opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Widoczni - skuteczna agencja digital marketingu

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.9/5

Na podstawie 161 ocen
Opinie(285)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(285)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza misja i wartości
  • .
  • Kariera
  • .
  • Benefity
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza historia

Nasza misja i wartości

Kariera

Benefity

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Jarocin
  • Kościan
  • Piła
  • Leszno
  • Rawicz
  • Września
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Widoczni - skuteczna agencja digital marketingu

Opinie

Opinie o Widoczni - skuteczna agencja digital marketingu Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o widoczni sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Miron

    28.02.2020 07:43

    Inne

    Na szczęście firma na spory plus.
    ReviewUserIcon
    Fretka

    26.02.2020 19:22

    Inne

    Polecam
    ReviewUserIcon
    Kasia

    24.01.2020 17:55

    Inne

    Widoczni to firma, w której nie spotkasz wyścigu szczurów, kopania dołków i innych tego typu "atrakcji". Przesympatyczny zespół sprawia, że codziennie człowiek wstaje z uśmiechem. Do tego work-life balance w gratisie - możliwość pracy zdalnej, brak problemu z urlopem czy elastyczny czas pracy. Nigdy nie myślałam, że w tak trudnych pod względem relacji międzyludzkich czasach można znaleźć tak przyjazne miejsce. Jeśli ktoś chce się rozwijać w marketingu internetowym, uczyć i pokaże, że mu zależy, to zostanie doceniony.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    18.01.2020 16:22

    Inne

    Jak ze studentami w Widoczni.Pl? Chętnie zatrudniają?
    ReviewUserIcon
    Odpowiedź

    21.01.2020 15:18

    Inne

    tak :)
    ReviewUserIcon
    Mikołaj Basiński

    20.12.2019 11:58

    Inne

    Przez 2 lata pracowałem w dziale Google Ads w Widocznych i chcę szczerze polecić to miejsce wszystkim, którzy chcą się sprawdzić, nauczyć czegoś nowego i poznać fantastycznych ludzi. Szanujemy siebie nawzajem, jak i klientów. Problemy rozwiązujemy otwarcie rozmawiając i uczymy się od siebie. Dział SEM cały czas się poszerza i ma przed sobą bardzo ciekawe perspektywy. Gdyby nie inne plany na przyszłość - zostałbym na pewno na dłużej. W mojej karierze zawodowej odwiedzałem wiele miejsc i współpracowałem z wieloma osobami. W Widocznych doceniam przede wszystkim nieoceniającą, swobodną i przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość dynamicznego rozwoju. Im więcej my dajemy od siebie, tym więcej jest nam dane, to chyba oczywiste i sprawdza się wszędzie. Nie inaczej jest tutaj.
    ReviewUserIcon
    TM

    13.12.2019 13:22

    Inne

    Firma daje przestrzeń do rozwoju, merytorycznie przygotowuje pracowników do wykonywanych obowiązków. Zespół zgrany, różnorodny, otwarty na nowe pomysły i inicjatywy. Te kwestie zaobserwowałam i bardzo doceniam :) Warto jeszcze dodać, że obsługa klienta na wysokim poziomie.
    ReviewUserIcon
    Wlekos

    04.12.2019 17:15

    Inne

    Na wstępie chcę poinformować, że nie byłem/jestem pracownikiem oraz nie jestem klientem widocznych. Jestem jednak od kilku lat w branży i nigdy nie widziałem tak żenującego poziomu marketingu na Facebooku. Ciągłe promowanie tylko jednej osoby za pomocą zielonego monstrum, które śni się po nocach. Pokażcie coś z życia wewnętrznego firmy itd. Chwalenie się maskotką było fajne przez miesiąc. Teraz to jest po prostu żenada. Moja opinia jest neutralna, nikogo nie chce atakować. Piszę jako obiektywny obserwator.
    ReviewUserIcon
    Maciej J

    30.09.2019 16:38

    Inne

    Współpracuję z agencją Widoczni od kilku miesięcy i moje dotychczasowe odczucia są bardzo pozytywne. Przed rozpoczęciem współpracy odbyłem kilku spotkań i rozmów podczas których wspólnie omówiliśmy oczekiwania agencji co do zakresu moich obowiązków, ale też przedstawiłem swoje wymagania, które poza wynagrodzeniem dotyczyły kwestii benefitów poza płacowych tj. karta multisport, godzin pracy i kilka innych osobistych istotnych dla mnie spraw. To co mogę powiedzieć o właścicielu to że jest bardzo konkretny i rzeczowy. Zagraliśmy w otwarte karty i zaproponował, abyśmy porozmawiali o moich obiekcjach i w jaki sposób możemy je zbić, dzięki czemu doszliśmy do porozumienia. Początki jak to zawsze bywa nie należą do najłatwiejszych. Potrzeba czasu, aby poznać procedury w firmie i się zaaklimatyzować. Jednak wiele zależy od naszego podejścia, ale też osób z którymi pracujemy. Ja na każdym etapie od samego początku otrzymałem pełne wsparcie od Czarka, który wdrażał mnie w procedury, ale też pozostałych osób w firmie, dzięki czemu dużo łatwiej przebiegał proces adaptacji. Zawsze uważam, że kluczem do sukcesu jest rozmowa i inicjatywa. Wtedy mogę ocenić, czy pracodawca nie jest głuchy na potrzeby pracowników. W Widocznych jest kilka procesów w firmie, które wymagają usprawnienia, ale cały czas o tym rozmawiamy i na bieżąco dokonujemy zmian przez co mam poczucie, że wpływam na rozwój firmy, a zarazem uczę się nowych tematów. Komfort pracy zależy od mojego podejścia, jeżeli mam odwagę rozmawiać i walczyć o swoje to wtedy ze spokojem będę w stanie ocenić, czy dana praca sprawia mi satysfakcję. Bardzo doceniam elastyczność w podejściu właściciela do wielu spraw, szczególnie dla mnie bardzo istotnej, która ma miejsce obecnie (to już właściciel i pracownicy) będą wiedzieć jakiej :) Reasumując polecam pracę w Widocznych osobom, które są pozytywnie nastawione do wykonywania obowiązków w spokojnej atmosferze bez większej spiny. Jeżeli ktoś traktuje pracę roszczeniowo i patrzy tylko przez pryzmat "należy mi się" to polecam kierunek ul. Czarnieckiego w Poznaniu i pójście na "kuroniówe".
    ReviewUserIcon
    Ania

    11.10.2019 10:03

    Inne

    Tak, staże są płatne, często traktujemy je już jako przeszkolenie do stałej pracy. Wiele osób zostało z nami po stażu. Zdarza się, że utalentowany stażysta dostaje bardzo szybko ofertę pracy, jeśli widzimy, że radzi sobie z zadaniami i angażuje w pracę.
    ReviewUserIcon
    Rafał

    20.11.2019 20:47

    Inne

    ile trwają staże?
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.08.2019 15:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ania

    10.10.2019 10:44

    Inne

    Preferujemy pracę stacjonarną, a dni zdalne traktujemy jako specjalną sytuację, która wynika z bieżących potrzeb pracowników - studia, prywatne sprawy, problemy z dojazdem. Po roku współpracy pracownicy korzystają z home office.
    ReviewUserIcon
    Wu.

    30.10.2019 20:21

    Inne

    0,25
    ReviewUserIcon
    Joanna

    04.10.2019 10:48

    Inne

    Praca w tej agencji to świetny start w karierze! W końcu mam pełną wyzwań pracę, która mnie satysfakcjonuje. Widoczni dali mi wiele cennych wskazówek i mnóstwo praktycznych umiejętności. Atmosfera sprzyja rozwojowi, zespół to prawdziwi profesjonaliści, bardzo pomocni i uprzejmi dla nowych pracowników.
    ReviewUserIcon
    Simon

    08.10.2019 08:00

    Inne

    A w jakim dziale pracowałaś?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.10.2019 11:50

    Inne

    Jak się pracuje z ludźmi z Widoczni.Pl?
    ReviewUserIcon
    Ania

    07.10.2019 12:35

    Inne

    Zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie osób z dłuższym stażem. Atmosfera jest przyjazna, a wiele osób przyjaźni się także poza pracą.
    ReviewUserIcon
    czapla

    08.10.2019 07:58

    Inne

    Ja miałem okazje pracować wśród handlowców i naprawdę spoko team. Imprezy integracyjne nie za często, ale jak już są to ludzie potrafią się razem integrować i nie ciupać na siebie. Inaczej jak w mojej obecnej firmie ;/
    ReviewUserIcon
    kevinsamwdomu

    27.06.2019 15:34

    Inne

    Kiedyś było inaczej..teraz to tylko jedno wielkie korpo się zrobiło..
    ReviewUserIcon
    tak

    29.07.2019 15:50

    Inne

    Tak, w agencji są procedury, czyli zasady działania. Ale zdecydowanie nie są to procedury jak w korpo, gdzie podjęcie jakiejkolwiek decyzji trwa kilka miesięcy.
    ReviewUserIcon
    W głowie się nie mieści

    04.10.2019 11:29

    Inne

    Korpo co ma 30 osób...raczej agencyjka.
    ReviewUserIcon
    Magda

    01.10.2019 19:28

    Inne

    Pracowałam w Widocznych od 2015 do 2017 roku, więc nie mam do końca aktualnych informacji, jednak wiem, że osoby na wyższych stanowiskach nie zmieniły się od tego czasu (a to od nich jednak dużo zależy), co więcej ciągle utrzymuję kontakt z osobami z tej agencji, ponieważ zakończyliśmy współpracę w dobrej relacji. Praca w Widocznych była dla mnie świetnym startem w karierę zawodową. Nauczyłam się od zera naprawę wiele, nie tylko o pozycjonowaniu stron czy kampaniach w Google Ads i na Facebooku, ale także o organizacji pracy i kontakcie z klientami. Aktualnie dzięki wszystkim tym umiejętnościom pracuje jako freelancer. Nie ma idealnej firmy, ani idealnego stanowiska dla nikogo. Nie mogę powiedzieć, że wszystko zawsze było super, bo każdy popełnia błędy. Sama również popełniłam ich wiele podczas swojej pracy w Widocznych i zawsze otrzymywałam wsparcie, aby je naprawić. Uważam, że to bardzo wartościowa "cecha" firmy, bo w ten sposób najwięcej można się nauczyć. Bardzo dobrze wspominam także wszystkich współpracowników oraz atmosferę w Widocznych - pracowaliśmy razem, jako zespół i wspieraliśmy się w różnych zadaniach. Pamiętam też, że drzwi do Szefa były zawsze otwarte, jeśli ktoś chciał o czymś porozmawiać albo negocjować. Może najlepsze warunki nie były podane na srebrnej tacy, ale wartościowy pracownik zawsze mógł renegocjować. I tu leży meritum całej sprawy - trzeba samemu zadbać o siebie i swoje dobro, bo nikt inny nie wie czego nam potrzeba. Z własnego doświadczenia wiem, że frustracje wylewane w sieci to często sposób na wyrzucenie swoich emocji dla ludzi, którzy nie potrafią odezwać się w realu i zawalczyć o swoje.
    ReviewUserIcon
    Paulina

    30.09.2019 21:22

    Inne

    Może ktoś w z Was orientuje się, jak przedstawia się aktualna sytuacja w widoczni.pl? Jaka panuje u nich atmosfera, i jak wygląda system wynagrodzeń?
    ReviewUserIcon
    Ania

    01.10.2019 09:15

    Inne

    Atmosfera w firmie jest przyjazna i sprzyja stabilnej i rozwojowej pracy. Jeśli chodzi o system wynagrodzeń, jest on ustalany indywidualnie w zależności od działu i często obejmuje atrakcyjne premie. Prowadzimy cyklicznie rekrutacje i właśnie dołączyły do nas kolejne osoby :)
    ReviewUserIcon
    Mr. W

    30.09.2019 17:53

    Inne

    Cześć, byłem pracownikiem agencji przez jakiś czas i myślę, że cała ta fala obelg jest nieco przesadzona. Osobiście otrzymałem wsparcie i możliwość nauczenia się wielu, wielu umiejętności, które mimo tego że nie pracuję jako SEO dalej wykorzystuję. Jeśli widać po Tobie zaangażowanie, chęci do nauki oraz umiejętności to możesz liczyć na "lepsze warunki". Rynek pracy rządzi się swoimi prawami, jeśli coś wnosisz to coś też otrzymujesz - proste i logiczne. Grunt to odnaleźć się w nowym środowisku. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    g

    29.09.2019 16:03

    Inne

    Polecam agencję widoczni jako miejscie do stawiania pierwszych kroków w świecie marketingu internetowego - komfortowa przestrzeń pracy i otwarty, przyjazny zespół, który stanowi realne wsparcie w codziennej realizacji zadań!
    ReviewUserIcon
    Figa

    30.09.2019 09:15

    Inne

    ja byłam na stażu w dziale Copy i jakoś nie narzekam. Staż nie dość że płatny, to jasny klarowny system pracy, konkretne ustalenia co do zadań, a i ludzie w porządku. Po miesiącu stażu dostałam propozycje pracy zdalnej, z której skorzystalam
    ReviewUserIcon
    Ania Zalewska

    30.09.2019 08:52

    Inne

    Pracuję tu prawie 6 lat. Zaczynałam, gdy firma miała siedzibę na Sienkiewicza na Jeżycach. Stara kamienica, warunki spartańskie, a w zespole 4 osoby + szef. Było ciężko, mieliśmy naprawdę zawalone grafiki maksymalnie różnorodnymi zadaniami. Nie było czasu na wizerunek, trzeba było obsługiwać klientów. Ale z roku na rok było nas coraz więcej. Pamiętam jak mieliśmy 11 osób i wydawało mi się wtedy, że już nas tak dużo ;) Po drodze agencja wybudowała swoją siedzibę na Złotowskiej i...ruszyło z kopyta. Teraz każdy ma swoje zadania, jest wyspecjalizowany. Cały czas się rozrastamy i dziś jest nas ponad 30. Czas na rozbudowę. Czy jesteśmy dużą firmą? Nie, więc oczekiwania, że warunki płacy czy benefity będą porównywalne z tymi z zagranicznej korporacji są naiwne. Co najbardziej tu lubię? Swobodę działania, ale to nie znaczy, że miałam ją automatycznie, gdy tylko dołączyłam do agencji. Najpierw ciężko na nią pracowałam, dowożąc wszystko w terminie, robiąc więcej niż się ode mnie oczekuje i otwarcie rozmawiając. Nigdy nie rozwiązywałam swoich spraw za pomocą Goworka, ani innego anonimowego kanału, jak niektórzy tutaj. Rozmawiałam, twarzą w twarz i negocjowałam. Dzięki temu ja jestem zadowolona. Otworzyło się dzięki temu wiele drzwi przede mną, za co jestem bardzo wdzięczna. Z szefem jest tak, że jak każdy człowiek czasem mnie wkurza, ale ja patrzę jednak na to, co dominuje - a dominuje zrozumienie, wsparcie i chęć dzielenia się sukcesem firmy, także w formie podwyżek i premii. Mogłabym wiele pisać, ale i tak większość kandydatów rozmawia ze mną osobiście. Kto ma pytania, znajdzie mnie na LinkedInie :). Tak się składa, że rozmawiałam ostatnio z wieloma kandydatami podczas rekrutacji i większość z nich przyszła, dzięki poleceniu od kogoś znajomego. Tylko się cieszyć, że panuje o nas taka dobra opinia w Poznaniu i ludzie przyprowadzają swoich znajomych.
    ReviewUserIcon
    Michał Michałowski

    25.06.2019 11:29

    Inne

    Polecam pracę w agencji Widoczni. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz rozwijać się zawodowo i realizować się w ciekawych projektach to jest to dobry wybór.
    ReviewUserIcon
    pracujący

    25.06.2019 10:59

    Inne

    Bardzo dobra atmosfera w pracy, wypłaty na czas, a nawet w wyjątkowych okolicznościach wcześniej :) Jest problem lub potrzeba zmiany? Nie mam oporów, by iść z tym do szefa. Mam poczucie, że każda propozycja zostanie rozpatrzona na poważnie. Możemy się sporo nauczyć! Polecam!
    ReviewUserIcon
    Copy

    21.06.2019 15:21

    Inne

    Wpadłam na chwilę, zostałam na dłużej. Tak opisałabym swoją współpracę z Widocznymi. Bardzo lubię panującą w firmie atmosferę oraz to, że na mój zespół zawsze można liczyć. Jestem tu mniej więcej od roku i ani razu nie spotkałam się z tym, żeby ktoś robił mi pod górkę (było zupełnie odwrotnie np. mogłam połączyć pracę ze studiami). Wypłaty na czas, wsparcie ze strony starszych stażem współpracowników. Nareszcie rano nie budzę się z myślą "o świecie, znowu muszę tam iść", jak miało to miejsce w poprzednich miejscach pracy - każdemu życzę takiej atmosfery i takich ludzi wokół.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Widoczni - skuteczna agencja digital marketingu?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - widoczni sp. z o.o.

    ul. Złotowska 41 60-189 Poznań

    NIP:5961364013

    REGON:211204009

    https://widoczni.com
    Branże: Agencje i domy mediowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Przemysław M.

    19.06.2019 10:48

    Inne

    Pracuje w firmie blisko 2 lata i bardzo cenię sobie tą współprace. Firma dynamicznie się rozwija dzięki czemu miałem więcej okazji współpracować z nowymi projektami, coraz to bardziej skomplikowanymi, gdzie wykorzystałem dotychczasowe doświadczenie i znacznie je rozszerzyłem. Szczerzę mogę polecić tę firmę potencjalnie zainteresowanym. Teraz chwila szczerości - nie twierdzę, że w firmie jest kolorowo: - w toalecie nie ma cukierkowego papieru toaletowego, - manager działu nie przynosi pączków co drugi dzień, - firma nie jest położona 50 metrów od poznańskiej stacji metra, - a czasem nawet trzeba poczekać w kolejce do ekspresu do kawy, ale jest normalnie: - zdarzają się problemy - szukamy rozwiązań, - zdarzają się sytuacje stresowe - szukamy rozwiązań, - zdarzają się awarie ekspresu - oddajemy go do serwisu, - zdarza się że zabraknie kawy - idziemy do sklepu, - co najważniejsze: jak szukamy rozwiązań to je znajdujemy, - atmosfera? cóż, subiektywnie jest wysoce zadowalająca ;)
    ReviewUserIcon
    Marcin

    04.06.2019 10:33

    Inne

    Pracując w agencji Widoczni już od prawie roku - mogę śmiało polecić ją każdemu, kto chciałby zostać dobrym specjalistą SEO. Panuje przyjazna atmosfera, a wysoki poziom merytoryczny zapewnia szybki rozwój zawodowy.
    ReviewUserIcon
    Marlena

    19.02.2019 09:47

    Inne

    W Widocznych pracowałam krótko, ale współpracę wspominam z zażenowaniem. Jedna z czołowych agencji w Poznaniu; wrażenie fantastycznej atmosfery tworzone na Facebooku, a w rzeczywistości: brak stabilnych warunków współpracy - umowy śmieciowe albo własna działalność, upominanie się o wynagrodzenie (bo ktoś "zapomniał" je wypłacić). Wisienka na torcie to baterie do myszki i klawiatury , które ładowane po kilka razy rozładowują się po 2 dniach.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    25.02.2019 11:39

    Inne

    Przyszłam do Widocznych tuż przed skończeniem studiów - jak powiedziałam, że potrzebuję ubezpieczenie, bo kończę studia, dostałam umowę o pracę zarówno na okresie próbnym, jak i po nim. Wypłata jest nie tyle na czas, co zazwyczaj przed czasem, bez żadnego biegania i proszenia się.
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    25.02.2019 14:18

    Inne

    Już na pierwszym spotkaniu dostałam informację, że mogę wybrać opcję, która odpowiada mi najbardziej - w tym umowa o pracę. Co do przelewów - osobiście nie spotkałam się z sytuacją, kiedy wynagrodzenie nie zostało wypłacone na czas.
    ReviewUserIcon
    Asia

    23.01.2019 15:56

    Inne

    Miałam okazję pracować w agencji Widoczni na stanowisku Specjalista ds. marketingu internetowego. Polecam to miejsce wszystkim osobom, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z pozycjonowaniem. W biurze panuje miła atmosfera, wszyscy są bardzo pomocni :) Pozdrawiam obecnych pracowników!
    ReviewUserIcon
    Kasia

    23.11.2018 13:56

    Inne

    Moi uczniowie uczestniczyli w lekcji nt Marketingu Internetowego. Bardzo ciekawie i merytorycznie poprowadzone zajęcia. Uczniowie byli zaangażowani, poznali przydatne w życiu informacje.
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    10.09.2018 10:24

    Inne

    Opinię piszę po 4 miesiącach pracy, jako specjalista SEO. Nie jest to pierwsza Poznańska agencja dla której pracuję, z mojej perspektywy jako pracownika - najlepsza. Zróżnicowane portfolio klientów, jasny zakres obowiązków, dobre warunki finansowe i ogromne możliwości rozwoju. W ciągu ostatnich 4 miesięcy nauczyłem się więcej, niż przez rok pracy w poprzedniej agencji. Wysokość wynagrodzenia i zakres obowiązków pokrywa się z moimi oczekiwaniami postawionymi na rozmowie o pracę. Pracy jest dużo i jest wymagająca, potrzebne jest duże zaangażowanie i nieustanny rozwój, ale naprawdę warto.
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    22.08.2018 13:02

    Inne

    Pracowałam z Widocznymi i nie mam zbyt pozytywnych doświadczeń. Na początku firma sprawiała bardzo dobre wrażenie, co oczywiście jest w dużej mierze efektem marketingu wewnętrznego. Współpraca przebiegała przez jakiś czas całkiem w porządku i chociaż zarobki pozostawiały wiele do życzenia to przynajmniej miałam możliwość podnoszenia kwalifikacji. Niestety okazało się, że kiedy potrzebowałam ze względu na egzaminy 3-4 dni wolnego (byłam gotowa w razie kłopotu przyjeżdżać na późniejszą godzinę do pracy lub popracować zdalnie w tych dniach popołudniami) zaproponowano mi współpracę zdalną, ale na stałe. Początkowo sprawa była przedstawiona w zupełnie inny sposób niż się później okazało - miałam podać stawkę, jaka mnie interesuje, a do tego przekonywano mnie, że firma zmienia politykę dotyczącą pracowników i każda nowa osoba na podobnym stanowisku będzie w ten sam sposób pracować. Ostatniego dnia współpracy, kiedy zaproponowałam stawkę (nie była wygórowana na to, jakie są wymagania) usłyszałam, że będzie wzięte to pod uwagę, a następnie, że nie wiadomo kiedy otrzymam pierwsze zlecenia i nie mam traktować tego jako jedyne źródło dochodu. Nie minęło pół miesiąca i otrzymałam pilne zlecenia "na już". Oczywiście napisałam, że najpierw muszę dogadać szczegóły umowy. Mojej stawki nie wzięto w ogóle pod uwagę tylko zaproponowano mi dużo niższą. Kiedy napisałam, że niestety jest za niska napisano mi taką samą stawkę tylko innymi słowami (podaną w kwocie brutto), aż w końcu kiedy zwróciłam na to uwagę i podałam sensowne argumenty udało wynegocjować się 1 zł na rękę więcej. Popracowałam dla firmy zdalnie pół miesiąca, po czym dostałam wiadomość, że na tamten czas nie było więcej zleceń dla osób pracujących zdalnie. Zauważyłam też ogłoszenie o pracę na moje stanowisko. Firma nigdy więcej nic nie zleciła i nawet nikt nie odezwał się, aby podziękować za współpracę. Uważam, że to bardzo nieprofesjonalne. Przychodząc do firmy czytałam opinie, jakie się tutaj znajdują i wyraźnie przeważają pozytywne, jednak prawda jest taka, że już na początku współpracy nowi pracownicy otrzymują e-mail z poleceniem wystawienia opinii. Dużą wadą było też to, że o każde wynagrodzenie musiałam się co miesiąc sama upominać. Obecnie współpracuję od kilku miesięcy z inną firmą marketingu internetowego i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Mają zupełnie inne podejście do pracownika, bardzo łatwo i szybko można skontaktować się ze współpracownikami, jeśli zajdzie jakaś nagła potrzeba, są dużo większe możliwości zarobków i nie trzeba się upominać o wynagrodzenie, ponieważ przelewane jest na konto zawsze w tym samym terminie. Być może Widoczni nie są najgorszą firmą z tej branży, ale uważam, że w Poznaniu można znaleźć dużo lepszą pracę na podobnym stanowisku.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.08.2018 15:38

    Inne

    Pracuje obecnie w Widocznych i nikt spotkałem się z próbą wymuszenia opinii na pracownikach. Co do zarobków uważam, że można dużo osiągnąć ale trzeba być zaangażowanym w firmę. Osobiście nigdy nie odmówiono mi wolnego nawet jak mi nie przysługiwał w danym okresie :)
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    28.08.2018 12:43

    Inne

    Nie twierdzę, że każdy pracownik jest traktowany w taki sam sposób, tym bardziej że są różne umowy. Opisałam swoją indywidualną sytuację i tylko wyłącznie na podstawie prawdziwych faktów. Jeśli kompetencje czy inne czynniki zadecydowały, że firma nie chciała kontynuować ze mną współpracy to wystarczyła zwyczajna szczerość zamiast kombinowanie, żeby się mnie jakoś pozbyć. Nikt nie poinformował mnie, że taki jest powód zmiany warunków współpracy ani nawet oficjalnie nikt jej nie zakończył. Tym bardziej było to dla mnie zaskoczenie, ponieważ do ostatnich zleceń, które wykonywałam nie było żadnych zastrzeżeń. Uważam, że to nieprofesjonalne i szkoda, że firma nie potrafi w takim momencie przyznać się do błędu. Co do opinii oczywiście można było odmówić jej wystawienia. Ja co prawda nie odmówiłam, ale kiedy jej nie wystawiłam otrzymałam kilkukrotnie e-mail z przypomnieniem. Dla nowego pracownika jest to pewna presja, ponieważ chce pokazać się z jak najlepszej strony.
    ReviewUserIcon
    Ola

    29.07.2018 19:48

    Inne

    Agencja Widoczni to doskonałe miejsce, do tego aby rozwijać siebie i swoje umiejętności. Świetna atmosfera, którą tworzy wyjątkowy zespół, pełen pozytywnie nastawionych i zawsze uśmiechniętych profesjonalistów. Polecam wszystkim, którzy szukają pracy!
    ReviewUserIcon
    Arek

    15.07.2018 14:22

    Inne

    Firma Widoczni to bardzo dobre miejsce do rozwoju. Dobre warunki pracy, młody team, który tworzy fajną atmosferę. Wynagrodzenie zawsze na czas.
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    08.07.2018 18:23

    Inne

    Agencja Widoczni to zarówno doskonałe miejsce pracy, gdzie w świetnej atmosferze rozwija się swoje umiejętności, ale i miejsce, w którym klienci mogą liczyć na profesjonalne podejście do ich potrzeb. Wciąż to nowe wyzwania, wspaniali ludzie i duża dawka specjalistycznej wiedzy, przekazywanej w umiejętny sposób sprawia, że praca w Widocznych to czysta przyjemność!
    ReviewUserIcon
    Paulina

    03.06.2018 16:26

    Inne

    @Errri Warto dopytywać, gdyż w ten sposób można pomóc tym, którzy chcą zdobyć jakąś wiedzę na temat pracy w widoczni.pl? A Ty tam pracowałaś? Jeśli posiadasz jakieś informacje o tym pracodawcy to podziel się nimi.
    ReviewUserIcon
    widoczni.com

    04.06.2018 10:02

    Inne

    Pani Paulino, gorąco zachęcamy do aplikowania do naszej agencji. Aktualnie mamy otwartą rekrutację. Dzięki temu zaspokoi Pani swoją ciekawość, a także dowie się, jak wyglądają #widoczniodzaplecza :)
    ReviewUserIcon
    Paulina

    29.05.2018 13:52

    Inne

    @Maroon Bardzo się cieszę i Ci gratuluję. Czy możesz zatem podzielić się z nami wszelkimi informacjami dotyczącymi pracy w widoczni.pl? Jak wyglądał proces rekrutacyjny? Czy pracodawca jak dotąd spełnia stawiane przez Ciebie oczekiwania?
    ReviewUserIcon
    Errri

    29.05.2018 15:57

    Inne

    A czemu pani tak dopytuje, jeśli można wiedzieć? Też chce pani aplikować?
    ReviewUserIcon
    Paulina

    24.05.2018 12:52

    Inne

    @Maroon Super, to bardzo dobrze świadczy o tej firmie. Skoro poszukują ludzi, to znaczy, że się również rozwija, stwarzając nowe perspektywy dla pracowników. Czy zdecydowałeś się zatem aplikować do widoczni.pl? A może już bierzesz udział w procesie rekrutacyjnym? Informuj użytkowników o swoich poczynaniach.
    ReviewUserIcon
    Maroon

    24.05.2018 15:31

    Inne

    Tak, aplikowałem kilka miesięcy temu i pomyślnie przeszedłem wszystkie etapy rekrutacji. Także obecnie jestem częścią zespołu :)
    ReviewUserIcon
    Paulina

    18.05.2018 15:10

    Inne

    Od jakiegoś czasu nikt na forum nie odzywa się. Może ktoś w z Was orientuje się, jak przedstawia się aktualna sytuacja w widoczni.pl? Jaka panuje u nich atmosfera, i jak wygląda system wynagrodzeń? Widziałam na paru stronach z ogłoszeniami o pracę, że szukają obecnie Copywriterów.
    ReviewUserIcon
    Maroon

    24.05.2018 12:25

    Inne

    Zgadza się. Obecnie prowadzona jest rekrutacja na copywriterów. Ostatnio do zespołu dołączyło wiele nowych osób. Obserwując ich social media widać, że atmosfera jest autentycznie pozytywna i dużo się tam dzieje :)
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    25.04.2018 11:42

    Inne

    Słyszałem , że to bardzo dobra firma. Jaką macie atmosferę w pracy, dla mnie to istotne?
    ReviewUserIcon
    Ania

    25.04.2018 20:19

    Inne

    Jest luźna atmosfera, nie ma jakiejś wielkiej hierarchii i biurokracji. Jak coś chcesz, to idziesz bezpośrednio do szefa i załatwiasz, bez zbędnych ceregieli. Wszyscy są przyjaźni, wszyscy młodzi (jeszcze;)), nie ma toksycznych osób. To z takich spraw, które są dla mnie ważne.
    ReviewUserIcon
    Grzesiek

    25.03.2018 17:04

    Inne

    Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?
    ReviewUserIcon
    Ania

    28.03.2018 12:16

    Inne

    Tak, obecnie na stanowisko copywritera, ale rekrutacja dobiega już końca.
    ReviewUserIcon
    Michał M.

    11.03.2018 01:05

    Inne

    To świetna firma i ciekawi, pozytywnie nastawieni ludzie - którzy tworzą tą agencję. Porządek w pracy, transparentność zadań, nastawienie na realizację celu, sprawia że nie ma nudy. Czas w ciągu dnia mija bardzo szybko. Widoczni? Szczerze polecam :)
    ReviewUserIcon
    Zuza

    08.03.2018 18:15

    Inne

    Miejsce warte polecenia - szybka i przejrzysta rekrutacja, jasno określony zakres obowiązków i wypłata na czas. Pracy jest sporo, wiadomo, ale miła atmosfera i indywidualne podejście do każdego pracownika sprawiają, że jest to przyjemność, a nie przykry obowiązek. No i ekspres w kuchni robi pyszne macchiato.
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    07.03.2018 11:44

    Inne

    Świetne miejsce do nawiązywania ciekawych znajomości i rozwijania swoich umiejętności. Zdecydowanie polecam!
    ReviewUserIcon
    Monika

    06.03.2018 19:44

    Inne

    Praca w Widocznych daje mnóstwo satysfakcji. Odpowiedzialne zadania, nastawienie na ciągły rozwój i możliwość uczenia się od siebie nawzajem - to coś czego szukałam. Polecam!

    Zostaw merytoryczną opinię o widoczni sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.