócić nam uwagę na brakujące elementy w „socjalu”. Chcielibyśmy zauważyć, że w zeszłym roku nasi pracownicy ocenili CF na 4 z plusem a w ankiecie wzięło udział 98% pracowników.

zzz
@xxx

To co xxx napisał to jest prawda. Pracując tam tylko parę razy otrzymałem socjal później już go nie było i zapewne jest to do dzisiaj gdyż ostatnio rozmawiałam z byłymi koleżankami. Co do ankiet to wiele osób boi się wyrazić prawdziwej opinii a zmiany dotyczą dokładania obowiązków inny osobą gdyż szuka się oszczędności w firmie a nie patrzy na pracowników.

@HR

zzz? Czy mówimy o tej samej firmie? Szczególnie, że dzień przed napisaniem przez Pana(ią) komentarza rozpoczęliśmy rozdawanie bonów świątecznych ;) Zapraszam do zaktualizowania informacji. Chciałbym podkreślić, że ankieta była i jest w pełni anonimowa i co najważniejsze jest to najlepsze miejsce do wypowiedzenia się na temat organizacji.

PracownikCF
@zzz

Nie wiem, kto pisze te komentarze, ale na pewno nie pracownicy... jak można napisać "brak socjalu" o firmie, gdzie socjali jest wbród (tak dużo tego jest, że HR zapomniał jeszcze o dofinansowaniu okularów korygujących) i dostają je nawet pracownicy na śmieciówkach (domyślnie każdy dostaje UoP, ale jak jakiś student chce robić na zleceniu by mieć więcej do ręki, to mu nikt nie broni)? -.- Gdyby zzz z kolei naprawdę był pracownikiem CF, to wiedziałby, że socjale z roku na rok są coraz większe, a nie odwrotnie, a ankieta satysfakcji jest anonimowa, więc nie ma żadnych podstaw do tego, by nie pisać szczerze... Ciekawe kto z konkurencji płaci trollom za czarny PR i po co? -.- Widać, że to zestaw losowych zarzutów, które pasują pewnie do większości firm na rynku... Ale akurat nie do CF.

abrakadabra

Witam. Pytanie nt.pracy. to jest cały etat ? I jaka jest podstawą dla osoby z 5 letnim doświadczeniem w obsłudze klientów cc i f2f ?

@abrakadabra

Forma zatrudnienia zależy od działu, zespołu. Przykładowo osoba posiadająca doświadczenie w obsłudze klienta mam możliwość zatrudnienia zarówno w zespole windykacji telefonicznej, gdzie oferujemy zatrudnienie na 6/8 etatu, jak również w dziale operacji w zespole obsługi klienta w pełnym wymiarze godzin. Wysokość wynagrodzenia determinowana jest przez wiele czynników. Oczywiście kluczowymi są doświadczenie oraz staż zawodowy, ale również umiejętności, posiadane kompetencje czy też komunikatywność. Ważne jest dla nas również ile kandydat może wnieść do zespołu, o co go uzupełni, wzbogaci. Naszym celem jest dostosowanie wynagrodzenia do osoby, dlatego preferujemy indywidualne podejście do każdego kandydata. Abrakadabra jak widzisz nie ma jednoznacznej i prostej odpowiedzi na to pytanie, dlatego zachęcam Cię do przesłania CV i spotkania z nami.

homeee

hej, jak wygląda na dzień dzisiejszy sytuacja na windykacji? Mianowicie jaki jest zakres spraw do dzwonienia? Na jaką kasę można liczyć? Da się dogadać w razie sytuacji wyjątkowych z przełożonymi czy raczej słabo z tym u nich?

windykator
@homeee

Strzała, to zależy ;) Jeśli pytasz o ilość spraw to średnio wychodzi około 400. Jeśli chodzi o telefony to ciężko powiedzieć nie mamy auto dialera, co jest na plus. Tomek (koordynator) to spoko gość, czasem da się z nim nawet dogadać.

@homeee

Cześć, homeee, praca jest zmianowa 6h. Pierwsza zmiana od 8, druga od 14. Kwota podstawy zależy od doświadczenia. Dla niedoświadczonych 2 000 netto na okresie próbnym plus premie, które u nas są od początku. Za 6 godzin pracy bez dialera chyba uczciwie? Od początku masz możliwość skorzystania z opieki medycznej (finansujemy w 99,9%), karty sportowej (dopłacasz ~50 pln) czy ubezpieczenia na życie (dodatkowo płatne). Mamy jeszcze inne benefity jak, ZFŚS, integracje, udział w wydarzeniach charytatywnych, rabaty w jednej z sieci przedszkoli a nad kilkoma pracujemy. Po pewnej fali negatywnych opinii, które mamy nadzieje są już za nami dzięki współpracy z naszymi pracownikami wyniki ostatniej ankiety satysfakcji pokazują, że jest dobrze, atmosfera i satysfakcja z pracy w Creamfinance jest na 4 plus (w pięciostopniowej skali) a frekwencja wyniosła powyżej 95%. Mogę przytaczać więcej statystyk choćby rotację, która w pierwszym półroczu wyniosła tylko albo aż 3%. Zapraszamy do aplikowania i przekonania się, że to nie jest opowiastka HRu tylko rzeczywistość.

@HR

Benefity przedstawione na pewno są na plus, natomiast druga cześć mego postu odnosiła się do współpracy na linii pracownik a przełożony, firma, w sytuacjach kryzysowych typu niespodziewany telefon z przedszkola albo choroba dziecka. Będąc matką niestety muszę spodziewać się różnych okoliczności które mogą a nie koniecznie muszą się zdarzyć. Chce mieć pewność, że w takich sytuacjach nie spotka mnie np wypowiedzenie umowy, bo dziecko za często choruje:-)

@homeee

Patrząc na średnią wieku naszej załogi śmiało możemy powiedzieć że jesteśmy "młodą firmą". Jak stale podkreśla nasz Prezes Zarządu "Jesteśmy firmą w 100% zachęcającą do bycia rodzicem". Dokładamy starań, by rodzice mieli komfort pracy i jesteśmy świadomi tego, że dla dziecka trzeba poprostu być! Czy to na rozpoczęciu roku szkolnego, wywiadówkach, szczepieniach, czy też zostać z maluchem w czasie choroby. Obecnie gromadka maluchów naszych pracowników liczy sobie około 20 miluśinskich w różnym wieku, od noworodków aż po studentów. Stale uczymy się współpracy z rodzicami i odpowiadania na ich potrzeby. W najbliższym czasie rozpoczynamy m.in. współprace z siecią warszawskich przedszkoli. Jednak proszę pamiętać, że mamy też cele biznesowe do osiągania, z których jesteśmy rozliczani jako firma. Staramy się, by każdy z pracowników był świadom tych celów i razem z firmą dążył do ich realizacji. Dzięki temu możemy się rozwijać zarówno osobiście jako pracownicy, ale również jako firma. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie sytuacje są do przewidzenia i wykazujemy się zrozumieniem dla "naszych" rodziców. Póki sytuacje kryzysowe nie stają się codziennością, każdy pracownik może liczyć na wsparcie z naszej strony.

@HR

Jeśli jest tak jak piszecie to jestem na tak;-)

RockMan

Hej wszystkim, To ja mam jakieś rozdwojenie jaźni, pracuje tu z jakieś 6 miesięcy i oprócz tego, że czasami zdarza się, że serwis sprzątający daje ciała i nie sprząta w łazienkach to jest ok. Pracowałem ostatnio w firmie, której jeden z dyrektorów kur...mi rzucał na pracowników, a o kawie, herbacie, mleku nie było nawet mowy, a tu woda gazowana, herbata do wyboru do koloru, choć przyznam się szczerze, że jak mam marudzić to napiłbym się zwykłej ;) a jej akurat nie ma :P, jest ekspres, ktoś zauważył, że się kolejki przy nim robią to zamówili większy (mam nadzieję jedynie, że nikt nie zapomniał, że jakoś marnie działać zaczął). A benefity opieka medyczna dopłacam niewielkie pieniądze i mam z dentystą, mogę przyjeżdżać na rowerze i wziąć prysznic przed pracą (jest nawet suszarka do włosów), hala piłkarska wynajęta przez firmę, dzień pizzy i inne małe sympatyczne pierdoły. Ja to jestem zadowolony oczywiście mogło być lepiej jak wszędzie ale czy gdzieś jest idealnie?

do zadowolonej szwaczki

ogloszenie o prace vs. rzeczywistosc. Po przeczytaniu ogloszenia wielkie wow, po przyjsciu na miejsce rozlana śmietana i tyle. Zadowolona pracownico nie wiem spod jakiego miksera wyszłaś ale musieli ci tej śmietany porządnie w mózgu namielić. Wpisz sobie śmietane do swojego cv tylko nie upapraj sobie paluszków.

bardziej zadowolny pracownik
@do zadowolonej szwaczki

do zadowolonej szwaczki. Potwierdzam. Praca fajna, spoko klimat, dobra kasa, uczciwie, a jesli chodzi o wpis kolegi to podpowiem że śmietanke to do kawy dają :) yeahhhh :) .....nexttttt :P:D

Zostaw merytoryczną opinię o Creamfinance Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Creamfinance Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Creamfinance Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Creamfinance Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Creamfinance Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Creamfinance Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Creamfinance Poland Sp. z o.o.